تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - نتایج دبلیو دبلیو ای تی‌ال‌سی: تیبلز، لدرز اَند چیرز (2009)

جان سینا عشق و زندگی

 

آخرین پی پر ویوی سال رو تماشا می‌كنیم. مسابقات دبلیو دبلیو ای تی‌ال‌سی (تیبلز، لدرز اَند چیرز) به طور زنده از ورزشگاه AT&T سنتر واقع در سن آنتونیو، تگزاس پخش می‌شوند. امشب شش قهرمان باید از عنوان‌های خودشون دفاع كنند.

 

 • نتایج كوتاه
 1. لدرمچ: قهرمان ای سی دبلیو كریستین با شكست شلتون بنجامین از كمربندش دفاع كرد.
 2. درو مك اینتایر با زدن كوباشی ‌دی‌دی‌تی مقابل جان موریسن پیروز شد تا به عنوان قهرمان جدید بین قاره‌ای لقب بگیره.
 3. میشل مك كول‌(به همراه لیلا) با زدن بیگ بوت میكی جیمز رو برد و از كمربند زنان دفاع كرد.
 4. تیبلز مچ: شِیمس با شكست جان سینا اولین قهرمان ایرلندی دبلیو دبلیو ای شد.
 5. چیر مچ: آندرتیكر با زدن تومبستون و شكست باتیستا كمربند سنگین وزن رو نزد خودشنگه داشت.
 6. رندی اورتن با زدن آر كی او مقابل كوفی كینگستن پیروز شد.
 7. تی‌ال‌سی مچ: دی جنریشن اكس با شكست جریشو برنده ی كمربندهای یونیفاید تگ تیم شدند و اولین قهرمانی تگ تیمشون در قالب گروه دی اكس رو بدست آوردند.

 

 • نتایج مفصل

پروموی پی پر ویو پخش میشه و به ورزشگاه میریم و گزارشگران ما جری لاور، مایكل كول و مت استرایكر هستند.

مسابقه اول: كریستین © در برابر شلتون بنجامین (لدر مچ) (ای سی دبلیو چمپینشیپ)

هر دو به كمربند كه در بالای رینگ آویزان هست نگاه می كنند و مسابقه آغاز میشه. هر دو گلاویز میشن و شلتون پشت كریستین رو به گوشه رینگ میرسونه. هر دو دوباره گلاویز میشن و شلتون ساید هدلاك میكنه. دراپ كیك از كریستین. آیریش ویپ از كریستین و شلتون به بالای ترنباكل میره و از اونجا فورآرم میزنه و بعد كیك و پانچ از شلتون. شلتون قصد داره به بیرون از رینگ بره تا نردبان بیاره اما كریستین جلوش رو می‌گیره. شلتون در زدن دراگون ویپ موفق نیست اما نك بریكر رو میزنه. شلتون به بیرون از رینگ میره تا نردبان بیاره اما كریستین متوقفش میكنه و اونو به گاردریل میكوبه. كریستین یك نردبان به رینگ میندازه و شلتون اونو به گاردریل میكوبه. شلتون در داخل رینگ میخواد به بالای نردبان بره كه كریستین میاد و با زدن دبل جامپ كراس بادی جلوش رو می گیره. كریستین یك نردبان دیگه رو در وسط رینگ ست میكنه و شروع میكنه به بالا رفتن از نردبان اما شلتون اونو از نردبان پایین میكشه. پانچ و آیریش ویپ از كریستین. شلتو روی پای خودش فرود میاد و مانكی فلیپ میزنه و به بالای نردبان میره اما كریستین هلش میده. كریستین، شلتون رو به بیرون از رینگ میندازه و نردبان رو هم به روی او پرت میكنه. شلتون یك پشت پا به كریستین میزنه و باعث میشه كریستین به نردبان بخوره و ازش خون جاری بشه. وضعیت كریستین رو چك می‌كنند و داور هم شلتون رو متوقف كرده تا اینكه كریستین میتونه به مسابقه ادامه بده. شلتون از نردبان بالا میره اما كریستین اونو پایین میكشه و درگیری به بیرون از رینگ كشیده میشه. كریستین، شلتون رو به میان تماشاگران میندازه و یك نردبان دیگه به داخل رینگ میبره. هر دو بر روی همون نردبان با هم درگیر میشن و شلتون، كریستین رو پایین میندازه. شلتون با كَنن بال به روی كریستین میپره و هر دو نقش بر زمین میشن. پانچ از شلتون و كریستین روی گاردریل میفته. شلتون روی میز گزارشگران رو خالی میكنه و بعد نردبانی بین رینگ و میز گزارشگران میزاره. كریستین سعی داره شلتون رو پرت كنه روی نردبان اما شلتون زیرآبی میره. حالا شلتون قصد داره كریستین رو پرتاب كنه اما كریستین هلش میده و شلتون به یك نردبان دیگه برخورد میكنه. هر دو به رینگ برمی گردند و كریستین یك نردبان در گوشه رینگ میزاره و پانچ و كیك میزنه. شلتون آیریش ویپ میزنه و كریستین با صورت به نردبان برخورد میكنه. شلتون، كریستین رو بین ترنباكل و نردبان قرار میده و به كریستین پانچ میزنه. شلتون میره برای استینگر اسپلش اما كریستین نردبان رو به سمت شلتون پرتاب میكنه و شلتون به روی زمین میفته. كریستین نردبان رو در وسط رینگ قرار میده و شروع میكنه به بالا رفتن اما شلتون اونو از روی نردبان هل میده. دراگون ویپ از شلتون.
شلتون سر كریستین رو به نردبانی كه روی طنابهاس میزنه. شلتون به بالای نردبان میره اما كریستین با زدن اینورتد دی‌دی‌تی اونو به زمین میندازه. كریستین نردبان رو در دست داره و وقتی شلتون رو روی ترنباكل میبینه قصد داره نردبان رو به شلتون بكوبه. شلتون از نردبان بالا میره اما كریستین هلش میده و شلتون یك پاش رو نردبان و پای دیگش روی طنابهاست. شلتون كلوزلاین میزنه و كریستین به بیرون از رینگ میفته. شلتون یك نردبان بزرگ رو برمی‌داره و اونو باز میكنه. شلتون كمربند رو لمس میكنه اما كریستین اونو می گیرهو در اون بالا با هم درگیر میشن. شلتون از بالای نردبان پاوراسلم میزنه و هر دو به روی زمین میفتند. كریستین نردبان رو هل میده و یك دیگه رو میاره و در گوشه رینگ میزاره. شلتون به كریستینی كه حواسش نیست بر روی نردبان استینگر اسپلش میزنه. شلتون به بالای نردبان میره و كمربند رو در دست داره اما كریستین نردبان رو هل میده و شلتون حالا از كمربند آویزان هست. در حالیكه شلتون اون بالا آویزونه كریستین یك نردبان دیگه میاره و در وسط رینگ قرار میده. حالا كریستین كمربند رو در اختیار داره اما نردبانی نیست كه روی اون وایسه. شلتون، كریستین رو می‌گیره و با پاوراسلم اونو روی نردبانی كه به ترنباكل تكیه داده شده میندازه.
هر دو از نردبان بزرگ بالا میرن اما كریستین به كمربند نزدیك تر هست. شلتون كریستین رو هل میده و به فكر این میفته كه سانست فلیپ پاور بمب بزنه اما این كار او كمی طول میكشه و باعث میشه كریستین رانا بزنه. درگیری در اپرون ادامه پیدا میكنه و شلتون قصد داره بر روی نردبانی كه روی اپرون و میز گزارشگران قرار داده شده جرمن سوپلكس بزنه. پندولوم كیك از كریستین و شلتون روی نردبان افتاده و كریستین به بالای رینگ میره و از اونجا به روی شلتون اسپلش میزنه و نردبان به شكل V در میاد. مسابقه واقعا جذاب و تماشایی هست. كریستین یك نردبان رو در وسط رینگ ست میكنه و از نردبان بالا میره. شلتون در بیرون از رینگ روی زمین هست و كریستین كمربند رو باز میكنه.

برنده مسابقه: كریستین همچنان قهرمان ای سی دبلیو

بعد از مسابقه كریستین كمربند رو بالا گرفته و خوشحال هست و گروه پزشكی وضعیت شلتون رو چك می كنند. كریستین به حریفش كه در بیرون از رینگ هست نگاهی میكنه. گزارشگران میگن ما امشب برای كمربندهای تگ تیم هم مسابقه ی تیبلز، لدرز اَند چیرز خواهیم داشت و پرومویی از درگیری جریشو و دی اكس در راء هفته گذشته رو تماشا می كنیم.

 

مسابقه دوم: جان موریسن © در برابر درو مك اینتایر (اینتركانتیننتال چمپینشیپ مچ)

هر دو گلاویز میشن و مك اینتایر پشت موریسن رو به ترنباكل میرسونه و یك كلین بریك میده. موریسن روی مچ دست كار میكنه اما اینتایر فورارم میزنه و میره برای نیرفال. آرم بار از اینتایر اما موریسن آرم درگ و پانچ میزنه. یوروپین آپركات از موریسن اما اینتایر آیریش ویپ میزنه. موریسن به روی اپرون میره و شولدر و به دنبالش هد سیزرز میزنه. كیك به سر اینتایر و موریسن میره برای نیرفال. اینتایر به بیرون از رینگ میره و موریسن به دنبالش و اینتایر موریسن رو به میله رینگ میكوبه. موریسن روی زمین میفته. اینتایر، موریسن رو به رینگ برمی‌گردونه و میره برای نیرفال. اینتایر، موریسن رو به ترنباكل میكوبه و در گوشه رینگ پانچ میزنه و داور سعی داره اونو از موریسن جدا كنه. اینتایر، موریسن رو در قسمت اپرون آویزون میكنه و شروع میكنه به زدن فورارم و بعد با زدن كلوزلاین میره برای نیرفال.
موریسن آرم بار میكنه و تبدیلش میكنه به كراس فیس. فورارم و كیك از موریسن اما اینتایر با كیك جواب میده. اینتایر در گوشه رینگ كلوزلاین و به دنبالش سوپلكس میزنه و میره برای نیرفال. اینتایر دوباره آرم بار میكنه. كیك از موریسن اما اینتایر بیگ بوت میزنه و بعد به فورآرم به سینه. اینتایر چند بار میره برای نیرفال. اینتایر باز هم آرم بار میكنه و پشت موریسن كار میكنه. موریسن پانچ میزنه و اینتایر جواب میده. موریسن دی‌دی‌تی میزنه و هر دو روی زمین میفتند. پانچ و كلوزلاین از موریسن و بعد لگ لاریت میزنه و در اخر با زدن بوت به سر اینتایر میره برای نیرفال. موریسن به بالای رینگ میره و با زدن میسل دراپ كیك میره برای نیرفال. اینتایر به زانوی موریسن كیك میزنه و موریسن كمی میلنگه. ریورس ویل بارو اسلم از اینتایر و كاور میكنه. اینتایر به سر موریسن سیلی میزنه اما موریسن دراپ سالت میزنه و اینتایر به بیرون از رینگ میفته. موریسن به دنبال اینتایر به بیرون از رینگ میره اما اینتایر پانچ میزنه. اینتایر به سمت موریسن حمله میكنه اما با جاخالی موریسن به گاردریل برخورد میكنه. موریسن اسپین كیك میزنه و هر دو روی زمین هستند. هر دو به رینگ برمی گردن و اینتایر به سمت موریسن حمله‌ور میشه اما موریسن باز هم جاخالی میده و اینتایر با شانه به گوشه رینگ میخوره. كُرك اسكرو اسپیت لگد مونسالت از موریسن و كاور میكنه یك دو اما نه داور شمارش رو متوقف كرد چونكه پای اینتایر در زیر طناب هست. كیك از موریسن. مك اینتایر سعی داره موریسن رو به ترنباكل بكوبه اما موریسن خودش رو نگه میداره و در حالیكه داور حواسش به كمربند موریسن هست مك اینتایر به چشم موریسن ضربه میزنه و حالا فینیشر خودش كوباشی دی‌دی‌تی رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: درو مك اینتایر (قهرمان جدید بین قاره‌ای)

در بك استیج وینس مكمن به درو به خاطر بردن كمربند تبریك میگه. جاش میخواد با وینس مصاحبه كنه اما وینس میگه با درو صحبت كن. جاش به درو میگه كه تو با بدست اوردن سریع كمربند همه رو غافلگیر كردی. درو میگه این برد سریع من اجتناب ناپذیر بود. شِیمس به اونجا میاد و درو رو به خاطر بردش تحسین میكنه. شِیمس میگه این برد چشمگیری بود اما درو تنها تازه واردی نیست كه تی‌ال‌سی رو با عنوان قهرمانی ترك میكنه.

 

مسابقه سوم: میشل مك كول © در برابر میكی جیمز (وومنز چمپینشیپ مچ)

قبل از اینكه میكی وارد رینگ بشه میشل به بیرون از رینگ میره و اجازه ورود اولیه رو به میكی نمی ده. به رینگ می‌ریم و هر دو دیوا گلاویز میشن و میكی، میشل رو به گوشه رینگ میبره و بعد تیك دان میكنه و بعد البو میزنه. هر دو غلت میخورن و به بیرون از رینگ میرن و در حالیكه میكی روی اپرون هست میشل به كنار گاردریل میفته. هر دو به رینگ برمی گردند و دوباره به جون هم میفتن. هر دو موی همدیگه رو میكشن و سرانجام میكی جك نایف كاور میكنه. میكی با رول آپ و به روی پل بردن دوباره میره برای نیرفال. فورآرم به پشت میكی از طرف میشل و میكی سعی داره كروسیفیكس تیك دان كنه اما میشل، میكی رو به سمت ترنباكل میبره. نی از میشل و كاور میكنه. اسنپ مار از میشل و با زدن نی به پشت میكی دوباره میره برای نیرفال.
چین لاك از میشل و بعد صورت میكی رو به كف رینگ میزنه. میكی البو میزنه تا خودش رو آزاد كنه اما میشل به كار روی میكی ادامه میده. كیك به پهلوی میكی و بعد نی میزنه و بعد قصد داره ... رو بكشه كه میكی با زدن فورآرم اجازه نمیده. بك بریكر از میشل و میره برای نیرفال. میكی با اینساید كریدل میره برای نیرفال. میشلف میكی رو به میله گوشه رینگ میكوبه و میكی به بیرون از رینگ میفته. میشل، میكی رو به گاردریل میكوبه و بعد به رینگ برمیگرده تا جلوی كونت داور رو بگیره. میشل دوباره به سمت میكی میره اما میكی جاخالی میده و میشل به گاردریل میخوره. میكی در بیرون از رینگ هد سیزرز و تژپرس میزنه. قبل از اینكه دیواها به رینگ بیان لیلا قصد داره دخالت كنه. یك تژ پرس دیگه از میكی. میشل میره برای كلوزلین اما میكی جاخالی میده و خودش كلوزلاین میزنه. یك كلوزلاین دیگه از میكی و به دنبالش فورآرم. میشل، میكی رو به روی اپرون میفرسته. میكی به بالای ترنباكل میره و لیلا دخالت میكنه و میكی رو از روی ترنباكل به پایین میندازه. میكی به لیلا كیك میزنه و میشل هم اشتباهی به لیلا ضربه میزنه تا لیلا به بیرون از رینگ بیفته. میكی با رول آپ میره برای نیرفال. میشل بیگ بوت میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: میشل مك كول

 

پروموی مسابقه‌ی دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ پخش میشه.

مسابقه چهارم: جان سینا © در برابر شِیمس (تیبلز مچ) (دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ)

شیمس از سینا میخواد به وسط رینگ بیاد و سینا بهش پانچ میزنه و به سمت ترنباكل میفرسته. آیریش ویپ و بولداگ از سینا. پانچ از سینا و اونو بهگوشه دیگر رینگ میفرسته. سینا بوت دریافت میكنه و بعد شیمس كلوزلاین میزنه. سوپلكس از شیمس و به سر سینا پانچ میزنه. شیمس میره تا یك میز بیاره اما سینا جلوش رو میگیره و سر شیمس رو به میز گزارشگران میزنه. پانچ از سینا و شیمس رو به گاردریل میكوبه. شیمس، سینا رو به میله رینگ میكوبه. سینا با ایریش ویپ شیمس رو به پلكان میكوبه. سینا اولین میز رو از زیر رینگ بیرون میاره و اونو در بیرون از رینگ باز میكنه و شیمس رو در گوشه‌ی میز قرار میده. سینا به بالی رینگ میره اما شیمس از روی میز بلند میشه و به داخل رینگ میره و در اونجا در بازگشت سینا به رینگ بهش نی میزنه. رانینگ پاوراسلم از شیمس. سینا بر روی اپرون هست و شیمس پانچ میزنه. سینا محكم از طنابها گرفته و نمیخواد كه روی میز سقوط كنه. شیمس همچنان در روی اپرون به سینا پانچ میزنه. سینا شولدر میزنه و به رینگ برمی‌گرده. شیمس پانچ میزنه اما سینا جاخالی میده و شیمس رو روی دوشش میبره تا اتیتود اجاستمنت بزنه اما تصمیمش عوض میشه و به سمت طنابها میاد تا شیمس رو با زدن اجاستمنت به روی میز بندازه اما شیمس از روی دوش سینا پایین میاد و سینا رو به ترنباكل میكوبه. شیمس به سر سینا پانچ میزنه و سر سینا رو به پلكان میكوبه. پانچ از سینا و شیمس رو به پلكان میكوبه. سینا میره برای اتیتود اجاستمنت در بیرون از رینگ اما شیمس باز هم كنر میكنه. شیمس قصد داره بر روی میز پاور بمب بزنه اما سینا اجازه نمیده. سینا در قسمت ورودی سوپلكس رو هم بلاك میكنه و خودش سوپلكس رو اجرا میكنه. سینا میز رو جمع میكنه و به قسمت ورودی میاره و سعی داره با اسلم شیمس رو به روی میز بندازه اما شیمس اجازه نمیده. درگیری به داخل تماشاگران كشیده میشه و سینا از پشت به شیمس حمله میكنه. پانچ از سینا. سینا با كلوزلاین شیمس رو از روی گاردریل به كنار رینگ میفرسته. سینا دمین میز رو هم میاره و اونو در بیرون از رینگ باز میكنه. شیمس بایسیكل كیك میزنه و سینا به روی زمین میفته. شیمس یك میز دیگه برمی‌داره و به داخل رینگ میبره در حالیكه سینا در بیرون از رینگ روی زمین هست. شیمسمیز رو در گوشه رینگ قرار میده. شیمس میره سینا رو بیاره اما سینا شیمس رو به زمین میندازه و میره تا اس تی اف رو قفل كنه. به رینگ برمی گردیم و دو شولدر تكل از سینا و بلو تاندر بمب میزنه. حالا نوبت فایو ناكل شافل هست. میزی در رینگ وحود نداره و سینا اتیتود اجاستمنت رو هم میزنه. سینا یك میز به داخل رینگ میاره و اونو باز میكنه. سینا، شیمس رو روی ترنباكل میزاره و میره برای سوپر اتیتود اجاستمنت اما شیمس البو میزنه و خودش رو رها میكنه و سینا به روی زمین‌(داخل رینگ) میفته. سینا دوباره به روی ترنباكل میره و سعی داره سوپرپلكس بزنه اما شیمس سینا رو هل میده و سینا به روی میز سقوط میكنه و داور زنگ پایان مسابقه رو به صدا در میاره.

برنده مسابقه: شیمس (قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای)

بعد از مسابقه شیمس در داخل رینگ خوشحالی میكنه و بالای سر سینا قرار می گیره و كمربند دبلیو دبلیو ای رو بالای سرش میبره.

پرومویی از تریبیوت تو د تروپس رو تماشا می كنیم كه این شنبه به روی ایر خواهد رفت. گزارشگران راجب قهرمانی شیمس صحبت می‌كنند و لاور تعجب میكنه كه سینا چطوری با یك هل از روی تزنباكل به روی میز افتاد.

 

مسابقه پنجم: آندرتیكر © در برابر باتیستا (چیر مچ) (وُرلد هویویت چمپینشیپ)

باتیستا سعی داره یك صندلی به داخل رینگ بیاره اما تیكر جلوش رو می گیره. تیكر قصد داره از صندلی استفاده كنه اما باتیستا كیك میزنه. كلوزلاین و بعد پانچ از تیكر. آیریش ویپ از تیكر اما باتیستا كلوزلاین میزنه. مبارزه به بیرون از رینگ كشیده میشه و تیكر، باتیستا رو به پلكان میكوبه. تیكر قصد داره از صندلی استفاده كنه اما باتیستا كیك میزنه و تیكر رو به پلكان میكوبه. پانچ از باتیستا و دور رینگ رو یك دور می زنند. تیكر یك صندلی به داخل رینگ پرت میكنه و مبارزه همچنان در بیرون از رینگ جریان داره. باتیستا تیكر رو به دیواره‌ی رینگ میزنه اما تیكر هم باتیستا رو به منطقه‌ای كه زنگ رینگ وجود داره میفرسته. تیكر میره برای رانینگ بوت اما باتیستا جاخالی میده و تیكر روی گاردریل فرود میاد. باتیستا به پشت تیكر چیرشات میزنه. باتیستا با صندلی چوك میزنه. باتیستا به كار روی تیكر ادامه میده و بعد تیكر رو در كنار میله رینگ قرار میده و فشار میاره اما تیكر خودش رو نجات میده. تیكر، باتیستا رو روی اپرون میزاره و بعد لگ دراپ میزنه. تیكر میره برای نیرفال. تیكر میره برای اُلد اسكول اما باتیستا اجازه نمیده. باتیستا میخواد سوپرپلكس بزنه اما تیكر پانچ میزنه. باتیستا موفق میشه سوپرپلكس بزنه و هر دو به روی زمین میفتند. باتیستا میره برای باتیستا بمب بر روی صندلی اما تیكر بك بادی دراپ میزنه و باتیستا به روی صندلی میفته. باتیستا و تیكر پانچ می‌زنند و تماشاگران بووو/یی می‌كشند. اسپاین باستر از باتیستا و میره برای نیرفال. باتیستا صندلی رو روی ترنباكل میزاره و به تیكر پانچ میزنه. فلایینگ كلوزلاین از تیكر و بعد سیت آپ میكنه. تیكر به بالای رینگ میره و موفق میشه اُلد اسكول رو بزنه. آیریش ویپ و به دنبال اون اسنیك آیز از تیكر اما باتیستا حركت بعدی تیكر رو میدونه و بیگ بوت رو به اسپیر تبدیل میكنه. باتیستا به تیكر بر روی صندلی اسپاین باستر میزنه و طنابها رو تكون میده و میره برای باتیستا بمب اما بین پاهای تیكر گیر میفته و تیكر هلز گیت رو قفل میكنه. باتیستا سعی داره خودش رو نجات بده و موفق میشهاز طنابها بگیره. باتیستا به بیرون از رینگ میره و زیر دستی یك صندلی هم تو دستش می گیره. تیكر به بیرون از رینگ میره اما باتیستا با صندلی به گلوی تیكر ضربه میزنه.
به رینگ برمی‌گردیم و باتیستا قصد داره در گوشه رینگ اسپیر بزنه اما تیكر جاخالی میده و باتیستا به صندلی كه قبلا روی ترنباكل گذاشته بود برخورد میكنه. تیكر میره برای نیرفال. تیكر ست میكنه برای زدن چوكسلم و موفق میشه اون رو اجرا كنه و كاور میكنه یك دو ســــــ... اما باتیستا كیك اوت كرد. تیكر میره برای تومبستون اما باتیستا كنر میكنه. باتیستا قصد داره تیكر رو به گوشه رینگ بكوبه اما داور اونجاست. باتیستا لو بلو میزنه و با صندلی به تیكر ضربه میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: باتیستا

باتیستا كمربند رو گرفته و به قسمت ورودی میره اما تدی لانگ میاد و میگه اگرچه استفاده از صندلی قانونی هست اما استفاده‌ی نادرست از اون نه. من نمیتونم اجازه بدم كه كمربند سنگین وزن با همچین حركت بی ارزشی جابجابشه بنابراین مسابقه تكرا خواهد شد.

زنگ مسابقه دوباره به صدا در میاد و تیكر سیت آپ میكنه. باتیستا میره تا تیكر رو با صندلی بزنه اما تیكر هش بیگ بوت و بعد چیرشات میزنه. تیكر جفت و جور میكنه و تومبستون رو هم میزنه یك دو سه.

برنده مسابقه: آندرتیكر همچنان قهرمان سنگین وزن

 

پرومویی از رویال رامبل پخش میشه.

گزارشگران راجب درگیری كوفی و اورتن صحبت می كنند و پروموی این مسابقه رو تماشا می كنیم. كوفی آماده‌ی ورود به رینگ هست كه لگسی میان بهش میگن ما نمیخوایم به تو حمله كنیم چونكه میخوایم اجازه بدیم خود رندی این كار رو در رینگ انجام بده. كوفی میگه من كه باورم نمیشه و تد و كودی میگن تو هیچ وقت یك مسابقه‌ی تك به تك به خوبی مسابقه با رندی نخواهی داشت. تد میگه حتما كوفی ترسیده و كوفی میگه چرا باید بترسم وقتیكه رندی به جای اینكه خودش بیاد بگه كفترای نامه بر خودش رو فرستاده. كوفی به سمت رختكن رندی میره و وارد اتاق میشه و میگه من امشب تو رو شكست خواهم داد.

مسابقه ششم: رندی اورتن در برابر كوفی كینگستن

اورتن ساید هدلاك و تیك دان میكنه. كوفی میره برای هدسیزرز اما اورتن ساید هدلاك میكنه تا اینكه كوفی دوباره میره برای هد سیزرز و اورتن رد میكنه و كوفی همرلاك میكنه اما اورتن ریورس میكنه. هر دو گلاویز میشن و اورتن پانچ میزنه اما كوفی جاخالی میده و اورتن، كوفی رو به ترنباكل میكوبه و در گوشه‌ی رینگ شروع میكنه به زدن كیك كه توسط داور متوقف میشه. پانچ از كوفی و اورتن آیریش ویپ میزنه و به سمت كوفی میره اما بوت دریافت میكنه. اورتن با زدن پاور اسلم میره برای نیرفال. اورتن چین لاك میكنه. كوفی در گوشه رینگ پانچ میزنه و داور اونو از رندی جدا میكنه. كوفی به روی ترنباكل میره و پانچ میزنه و اورتن میره برای زدن پاوربمب اما كوفی تبدیلش میكنه به سانست فلیپ. ساید راش لگ سوئیپ از كوفی و میره برای زدن بوم بوم لگ دراپ اما اورتن به بیرون از رینگ میره. كوفی بیسبال اسلاید میزنه اما اورتن جاخالی میده. كوفی به بالای رینگ میره تا كراس بادی بزنه اما اورتن روی هوا بهش دراپ كیك میزنه و هر دو به روی زمین میفتند. اورتن به رینگ برمی گرده تا كونت داور رو متوقف كنه و دوباره به بیرون از رینگ میره. اورتن، كوفی رو به پلكان میكوبه و كوفی رو به رینگ برمی گردونه.اورتن روی بدن كوفی فشار میاره. اورتن، كوفی رو روی طنابها میندازه و به كار كردن روی دنده‌ی كوفی ادامه میده و بعد با زدن نی دراپ میره برای نیرفال. اورتن منتظر هست تا كوفی از جاش بلند شه و بعد بهش پانچ میزنه. كیك به پهلوی كوفی و به دنبالش یوروپین آپركات. كوفی از جاش بلند میشه و اس او اس میزنه و هر دو به روی زمین میفتند. كوفی میره برای نیرفال. كوفی با كلوزلاین اورتن رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه و با سوئیساید دایو روی اورتن میپره. هر دو به رینگ برمی‌گردن و كوفی با زدن كراس بادی از بالای رینگ میره برای یك نیرفال دیگه. چوپ و كلوزلاین از كوفی. آیریش ویپ از اورتن اما كوفی به بالای ترنباكل میره و از اونجا كلوزلاین میزنه و باز هم میره برای نیرفال. بك بریكر از اورتن و منتظر میمونه تا كوفی از جاش بلند شه. اورتن میره برای آر كی او اما كوفی دراپ كیكمیزنه و حالا نوبت زدن بوم بوم لگ دراپ هست. كوفی حالا تروبل این پرادایس رو هم میزنه و كاور میكنه اما اورتن با دستش از طنابها می‌گیره.
اورتن به بیرون از رینگ میره اما كوفی اونو به داخل برمی گردونه. آی ای دی‌دی‌تی از اورتن و ژست مخصوص خودش‌(وایپر) رو می گیره. اورتن میره برای پانت اما كوفی با البو بلاك میكنه. اورتن به بازوی آسیب دیده ی كوفی دیوورس كورت میزنه. اورتن منتظر میمونه تا بار دیگه كوفی از جاش بلند شه و میره برای آر كی او اما كوفی رد میكنه و میخواد تروبل این پرادایس بزنه اما این بار اورتن رد میكنه و آر كی او رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: رندی اورتن

 

باتیستا در دفتر تدی لانگ هست و میگه باخت من تقصیر تو بوده و باید اونو درستش كنی. باتیستا یك صندلی در دستش داره و میگه خودم بهتر درستش می كنم و بعد به تدی میگه دفعه‌ی بعدی چیزی رو با صندلی از دست نمیدم.

 

مسابقه هفتم: جریكو و بیگ شو © در برابر دی جنریشن اكس (تی‌ال‌سی مچ) (یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ)

شوء هانتر رو هل میده در حالیكه اون سمت شاون روی جریكو كار میكنه. شاون و جریكو گلاویز میشن و در اون سمت شو و هانتر به هم پانچ می زنند و شو با هدبات هانتر رو به بیرون از رینگ میفرسته. شو با آیریش ویپ هانتر رو به پلكان میكوبه. به رینگ برمی‌گردیم و شاون نك بریكر میزنه. در اون سمت هانتر جاخالی میده و شو به میان تماشاگران میفته. اسنپ مار از جریكو به شاون. هانتر یك میز برمی داره و اونو روی پلكان تكیه میده. شاون به جریكو كیك میزنه. شو به هانتر پانچ میزنه و در كنار نردبان و میزها به مبارزشون ادامه میدن. شاون به جریكو در روی اپرون كیك میزنه و اونو به بیرون از رینگ میندازه. شاون به جریكو چوپ میزنه و هانتر و شو هم در میان جمعیت دارند با هم مبارزه می‌كنند.
جریكو، شاون رو به میله رینگ میكوبه و یك میز اونجا میزاره و سعی داره شاون رو با سوپلكس به روی اون بندازه. حالا شاون میخواد جریكو رو روی میز بندازه اما او هم موفق نیست و بعد چوپ میزنه و جریكو رو به رینگ برمی‌گردونه. فلایینگ فورآرم از شاون و كیپ آپ میكنه. جریكو میخواد والز آو جریكو رو اجرا كنه كه شاون رد میكنه و ریورس اتمیك دراپ و چوپ میزنه. اسلم از شاون و به بالای رینگ میره تا البو دراپ بزنه اما جریكو زانوی خودش رو سپر میكنه و شاون غلت میخوره و به بیرون از رینگ میفته. جریكو یك نردبان به داخل رینگ میاره و ما مبارزه‌ی هانتر و شو رو از مانیتور تماشا می كنیم. جریكو میره یك صندلی بیاره كه هانتر كیك میزنه. هانتر سعی داره بر روی استیج پدیگری بزنه اما جریكو با بك بادی دراپ رد میكنه. شاون هم به این سمت میاد اما شو بهش پانچ میزنه. شو، هانتر رو نگه داشته كه شاون با یك صندلی برمی گرده و با اون به شو و جریكو چیرشات میزنه اما سرانجام بیگ شو جلوش رو می‌گیره.
شو به داخل رینگ میره و به دنبال اون جریكو. جریكو كه در رینگ هست منتظره تا شو یك نردبان به داخل رینگ بیاره. شاون هانتر میان و اجازه نمیدن كه شو به داخل رینگ نردبان ببره. هانتر به جریكو پانچ میزنه و شاون یك نردبان به داخل رینگ میاره. هانتر در گوشه رینگ به جریكو پانچ میزنه. هانتر نردبان رو ست میكنه اما تصمیمش عوض میشه و با اون به سینه جریكو ضربه میزنه.
شاون به جریكو اسلم میزنه و با دبل سوپلكس جریكو رو روی نربان میندازن. حالا دی اكس با نردبان به شو ضربه می‌زنند و اونوهم نقش بر زمین می كنند. شاون و هانتر نردبان رو در وسط رینگ قرار میدن. شو با هانتر درگیر میشه و بعد شاون رو از روی نردبان پایین میكشه. هانتر پانچ میزنه و شو جواب میده. جریكو یك نردبان دیگه به داخل رینگ میاره و شاون رو هم به روی اون یكی نردبان پرت میكنه. جریكو با بیسبال اسلاید به نردبان میزنه تا به شاون برخورد كنه و شاون هم به میله رینگ برخورد میكنه. شو نردبان رو برمی داره و جریكو با بولداگ هانتر رو به روی نردبان میندازه. جریكو با پانچ شاون رو از روی اپرون پایین میندازه و شو هم یك نردبان در گوشه‌ی رینگ قرار میده. جریكو به هانتر پانچ میزنن و جریكو سعی داره با آیریش ویپ هانتر رو به نردبان بكوبه كه هانتر ریورس میكنه و جریكو رو با آیریش ویپ به سمت نردبان میفرسته. شو هست كه هانتر رو به نردبان میكوبه و بعد دو تایی با هم هانتر رو بین نردبان قرار میدن. شاون به شو چوپ میزنه و شو هم با آیریش ویپ شاون رو به نردبان میكوبه. شو به روی هانتر اسپلش میزنه و هانتر به روی زمین میفته یا بهتر بگیم سقوط میكنه.
هانتر آیریش ویپ رو ریورس میكنه و جریكو از روی نردبان‌(گوشه رینگ) به بیرون از رینگ میفته. شو هم در زدن اسپلش موفق نیست و هانتر پانچ میزنه. فیس باستر از هانتر و یك نردبان برمی‌داره و به سر بیگ شو ضربه میزنه. هانتر نردبان رو به بیرون از رینگ میندازه و نردبان به روی جریكو فرود میاد. در برگشت شو میره برای چوكسلم اما هانتر بلاك میكنه و تبدیلش میكنه به دی‌دی‌تی. البو دراپ از شاون به بیگ شو. شاون پای خودش رو روی رینگ میكوبه برای زدن سوئیت چین میوزیك اما جریكو میاد و اجازه نمیده. جریكو كدبریكر میزنه و شاون به بیرون از رینگ میفته. اسپاین باستر از هانتر به جریكو اما شو به هانتر اسپیر میزنه. شو نردبانی رو در وسط رینگ قرارمیده و میخواد ازش بالا بره اما هناتر به پشتش چیرشات میزنه. شو به صندلی پانچ میزنه تا به صورت هانتر برخورد كنه و هانتر نقش بر زمین میشه. شو دوباره قصد داره از نردبان بالا بره اما شاون و هانتر شو رو از روی نردبان پایین میندازن. پدیگری از هانتر و شو به بیرون از رینگ میفته. شاون شروع میكنه به بالا رفتن از نردبان اما جریكو نردبان رو هل میده و شاون به روی بیگ شو فرود میاد. حالا جریكو از نردبان بالا میره اما هانتر به رینگ میاد و از پای جریكو می گیره. كمربندها بالای رینگ هستند و جریكو سعی داره هانتر رو از سر خودش باز كنه. هانتر پاور بمب میزنه و هر دو به روی زمین میفتند.
هانتر از نردبان بالا میره اما شو به رینگ میاد و از روی نردبان به هانتر چوكسلم میزنه. شو نردبان رو جمع میكنه و به بیرون از رینگ میندازه. شو به پهلوی هانتر پانچ میزنه و به دنبالش هدبات. اسلم از شو و در همین حال جریكو یك نردبان دیگه به داخل رینگ میاره. شو با هیپ توز شاون رو به رینگ برمی گردونه. جریكو، شاون و هانتر رو بین نردبان قرار میده و حالا باصندلی به روی نردبان میكوبه. شوف نردبان رو به روی شاون و هانتر پرت میكنه و بعد اونو از وسط میشكنه. شو، شاون رو بلند میكنه و بعد شاون هانتر رو به روی میزها در بیرون از رینگ پرت میكنه. جریكو از شانه‌ی بیگ شو و بالا میره و میخواد كمربندها رو از بالای رینگ باز كنه اما شاون و هانتر به رینگ برمی گردند و سوپركیك از شاون به شو و جریكو از بالای بدن شو به بیرون از رینگ و روی میز سقوط میكنه. یك سوپركیك دیگه از شاون و با استفاده از نردبان شو رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه. هانتر نردبان رو در وسط رینگ نگه میداره و شاون به بالای نردبان میره. شو و جریكو در بیرون از رینگ روی زمین افتادند و شاون كمربندها رو باز میكنه.

برنده مسابقه: دی جنریشن اكس و قهرمان جدید یونیفاید تگ تیم

شاون و هانتر در رینگ خوشحالی می‌كنند و كمربندها رو بالای سرشون می‌برند.

 

 • كیفیت مسابقات
 1. جریشو در برابر دی اكس (تی‌ال‌سی مچ)
 2. كریستین در برابر شلتون بنجامین (لدر مچ)
 3. جان سینا در برابر شِیمس (تیبلز مچ)
 4. جان موریسن در برابر درو مك اینتایر (اینتركانتیننتال چمپینشیپ)
 5. آندرتیكر در برابر باتیستا (چیر مچ)
 6. رندی اورتن در برابر كوفی كینگستن
 7. میشل مك كول در برابر میكی جیمز

 

 • مسابقه‌ی دارك مچ

در این مسابقه كه به نظر زیبا هم بوده آرتروث با رول آپ موفق به شكست سی ام پانك شد.

 


نظرات() 
How you can increase your height?
یکشنبه 26 شهریور 1396 04:14 ق.ظ
Good article. I'm going through some of these issues as well..
كیری كه میره تو دهن تو
چهارشنبه 17 آذر 1389 05:09 ب.ظ
خودمون میدونیم هیل و فیس چیه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :