تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - نتایج راء دوم نوامبر (2009)

جان سینا عشق و زندگی

سه شنبه 12 آبان 1388

نتایج راء دوم نوامبر (2009)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

هشتصد و پنجاه و هشتمین اجرای ماندی نایت راء رو به طور زنده از ورزشگاه دی سی یو سنتر واقع در ورستر، میامی مشاهده می كنیم. راكر افسانه ای، ستاره تلویزیون و نویسنده آزی آبزورن به همراه همسرش، شارون آبزورن نویسنده، ستاره تلویزیون و داور "America's Got Talent" میهمانان امشب راء خواهند بود.

       » در یافت عكس های این هفته | حجم: 11,69 مگابایت | لینك دانلود

 

 • نتایج كوتاه
 1. در مسابقه بر سر عنوان قهرمانی ایالات متحده د میز با زدن اسكول كراشینگ فاینل موفق به شكست اون بورن شد و از كمربند خود دفاع كرد.
 2. شیموس پس از توقف مسابقه توسط داور مقابل جیمی نوبل پیروز شد.
 3. مسابقه بین رندی اورتن و كوفی كینگستن پس از دخالت لگسی نا تمام ماند.
 4. كوفی كینگستن، مارك هنری و ام وی پی مقابل رندی و لگسی پیروز شدند. مارك هنری با زدن ورلدز استرانگست اسلم بر روی كودی رودز پینفال رو انجام داد.
 5. نامبر وان كنتدرز بتل رویال مچ فور د دیواس تایتل: آلیشا فاكس با شكست كلی كلی، ایو تورس، د بلا توئینز و گیل كیم چلنجر كمربند دیواس شد.
 6. مین ایونت مسابقه سه نفره بین كریس جریكو، بیگ شو و جان سینا بود. پس از ناك اوت پانچ بیگ شو به سینا، كریس جریكو پینفال رو انجام داد و پیروز شد.

 

 • نتایج مفصل

آزی آزبورن و شارون ازبورن گست هوست های امشب در رینگ حضور دارند و آزی به همه خوشامد میگه. شارون میگه این اولین باری نیست كه آزی در رینگ دبلیو دبلیو ای حاضر میشه. ما پرومویی از حضور قبلی آزی رو میبینیم كه در رسلمنیای 2 (به همراه كاپیتان لو آلبانو) و در سال 2007 در یكی از اپیزودهای اسمكدان حضور داشت. آزی میگه من اون موقع ها رو دقیقا به خاطر نمیارم. صحیت آبزورنها توسط میز قطع میشه. میز به شارون میگه آیا امشب میخوای یك شب به یاد ماندنی رو رقم بزنی كه شارون تكه كلام معروف خودش ریلی (Really) رو میگه. میز میگه مطئنا من شب خوبی رو خواهم گذراند چونكه ستاره بزرگتری از خانواده آزبورن هستم و بعد به آزی میگه به حرفهای من توجه كن كه چی میگم. میز میگه در مقابل اون بورن با دخالتی كه شد پیروزی رو از من گرفتند و من میخوام كه نتیجه اون مسابقه رو از كتاب ركوردها حذف كنی.آزی میخواد بدونه اصلا این (میز) كی هست و شارون هم با واقعا گفتن خودش این موضوع رو تایید میكنه. میز هم در جواب به آزی میگه تو كی هستی؟ و حالا لگسی هستند كه صحبتها رو قطع می كنند. كودی به میز میگه تو اومدی اینجا شكست هفته قبلت رو توجیه كنی. لگسی در مورد هدیه ویژه ای كه برای رندی اورتن خریداری كرده بودند صحبت می كنند و تد میگه ما پول زیادی بابت اون پرداخت كردیم و اون یك ماشین نوع نسكار بود كه توسط كوفی كینگستن نابود شد و میخوان كه یك هندیكپ مچ مقابل كوفی داشته باشند. میز میگه اونها اول باید تكلیف من رو مشخص كنند و شارون میگه واقعا. بیگ شو به رینگ میاد و به ازی و شارون میگه به این مزخرفات گوش نكنید. شو یادآوری میكنه كه هفته گذشته توسط راسترهای راء مورد حمله قرار گرفت و میخواد كه اونها ازش معذرت خواهی كنند. آزی از این كار دفاع میكنه و بیگ شو میگه یا تمام راسترهای راء از من عذرخواهی می كنند یا هر كدوم یك پانچ دریافت خواهند كرد. نوبت ورود دی جنریشن اكس هست. دی اكس با آزی و شارون دست میدن و به خاطر این وقفه ازشون عذرخواهی می كنند. هانتر میگه قبل از اینكه این 4 نفر سجمنت ابتدایی رو نابود كنند خواستیم تا اون رو نجات بدیم. هانتر میگه آزی نقطه مشترك زیادی با دی اكس داره چونكه اون هم مثل دی اكس كتاب داره. میز میگه الان وقت این حرفها نیست. هانتر میگه ما دریم راجب سبك أ زد صحبت می كنیم و بعد تمامی سوپراستارن حاضر خواسته های خودشون رو میگن. آزی از طریق هانتر اعلام میكنه كه میز برای عنوان ایالات متحده مقابل اون بورن قرار خواهد گرفت. شارون از طریق شان اعلام میكنه كه كوفی كینگستن یك مسابقه در برابر رندی اورتن خواهد داشت. هانتر به شو میگه ما تو رو یادمون نرفته. شو میگه شاید من دیگه عذر خواهی رو نمیخوام اما یك پیش نمایش از سروایور سیریس میخوام.  چرا شان مایكلز و تریپل اچ و جان سینا امشی مقابل هم مسابقه ندن. آزی صحبتهای بیگ شو و تریپل اچ رو قطع میكنه و میگه امشب یك مسابقه سه نفره خواهیم داشت: جان سینا در برابر كریس جریكو در برابر بیگ شو. كامرشال.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

دبلیو دبلیو ای ریوایند پخش میشه كه هفته گذشته جك سوئگر در مسابقه میز و بورن دخالت كرد.

مسابقه اول: د میز در برابر اون بورن (یونایتد استیتس چمپینشیپ)

كیك و نی لفت از میز. میز به سر بورن كیك میزنه و چوك از میز بر روی طنابها. بورن به پای میز كیك میزنه اما میز با كیك جواب میده و دوباره چوك میزنه. بورن هیپ توس رو بلاك میكنه و رانا و لگ لاریت میزنه. میز به بیرون از رینگ میره و بورن به سر میز اسلینگ شات دبل نی میزنه. كاور از بورن و با رول آپ دوباره كاور میكنه. بورن به پای میز كیك میزنه. میز به پهلوی بورن نی میزنه. میز بورن رو روی طنابها میزاره و كیك میزنه و بعد ابدومینال استرچ رو اجرا میكنه. بورن با لیترل پرس كاور میكنه. بورن كیك میزنه اما میز با فورآرم و پانچ جواب میده. میز میره برای سوپلكس اما بورن به سر میز نی میزنه. یك رول آپ دیگه از بورن و كاور میكنه. بورن با یك كیك میز رو به سمت ترنباكل میفرسته. بورن دوباره كیك میزنه و كاور میكنه. میز جابركیر میزنه و میره تا در گوشه رینگ كلوزلاین بزنه كه بوت دریافت میكنه. بورن میره برای شوتینگ استار پرس اما میز جاخالی میده. بورن از جاش بلند میشه كه میز با هیپ توس اونو به ترنباكل میكوبه و بعد اسكول كراشینگ فاینل رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: د میز

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.

جاش متیوس برای مصاحبه در كنار شیموس حضور داره و از شیموس میپرسه امشب میخود چه كاری انجام بده تا گست هوستها رو تحت تاثیر قرار بده. شیموس میگه كریر آزی باید چندین سال قبل به پایان می رسید اما حالا بعد از مسابقه امشب كریر جیمی نوبل به پایان میرسه.

مسابقه دوم: شیموس در برابر جیمی نوبل

فورآرم از شیموس و بعد آیریش ویپ و بعد از اون هم به شر نوبل نی میزنه. نوبل به بیرون از رینگ میفته و شیموس هم به بیرون از رینگ میره. شیموس نوبل رو به میله رینگ میكوبه و بعد به پشت سر نوبل فورآرم میزنه و كیك های بیشتر از شیموس. البو به سر از شیموس و در حالیكه نوبل رو نگه داشته بهش نی میزنه. یورنج یك بریكر و به دنبال اون بایسیك كیك و كاور میكنه اما سر شناره دو شیموس خودش نوبل رو بلند میكنه. شیموس در گوشه رینگ فورآرم میزنه ولی داور جلوش رو میگیره. نوبل بی حال در گوشه رینگ افتاده و داور مسابقه رو تمام شده اعلام میكنه.

برنده مسابقه: شیموس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

شیموس فورارمهای بیشتر میزنه و نوبل رو بالای ترنباكل قرار میده. شیموس به سینه نوبل بوت میزنه و نوبل به بیرون از رینگ سقوط میكنه. شیموس نوبل رو بلند میكنه و با پاوربمب قوی پشت نوبل رو محمك به زمین میكوبه. پزشكان بالای سر نوبل میان و برانكارد به كنار رینگ آورده میشه. شكسته بندی روی گردن نوبل میزارن و اونو با برانكارد منتقل می كنند. كامرشال.

كول و لاور راجب وضعیتنوبل صحبت می كنند. پرومویی از حمله هفته گذشته رتدی اورتن به كوفی كینگستن در قسمت ورودی رو میبینیم و بعد نابود شدن هدیه رندی توسط كوفی. كوفی در بك استیج داره میره كه جاش متیوس جلوش رو میگیره. جاش میخواد بدنه كه كوفی از كارش پشیمونه. كوفی میگه من نه تنها باعث شدم رندی كمربندش رو از دست بده بلكه هیچ شانسی برای بازگردوندن اون هم نداره. كوفی میگه رندی فقط یك تیكه گوشت هست و من نمیخوام قربانی همچین كسی بشم. من همه شانسها رو از رندی میگیرم. كامرشال.

مسابقه سوم: رندی اورتن در برابر كوفی كینگستن

رندی به كوفی حمله میكنه و مسابقه آغاز میشه. رندی به كوفی سیلی میزنه.  اورتن فور آرم میزنه و كوفی و به ترنباكل میزنه و شاهد پانچ و كیك های پیاپی از اورتن هستیم. داور سعی داره اورتن رو جداكنه اما اورتن همچنان كوفی رو در گوشه رینگ میزنه. اورتن میره برای پانچ كه كوفی جاخالی میده و دراپ كیكمیزنهو كوفی با كلوزلاین اورتن رو به بیرون از رینگ میندازهو كوفی اورتن رو به داخل رینگ برمیگردونه. لگسی به رینگ میان و كوفی متوجه میشه و اورتن رو به سمت لگسی پرت میكنه. سوئیساید دایو از كوفی و حالا لگسی او رو محاصره كردند. آزی و شارون رو از مانیتور ورزشگاه میبینیم و میگه این مسابقه به یك تگ تیم مچ 6 نفره تبدیل خواهد شد اما یاران كوفی رو معرفی نمی كنند. آهنگ ام وی پی و مارك هنری زده میشه و وانها به رینگ میان. كامرشال.

مسابقه سوم (قسمت دوم): رندی اورتن و لگسی در برابر كوفی كینگستن، مارك هنری و ام وی پی

تد به روی كوفی چین لاك كرده اما كوفی آرم درگ میزنه. كوفی به رندی و كودی نگاه میكنه. كوفی سایدراشن لگ سوئیپ میزنه و با ام وی پی تگ میشه و دو نفری همزمان بوم بوم لگ دراپ و بالین البو می زنند. هنری تگ میشه و به تد هدبات میزنه. تد نی میزنه و با كودی تگ میشه اما هنری دبل كلوزلاین میزنه. آیریش ویپ ار هنری به كودی و ام وی پی تگ میشه اما از كودی بوت دریافت میكنه. كودی به پشت و سر ام وی پی البو میزنه كه ام وی پی بلاك میكنه و میره برای سوپلكس. تد كه تگ شده جلوی سوپلكس ام وی پی رو میگیره و با ساید راشن لگ سوئیپ كاور میكنه. اورتن تگ میشه و به ام وی پی پانچ میزنه. اورتن با داور صحبت میكنه و لگسی ام وی پی رو میزنند.تد تگ میشه و اورتن به ام وی پی پانچ و كیك میزنه. البو دراپ و كیك از تد  و كاور میكنه. كودی به رینگ میاد وچین لاك میكنه و با زدن دراپ كیك كاور میكنه. اورتن به رینگ میاد و اجازه نمیده ام وی پی تگ بشه. اورتن دراپ كیك میزنه و كاور میكنه. ام وی پی در گوشه رینگ مبارزه میكنه اما اورتن پانچ و دراپ تو هولد میزنه. اورتن لیپینگ نی دراپ میزنه اما ام وی پی جاخالی میده اما برای بار دوم اورتن لیپینگ نی دراپ میزنه. اورتن كاور میكنه و بعد فورارم و چین لاك از اورتن. البو از ام وی پی اما اورتن با كیك جواب میده. اورتن دوباره كیكمیزنه و ام وی پی با كلوزلاین جواب میده. اورتن كوفی رو از روی اپرون پایین میندازه تا تگ تیم مقابل شكل نگیره. تد به رینگ میاد و ام وی پی اوورهد بلی تو بلی ترو میزنه. هر دو تیم همزمان تگ میشن و كودی و هنری به رینگ میان. هنری كلوزلاین و هدبات میزنه. هنری در گوشه رینگ كار میكنه كه اورتن دخالت میكنه و میخواد به هنری آر كی او بزنه كه كوفی میاد و بهش دراپ كیك میزنه. رودز از روی ترنباكل به روی هنری میپره و هنری اونو تو هوا میگیره و بهش ورلد استرانگست اسلم میزنه و كاور میكنه.

برنده مسابقه: مارك هنری، كوفی كینگستن و ام وی پی

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه رندی و كوفی نگاه تندی به هم می كنند. كامرشال.

زمان "Raw's Got Talent" هست. جری لاور میگه داوران این مسابقه آزی و شارون هستند و سه سوپراستار راء استعدادهای خودشون رو نشان خواهند داد. اما یك داور سوم هم برای این سجمنت هست. د گریت كالی به همراه رانجین سینگ وارد میشه. اولین شركت كننده سانتینو مارلا هست و میگه من میخوام كاری به غیر از نور ماه داشته باشم. سانتینو میگه در ایتالیا همه آزی و هریت رو دوست دارند و بعد فیگوری شبیه بتمن به خودش میگیره. دومین شركت كننده كریس مسترز هست كه فیگورهای همیشگی خودش رو میگیره و بدنش رو به رخ میكشه. سومین شركت كننده چاوو گررو هست كه به همراه جیلیان وارد میشه و آزی نمیخواد كه اجرای اونها رو ببینه و به كنایه میگه همه به اونها حسودیشون میشه. شارون از جیلیان میخواد به داخل رینگ بره. جیلیان كمی شاخ و شونه میكشه و شارون بهش سیلی میزنه. چاوو با شارون فیس تو فیس میشه كه كالی بهش چوپ میزنه و چاوو به روی زمین میفته. هورنسواگل میاد و به روی چاوو اسپلش میزنه.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كلی در بك استیج داره به همراه بلاز میره. ایو و گیل كیم هم پشت سر اونها به سمت ورودی میان. كامرشال.

برمیگردیم. اعلام میشه میهمان هفته آینده راء در انگلشستان ریكی هاتون (قهرمان بوكس) خواهد بود.

مسابقه چهارم: گیل كیم در برابر كلی كلی در برابر نیكی بلا در برابر بری بلا در برابر آلیشا فاكس در برابر ایو تورس (دیوا بتل رویال، نامبر وان كنتندرز مچ)

كلی به سمت آلیشا میره و ایو با یكی از بلا ها مبارزه میكنه و گیل با اون یكی بلا. ایو و گیل همچنان با بلاها دست و پنجه نرم می كنند. آلیشا سعی داره تا كلی رو به بیرون بندازه. گیل كیك و نك بریكر میزنه. ملینا در بك استیج داره مسابقه رو تماشا میكنه. ایو به پشت كلی فورآرم میزنه. كلی كه قصد داره یكی ازبلاها رو حذف كنه به طور اتفاقی گیل كیم رو حذف میكنه. كلی با نگاهش از گیل معذت خواهی میكنه. جك سوئگر به كنار رینگ میاد و ایو به آلیشا كلوزلاین و البو میزنه. ایو به خواهران بلا دراپ كیك میزنه و هر دو تای اونها رو حذف میكنه. آلیشا از پشت به ایو حمله میكنه و ایو رو حذف میكنه. كلی سعی داره آلیشا رو حذف كنه اما آلیشا از طنابها میگیره و خودش رو نگه میداره. كلی فورآرممیزنه و آلیشا به گوشه رینگ میفته. هند اسپرینگ بك البو از كلی اما آلیشا كلی رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه.

برنده مسابقه: آلیشا فاكس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

پزشكان وضعیت جیمی نوبل رو چك می كنند و ما صحنه هایی از نحوه مصدومیت او رو دوباره میبینیم.

كول و لاور راجب اختلافات بین دو دوست دیرینه در اسمكدان یعنی باتیستا و ری میستریو صحبت می كنند.

آزی و شلرون در دفترشون هستند كه جریكو وارد میشه. جریكو میگه شما مثل تمام میهمانا قبلی راء رو به شوی مسخره تبدیل كردید چونكه با من مشورت نكردید. جریكو میگه من اخر استعدادها هستم چونكه با استعداد ترینم. جریكو میگه من یكی از طرفداران آزی هستم و به كنسرتش رفتم و میخوام كسی شبیه به آزی باشم. جریكو شبیه آزی و طرفدارانش لباس پوشیده و بعد جریكو میگه اصلا لازم نیست اینها رو بگم چونكه خودم بهتر از آزی هستم.

دی اكس در بك استیج هستند و راجب هورنسواگل صحبت می كنند و میگن دو هفته هست كه اون داره تو كار ما دخالت میكنه. شان میگه اگر هورنسواگل یكبار دیگه ادای دی اكس رو در بیاره دچار مشكل بزرگی میشه. جان اجازه میده هورنسواگل اونجا رو ترك كنه. سینا مسابقه سروایور سیریس رو یاد اوری میكنه و هانتر میگه عرق دو هفته پیش كه سینا رو شكست دادم هنوز خشك نشده. شان به سینا یادآوری میكنه كه هفته اینده راء در انگلستان خواهد بود و مسابقه دو سال پیش در انگلستان رو به یاد سینا میندازه. سینا میگه ما در زمانهای مختلف همدیگه رو شكیت دادیم كه خواهران بلا میان پشت سر اونها وایمیسن و دی اكس و سینا از اونها میخوان كه اونجا رو ترك كنند. شان میگه طبق محاسبات ریاضی (دو به یك) دی اكس شانس بیشتری داره تا پی پر ویو رو با كمربند ترك كنه. سینا میگه مسابقه سه نفره امشب درست مثل مسابقه سروایور سیریس خواهد بود. كامرشال.

اسلم آو د ویك پخش میشه كه همه سوپراستارن راء فینیشر خودشون رو به بیگ شو می زنند. دی اكس وارد میشن و در كنار گزارشگران مایكلو و جری لاور قرار می گیرند.

مسابقه پنجم: جان سینا در برابر كریس جریكو در برابر بیگ شو

مسابقه با هیجان خاصی آغاز میشه و سینا بیگ رو به میله گوشه رینگ میزنه. سینا آیریش ویپ و فیشرمن سوپلكس میزنه و كاور میكنه. بیگ شو سینا رو میكشه و اونو به بیرون از رینگ میندازه. شو به سینا كیك میزنه و اونو به دیواره گوشه رینگ میزنه. جریكو روی سینا كاور میكنه اما شو جریكو رو میكشه. شو و جریكو با هم بحث می كنند اما به مسابقه ادامه میدن. جریكو كیك و شو پانچ میزنن. جریكو به سر سینا ضربه میزنه و شو هم به سینا سوپلكس. جریكو به سر سینا كیك میزنه. سینا به شو پانچ میزنه اما جریكو به سینا حمله میكنه. سینا میره برای شولدر تكل اما شو جلوش رو میگیره. جریكو سینا رو نگه میداره و شو چوپ میزنه. جریكو البو و شو فورارم میزنند. جریكو به سینا بلی-تو-بلی سوپلكس می زنند. جریكو در گوشه رینگ به سینا پانچ میزنه و حالا هردو به سینا آیریش ویپ می زنند. با آیریش ویپ بیگ شو سینا به جریكو برخورد میكنه و حالا كنترل مسابقه در دست شو هست. شو میره برای بوت اسپلش در گوشه رینگ كه سینا جاخالی میده. هیپ توس و بولداگ از سینا. شو به سینا اسپیر میزنه و به دنبال اون جریكو لاین سالت اما شو كاور رو میشكنه. شو و جریكو دوباره جر و بحث می كنند و جریكو شو رو هل میده و به صورتش سیلی میزنه. بیگ شو جریكو رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه. سینا چوكسلم رو رد میكنه و بیگ شو رو میبره روی دوشش تا اتیتیود اجاسمنت بزنه اما موفق نیست و به زمین میفته. شو از روی ترنباكل البو میزنه اما سینا جاخالی میده. سینا به شو بوت میزنه. شولدر تكل از سینا و شو رو به بیرون از رینگ میندازه. دو شولدر تكل از سینا و بلو تاندر بمب و حالا فایو ناكل شافل رو میزنه. سینا جریكو رو بلند میكنه برای اتیتیود اجاسمنت اما شو ناك اوت پانچ میزنه و جریكو كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كریس جریكو

بعد از مسابقه بیگ شو و جریكو به هم دست میدن. جریكو والز آو جریكو رو به روی سینا اجرا میكنه و بعد بیگ شو چین لاك رو قفل میكنه. شان مایكلز و تریپل اچ به رینگ میان. بیگ شو به شان پانچ میزنه و هانتر هم از جریكو كدبریكر دریافت میكنه. بیگ شو و جریكو دست خودشون رو بالا می برند و به پایان شو می رسیم.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

نظرات() 
foot pain
سه شنبه 13 تیر 1396 01:03 ب.ظ
Hey there, You have performed an incredible job.
I will definitely digg it and in my opinion recommend to my friends.
I am confident they'll be benefited from this
site.
BHW
پنجشنبه 31 فروردین 1396 10:09 ب.ظ
I just could not go away your website prior to suggesting that I actually loved
the standard info an individual supply on your visitors?

Is going to be again frequently to investigate cross-check new posts
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :