تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - نتایج راء هشتم فوریه (2010)

جان سینا عشق و زندگی

شنبه 24 بهمن 1388

نتایج راء هشتم فوریه (2010)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

هشتصد و هفتاد و دومین اجرای مسابقات ماندی نایت راء را از ورزشگاه كیجن دم واقع در لافیت، لوئیزیانا به طور زنده تماشا می‌كنیم. راننده نسكار كارلادواردز به عنوان گست هوست امشب در راء حضور خواهد یافت. دی جنریشن اكس هم در یك تریپل ترت تگ تیم مچ باید از كمربندهای یونیفاید تگ تیم در برابر استریت اج سوسایتی و تیم میز و بیگ شو دفاع كنند.

» در یافت عكس های این هفته | حجم: 8,14 مگابایت | تعداد: 125 قطعه | لینك دانلود  (لینك مستقیم)

 

 • نتایج كوتاه
 1. چمپین ورسز چمپین: قهرمان دبلیو دبلیو ای شِیمس با زدن كلتیك كروسیفیكس پاوربمب موفق به شكست قهرمان ای سی دبلیو كریستین شد.
 2. یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ: د میز و بیگ شو با شكست دی جنریشن اكس و استریت اج سوسایتی در یك تریپل ترت الیمینیشن تگ تیم مچ قهرمانا جدید كمربندهای یونیفاید تگ تیم شدند. در آخر میز با رول آپ شاون مایكلز را پین كرد.
 3. گیل كیم با زدن بوت موفق شد جیلیان هال را شكست دهد.
 4. كودی رودز با دخالت شیمس و زدن كراس رودز رندی اورتن را برد.

 

 • نتایج مفصل

راء این هفته رو با پرومویی از اتفاقات بین برت هارت و وینس مكمن در هفته گذشته رو آغاز می‌كنیم كه باتیستا به برت هارت حمله كرد. اینتروی آغازین پخش میشه. مایكل گول و جری لاور به ما خوشامد میگن و مین ایونت امشب رو معرفی می كنند. به پاركینگ ورزشگاه میریم جاییكه كارل ادواردز راننده نسكار چند حركت نمایشی با اتومبیل خودش انجام میده و وارد آرینا میشه. بالاخره اتومبیل متوقف میشه و سرانجام آهنگ هورنسواگل زده میشه و هورنی وارد میشه. هورنی به روی سقف اتومبیل میره و شبرنگ‌های دی اكس رو هم در دست داره. به داخل رینگ میریم جاییكه كلی كلی ایستاده ومیكروفن رو هم به دست داره. او گست هوست امشب رو معرفی میكنه: كارل ادواردز. ادواردز به همراه بلا توئینز وارد میشه. ادواردز از اینكه امشب در راء حضور پیدا كرده ابراز خوشحالی میكنه و به قهرمان راگبی امسال یعنی نیو اورلینز سینتز اشاره میكنه كه با تشویق تماشاگران هم روبرو میشه. ادواردز در مورد مسابقات نسكار در آخر این هفته صحبت میكنه. او در مورد رانندگان قبلی نسكار كه در راء هوست شدند صحبت میكنه و همچنین میگه كه دوست خوب جان سینا هست. آهنگی صحبتهای او رو قطع میكنه و قهرمان دبلیو دبلیو ای شِیمس به رینگ میاد.
شِیمس میگه سوپر بول من 7 هفته دیگر و در رسلمنیا هست. من به عنوان قهرمان وارد رسلمنیا میشم و این بدین معنی هست كه در الیمینیشن چمبر پیروز خواهم شد. شیمس از ادواردز میخواد تا اون رو آخرین ورودی در مسابقه الیمینیشن چمبر كنه. شیمس میگه یا كاری كه گفتم انجام میدی یا به مسابقات دیتونا (كه آخر هفته هست) نمیرسی. آهنگ قهرمان ای سی دبلیو كریستین زده میشه و مورد تشوق خوب تماشاگران هم قرار می گیره و به رینگ میاد. كریستین راجب نسكار در كانادا صحبت میكنه. شیمس میگه تو چطور جرات كردی بیای  صحبتهای من رو قطع كنی. كریستین میگه اج هفته گذشته گفت كه یا با شیمس یا با آندرتیكر در رسلمنیا روبرو خواهد شد. كریستین میگه این به نوعی توهین به من بود كه اون هیچ چیزی راجب من و كمربند ای سی دبلیو نگفت. كریستین به تعطیلی ای سی دبلیو اشاره میكنه. شیمس میگه با این وضع تو یك قهرمان علیل و ناتوان هستی. كریستین میگه دقیقا تو آخر علیل هستی. كریستین میگه تمام سوپراستاران ای سی دبلیو ازاد هستند تا با هر برندی كه میخوان قرارداد ببندند. كریستین میگه من امشب اینجا هستم تا عیار راء را بسنجم و تو رو به یك مسابقه چلنج می‌كنم. كارل ادواردز مسابقه بین كریستین و شیمس رو به طور رسمی اعلام میكنه.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

مسابقه اول: شِیمس در برابر كریستین

ادواردز به همراه بلا توئینز به سمت پشت پرده میره. زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد و شیمس در همون ابتدا تیك دان میكنه. بعد از چند رفت و برگشت كریستین از بالای تاپ روپ به روی شیمس میپره كه شیمس تبدیلش میكنه به فال اِوی اسم. شیمس با كلوزلاین كریستین را از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه. كامرشال.
برمی‌گردیم و شیمس، كریستین رو در رینگ در اختیار داره. كریستین به بازی برمی‌گرده و به سر شیمس كیك میزنه. كریستین از شیمس شولدر دریافت میكنه و هر دو بر روی زمین میفتند. شیمس میره به سمت كریستین اما با جا خالی او به بیرون از رینگ میفته و كریستین از بالای تاپ روپ به روی شیمس اسپرینگ بورد میزنه. شیمس كریستین رو به رینگ پست میكوبه و بعد به او بر روی رینگ ساید بریر اسلم میزنه. شیمس، كریستین رو به رینگ برمی گردونه و روی بازوی حریف كار میكنه. شیمس میره برای نیرفال. شیمس دوباره روی بازو و گردن كریستی كار میكنه. شیمس حالا كریستین رو به گوشه رینگ میبره و همچنان روی بازو كار میكنه. كریستین به بازی برمی‌گرده و از بالای تاپ روپ میسل دراپ كیك میزنه. چندین رایت هند از كریستین و بعد به روی اپرون میره و شیمس رو به روی طنابها دراپ دان میكنه. بك البو از كریستین و باز هم چند پانچ پیاپی میزنه. بازی در بالای تاپ روپ ادامه داره و شیمس به ... كیك میزنه و اونو به زمین میمدازه اما كریستین باز هم به بالای ترنباكل برمی گرده اما شیمس همچنان بهش ضربه میزنه و در نهایت بهش كلوزلاین میزنه و كریستین سرنگون میشه. در گوشه رینگ كریستین جاخالی میده و شیمس به رینگ پست برخورد میكنه. كریستین از روی طنابها دی‌دی‌تی میزنه و كاور میكنه.
كریستین میره برای كیلسوئیچ اما شیمس كونتر میكنه. كریستین میره برای دی‌دی‌تی اما باز هم شیمس كونتر میكنه. شیمس بیگ بوت میزنه و بعد با زدن كلتیك كروسیفیكس پاور بمب كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: شِیمس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

به پشت رده میرم و هانتر رو می‌بینیم. شاون وارد میشه و میگه من نتونستم شانس مسابقه با آندرتیكر رو بدست بیارم و نه سهمیه مسابقه الیمینیشن چمبر رو بدست آوردم. شاون میگه دی اكس هرگز در رسلمنیا با هم حضور نداشتند و شاید امسال برای اولین بار این اتفاق بیفته. هانتر میگه صحبتهای خوبی هست اما من برای الیمینیشن چمبر انتخاب شدم. هانتر میگه دی اكس در رسلمنیا خواهند بود اما من میخوام قهرمان بشم و به عنوان قهرمان دبلیو دبلیو ای به رسلمنیا برم. شاون میگه این دیگه راجب تو هست و به تو مربوط میشه.
حالا باز هم پرومویی رو می‌بینیم كه برت هارت به وینس حمله كرد اما باتیستا دخالت كرد. كامرشال. برمی گردیم و گزارشگران ما رو دعوت می‌كنند تا پرومویی هم از حمله باتیستا به جان سینا بعد از اتمام راء هفته گذشته رو ببینیم.
به لاكر روم میریم كه تد دیبیاسی حضور داره و كودی رودز وارد میشه. كودی به تد میگه تو باید افتخار كنی كه تونستی سهمیه الیمینیشن چمبر رو بدست بیاری. من باید با جان سینا روبرو می‌شدم و تو با مارك هنری. من هم میتونستم مارك هنری را شكست بدم. تد میگه چیزی كه مشخصه من از تو بهتر هستم. هر دو با هم كل كل می‌كنند تا اینكه رندی اورتن وارد میشه. رندی میگه تو فكر می‌كنی از اورتن هم بهتر هستی؟ تد میگه جواب این سوال رو در الیمینیشن چمبر خواهیم دید. رندی میگه من پیغامی از ادواردز دارم و تو امشب باید در برابر جان سینا قرار بگیری. اورتن پیغامی هم برای كودی رودز داره. اورتن میگه امشب تو با من كشتی خواهی گرفت. كامرشال.

 

ابتدا شاهد ورد استریت اج سوسایتی هستیم. تدی لانگ رو می‌بینیم كه در گوشه رینگ نشسته و میخواد مسابقه رو تماشا كنه. پانك میكروفن رو می‌گیره و میگه مواد مخدر و الكل باعث سقوط مردم میشه. او میگه كه تیم وایسین قهرمان سوپر بول شدند اما همچنان آدم‌های .. هستند و تماشاگران پانك رو بوو می‌كنند. پانك میگه من و گالوز امشب پیروز خواهیم شد تا نشون بدیم كه چرا استریت اج از هر كس دیگری بهتر هستند. پانك میگه من امشب میخوام یك نفر را نجات بدم. او یك نفر از بین جمعیت را انتخاب میكنه كه اسمش جرد هست. پانك میگه تو واسه كار در مترو خوب هستی اما بهتر هست كه سخنگوی استریت اج سوسایتی بشی. جرد این ایده رو دوست نداره. پانك به گالوز و سرنا میگه بهش كمك كنید تا به رینگ بیاد اما آهنگ دی اكس اونها رو متوقف میكنه و قهرمانان یونیفاید تگ تیم وارد میشن. تیم بعدی بیگ شو و میز هستند كه وارد میشن.

مسابقه دوم: دی اكس در برابر سی ام پانك و لوك گالوز در برابر بیگ شو و دمیز (الیمینیشن مچ، یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ)

كول میگه بیگ شو بعد از اینكه هفته گذشته اتفاقی داور رو زد با دبلیو دبلیو ای آشتی كرده. دی اكس سریع به داخل رینگ میرن و به پانك و گالوز حمله می كنند و اونها رو به بیرون از رینگ میندازند. میز به داخل رینگ میره اما دی اكس او رو از بالای تاپ روپ به روی بیگ شو، پانك و گالوز پرتاب می‌كنند. دی اك در رینگ فیگور می‌گیرند و كامرشال.
برمی‌گردیم و پانك به سمت شاون میره و میز هم در رینگ هست. پانك در گوشه رینگ نی میزنه برای نیرفال. شو وارد میشه و هر دو حریف رو سرنگون میكنه. شو قصد داره بهشون در گوشه رینگ اسپلش بزنه كه هر دو جاخالی میدن. حالا هانتر، گالوز و بیگ شو در رینگ هستند و با هم فیس تو فیس میشن. هانتر و گالوز به بیگ شو حمله می‌كنند. شو با هدبات و بادی شات اونها رو سرنگون میكنه. شو در گوشه رینگ به گالوز چاپ میزنه و در گوشه مقابل همین حركت رو روی هانتر انجام میده. شو به گالوز كلوزلاین میزنه. چندین رایت هند از هانتر و بعد فیس باستر میزنه. هانتر میره برای پدیگری بر روی شو اما شو با بك بادی دراپ كونتر میكنه و هانتر از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میفته. گالوز با پانك تگ میشه. كامرشال.
برمی‌گردیم و پانك و میز و هانتر در رینگ هستند. پانك بر روی هر دو كاور میكنه كه در هیچ كدام موفق نیست. پانك به هانتر البو دراپ میزنه. هانتر میخواد به باز برگرده اما می  میره و روی او كار میكنه. حالا میز و پانك با هم درگیر میشن و میز، پانك رو به سمت هانتر هل میده و پانك بوت دریافت میكنه. هانتر از گوشه رینگ میاد و به میز كل.وزلاین میزنه و تدی لانگ هم در كنار رینگ داره مسابقه رو تماشا میكنه. پانك به میز دراپ كیك میزنه و كاور میكنه. میز، پانك رو به گوشه رینگ میندازه و رانینگ كلوزلاین میزنه. میز به روی اپرون میره اما سرنا اونو به بیرون از رینگ میندازه و صورت میز به اپرون میخوره. میز به سرنا خیره میشه اما هانتر اونو می‌گیره و در بیرون از رینگ بهش پدیگری میزنه. پانك سعی داره جلوی هانتر رو بگیره تا با شاون تگ نشه اما موفق نیست. شاون به پانك رایت هند و فورارم میزنه. اتمیك دراپ و چاپ از شاون. شاون به بالای تاپ روپ میره و البو دراپ میزنه. شاون اماده میشه برای سوئیت چین میوزیك اما گالوز جلوی او رو می‌گیره. هانتر میاد و گالوز رو به بیرون از رینگ پرت میكنه. پانك میره تا به شاون گو تو اسلیپ بزنه اما شاون كونتر میكنه و سوئیت چین میوزیك میزنه و كاور میكنه یك دو سه. پانك و گالوز حذف میشن.
دی اكس برمی‌گردن و شو بهشون دبل كلوزلاین میزنه. شو كمی به شاون متلك میگه و زش میخواد از جاش بلند شه. شاون از جاش بلند میشه و میخواد به شو ضربه بزنه كه شو با یك هدبات دوباره اونو روی زمین میندازه. شو روی شاون كار میكنه و بادی شات میزنه و شاون رو در بین طنابها چاك میكنه. در حالیكه داور حواسش نیست میز به سر شاون كیك میزنه. شاون میره روی پای خودش اما شو همچنان روی او كار میكنه. شاون با پانچ قصد داره به بازی برگرده اما شو اونو به گوشه رینگ پرت میكنه و به سمتش حمله میكنه كه بوت دریافت میكنه. یك بوت دیگه به صورت شو. شو سیاد اسلم میزنه برای نیرفال. میز تگ میشه و روی شاون كار میكنه. بیگ بوت به صورت شاون و كاور میكنه. شاون قصد داره به بازی برگرده و میره تا با هانتر تگ بشه كه میز متوقفش میكنه و نك بریكر میزنه و بعد میره برای زدن اسكال كراشینگ فینالی اما شاون كونتر میكنه و كیك میزنه. شو تگ میشه و جلوی تگ شدن دی اكس رو می‌گیره. شو وقتی برمی‌گرده یك سوپركیك از شاون میخوره و به روی زمین سقوط میكنه.میز و هانتر تگ میشن و هانتر چندین رایت هند و دو فیس باستر به حریف میزنه. هانتر شو رو از روی اپرون به بیرون از رینگ میندازه و به میز هم اسپاین باستر میزنه. شاون خودش رو تگ میكنه و حالا دی اكس با هم جر و بحث می‌كنند. میز از پشت میاد و دی اكس رو هل میده و هر دو به هم برخورد می‌كنند. میز، شاون رو رول آپ میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه و قهرمانان جدید یونیفاید تگ تیم: بیگ شو و د میز

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه شو و میز خوشحالی می‌كنند و به همراه كمربندها به سمت پشت پرده میرن. شاون و هانتر به هم نگاه می‌كنند و از جاشون بلند میشن. هانتر مچ بند دی اكس خودش رو میكنه و اونو پرت میكنه. هر دو سر هم داد می‌زنند و شاون به سمت ورودی میره.

 

اعلام میشه كه اورتن با كودی رودز و جان سینا هم با تد دیبیاسی روبرو خواهند شد. پرومویی هم از برند جدید NXT رو می‌بینیم كه از دو هفته‌ی دیگه آغاز خواهد شد. كامرشال.
در پشت پرده جاش متیوس در كنار بیگ شو و میز هست. شو میگه من و جریكو هرگز نتونستیم دی اكس رو شكست بدیم اما من و میز این كار رو انجام دادیم. شو به جریكو میگه یاد بگیر كه باید چه كار می كردی. میز میگه من و شو دبلیو دبلیو ای رو زیر و رو می‌كنیم و همه كمربندها رو می‌بریم. میز نام تگ تیم خودشون رو میزاره میزشوء. شو به نظر زیاد خوشش نمیاد اما شومیز اونجا رو با هودیگه ترك می‌كنند.
گزارشگران مسابقات الیمینیشن چمبر را معرفی می‌كنند.
شاون مایكلز رو می‌بینیم كه در پشت پرده داره میره و به همه میگه اون كجاست؟ شاونبه آلیشا فاكس و كارلیتو میرسه و میگه اون كجاست، تدی لانگ كجاست؟ شاون میگه من باید تدی لانگ رو ببینم و اون من رو به اسمك‌دان منتقل كنه. شاون میگه دیگه دی اكس برای من اهمیت نداره و من فقط میخوام به اسمك‌دان برم. شاون به تدی میگه كه یكی از اعضای الیمینیشن چمبر رو حذف كن و من رو جای اون در مسابقه قراربده تا من با بردن كمربند در رسلمنیا یك ریمچ به اندرتیكر بدم. تدی میگه الیمنیشن چمبر مسابقش مشخص شده و من نمیتونم اونو تغییر بدم. شاون یقه تدی رو می‌گیره و به دیوار میچسبونه. هانتر دخالت میكنه و به شاون میگه تو میخوای به خاطر اسمك‌دان دی‌اكس و كریرت رو دور بیندازی. شاون میگه كریر من به پایان رسیده و یك سوپركیك به تدی لانگ میزنه و اونجا رو ترك میكنه. كامرشال.

 

مسابقه سوم: جیلیان هال در برابر گیل كیم

به داخل رینگ میریم جاییكه جحیلیان هال و گیل كیم آماده مسابقه هستند و ماریس هم در كنار گزارشگران هست. دو دیوا در بیرون از رینگ با هم درگیر میشن و به رینگ برمی‌گردند و جیلیان كاور میكنه یك دو... . ماریس هم در گزارش بازی به كوبیدن دیواهای اسمك‌دان ادامه میده. در رینگ گیل به جیلیان بوت میزنه و كاور میكنه یك دو سه و این مسابقه كوتاه به پایان میرسه.

برنده مسابقه: گیل كیم

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه ماریس به همراه میكروفن به رینگ میاد. ماریس به گیل میگه من یكی از طرفداران تو هستم و منتظر مسابقمون در الیمینیشن چمبر. ماریس جملاتی به فرانوسی میگه و میخنده. ماریس به گیل میگه موفق باشی و بعد دستش رو به سمت او میبره. اونها با هم دست میدن و ماریس میگه بهترین دیوا پیروز خواهد شد.


پروموی از هال آو فیم 2010 رو می بینیم و میلیون دالر من تد دیبیاسیاولین اینداكتی امسال هست. یك پروموی بسیار زیبا هم از كریر تد دیبیاسی می‌بینیم. كامرشال.
برمی‌گردیم و در پشت پرده جرد داره به همراه كارل ادواردز مترو میخوره. سانتینو وارد میشه و آهنگی در مورد مترو میخونه.سانتینو در مورد جك سوئگر صحبت میكنه و ادواردز اعلام میكنه در سوپراستارز این هفته سانتینو در برابر جك سوئگر قرار خواهد گرفت. كوفی وارد میشه و با اد.واردز صحبت میكنه. كوفی پیشنهاد میكنه تا یك مسابقه برای هفته بعد برای او در نظر بگیرند. كوفی میگه تمام اعضای حاضر در الیمینشن چمبر راء در چند مسابقه رندوم برابر یكدیگر قرار بگیرند. كوفی به ادواردز میگه این پیشنهاد رو قبول می‌كنی با به گست هوست هفته بعد بگم. پرومویی از جری اسپرینگر می‌بینیم كه در اون اعلام میكنه من گست هوست هفته بعد خواهم بود. اسپرینگر میگه اگر فكر می‌كنید دبلیو دبلیو ای وحشی هست منتظر باشید تا اسپرینگر به رائ بیاد. كلیپی هم از شوی اسپرینگر پخش میشه.

 

مسابقه چهارم: رندی اورتن در برابر كودی رودز

به رینگ میرم جاییكه كودی رودز در رینگ منتظر هست. حریف او یعنی رندی اورتن هم وارد میشه و مورد تشویق خوبی هم قرار می‌گیره. زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد و هر دو صحبتهایی رو به همدیگه میگن. اورتن پشت كودی رو به ترنباكل میرسونه و سرش داد میزنه. اورتن، كودی رو روی زمین پرت میكنه و همچنان بهش بد و بیراه میگه. كودی دست اورتن رو محكم می‌گیره اما اورتن به ... كودی كیك میزنه اما كودی دراپ كیك میزنه برای نیرفال. هر دو گلاویز میشن و مسابقه به گوشه رینگ كشیده میشه. كودی كونتر میكنه و لگ سوئیپ میزنه و باز هم كاور میكنه. اورتن روی كودی كار میكنه و او رو به روی طنابها اسلینگ شات میكنه و كودی به روی زمین میفته. كودی از جاش بلند میشه و اورتن رایت هند میزنه. در بالای تاپ روپ اورتن میره برای زدن سوپرپلكس اما كودی اونو به روی زمین میندازه و میره برای زدن كراس بادی كه اورتن جاخالی میده و كودی به وی رینگ سقوط میكنه. اورتن منتظر هست تا كودی از جاش بلند بشه كه در این لحظه شیمس وارد میشه و حواس اورتن رو پرت میكنه و كودی از پشت به اورتن كراس رودز میزنه و یك دو سه.

برنده مسابقه: كودی رودز

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه شیمس به داخل رینگ میره. اورتن از جاش بلند یشهو وقتی برمی‌گرده یك بایسیكل كیك از شیمس دریافت میكنه. شیمس قصد داره دوباره به اورتن حمله كنه كه كودی رودز بایك صندلی وارد میشه. شیمس رینگ رو ترك میكنه و به سمت ورودی میره و به كودی و اورتن نگاه میكنه.

 

یكبار دیگه حمله هفته گذشته باتیستا به جان سینا رو می‌بینیم. جان سینا اماده میشه تا به رینگ بیاد. كامرشال.
برمی‌گردیم و جاش متیوس در پشت پرده در كنار كارل ادواردز هست. ادواردز میگه هفته آینده تمامیشركت كنندان در الیمینیشن چمر در مسابقات وان ان وان در برابر یكدیگر قرار خواهند گرفت. مسابقات به این ترتیب هستند كه شیمس در برابر رندی اورتن، تد دیبیاسی در برابر كوفی كینگستن و تریپل اچ در برابر جان سینا قرار خواهند گرفت.

 

مسابقه پنجم: تد دیباسی در برابر جان سینا

ابتدا تد دیبیاسی وارد میشه. بعد نوبت جان سینا هست كه مثل معمول مورد تشویق قرار می‌گیره. سینا به داخل رینگ میره و قبل از شروع مسابقه به تد حمله میكنه. سینا، دیبیاسی رو به گوشه رینگ پرت میكنه و بهش ضربه میزنه و بعد اونو از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه. سینا به بیرون از رینگ میره و دیبیاسی رو به رینگ سیاد بریر میكوبه. سینا میرهتا در كنار رینگ اس تی اف رو قفل كنه و داور سعی داره جلوی این كار رو بگیره. سینا قفل رو رها میكنه و به سر دیبیاسی ضربه میزنه. سینا یا یك میكروفن به داخل رینگ میره و عصبانی به نظر میرسه. سینا میگه من امشب اومدم اینجا و نمیخوام وقت رو تلف كنم. من فقط میخوام با باتیستا مبارزه كنم. سینا به باتیستا میگه همین الان بیا اینجا. سینا میگه تا باتیستا نیاد من رینگ رو ترك نمی‌كنم. كامرشال.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

برمی گردیم و سینا میگه باتیستابه راء نیومده چونكه از زندگیش ترسیده و شاید حمله هفته گذشته به من یك تصمیم بیزینسی از طرف وینس مكمن بوده. سینا یادآوری میكنه كه دو هفته قبل باوینس صحبت كرد و میگه فكر می كنم وینس پشت همه این قضیا هست. سینا میگه اگر من امشب با باتیستا مبارزه نكنم میخوام با وینس صحبت كنم. سینا از وینس میخواد به رینگ بیاد.
وینس مكمن وارد میشه و در روی رمپ منتظر میمونه تا سكیورتی هم وارد بشن. سكیورتی میان وینس میان و به رینگ نزدیك میشن. سینا میگه 10 تا سكیورتی هم كافی نیست تا بتونند جلوی من رو بگیرن. سینا به وینس میگه دفعه بعد با خودت یك تانك بیار. سینا میگه وینس میتونی مثل یك مرد بیای داخل رینگ و با هم صحبت كنیم یا اینكه اون پشت قایم بشی و نابود بشی. وینس سرانجام به تنهایی وارد رینگ میشهو میگه من به پشتیبانیاز ندارم. وینس میگه من هفته قبل به باتیستا گفتم تا به برت هارت حمله كنه و بعد در مورد تف كردن به صورت برت هارت صحبت میكنه. وینس میگه از این كارلذت بردم. وینس میگه حمله باتیستا به جان سینا به من هیچ ارتباطی نداشت. وینس صحبت میكنه و تماشاگران او رو بوو می كنند. وینس میگه بیزینس یك كار عاقلانه هست و من مثل سینا هستم. سینا میگه وینس همه چیزش پول هست. سینا كلاه خودش رو پرت میكنه و در مورد وسواس وینس به پول صحبت میكنه و تماشاگران او رو تشویق می كنند. سینا میگه من قصد دارم تا درالیمینیشن چمبر كمربند دبلیو دبلیو ای را ببرم و میگه احساس خیلی خوبی هست كه در رسلمنیا این كار را برای طرفداران انجام بدی. سینا در مورد برت هارت صحبت میكنه. سینا میگه من هفته گذشته با برت هارت صحبت كردم و اون یك فرصت دیگه میخواد. سینا میگه برت میخواد یك مسابقه دیگه در رسلمنیا انجام بده و میخواد حریفش وینس مكمن باشه. وینس میگه برت این رو نمیخواد اما سینا میگه بلهف همین رو میواد. سینا میگه این فرصتی هست تا در رسلمنیا حضور داشته باشی. سینا از وینس میپرسه آره یا نه؟ تو به دنبال پول هستی یا مامنت؟ سینا قصد داره رینگ رو ترك كنه و وینس میگه من به دنبال پول و مامنت هستم. وینس میگه برت من رو نمیخواد. سینا دوباره ازوینس میپرسه اره یا نه؟ وینس سر سینا فریاد میزنه و میگه خفه شو و با عصبانیت میگه آره و مسابقه رو قبول میكنه. وینس قبول میكنه تا در رسلمنیا در برابر برت هارت قرار بگیره. سینا از وینس تشكر میكنه كه جواب داد و میگه دبلیو دبلیو ای یونیورس هم بابت این جواب ازت تشكر می‌كنند. وینس در مورد برت صحبت میكنه و باز هم پرومویی از هفته قبل رو می‌بینیم كه برت هارت مورد حمله وینس و باتیستا قرار گرفت.
وینس میخواد در مورد برت هارت شروع به صحبت كنه كه برت هارت از پشت میاد و به وینس حمله میكنه. سكیورتی وارد رینگ میشن اما برت هارت اونها رو هم میزنه. برت به یكی از اونها در گوشه رینگ كیك میزنه و یك دیگه رو هم از بالای تاپ روپ به بیرون از رینگ میندازه. وینس به كمك سكیورتی به قسمت وردی میره و میكروفن رو می‌گیره. وینس میگه من در رسلمنیا با برت كشتی نخواهم گرفت چونكه برت مستحق این بود كه اسكرو بشه. وینس میگه این مسابقه كنسل هست. برت با یك صندلی به قسمت وردی میره اما وینس با سكیورتی به پشت پرده میرن. برت هم به پشت پرده میره و كمی اونجا رو می‌گرده و دوباره به روی استیج برمی‌گرده. برت كمی اونجا رو به هم میریزه و به سمت میز گزارشگران میره و اونو هم داغان میكنه و بعد به داخل رینگ میره و با طرفداران ابراز احساسات میكنه و دوربین لوگوی رسلمنیا كه بالای سر برت در سقف سالن آویزان هست را به تصویر میكشه و راء به پایان میرسه.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

 • كیفیت مسابقات
 1. دبلیو دبلیو ای یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ
 2. شِیمس در برابر كریستین
 3. رندی اورتن در برابر كودی رودز
 4. گیل كیم در برابر جیلیان

نظرات() 
https://www.sheetplantassociation.com/register
شنبه 31 فروردین 1398 11:52 ق.ظ
日系のYAMADAスーパーコピー時計通販です。弊社すべてのスーパーコピーブランド時計は2年品質保証になります。
http://www.evreux-nature-environnement.org/v2/user
شنبه 31 فروردین 1398 11:51 ق.ظ
一番ブランドlive人気スーパーコピー服激安!ブランド服コピー14年新品ブランドコピー偽物!
http://midirectorioempresarial.es/engie-socio-estrategico-en-materia-energetica/
چهارشنبه 28 فروردین 1398 01:22 ب.ظ
激安最大級ブランドルイ·ヴィトン財布コピー,ルイ·ヴィトン偽物の激安老舗
http://sergeyshmakov.ru/personalpanellessons/
شنبه 17 فروردین 1398 04:24 ب.ظ
カルティエコピー代引き、パネライコピー代引き、TAGコピー代引き、パテックフィリップコピー代引き
hack clash royale
دوشنبه 8 آبان 1396 11:24 ب.ظ
معمولا در پست های وبلاگ نمی خوانم، اما می خواهم بگویم که این نوشتار بسیار من را مجبور کرد
برای چک کردن و انجام این کار! سبک نوشتن شما شگفت زده شده است
من خیلی ممنون، مقاله بسیار زیبایی بود.
real psychics
شنبه 15 مهر 1396 09:31 ب.ظ
من هر بار این صفحه وب سایت پست الکترونیکی به تمام همکاران من ایمیل کردم، چرا که اگر دوست دارید
آن را بخوانید سپس مخاطبین من نیز خواهند بود.
http://teishabrundermana.exteen.com/20150624/non-surgical-hammer-toe-repair
شنبه 14 مرداد 1396 10:20 ق.ظ
Right away I am ready to do my breakfast, once having my breakfast coming again to read other news.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :