تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - نتایج اسمك‌دان پنجم فوریه (2010)

جان سینا عشق و زندگی

یکشنبه 18 بهمن 1388

نتایج اسمك‌دان پنجم فوریه (2010)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

پانصد و چهل و ششمین اجرای مسابقات اسمك دان را از ورزشگاه فد اكس سنتر فروم واقع در ممفیس، تنسی تماشا می‌كنیم. پنج شب بعد از بازگشت در رویال رامبل و قهرمانی رامبل 2010، "ریتد آر سوپراستار" اج به اسمك دان باز خواهد گشت تا در شوی خودش یعنی كاتینگ اج با قهرمان حال حاضر سنگین وزن یعنی آندرتیكر به صحبت بپردازه. همچنین همانند راء در اسمك‌دان نیز مسابقات انتخابی برای الیمینیشن چمبر خواهیم داشت تا حریفان آندرتیكر در این مسابقه مشخص بشن. همچنین یك فلش بك به اتفاقات بعد از به اتمام رسیدن راء این هفته بین باتیستا و جان سینا خواهیم داشت.

» در یافت عكس های این هفته | حجم: 8,79 مگابایت | تعداد: 132 قطعه | لینك دانلود  (لینك مستقیم)

 

 • نتایج كوتاه
 1. الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ: جان موریسن در یك رقابت تریپل ترت موفق به شكس كین و درو مك اینتایر شد. موریسن با زدن استارشیپ پین كین را پین كرد.
 2. الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ: آرتروث با زدن لای دیتكتور توانست حریف غول پیكر خودش مایك ناكس را شكست دهد.
 3. الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ: سی ام پانك با قانون كونت اوت مقابل باتیستا پیروز شد.
 4. الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ: كریس جریكو با زدن كد بریكر مت هاردی را برد.
 5. تیم میكی جیمز و بت فینكس مقابل تیم لی-كول پیروز شدند كه جیمز لیلا را رول آپ كرد.
 6. الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ: ری میستریو با رول آپ مقابل دالف زیگلر به برتری رسید.

 

 • نتایج مفصل

اسمك‌دان امشب را با پرومویی از پیروز اج در رویال رامبل آغاز می‌كنیم و اعلام میشه كه اج امشب در برنامه كاتینگ اج حضور خواهد یافت. همچنین امشب شاهد مسابقات الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ خواهیم بود. كریس جریكو با لباس شخصی به رینگ میاد و میخواد صحبت‌هایی را انجام بده. جریكو از همه میخواد تا ساكت باشند چونكه میخواد صحبت كنه. جریكو میگه من باید كسی بودم كه به عنوان آخرین نفر در رینگ باقی می‌موند و قهرمان رویال رامبل می‌شد. به هر حال این فرصت از من گرفته شد و حضور در مین ایونت رسلمنیا را از من گرفتند. جریكو میگه من از رسلمنیای 25 منتظر چنین شبی بودم و 10 ماه برای اون برنامه ریزی كردم اما این فرصت در 10 ثانیه توسط یك نفر از من گرفته شد. اون فرد اج بود. جریكو میگه اج با ادعایی دروغین وارد مسابقه شد و جزء شركت كنندگان مسابقه نبود. اج استحقاق این پیروزی را نداشت و من شایسته‌ی پیروزی بودم. جریكو میگه اج طی 7 ماه در خانه ریكاوری می كرد در حالیكه من داشتم كمپانی رو می‌چرخوندم و هیجان را وارد استادیوم‌ها می كردم و چمپینشیپ‌ها را می‌بردم. حالا همه می‌تونند راجب بازگشت اج صحبت كنند. جریكو میگه طرفداران باید به یاد داشته باشند كه اج یك آدم فریبكار مثل همه‌ی افراد داخل جمعیت هست. اج همون كسی هست كه بدون شور و علاقه بود و اونقدر خودخواه بود تا زمانیكه با هم قهرمان تگ تیم بودیم من را ترك كرد. الان اج باید در مین ایونت كشتی بگیره در حالیكه جریكو هیچی نداره. جریكو میگه اینجا باید همه چیز رو حل و فصل كنیم. تدی لانگ باید من را برای الیمینیشن چمبر انتخاب كنه چونكه من در حال حاضر در مسابقه‌ای كوالیفای نشدم. جریكو از تدی لانگ میخواد به رینگ بیاد و این وضعیت رو حل كنه. تدی لانگ درخواست جریكو رو نادیده می‌گیره و خبری از اومدن او در رینگ نیست. جریكو میگه اگر تدی به اینجا نیاد من میرم سراغش تا باهاش صحبت كنم. جریكو به پشت پرده میره و در اونجا از كاركنان محل دفتر تدی رو میپرسه. جریكو وارد دفتر میشه و تدی داره روزنامه میخونه. اما نه اون اج هست. اج میگه سلام و میگه من چهره‌ی تو رو یك جایی دیدم اما یادم نمیاد. اج كمی فكر میكنه و میگه اهان بعد از حذف شدن در رویال رامبل. اج میگه دلیل بازگشت من تو بودی چونكه تو مثل آتش زیر كاه می‌مونی و از جریكو تشكر میكنه كه از او یك غول بوجود آورد. جریكو میگه اگر من این غول رو بوجود آوردم خودم هم نابودش می‌كنم و بعد به اج میگه تو از بازگشتت پشیمان خواهی شد. اج میگه مطمئن باش من پشیمان نمیشم و تو هستی كه از بازگشت من پشیمان خواهی شد. من میخوام این قهرمانی رو با بازگرداندن شوی كاتینگ اج جشن بگیرم. اج میگه من در رسلمنیا با كسی روبرو خواهم شد كه قبلا با هم روبرو شده بودیم. من به سراغ اندرتیكر میرم. جریكو میگه من هم تماشا می‌كنم. كامرشال.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

پرومویی از الیمینیشن چمبر پخش میشه و اعضای راه یافته به مسابقه الیمینیشن چمبر راء رو می‌بینیم.

مسابقه اول: درو مك اینتایر در برابر جان موریسن در برابر كین (الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ)

موریسن به مك اینتایر كیك و پانچ میزنه و بعد كین از پشت به سمت موریسن میره اما موریسن پانچ میزنه. اینتایر به سمت موریسن حمله میكنه و به كین كیك میزنه. شرت آرم كلوزلاین از اینتایر در گوشه رینگ و موریسن، اینتایر رو رول آپ میكنه برای نیرفال.  موریسن به اینتایر پانچ میزنه و كین میره برای دبل چوكسلم اما موریسن و اینتایر كیك و دبل دی‌دی‌تی می‌زنند. موریسن كیك و پانچ میزنه. موریسن كراس بادی میزنه و هر دو نفر از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میفتند. در حالیكه هر سه نفر بر روی زمین هستند میریم برای كامرشال.
برمی‌گردیم و اینتایر به كین پانچ میزنه در حالیكه موریسن همچنان در خارج از رینگ هست. اینتایر در گوشه رینگ به كین پانچ میزنه. پانچ و آپركات از كین و به دنبالش اسنپ مار و دراپ كیك میزنه و میره برای نیرفال كه توسط موریسن شكسته میشه. موریسن به كین پانچ و كیك میزنه و به دنبالش یوروپین آپركات به مك اینتایر. موریسن میره برای هد سیزرز اما اینتایر با بك بادی دراپ كونتر میكنه و میره برای نیرفال. كیك از اینتایر اما كین بهش بوت میزنه و بعد به بالای تاپ روپ میره اما موریسن بهش انزگیری میزنه. اینتایر با كلوزلاین موریسن رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میفرسته و بعد در بالای تاپ ترنباكل به كین پانچ میزنه و میره برای زدن سوپرپلكس اما كین از طنابها می‌گیره و بعد اینتایر رو از روی ترنباكل به زمین میندازه. كین از گلوی اینتایر می‌گیره برای زدن چوكسلم اما كمی لفتش میده و موریسن به رینگ برمی‌گرده و به كین اسپرینگ بورد اسپین كیك میزنه. موریسن به مك اینتیر كلوزلاین و به دنبالش دراپ كیك میزنه. دراپ كیك از موریسن به زانوی كین و بعد لگ لاریت میزنه و میره برای نیرفال اما اینتایر كاور رو میشكنه. اینتایر به موریسن هدبات میزنه اما موریسن دی‌دی‌تی میزنه برای نیرفال كه این بار كاور توسط كین شكسته میشه. كین و موریسن به همدیگه پانچ می‌زنند و بعد كینف اینتایر رو آیریش ویپ میكنه و در گوشه رینگ بهش رانینگ كلوزلاین میزنه. كین در گوشه قابل هم یك رانینگ كلوزلاین به موریسن میزنه و با یك كلوزلاین دیگه اینتایر رو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه. رانینگ یوروپین آپركات از موریسن اما كین ساید اسلم میزنه برای نیرفال. كین به بالای تاپ روپ میره و از اونجا به موریسن فلایینگ كلوزلاین میزنه و بعد میره برای چوكسلم اما اینتایر با كمربند به سرش ضربه میزنه و بعد دبل آندرهوك دی دی‌تی میزنه و كاور میكنه اما موریسن با شینینگ ویزارد كاور رو میشكنه. موریسن استارشیپ پین رو بر روی كین اجرا میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: جان موریسن

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

موریسن خوشحالی میكنه و با تماشاگران ردیف جلو دست میده.

 

كامرشال.
پرومویی از شوی جدید سه شنبه شب‌ها را می‌بینیم و بعد اتفاقاتی كه بعد از پایان یافتن راء هفته گذشته رخ داد.

مسابقه دوم: آرتروث در برابر مایك ناكس (الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ)

هر دو گلاویز میشن و تروث ساید هدلاك میكنه و ناكس آیریش ویپ میزنه. تروث فلات اوور انجام میده اما ناكس كراس بادی میزنه برای نیرفال. ناكس به تروث كیك و اسلم میزنه. لیپینگ نی دراپ از نامس به سر تروث برای نیرفال. ناكس میره تا تروث رو شارژ كنه اما تروث جاخالی میده و ناكس به بیرون از رینگ میفته. تروث با پسكادو به روی ناكس میپره و بعد ببهش میسل دراپ كیك میزنه. كیك از تروث و بعد كُرك اسكرو فلایینگ فورارم میزنه و یك دو سه.

برنده مسابقه: آرتروث

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

پرومویی از بازگشت برت هارت به راء رو تماشا می‌كنیم. باز هم اعلام میشه كه از تاریخ 23 فوریه دیگر ای سی دبلیو وجود نخواهد داشت.

در اتفاقی كمیاب شاهد اتفاقات بعد از ایر آف شدن راء این هفته هستیم. راء این هفته در جایی به پایان رسید كه باتیستا و وینس مكمن به برت هارت حمله كردند. ادامه این اتفاقات رو می‌بینیم جاییكه جان سینا به رینگ میاد و باتیستا رینگ رو ترك كرده. جان سینا به برت هارت كمك میكنه تا از جاش بلند شه. باتیستا به رینگ برمی‌گرده و سینا رو به رینگ پست میكوبه. باتیستا، سینا رو به پلكان آیریش ویپ میكنه و اونو به روی میز گزارشگران پرتاب میكنه. باتیستا پانچ میزنه و بعد پلكان رو برمی‌داره و با اون به سینا ضربه میزنه. به رینگ میرم و باتیستا به سینا بر روی پلكان باتیستا بمب میزنه و در آخر باتیستا رو می‌بینیم كه بالای سر سینا قرار می‌گیره.
به رختكن استریت اج ساسیتی میریم و سی ام پانك، لوك گالوز و سرنا در اونجا حضور دارند. پانك از گالوز و سرنا میپرسه فهمیدید كه بدون من چیزی واسه شما وجود نداره. بدون لیدر، استریت اج ساسیتی وجود نخواهد داشت. پانك میگه من در رینگ مقابل باتیستا قرار می گیرم و توضیح میده كه باتیستا دوشنبه با برت هارت و جان سینا چه كرد. پانك میگه باتیستا این توانایی رو داره تا همین كار رو با من هم بكنه و به استریت اج ساسیتی پایان بده. پانك به گالوز و سرنا میگه شما باید یك كاری برای ناجی خودتون بكنید. سرنا میگه من هر كاری بتونم انجام میدم. گالوز میگه من هم میدونم امشب باید چه كار كنم. گالوز میگه من حتی سرم رو داخل آتش می‌برم تا از ناجیمون دفاع كنم و پانك میگه همین كار رو باید انجام بدید. كامرشال.

مسابقه سوم: سی ام پانك‌(به همراه لوك گالوز و سرنا) در برابر باتیستا (الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ)

زنگ اغاز مسابقه به صدا در میاد و باتیستا در گوشه رینگ وایساده و قصد نداره مسابقه رو اغاز كنه. پانك گیج شده. داور از باتیستا میخواد تا با حریفش گلاویز بشه و كار رو شروع كنه اما باتیستا به روی اپرون میره و بعد رینگ رو ترك میكنه و به سمت ورودی میره. پغانك از داور میخواد شمارش رو انجام بده و داور تا 10 میشمره و باتیستا كونت اوت میشه.

برنده مسابقه: سی ام پانك با قانون كونت اوت

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه پانك، سرنا و گالوز آنچنان خوشحالی می‌كنند كه انگار فاتح یك جام شدند.

 

مت هاردی در پشت پرده داره میره كه به ماریا میرسه. مت به ماریا بابت سلبریتی شدنش تبریك میگه و میگه من یكی از طرفداران تو هستم. ماریا برای مت در مسابقه‌اش آرزوی موفقیت میكنه.

مسابقه چهارم: مت هاردی در برابر كریس جریكو (الیمینیشن چمبر والیفایینگ مچ)

قبل از گلاویز شدن جریكو به سمت طنابها میره. سرانجام جریكو رضایت میده و هر دو با هم گلاویز میشن و هاردی كلین بریك میده اما جریكو پانچ میزنه و به بیرون از رینگ میره. به رینگ برمی گردیم و دوباره با هم گلاویز میشن و جریكو ساید هدلاك میكنه و هاردی فورآرم میزنه. شولدر تكل از جریكو و به سر هاردی پانچ میزنه. هاردی سر جریكو رو به ترنباكل میكوبه و با زدن كلوزلاین جریكو به روی طنابها میفته. هاردی پانچ‌های بیشتری میزنه. كیك و پانچ از جریكو. جریكو میره تا هاردی رو شارژ كنه اما هاردی اونو از بالای تاپ رو به بیرون از رینگ میفرسته. هاردی از روی اپرون كلوزلاین میزنه اما جریكو كیك میزنه و بعد با یك كیك دیگه هاردی رو به پلكان میكوبه. جریكو به رینگ برمی‌گرده و داور شمارش رو آغاز كرده. هاردی موفق میشه قبل از شماره 10 به رینگ برگرده. كیك و پانچ از جریكو و به دنبالش آیریش ویپ و در گوشه رینگ رانینگ كلوزلاین میزنه و به دنبال اینها اسنپ مار و جریكو ریورس چین لاك میكنه. هاردی البو و پانچ میزنه و به دنبالش با اینساید كریدل میره برای نیرفال.  انزگیری از جریكو برای نیرفال. جریكو در بین طنابها هاردی رو چاك میكنه و به سر هاردی البو میزنه. آیریش ویپ از جریكو اما وقتی به سمت هاردی حمله میكنه هاردی جاخالی میده و جریكو به رینگ پست برخورد میكنه و هاردی نك بریكر میزنه برای نیرفال. پانچ از هاردی و به دنبالش آیریش ویپ و رانینگ كلوزلاین و در اخر بولداگ میزنه برای نیرفال. هاردی به بالای ترنباكل میره تا اسكریمینگ البو بزنه و موفق هم هست. كیك از هاردی و میره برالی توئیست آو فیت اما جریكو بك البو و لاین سالت میزنه برای نیرفال. بعد از كیك اوت هاردی جریكو به داور اعتراض میكنه و بعد به هاردی فورآرم میزنه. هاردی ساید افكت میزنه برای نیرفال. هاردی، جریكو رو به سمت ترنباكل میفرسته و به دنبالش آیریش ویپ میزنه و میره تا در گوشه رینگ اسپلش بزنه اما جریكو جاخالی میده و بعد در حالیكه از طنابها كمك گرفته هاردی رو كاور میكنه اما موفق نیست. جریكو میره برای والز آو جریكو اما هاردی مقاومت میكنه و بعد رول میكنه و با رول آپ میره برای نیرفال. كیك از هاردی و دوباره میره برای توئیست آو فیت اما جریكو از طنابها می‌گیره و اجازه نمیده. جریكو كد بریكر میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كریس جریكو

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.
برمی‌گردیم و دبلیو دبلیو ای ریوایند رو می‌بینیم كه میكی جیمز موفق شد كمربند زنان رو بدست بیاره.
قهرمان جدید زنان میكی جیمز وارد میشه و میخواد صحبت كنه. میكی میگه از وقتیكه من به اسمك دان اومدم میشل مك كول و لیلا هر هفته سعی داشتند تا من را اذیت كنند اما من از این جوك‌ها و اذیت و آزارها صدمه ای ندیدم.در رویال رامبل من این رو ثابت كردم و نشان دادم كه قهرمان واقعی چه كسی هست. هر كسی كه میاد تا شما رو تحقیر كنه همون بلا سر خودش هم میاد. صحبتهای میكی با ورود بت فینكس قطع میشه. فینكس به رینگ میاد و اسلایدهایی از رویال رامبل رو می‌بینیم كه بت در مسابقه رویال رامبل مچ حضور پیدا كرد و كالی رو حذف كرد. بت میگه وقتیكه میكی داشت برای شكست دو تا دختر جشن می‌گرفت من با حضور در رویال رامبل یك لحظه تاریخی رو رقم زدم و با 29 مرد تنومند دیگه رقابت كردم. اون لحظه میتونه من رو در نقطه ای بالا قرار بده و من خوشحالم كه میكی توانست لحظه‌ای طلایی برای خودش رقم بزنه. بت به میكی میگه فكر نمی‌كنم تو بتونی كمربند رو از من در هر زمان و هر جایی بگیری. میكی به یت میگه تو اگر مسابقه میخوای بهتره طفره نری. در حالیكه بت و میكی دارند صحبت می‌كنند صدایی می‌شنویم كه میگه "اكسكیوز می". بله این صدای ویكی گررو هست كه به روی استیج میاد و باز هم میگه "اكسكیوز می" و تماشاگران واكنش نشان میدن. ویكی به بت و میكی میگه چنین مسابقه‌ای انجام نمیشه چونكه من مشاور رسمی اسمك دان هستم و من تعیین می‌كنم كه امشب چه مسابقه‌ای برگزار بشه. ویكی یكبار دیگه میگه "اكسكیوز می". ویكی میگه از اونجا كه میكی و بت حس رقابت دارند چرا نباید با نامبر وان كنتندر واقعی روبرو بشن. در یك مسابقه تگ مچ باید در برابر میشل مك كول و لیلا قرار بگیرید.

مسابقه پنجم: میكی جیمز و بت فینكس در برابر میشل مك كول و لیلا

میشل و بت مسابقه رو آغاز می‌كنند و بت، میشل رو به گوشه رینگ میفرسته و بر روی بازو كار میكنه و میشل رو بر روی یك بازو به روی هوا بلند میكنه. یوروپین آپركات از میشل اما بت نی و به دنبالش آیریش ویپ و در گوشه رینگ شولدر میزنه. باز هم شولدر از بت اما میشل به پاش دراپ كیك میزنه و بر روی زانوی بت كار میكنه. میشل اوور تو هولد رو نگه میداره و بعد دراپ دان میكنه تا فشار بیشتری به زانوی بت وارد بشه. بت كیك میزنه و بعد لیلا رو هم از بالای اپرون میندازه بیرون از رینگ. بت با میشل فیس تو فیس میشه و بعد بتف میشل رو بلند میكنه و به گوشه رینگ میندازه و میكی تگ میشه. میكی بر روی مچ دست كار میكنه. بت به میكی فورارم میزنه و میسل با تعجب به بت نگاه میكنه و بت پوزخند میزنه و باز هم فورآرم میزنه و رینگ رو ترك میكنه. لیلا تگ میشه و به رینگ میاد كه میكی جیمز رول آپ میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: میكی جیمز و بت فینكس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.
آیا می‌دانید در سال گذشته تعداد بسیار زیادی عكس در سایت WWE.com مورد بازدید قرار گرفته است؟
شاهد بازگشت برنامه‌ی وُرد آپ با حضور كرایم تایم هستیم. واژه‌ی این هفته كلمه "كینگ" هست.

مسابقه ششم: ری میستریو در برابر دالف زیگلر (الیمینیشن چمبر كوالیفایینگ مچ)

هر دو گلاویز میشن و زیگلر ویست لاك و تیك دان میكنه. زیگلر به پشت سر ری سیلی میزنه و نشون میده كه احترامی برای حریف قائل نیست. دوباره با هم گلاویز میشن و زیگلر ساید هدلاك میكنه و بازدن كلوزلاین میره برای نیرفال. ری با سانست فلیپ میره برای نیرفال. كیك از ری به پای حریف و به دنبالش با هد سیزرز زیگلر روبه بیرون از رینگ میندازه. ری با پسكادو به روی حریف میپره و هر دو نقش بر زمین میشن. هر دو به رینگ برمی گردند و زیگلر فورآرم میزنه و سعی داره تا ری رو به رینگ پست بكوبه اما ری به بالای تاپ روپ میره و كراس بادی میزنه كه زیگلر با دراپ كیك بلاك میكنه و میره برای نیرفال.  زیگلر میره برای بلی تو بك سوپلكس اما ری به روی پای خودش فرود میاد و بعد زیگلر بهش هدبات میزنه. دراپ تو هولد از ری و دالف میره همونجایی كه باید باشه یعنی روی طنابها. قبل از اینكه ری بتونه 619 رو بزنه زیگلر به بیرون از رینگ میره. كامرشال.
برمی‌گردیم و كنترل مسابقه در دست زیگلر هست و پانچ میزنه. آیریش ویپ از زیگلر و ری رو به روی تاپ روپ میزاره. ری، زیگلر رو از بالای ترنباكل به روی رینگ میندازه اما زیگلر باز هم به بالای ترنباكل میاد و سوپرپلكس میزنه و رول آپ میكنه برای نیرفال. كیك به پشت ری و بعد ریورس چین لاك رو قفل میكنه و به پشت ری هم فشالر وارد میكنه. ری نی میزنه تا خودش رو آزاد كنهاما زیگلر البو میزنه تا باز هم گنترل مسابقه در دست او باشه و ری رو به سمت ترنباكل میبره و میره تا ری رو از اونجا اویزان كنه اما ری به روی ترنباكل میره و با دراپ تو هولد زیگلر رو به ترنباكل میكوبه و بعد به روی اپرون میره تا اسپرینگ بورد سیتد اسپلش بزنه. زیگلر میره برای سانست فلیپ اما ری رول میكنه و به سر زیگلر كیك میزنه برای نیرفال. كیك از ری و بعد بولداگ میزنه برای نیرفال. زیگلرف ری رو به سمت ترنباكل میبره و شروع میكنه به زدن نی به پشت حریف. ری فلات اوور میكنه و آیریش ویپ میزنه اما وقتی میره تا یك حركت اسپرینگ بورد بزنه زیگلر تبدیلش میكنه به پاور اسلم و كاور میكنه یك دو اما ری كیك اوت میكنه. زیگلر جفت و جور میكنه برای زدن لیپینگ لگ لاریت و موفق میشه اون رواجرا كنه و كاور میكنه اما باز هم ری در شماره دو كیك اوت میكنه. زیگلر به سر ری پانچ میزنه و به دنبالش ری رو ایریش ویپ میكنه و بك بریكر میزنه. در یك لحظه ری رول آپ میكنه و یك دو سه.

برنده مسابقه: ری میستریو

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه زیگلر به سمت ری حمله میكنه اما ری جاخالی میده و زیگلر به روی طنابها میفته و ری هم 619 رو میزنه.

 

تمامی نفرات حاضر در الیمینیشن چمبر اسمك دان مشخص شدند و یكبار دیگه با هم این نفرات رو چك می‌كنیم. كامرشال.
برمی‌گردیم و زمان شوی كاتینگ اج با حضور 9 بار قهرمان جهان و قهرمان رویال رامبل 2010 فرا رسیده است.
اج میگه من نسبت به بازگشتم احساس خوبی دارم. از حضور در اسمك‌دان احساس خوبی بهم دست میده. احساس می‌كنم كه به خانه برگشتم. از ماه جولای و پس از مصدومیت با هر درد و عرق كشیدن به دنبال این لحظه و بازگشت بودم. من به توصیه دكتر توجه نكردم و چند ماه قبل از زمان مقرر برگشتم و حالا در راه مین ایونت رسلمنیا هستم. در رسلمنیا من میتونم با میهمان امشب كاتینگ اج روبرو بشم. اون فرد قهرمان جهان... دی آندرتیكر هست. من میتونم با قهرمان دبلیو دبلیو ای شِیمس هم روبرو بشم. اج راجب دوشنبه شب و رویاروییبا شیمس صحبت میكنه. اج میگه میخوام یكبار دیگه ببینم چه اتفاقی برای شیمس افتاد. پرومویی از اتفاقات دوشنبه شب بین شیمس و اج رو می‌بینیم. به رینگ برمی‌گردیم و اج داره لبخند میزنه و میگه پایانش واقعا خنده دار بود.
آهنگ كریس جریكو زده میشه و جریكو به رینگ میره و میكروفن رو می‌گیره و با اج فیس تو فیس میشه و میگه تو میخوای در مورد بازگشت برای این لحظه و اتفاقات حنده دار صحبت كنی. من منتر لین لحظه بودم تا در مین ایونت رسلمنیا باشم نه تو. جریكو در مورد پیروزی متقلبانه‌ی اج در رویال رامبل صحبت میكنه و میگه من شایسته برد در رامبل بودم نه اج. اج یادآور میشه كه من تو رو در رویال رامبل حذف كردم و این همون دیلی هست كه جریكو شایسته پیروزی نبود. جریكو به اج میگه تو فكر می‌كنی از من بهتر هستی؟ من فیس اسمك‌دان هستم. اج میگه تو هیچ وقت فیس اسمك‌دان نبودی. تو سعی داری همه‌ی اونچه كه من با تلاش بدست آوردم رو از بین ببری. اج میگه من میخوام رو این حرفات فكر كنی. من خسته شدم از بس تو گفتی من در جهان بهترین هستم. من حالم بد میشه وقتی این نگاه احمقانه رو در چهره تو می بینیم . من حالم بد میشه وقتی قیافه‌ی تو رو می‌بینم.
در این لحظه سی ام پانك به همراه لوك گالوز و سرنا وارد میشه. پانك بر روی استیج هست و میگه شما در رینگ تقریبا همه‌ی معایب خودتون رو نشون دادید و همه هم دیدند. یادتون باشه من از هر كسی بهتر هستم. شما یك مورد رو فراموش كردید كه البته مربوط به شما نیست بلكه مربوط به الیمینیشن چمبر و آندرتیكر هست. پانك میگه كدوم از شما از آندرتیكر سرتر هستید و بعد میگه خود من هستم. پانك میگه من اولین كسی هستم كه اندرتیكر رو مجبور كردم تا تپ اوت كنه. من كاری رو انجام دادم كه اج و جریكو هرگز نمیتونند انجامش بدن. من اولین كسی بودم كه به سراغ دبلیو دبلیو ای یونیورس رفتم و اونها رو دعوت كردم تا در جامعه‌ای زیر نظر پانك زندگی كنند. جامعه‌ای یكدست و برای همه. پانك به اج و جریكو میگه در صورتیكه به مدرك نیاز دارید كه استریت اج ساسیتی از هر كس دیگری بهتر هستند بهتر هست الیمینیشن چمبر را نگاه كنید. من در الیمینیشن چمبر پیروز خواهم شد تا برای چهارمین بار استریت اج چمپین بشم.
دینگ... و همه جا تاریك میشه. چراغها روشن میشه و آندرتیكر در رینگ هست. آندرتیكر به پانك پانچ میزنه و در هون حال هم اج به جریكو پانچ میزنه. آندرتیكر به گالوز پانچ میزنه و دوباره چند پانچ دیگه به پانك. اج به جریكو اسپیر میزنه و تیكر هم به پانك چوكسلم. اج و تیكر داخل رینگ هستند و مثل اینكه اج قصد داره اسپیر بزنه. تیكر برمی‌گرده اما نه اج اسپیر نمیزنه. شو در همینجا به پایان میرسه.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

 • كیفیت مسابقات
 1. كریس جریكو در برابر مت هاردی
 2. جان موریسن در برابر كین در برابر درو مك اینتایر
 3. ری میستریو در برابر دالف زیگلر
 4. آرتروث در برابر مایك ناكس
 5. سی ام پانك در برابر باتیستا
 6. میكی جیمز و بت فینكس در برابر تیم لی-كول

 


نظرات() 
http://montel.nsk.ru/vacancies
جمعه 30 فروردین 1398 05:02 ق.ظ
本物品質ブランドコピー激安通信販売!業界最高品質スーパーコピーブランドご提供!
lowest price for cialis 20 mg
سه شنبه 13 فروردین 1398 06:13 ب.ظ
tmltwsjhn tadalafil medical letter http://www.cialissom.com/ discount cialis [url=http://cialissom.com]buy cialis 5mg[/url] diovan y tadalafil
woke up with a foot pain
سه شنبه 6 تیر 1396 08:09 ق.ظ
My brother suggested I would possibly like this web site.
He was once totally right. This post truly made my day.
You cann't believe simply how a lot time I had spent for this info!
Thank you!
http://upbeatbyword450.soup.io/post/594983814/Should-I-Have-A-Hammer-Toe-Operation
یکشنبه 4 تیر 1396 10:17 ق.ظ
What's up i am kavin, its my first time to commenting anyplace,
when i read this post i thought i could also create comment due to this
sensible post.
sierraIngersol.jimdo.com
جمعه 29 اردیبهشت 1396 12:10 ب.ظ
Hey there just wanted to give you a brief heads up and
let you know a few of the pictures aren't loading correctly.
I'm not sure why but I think its a linking issue.
I've tried it in two different internet browsers and both
show the same results.
BHW
چهارشنبه 30 فروردین 1396 02:31 ب.ظ
Keep this going please, great job!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :