تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - نتایج دبلیو دبلیو ای سوپراستارز بیست و هشتم ژانویه (2010)

جان سینا عشق و زندگی

 

چهل و دومین اجرای مسابقات دبلیو دبلیو ای سوپراستارز رو از دو ورزشگاه نیشن واید آرینا واقع در كلمبوس، اوهایو(محل برگزاری مسابقات راء)‌ و یو اس بنك آرینا واقع در سینسیناتی، اوهایو‌(محل برگزاری مسابقات ای سی دبلیو و اسمك‌دان) تماشا می‌كنیم. امشب چاوو گررو، كریس مسترز و پریمو كولون در یك تریپل ترت مچ به مصاف یكدیگر خواهند رفت تا یك نفر از آنها سهمیه حضور در رویال رامبل را كسب كند.

» در یافت عكس های این هفته | حجم: 4,05 مگابایت | تعداد: 61 قطعه | لینك دانلود  (لینك مستقیم)

 

 • نتایج كوتاه
 1. د بلا توئینر مقابل جیلیان هال و كتی لی برچیل پیروز شدند كه نیكی با رول آپ كتی را پین كرد.
 2. رویال رامبل كوالیفایینگ مچ: كریس مسترز با شكست چاوو گررو و پریمو در یك تریپل ترت مچ به رویال رامبل مچ 2010 راه پیدا كرد. چاوو بود كه در برابر مسترلاك مسترز تپ اوت كرد.
 3. دیوید هارت اسمیت (به همراه ناتالیا و تایسن كید) با زدن بیگ بوت مقابل مت هاردی (به همراه د گریت كالی و رانجین سینگ) پیروز شد.

 

 • نتایج مفصل

مسابقه اول: د بلا توئینز در برابر جیلیان هال و كتی لی برچیل

بری و كتی مسابقه رو آغاز می‌كنند و كتی ویست لاك میكنه و بری آرم درگ میزنه. نیكی تگ میشه و با هم دبل تیم میشن و روی كتی كار می كنند و نیكی میره برای نیرفال. كیك از كتی و جیلیان تگ میشه. جیلیان از موینیكی می گیره و ااو رو پرت میكنه و بعد آرم بار میكنه. آیریش ویپ از جیلیان اما بوت دریافت میكنه و نیكی با كراس بادی میره برای نیرفال. بری تگ میشه و نیكی هیپ توز میزنه و بعد بری خواهر خودش رو به روی جیلیان هیپ توز میكنه برای نیرفال. فلایینگ مر از بری و میره برای مانكی فلیپ اما كتی حواس او رو پرت میكنه و جیلیان اجازه نمیده. جیلیان، بری رو در بین طنابها چوك میكنه و بعد حواس داور رو پرت میكنه تا كتی به بری كیك بزنه و به روی او مدیفاید كامل كلاچ كنه. بری میره روی پای خودش و بعد فورآرم میزنه. بری میره برای كراس بادی كه كتی او رو هل میده و یورنیج بك بریكر میزنه برای نیرفال. اسلم از كتی. آیریش ویپ از كتی اما در گوشه رینگ تعادلش رو از دست میده و نیكی تگ میشه فلایینگ فورآرم و دراپ كیك میزنه. نیكی، جیلیان رو از روی اپرون به بیرون از رینگ میندازه و بعد به كتی مانكی فلیپ و به دنبالش لیپ فراگ نك اسنپ میزنه برای نیرفال. فوئرارم از كتی اما نیكی كیك میزنه و رول آپ میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: د بلا توئینز

 

كامرشال.
برمی گردیم و یك مسابقه دیگر رو از راء شاهد خواهیم بود.

مسابقه دوم: چاوو گررو در برابر كریس مسترز (به همراه ایو) در برابر پریمو (رویال رامبل كوالیفایینگ مچ)

مسابقه بین این سه نفر آغاز میشه و چاوو به مسترز كیك میزنه و پریمو به سراغ چاوو میره. پانچ و بك البو از پریمو و مسترز به پریمو كلوزلاین و به چاوو بك بادی دراپ میزنه. مسترز به پریمخو اسلم میزنه و چاوو رو به بالای سرش میبره اما پریمو به پای مسترز ضربه میزنه و چاوو با لاترال پرس كاور میكنه اما پریمو كاور رو میشكنه. پریمو و چاوو با هم كل كل می‌كنند و چاوو به سمت پریمو حمله میكنه. سانست فلیپ از پریمو اما چاوو رول میكنه و دراپ كیك میزنه برای نیرفال. چاوو، پریمو رو بلند میكنه اما مسترز بهشون دبل كلوزلالین میزنه و هر دو نقش بر زمین میشن. مسترز بر روی هر دو نفر كاور میكنه و هر دو بار نا موفق هست. لاتینو آپركات از چاوو به مسترز اما مسترز اونو به گوشه رینگ میندازه و بهش پانچ و كیك میزنه. آیریش ویپ از مسترز اما در گوشه رینگ بوت دریافت میكنه. چاوو از مسترز پاوراسلم دریافت میكنه برای نیرفال. پریمو به مسترز پانچ و بعد هد سیزر میزنه. كیك به مسترز از پریمو و میره برای اسپرینگ بورد كراس بادی كه مسترز اونو روی هوا می گیره و مسترلاك رو قفل میكنه. مسترز چاوو رو می بینه كه از روی ترنباكل قصد داره به روی او بپره و پریمو رو رها میكنه و سعی داره مسترلاك رو به روی چاوو قفل كنه كه پریمو به پشتش نی میزنه و مسترز به بیرون از رینگ میفته. پریمو با سوئیساید دایو به روس مسترز میپره. چاوو هم به بالای تاپ روپ میره و با كراس بادی به روس مسترز و پریمو میپره. كامرشال.
برمی‌گردیم و چاوو به روی پریمو كی لاك كرده و پریمو سعی داره خودش رو به طنابها برسونه. مسترز همچنان در بیرون از رینگ هست و قصد داره به داخل رینگ برگرده و دذر همون حال پریمو قصد داره قفل رو بشكنه. دراپ تو هولد از چاوو و به دنبالش با فلیپ سنتون میره برای نیرفال. چاوو، پریمو رو هل میده و با نی مسترز رو از روی اپرون به بیرون از رینگ میندازه. پریمو به چاوو دراپ كیك میزنه و حالا هر سه نفر بر روی زمین افتادند. چاوو و پریمو در داخل رینگ به هم پانچ رد و بدل می كنند و چاوو لاتینو آپركات میزنه. فلایینگ بك البو از پریمو و به دنبالش كلوزلاین و دراپ كیك میزنه. مسترز به رینگ برمی‌گرده و پریمو ساید راشن لگ سوئیپ میزنه و بر روی مسترز نیرفال میكنه. آیریش ویپ از مسترز اما از پریمو بوت دریافت میكنه. پریمو، مسترز رو به ری طنابها میندازه و به بالای تاپ روپ میره اما از چاوو كیك دریافت میكنه و چاوو میخواد كاور كنه كه پریمو رول میكنه. مسترز سعی داره مسترلاك را روی چاوو قفل كنه و بعد دوتایی با هم با بك بادی دراپ پریمو رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازن. چاوو سعی داره خودش رو آزاد كنه و تبدیل كنه به ویل بارو اما مسترز همچنان مسترلاك رو قفل كرده و چاوو هم ناموفق هست و سرانجام تپ اوت میكنه.

برنده مسابقه و راه یافته به رویال رامبل مچ: كریس مسترز

 

پرومویی از اسمك‌دان هفته قبل رو می‌بینیم كه د هارت داینستی مغلوب مت هاردی و د گریت كالی شدند. اعلا م میشه در مین ایونت دیوید هارت اسمیت به صورت وان ان وان در برابر مت هاردی قرار خواهد گرفت. كامرشال.
پروموی رویال رامبل پخش میشه.

كریس جریكو به رینگ میاد و نگاهی به تماشاگران میندازه و شروع به صحبت میكنه. جریكو میگه افرادی مثل تریپل اچ و جان سینا و كین گفتند كه در رویال رامبل قهرمان میشن و اونها این موضوع رو در دستور كارشون قرار دادند اما دروغگو هستند درست مثل همه شما (تماشاگران). جریكو میگه من همیشه صادق بودم و واقعیت رو گفتم و حقیقت این هست كه یكشنبه یك افتخار دیگر به لیست افتخارات من اضافه خواهد شد و من قهرمان رویال رامبل خواهم شد و به مین ایونت رسلمنیا خواهم رفت. جریكو میگه بیشتر منتقدان در كمپانی من رو تحسین می‌كنند و من بَدست من آن د پلنت و بهترین در جهان هستم. آرتروث وارد میشه و در حالیكه رپ میخونه به روی رمپ میاد. تروث به جریكو میگه درسته تو در هر كاری كه انجام میدی بهترین هستی. تروث میگه تو در خودخواه بودن، غرغر كردن و ... بهترین هستی. تو یك مزاحم هستی كه مثل زگیل همه جا ظاهر میشی. تو كسی هستی كه تماشاگران از دیدن تو متنفر هستند و میخوان هر چه سریعتر اینجا رو ترك كنی. تو گفتی كه آدم صادقی هستی اما در مورد رویال رامبل اشتباه گفتی چونكه من قهرمان رویال رامبل خواهم شد و به رسلمنیا خواهم رفت. جریكو به تروث پانچ میزنه اما تروث برمی‌گرده و به جریكو لگ لاریت میزنه. كامرشال.

 

نوبیت به مسابقه اسمك‌دان رسیده و گزارشگران مت استرایكر و تاد گریشام هستند.

مسابقه سوم: دیوید هارت اسمیت (به همراه ناتالیا و تایسن كید) در برابر مت هاردی (به هراه د گریت كالی و رانجین سینگ)

هر دو گلاویز میشن و اسمیت هاردی رو هل میده. هاردی ویست لاك میكنه اما اسمیت تبدیلش میكنه به فرانت فیس لاك و تیم دان میكنه. اسمیت بازو رو هم در اختیار می‌گیره و بع بر روی مچ دست و بازوی هاردی كار میكنه و به پشت حریف پانچ میزنه. اسمیت پشت هاردی رو به ترنباكل میرسونه و میخواد پانچ بزنه كه هاردی بلاك میكنه و چجند پانچ پیاپی به اسمیت میزنه و به دنبالش كیك از او. هاردی میره برای توئیست آو فیت اما اسمیت به بیرون از رینگ میره. بیسبال اسلاید از هاردی و بعد به بالای تاپ روپ میره تا روی اسمیت بپره اما ناتالیا میره جلوی اسمیت و كید و هاردی در بالای رینگ هستند و كالی هم از كنار رینگ به سمت اسمیت میاد. كامرشال.
برمی‌گردیم و اسمیت بر روی بازوی هاردی كار میكنه و بعد كی لاك میكنه. ریپلی از زمان كامرشال می‌بینیم كه چطور اسمنیت بازوی هاردی رو به روی طنابها دراپ دان كرد. كلوزلاین از هاردی اما اسمیت سینگل آرم دی‌دی‌تی میزنه برای نیرفال. همرلاك از اسمیت و پاوراسلم میزنه برای نیرفال. اسمیت همچنان روی بازوی حریف كار میكنه و در این بین چند بار هم میره برای نیرفال. اسمیت دوباره هملاك میكنه و هاردی پانچ میزنه. اسمیت به بازوی آسیب دیده هاردی بیگ بوت میزنه و اونو در بین طنابها چوك میكنه. در حالیكه اسمیت حواس داور رو پرت كرده ناتالیا به هاردی سیلی میزنه. كیك از اسمیت در گوشه رینگ و بعد با استفاده از طنابها روی بازوی هاردی كار میكنه. فورآرم از اسمیت و یكبار دیگه بازوی هاردی رو به دور طنابها پیچ میده. البو از هاردی تا اسمیت رو شارژ كنه و بعد بوت آپ میكنه. البو به سر اسمیت و به دنبال اون نك بریكر از هاردی برای نیرفال. هاردی، اسمیت رو به گوشه رینگ میبره و در اونجا رانینگ كلوزلاین میزنه و به دنبالش بولداگ برای نیرفال. هاردی میره برای توئیست آو فیت اما اسمیت بلاك میكنه. ساید افكت از هاردی برای نیرفال. هاردی دوباره اسمیت رو به گوشه رینگ میبره تا مونسالت بزنه اما ناتالیا دخالت میكنه و كالی سعی دارخ دخالت كنه كه داور جلوی او رو می‌گیره. در همین حال كید یكبار دیگه بازوی هاردی رو به روی طنابها دراپ دا میكنه و اسمیت به هاردی بیگ بوت میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: دیوید هارت اسمیت

بعد از مسابقه كالی به سمت لسمیت میره و بعد به سر كید هم چاپ میزنه و با كلوزلاین اسمت رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه. كالی، كید رو هم بلند میكنه و از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه. فیس‌ها در رینگ خوشحالی می‌كنند و كالی دست هاردی رو بالا میبره اما ناگهان هاردی رو هم بلند میكنه و از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه چونكه یكشنبه رویال رامبل هست و در اونجا هر كس برای خودش كار میكنه. كالی در رینگ میرقصه و خوشحالی میكنه.

 

 • كیفیت مسابقات
 1. كریس مسترز در برابر پریمو در برابر چاوو گررو
 2. مت هاردی در برابر دیوید هارت اسمیت
 3. د بلا توئینز در برابر كتی لی و جیلیان هال

نظرات() 
marjoriewilfong.hatenablog.com
دوشنبه 1 خرداد 1396 07:47 ب.ظ
I was suggested this blog by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him
as nobody else know such detailed about my trouble.
You are incredible! Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :