تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - نتایج راء یكم مارس (2010)

جان سینا عشق و زندگی

چهارشنبه 12 اسفند 1388

نتایج راء یكم مارس (2010)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

هشتصد و پنجاه و هفتمین اجرای مسابقات ماندی نایت راء را به طور زنده از ورزشگاه فورد سنتر واقع در اوكلاهوما سیتی، اوكلاهوما تماشا می‌كنیم. دو كمدین افسانه ای یعنی چیچ و چانگ گست هوست‌های این هفته خواهند بود. بعد از اتفاق دو هقته قبل كه برای برت هارت پیش امد، این هفته برت در راء حاضر خواهد شد تا خداحافظی‌اش با طرفداران رو انجام بده. بعد از اتفاقات هفته گذشته نیز رندی اورتن در برابر تد دیبیاسی قرار خواهد گرفت و امشب شاهد معرفی شدن چهارمین اینداكتی هال او فیم خواهیم بود.

» در یافت عكس های این هفته | حجم: 11,2 مگابایت | تعداد: 162 قطعه | لینك دانلود  (لینك مستقیم)

 

 • نتایج كوتاه
 1. مسابقه بین رندی اورتن و تد دیبیاسی بعد از دخالت كودی رودز نتیجه‌ای در بر نداشت.
 2. مانی این د بنك كوالیفایینگ مچ: جك سوئگر با زدن گاترنچ پاور بمب سانتینو مارلا را شكست داد.
 3. مانی این د بنك كوالیفایینگ مچ: ام وی پی با زدن پلی میكر زاك رایدر (به همراه روزا مندز) را شكست داد.
 4. دیواز پیلو فایت: تیم كلی كلی، گیل كیم و ایو تورس در برابر ماریس، آلیشا فاكس و جیلیان هال پیروز شدند كه ایو با زدن مدیفاید سومر سالت آلیشا را پین كرد.
 5. یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ: شوء میز با شكست دی جنریشن اكس ریتین كردند. میز بود كه با رول آپ شاون مایكلز را پین كرد.

 

 • نتایج مفصل

راء امشب با آتش بازی شروع میشه و مایكل كول به ما برای ورود به ماندی نایت راء خوشامد میگه. اعلام میشه كه برت هارت امشب حضور خواهد داشت و همچنین رندی اورتن در برابر تد دیبیاسی قرار خواهد گرفت. به داخل رینگ میریم جاییكه شاون مایكلز وارد میشه. شاون در حالیكه لباس شخصی پوشیده به رینگ میاد و پرومویی از صحبت‌های رد و بدل شده بین او و آندرتیكر پخش میشه كه چگونه مسابقه‌ی كریر در برابر استریك رقم خورد. به داخل آرینا برمی‌گردیم و تماشاگران فریاد "اچ بی كی" رو سر دادند. شاون میگه همه فكر میكنه من دیوانه هستم كه كریر خودم رو در برابر آندرتیكر در رسلمنیا در معرض خطر قرار دادم. خیلیها فكر می‌كنند من نمیتونم پیروز مسابقه باشم. شاون در مورد استریك صحبت میكنه و میگه من میستر رسلمنیا هستم. من فكر می‌كنم كه میتونم به استریك پایان بدم. شاون به منتقدینش كه او رو قبول ندارند میگه میخوام بهشون یك فرصت بدم كه امشب بیان اینجا و در چشمان من نگاه كنند و بهم بگن كه من نمیتونم برنده بشم.
آهنگی به صدا در میاد و تریپل اچ در میان تشویق خوب تماشاگران وارد میشه. هانتر و شاون به همدیگه نگاه می‌كنند و هانتر وارد میشه. شاون میگه تریپل اچ كه بهترین دوست او هست من رو باور نداره. هانتر صحبتهاش رو قطع میكنه و میگه من فكر نمی‌كنم شاون بتونه پیروز بشه من مطمئنم كه اون میتونه پیروز بشه. هانتر میگه شاون بهترین فردی بوده كه با او در رینگ بوده. هانتر میگه شاون در لاكر روم هیچ همتایی نداره چونكه كسی در كلاس او نیست. شاون واقعا میستر رسلمنیا هست. هانتر میگه دی اكس هرگز نخواهد مرد اما به نظر زمان زیادی به طول خواهد كشید تا طرفداران دوباره ما رو با هم در رینگ ببینند. من نمیخوام آخرین تصویر از دی اكس این باشه كه ما كمربندهای تگ تیم رو به میز و بیگ شو باختیم بنابراین ما ریمچ خودمون رو میخوایم و این مسابقه باید امشب انجام بشه. شاون میگه من از بابت همه چیز سپاسگزارم اما ما باید مسیرمون رو جدا.... كه هانتر باز هم صحبتهاش رو قطع میكنه. هانتر از شاون تعریف میكنه و میگه من به تو اعتقاد دارم. شاون كمی فكر میكنه و میگه ما چندتا كمربند تگ تیم داریم كه امشب باید ببریم. آهنگ دی اكس نواخته میشه و اونها با طرفداران خوشحالی می‌كنند.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

به پشت پرده میریم جاییكه هوست‌های امشب چیچ و چانگ حضور دارند. بلا توئینز به اونجا میان. بلاز از چیچ و چانگ می‌پرسند كه ما هم میتونیم به تور كمدی شما بیایم. اونها میگن ما نمیخوایم كه كاراكتر خودمون رو به تصویر بكشیم. ما امشب افراد عادی هستیم. چیچ به همراه بلاز اونجا رو ترك میكنه و چانگ هم بر روی راحتی نشسته. هورنسواگل با یك جعبه شانسی به اونجا میاد و اونها رو با چانگ تقسیم میكنه. چانگ شروع میكنه به خوردن خوراكی‌ها و دوربین هم در حالیكه یك موزیك جاز مانند نواخته میشه چهره‌ی او رو به تصویر میكشه. كامرشال.

برمی‌گردیم و پرومویی از هفته گذشته رو می‌بینیم كه رندی اورتن به تد دیبیاسی آر كی او زد.

مسابقه اول: رندی اورتن در برابر تد دیبیاسی

ابتدا رندی اورتن وارد میشه و بعد تد دیبیاسی در حالیكه به رندی خیره شده به داخل رینگ میره. زنگ اغاز مسابقه به صدا در میاد و دیبیاسی در همون ابتدا پانچ و كیك میزنه. اورتن در گوشه رینگ ریورس میكنه و پی در پی پانچ میزنه. تد به سر اورتن كیك میزنه اما اورتن كلوزلاین میزنه و تد به روی زمین میفته. هر دو باز هم با هم گلاویز میشن و به گوشه رینگ میرن. تد در گوشه رینگ نی و شولدر تراست میزنه. كیك و رایت هند‌های بیشتر در گوشه رینگ. تد، اورتن رو به روی تاپ روپ میزاره اما اورتن فایت بك میكنه و اونو به روی زمین میندازه. تد در گوشه رینگ دراپ كیك میزنه. تد، اورتن رو به بیرون از رینگ پرت میكنه و به دنبالش خودش هم به بیرون از رینگ میره. اورتن كونتر میكنه و تد رو به رینگ پست میكوبه و كنترل بازی به دست او میفته. اورتن به رینگ برمی گرده و تد به او نگاه میكنه. كامرشال.
برمی‌گردیم و تد در داخل رینگ به روی اورتن كار میكنه. نی دراپ از تد. تد، اورتن رو به گوشه رینگ میبره و در اونجا به ضربات خودش ادامه میده. یك دراپ دیگه از تد برای نیرفال.  تد مدیفاید اسلیپر رو قفل میكنه. یك كلوزلاین قوی از تد برای نیرفال.  تد و اورتن به همدیگه رایت هند میزنه تا اینكه تد موفق تر هست. اورتنف تد رو در بالای طنابها به دام میندازه و بعد با زدن پاور اسلم میره برای نیرفال. اورتن شروع میكنه به چاك كردن تد. اورتن، تد رو از روی زمین بلند میكنه كه كودی رودز به روی اپرون میاد. اورتن میخواد بهش حمله كنه اما موفق نیست. تد از پشت میاد و رول آپ میكنه یك دو ... و حالا اورتن هست كه رول رو برمی گردونه یك دو كه كودی رودز به رینگ میاد و اجازه نمیده. اورتن شروع میكنه به جنگ و جدال با كودی و زنگ به صدا در میاد. تد و كودی شروع می‌كنند به زدن اورتن اما اورتن فایت بك میكنه و كودی رو دراپ میكنه و با دراپ كیك تد رو به بیرون از رینگ میندازه. اورتن به كودی بك بریكر میزنه. اورتن میره برای زدن دی‌دی‌تی از روی طنابها اما تد، كودی رو به بیرون از رینگ میكشه. رودز و دیبیاسی به روی رمپ میرن و اورتن بهشون نگاه میكنه. كامرشال.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

برمی‌گردیم و یك لیموزین وارد میشه و برت هارت در حالیكه پای او گچ گرفته شده و یك عصا هم در دست داره از اون خارج میشه. به لاكر روم میریم جاییكه چانگ به نظر به همراه ایو حضور داره. موزیك به صدا در میاد و دوربین هم باهاش همراهی میكنه. چانگ موهای ایو رو نوازش میكنه. چیچ وارد میشه و به چانگ میگه تو نباید زیاد شكر و شیرینی جات مصرف كنی. چانگ میگه چرا من دارم موهای ریگال رو نوازش میدم. دوربین هم حركت موزون خودش رو متوقف میكنه و بله اون ویلیام ریگال هست نه ایو. حالا كریس مسترز وارد میشه تا شاید خودش رو جای كلی كلی جا كنه. هورنسواگل هم میاد و یكبار دیگه به چانگ خوراكی میده. چیچ هم كمی از اونها رو میخوره و همه با هم شروع می‌كنند به خوردن.

پرومویی از اتفاقات بین سینا و باتیستا در چند وقت اخیر رو می بینیم كه مسابقه‌ی آنها رو در رسلمنیا رقم زد. لاور اعلام میكنه كه سینا و باتیستا امشب یك رویارویی در رینگ خواهند داشت. كامرشال.

 

مسابقه دوم: جك سوئگر در برابر سانتینو مارلا (مانی این د بنك كوالیفایینگ مچ)

برمی‌گردیم و هایلایت‌هایی از مسابقه هفته گذشته كریستین و كارلیتو رو می بینیم كه اولین شركت كننده برای مانی این د بنك مشخص شد. كیف مانی این د بنك رو می بینیم كه در بالای رینگ اویزان شده و اولین نفر جك سوئگر وارد میشه و از اونجا كه مسابقات در اوكلاهاما هست او مورد تشویق قرار می گیره. حریف او سانتینو مارلا هست. زنگ اغاز مسابقه به صدا در میاد و هر دو با هم گلاویز میشن و شانتینو موفق‌تر هست و به روی سوئگر كار میكنه. سوئگر نی میزنه و بعد گاترنچ پاور بمب رو اجرا میكنه تا خیلی زود بتونه این مسابقه رو به نفع خودش به پایان برسونه.

برنده مسابقه و راه یافته به مانی این د بنك: جك سوئگر

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

به پشت پرده میریم جاییكه سكیورتی منتظر هستند تا باتیستا از لاكر روم خارج بشه. قهرمان دبلیو دبلیو ای بیرون میاد و در حالیكه سكیورتی او رو احاطه كردند به سمت ورودی میاد. كامرشال.

برمی‌گردیم و اهنگ جان سینا زده میشه و به خوبی مورد تشویق تماشاگران قرار می گیره. وقتیكه او به سمت رینگ میره عكس العمل‌های متفاوتی رو از سوی تماشاگران شاهد هستیم. جان سینا میكروفن رو می گیره و میگه مردم به من میگن كه باتیستا كمربند دبلیو دبلیو ای رو از من دزدید. من كمی در موردش فكر كردم و دیدم كه این یك قرار بین باتیستا و وینس مكمن بوده. سینا در مورد رفتن به رسلمنیا صحبت میكنه و میگه بعد از اتفاقات هفته گذشته لازمه كه با باتیستا تسویه حساب كنم. سینا از باتیستا میخواد وارد بشه. آهنگ باتیستا زده میشه و ابتدا سكیورتی وارد میشن و بعد هم قهرمان دبلیو دبلیو ای در حالیكه كمربند رو به كمرش بسته وارد میشه. سینا، باتیستا رو به خاطر آوردن سكیورتی مسخره میكنه. باتیستا میگه سكیورتی اینجا هستند تا مطمئن باشند كه من تو رو یك بار دیگه له و لورده نخواهم كرد. سینا از باتیستا میخواد به رینگ بیاد و بهش لقب یك مرد زن نما رو میده. باتیستا هم سینا رو دست میندازه و میگه آدم خنده داری هستی. باتیستا میگه من كاری رو كه در هفته گذشته انجام دادم تایید می‌كنم چونكه میخوام در رسلمنیا با سینا روبرو بشم. باتیستا میگه من و سینا دو تن از بزرگترین سوپراستاران در یك دوره هستیم اما كمپلنی تصمیم گرفت تا سینا رو بزرگتر نشون بده و بعد سینا رو به خاطر فیس بودن در دبلیو دبلیو ای دست میندازه. باتیستا میگه استیو آستین باید اینها رو ببینه. من قصد دارم رسلمنیا رو برای تو جهنم كنم و ثابت كنم كه از تو بهتر هستم. فقط نمیتونم از تو چیزی باقی بگذارم. سینا میگه من میخوام قهرمان دبلیو دبلیو ای بشم و كمربند رو از باتیستا می‌گیرم. سینا میگه من به عنوان اولین نفر وارد میشم و آخرین نفر هم تمرینات رو ترك می‌كنم و سخت‌تر از هر كس دیگری كار می‌كنم. سینا به باتیستا میگه تو قبول كردی كه بیزینس تو رو با خودش به هر جایی ببره. باتیستا میگه من توجهی به طرفداران نمی‌كنم، من اینجام تا فقط پول در بیارم. تو بهتره بری و دخترای چاق رو بغل كنی و من به باشگاه میرم تا خودم رو برای رسلمنیا آماده كنم. همه كاری كه تو انجام میدی فقط حرف زدن هست و بعد چند كلمه توهین امیز به سینا میگه. باتیستا ادامه میده كه سینا نمیتونه من رو شكست بده و خودش هم میدونه. باتیستا میكروفن رو پرت میكنه و به سمت پشت پرده میره و تماشاگران او رو بوووو می كنند و سینا هم از داخل رینگ به او نگاه میكنه. اهنگ باتیستا نواخته میشه و او كمربند رو بالای سرش میبره و بعد به سینا خیره میشه. كامرشال.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

برمی‌گردیم و چیچ و چانگ همچنان در حال خوردن هستند. چاوو، پریمو و كارلیتو وارد میشن كه لباس‌های عجیب و غریبی پوشیدند و بعد نوبت ورود تاتسو و كتی لی هست. حالا صدای سانتینو رو می /شنویم و هوست‌ها اعلام می كنند كه امشب یك مسابقه دیوا خواهیم داشت.

مسابقه سوم: زاك رایدر در برابر ام وی پی (مانی این د بنك كوالیفایینگ مچ)

به داخل رینگ میرم و كیف همچنان در بالای رینگ اویزان هست و زاك رایدر در رینگ هست و حریف او وارد میشه یعنی ام وی پی. مسابقه اغاز میشه و با هم گلاویز میشن و در چند رفت و برگشت سرانجام ام وی پی به صورت رایدر نی میزنه در حالیكه روزا منز هم در بیرون از رینگ مشغول تماشای مسابقه هست. ام وی پی بالین البو دراپ میزنه و بعد پلی میكر رو احرا میكنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه و راه یافته به مانی این د بنك: ام وی پی

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

ایو، كلی كلی و گیل كیم رو می‌بینیم كه برای جنگ بالش به سمت وردی میان.
برمی‌گردیم و جاستین رابرتس هوست‌های امشب چیچ و چانگ رو معرفی میكنه و اونها در نقش لو ریادر وارد میشن و جنگ بالش دیواها رو رسما اغاز می كنند.

مسابقه چهارم: كلی كلیف گیل كیم و ایو در برابر ماریس، جیلیان هال و آلیشا فاكس (پیجاما پیلو فایت)

ابتدا كلیف گیل و ایو وارد میشن و پیژامه پوشیدند و بالش در دست دارند. تیم بعدی وارد میشن یعنی قهرمان جدید دیواز ماریس به همراه آلیشا فاكس و جیلیان هال. ماریس ژست می‌گیره و دیگر دیواها او رو با بالش می‌زنند. مبارزه آغاز میشه و جیلیان شروع میكنه به در اوردن لباس كه كلی لی اوت میكنه و به روی جیلیان كاور میكنه. ماریس به روی كلی كاور میكنه اما او هم در شماره دو نا كام میمونه. گیل كیم و ایو دو تایی به روی ماریس كار می‌كنند تا اینكه آلیشا به هر دوی اونها كلوزلاین میزنه. آلیشا شروع میكنه به زدن گیل كه گیل ریورس میكنه و فینیشرش رو میزنه. گیل به بیرون از رینگ میره و چیچ و چانگ بهش نگاه می كنند و در رینگ ایو فینیشر خودش رو به آلیشا میزنه و اونو پین میكنه.

برنده مسابقه: ایو، گیل كیم و كلی كلی

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه هورنسواگل از زیر رینگ بیرون میاد و به چیچ و چانگ خوراكی میده و اونها هم اونها رو به میان جمعیت پرتاب می كنند.

 

میریم تا هال او فیم بعدی معرفی بشه و اون مد داگ واچن هست. ویدئویی از هایلایت‌های كریر واچن رو تماشا می‌كنیم. اعلام میشه كه پت پترسون واچن رو معرفی خواهد كرد.

برمی‌گردیم و جاستین رابرتس برت هارت رو معرفی میكنه اما آهنگ وینس مكمن زده میشه. وینس به داخل رینگ میره و میگه من میخوام افتخار اینو داشته باشم تا برت رو معرفی كنم. برت هارت وارد میشه و یك عصا هم زیر بغلش داره. پرومویی از اتفاقیكه برای برت افتاد رو می‌بینیم. وینس به برت میگه میدونی كه در اتفاق دو هفته قبل واسیه تو وینس هیچ دخالتی نداشت. برت میگه در موردش مطمئن نیستم اما یادم میاد وقتی برگشتم تو منو یك تیكه آشغال خطاب كردی. برت به وینس میگه اگه راست میگی رینگ رو ترك كن تا من خدحافظی كنم. وینس میخواد رینگ رو ترك كنه اما میخواد یك حرفی بزنه. وینس به برت میگه درست گفتی كه من یك دروغگو هستم اما تو یك وُرلد چمپین دروغگو بودی.وینس میگه آره من دروغ گفتم و تو رو امشب دعوت نكردم تا خداحافظی كنی. برت به وینس میگه اگر دعوت نكردی پس چیكار كردی. وینس میگه من دوباره تو رو اسكرو می كنم و به نظر این بهتره.
وینس به برت میگه تو منو برای مسابقه در رسلمنیا چلنج كردی. برت میگه می‌بینی كه من لان توان انجام مسابقه رو ندارم. وینس میگه تو میتونی در ش هفته خوب بشی. دو هفته كه از تصادف گذشته و چهار هفته هم تا رسلمنیا باقی مونده. وینس میگه برت به دبلیو دبلیو ای برگشت چونكه سالها بهش سخت گذشت. تو بعد از سالها خواستی مبارزه كنی. برت میگه درسته. وینس برت رو واسه مبارزه كردن مسخره میكنه و بعد موضوع دبلیو سی دبلیو رو پیش میكشه و اینكه دروغ هست كه استو هارت در هال آو فیم خواهد بود. وینس میگه تو خواستی این كار رو انجام بدی تا طرفداران تو رو حداقل برای یكبار دیگه در رینگ ببینند. وینس از تماشاگران میپرسه كه ایا اونها میخوان برت در رسلمنیا با من روبرو بشه و تماشاگران موافق هستند. برت میگه من نمیتونم كشتی بگیرم، پای من شكسته و تو یك ادم خرفت هستی. وینس میگه نام خانوادگی تو یك نام بزرگ هست اما در حال حاضر هیچ چیزی از اون به جا نگذاشتی. وینس میگه تو یك آدم ترسو هستی.وینس به عصای برت ضربه میزنه و برت به روی زمین میفته. كفش وینس هم از پاش در میاد و او همچنان به برت میگه ترسو و در بیرون از رینگ اونو مسخره میكنه. برت میگه اگر وینس میخواد در رسلمنیا مسابقه بده من قبول می‌كنم. برت قبول میكنه و آهنگش نواخته میشه. وینس در روی رمپ وایمیسه و میگه برای نشان دادن خودم هفته آینده در راء كشتی خواهم گرفت و این مسابقه بدین ترتیب خواهد بود: وینس مكمن در برابر جان سینا.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

میز و بیگ شو رو می بینیم كه به سمت ورودی میان. كامرشال.

مسابقه پنجم: شوء میز در برابر دی جنریشن اكس (یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ مچ)

هر دو تیم انترنس خودشون رو انجام میدن و میریم برای كامرشال. برمی‌گردیم و شوئ و شاون مسابقه رو اغاز كردند. میز وارد میشه و به روی شاون كار میكنه. شو باز تگ میشه و مدام بر روی شاون كار می كنند. بیرهوگ از شو. شاون با چاپ فایت بك میكنه و میره تا سوپر كیك بزنه اما شو پای او رو می‌گیره. هانتر تگ میشه و میره سراغ بیگ شو. نی از هانتر و به شو اسپاین باستر میزنه. میز هم وارد میشه و او هم یك اسپاین باستر دریافت میكنه. هانتر وقتی برمی‌گرده یك چوكسلم از شو دریافت میكنه. شو برمی‌گرده و یك سوئیت چین میوزیك از شاون میخوره. هم شو و هم هانتر روی زمین افتادند.
میز و شاون همزمان تگ میشن و شاون فورارم میزنه و به دنبالش اتمیك دراپ و چاپ. شاون به روی تاپ روپ میره تا البو دراپ بزنه و موفق هم هست و اماده میشه برای زدن سوئی چین میوزیك. آندرتیكر بر روی مانیتور ظاهر میشه و حواس شاون رو پرت میكنه. هر دو به هم نگاه می‌كنند. شاون برمی‌گرده تا به میز سوئیت چین میوزیك بزنه اما میز اونو رول آپ میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه:د میز و بیگ شو

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه شاون روی زمین نشسته و مایوس هست. هانتر میخواد بهش كمك كنه از جاش بلند شه اما شاون میگه به من دست نزن. شاون به سمت ورودی میره. شیمس از بین تماشاگران میاد و به هانتر در داخل رینگ كلوزلاین میزنه. شیمس از روی تاپ روپ هانتر رو به بیرون از رینگ پرت میكنه. شیمس یك پامپ كیك میزنه و هانتر به روی میز گزارشگران میفته. تماشاگران میگن شِیمس ساكز. هانتر سعی داره از جاش بلند بشه اما شیمس یك پامپ كیك دیگه به سرش میزنه. هانتر از روی میز به سمت دیگر میفته و نقش بر زمین میشه. شیمس بر روی میز وایمیسه و دستان خودش رو بالا میبره. آهنگ شیمس زده میشه و شیمس به تریپل اچ نگاه میكنه. چند ریپلی رو تماشا می‌كنیم. رتء در جایی به پایان میرسه كه شیمس همچنان به تریپل اچ نگاه میكنه و داور هم وضعیت تریپل اچ رو چك میكنه.

 


نظرات() 
How do you get Achilles tendonitis?
سه شنبه 17 مرداد 1396 05:31 ق.ظ
Your way of explaining all in this paragraph is in fact pleasant, all
be able to without difficulty know it, Thanks a lot.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :