تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - مطالب آبان 1388

جان سینا عشق و زندگی

 

 

سی و یكمین اجرای مسابقات دبلیو دبلیو ای سوپراستارز رو از شفیلد آرنا واقع در شفیلد، انگلستان تماشا می كنیم. پس از اتفاقات وی آی پی لانگ در راء ام وی پی به صورت تك یه تك در برابر یكی از اعضای لگسی یعنی تد دیبیاسی قرار میگیره. در ریمچ مسابقه هفته گذشته ای سی دبلیو زاك رایدر بار دیگه به مصاف شلتون بنجامین میره. مسابقه اسمكدان هم مربوط میشه به رویارویی مت هاردی با یكی از اعضای د هارت داینستی یعنی دیوید هارت اسمیت.

 

 • نتایج كوتاه
 1. مت هاردی با رول آپ دیوید هارت اسمیت (به همراه ناتالیا و تایسن كید) رو برد.
 2. بعد از اینكه حواس رایدر در بیرئن از رینگ به روزا مندز جلب شد، شلتون بنجامین با قانون كونت اوت پیروز شد.
 3. ام وی پی (به همراه مارك هنری) با رول آپ كردن تد دیبیاسی (به همراه كودی رودز) رو شكست داد.

 

 • نتایج مفصل

شوی امشب رو با مسابقه اسمكدان آغاز می كنیم و مین ایونت هم بین ام وی پی و تد دیبیاسی خواهد بود.

مسابقه اول: مت هاردی در برابر دیوید هارت اسمیت (به همراه ناتالیا و تایسن كید)

هر دو لاك میشن و آرم درگ از اسمیت و اونو تبدیل میكنه به آرم بار. اسمیت فشار بیشتری رو روی بازوی مت وارد میكنه و بعد همرلاك میكنه.هاردی ریورس میكنه و ساید هدلاك میكنه و اسمیت رو به زمین میندازه. شولدر تكل از هاردی و دوباره ساید هدلاك میكنه و اسمیت رو به زمین میندازه. چند البو از اسمیت. ناتالیا قصد داره دخالت كنه اما این كار او نتیجه معكوس میده و هاردی به اسمیت پانچ میزنه. اسمیت با آیریش ویپ جواب میده. پانچ و كیك از اسمیت و به دنبال اون آیریش ویپ و در گوشه رینگ رانینگ كلوزلاین میزنه. اسمیت به سر هاردی البو میزنه و به دنبال اون كیك. اسكیت چین لاك میكنه. هاردی با كیك اسمیت رو شارژ میكنه و به دنبال اون نك بریكر و از بالای ترنباكل اسكریمینگ لگ دراپ میزنه و كاور میكنه. اسمیت هاردیرو به بیرون از رینگ پرت میكنه اما هاردی اسمیت رو هم با خودش به بیرون از رینگ میكشه. هاردی اسمیت رو به روی اپرون میزاره و اونو به داخل رینگ هل میده. هاردی به بالای رینگ میره اما تایسن به روی اپرون میاد و حواس داور رو پرت میكنه و همین باعث میشه اسمیت پانچ بزنه و از بالای ترنباكل سوپرپلكس میزنه و هر دو به روی زمین میفتند. كامرشال.

برمیگردیم و اسمیت چین لاك كرده و بعد به روی هاردی ابدومینال استرچ رو اجرا میكنه. هاردی قفل رو میشكنه و سعی میكنه رول آپ كنه اما اسمیت از طنابها میگیره و اجازه نمیده. وقتی داور با هاردی صحبت میكنه اسمیت پانچ میزنه و به دنبال اون پاور اسلم و كاور میكنه. اسمیت هاردی رو به بالای ترنباكل میبره و نوردن لایت سوپلكس میزنه و كاور میكنه. سایتو سوپلكس از اسمیت و دوباره كاور میكنه. اسمیت با نی و البو دراپ به پشت مت هاردی كار میكنه. چین لاك از اسمیت. هاردی پانچ میزنه اما اسمیت هم با پانچ جواب میده. اسمیت بار دیگه هاردی رو به روی ترنباكل میزاره و جفت و جور میكنه برای زدن سوپر بلی-تو-بلی سوپلكس اما هاردی البو میزنه و بعد اسمیت رو از بالای ترنباكل به پایین میندازه. هاردی مونسالت میزنه و كاور میكنه. هاردی به پهلو و سر اسمیت پانچ میزنه و بعد نك بریكر میزنه و كاور میكنه. هاردی دوباره به بالای ترنباكل میره و به سر اسمیت اسكریمینگ البو میزنه. هاردی منتظر هست تا اسمیت برگرده و میره برای توئیست آو فیت اما اسمیت كنر میكنه. شاید افكت از هاردی و كاور میكنه. كید به بالای اپرون میاد و هاردی پانچ میزنه و اونو به بیرون از رینگ میندازه. اسمیت به سر هاردی بوت میزنه و هاردی به روی زمین میفته. در هیمن حال داور ناتالیا و كید رو به بك استیج میفرسته و همین موضوع باعث میشه هاردی رول آپ كنه یك دو سه.

برنده مسابقه: مت هاردی

آسك د دیوا رو میبینیم. زاك رایدر به سمت ورودی میاد و روزا مندز هم در كنارش هست.

مسابقه دوم: زاك رایدر (به همراه روزا مندز) در برابر شلتون بنجامین

رایدر به پشت شلتون كیك و فورآرم میزنه و مسابقه اغاز میشه. كیك و فورآرم از شلتون اما رایدر نی میزنه و شلتون رو به بیرون از رینگ میندازه. شلتون به رینگ برمیگرده و رایدر رو به زمین میندازه و پانچ میزنه. بلی-تو-بك سوپلكس و بعد آیریش ویپ از شلتون. شلتون به سمت رایدر در گوشه رینگ حمله میكنه اما رایدر جاخالی میده و شلتون به بالای ترنباكل میره و رایدر شلتون رو از بالای ترنباكل به پایین پرت میكنه. نك بریكر از رایدر و كاور میكنه. رایدر چین لاك میكنه و بعد نی دراپ میزنه و كاور میكنه. رایدر دوباره چین لاك میكنه اما بنجامین بلند میشه و الكتریك چیر دراپ میزنه اما رایدر رد میكنه و لیپینگ لگ لاریت میزنه و كاور میكنه. كراس فیس از رایدر. شلتون رایدر رو به سمت ترنباكل هل میده و بعد قفل رو میشكنه. اوور هد بلی-تو-بلی ترو و بعد پانچ و كیك از شلتون. پانچ و یك ضربه به گلو از شلتون. آیریش ویپ از رایدر اما سلتون از بالای ترنباكل فورارم میزنه و كاور میكنه. بنجامین برای زدن پاور بمب رایدر رو در اختیار داره اما رایدر اجازه نمیده و حالا هر دو از بالای طنابها به بیرون از رینگ میفتند. بنجامین رایدر رو به دیواره رینگ میكوبه و روزا به بالای سر رایدر میاد تا وضعیتش رو چك كنه. رایدر توجهش به روزا جلب میشه و داور تا شماره 10 میشمره و زنگ پایان مسابقه به صدا در میاد.

برنده مسابقه با قانون كونت اوت: شلتون بنجامین

بعد از مسابه رایدر به رینگ برمیگرده و شلتون پی درت میزنه اما زیاد مهم نیست چونكه شلتون بازی رو برده. كامرشال.

جری لاور و مایكل كول مسابقات سروایور سیریس رو اعلام می كنند. جاش متیوس در رختكن در كنار كودی رودز و تد دیبیآسی حضور داره و نظر اونها رو در مورد اتفاقات دوشنبه شب میپرسه. كودی میگه بیاید صادق باشیم. ام وی پی نمیتونه تد رو شكست بده. تد یادآوری میكنه كه ام وی پی یك ولخرج بود كه جواهرات زرق و برق دار زیادی رو میخرید. تد به جاش میگه میدونی پدر من كیه؟ و بعد میگه من هیچ ترسی از اعضای تیم كوفی ندارم و امشب هم ام وی پی رو شكست خواهم داد. كامرشال.

برمیگردیم و هایلایتهایی از پیروزی كایل بوش در مسابقات نیشن واید در تگزاش رو میبینیم.

مسابقه سوم: تددیبیآسی (به همراه كودی رودز) در برابر ام وی پی (به همراه مارك هنری)

هر دو لاك میشن و ساید هدلاك و تیك دان از ام وی پی و دوباره ساید هدلاك. تد در گوشه رینگ پانچ میزنه. كلوزلاین از ام وی پی و كاور میكنه. ام وی پی از تد بوت دریافت میكنه اما با زدن بك بادی دراپ كاور میكنه. اسلم و نی دراپ از ام وی پی و كاور میكنه. ساید هدلاك از ام وی پی اما تد نی ، فورارم و به دنبال اون پانچ میزنه. رودز دیبیاسی رو به بیرون از رینگ میكشه تا جلوی حمله ام وی پی رو بگیره و بعد ام وی پی با پسكادو به روی هر دوی اونها میپره. ام وی پی به رینگ برمیگرده و كامرشال.

برمیگردیم و ام وی پی با رول آپ كاور میكنه. چند نی و اسنپ كار از ام وی پی و كاور میكنه. ام وی پی قصد داره در گ

وشه رینگ بوت بزنه كه تد جاخالی میده و ام وی پی به بیرون از رینگ میفته. تد هم به بیرون رینگ میره و به پشت ام وی پی ضربه میزنه. تد ام وی پی رو به میله گوشه رینگ میكوبه. هر دو به رینگ برمیگردن و تد كاور میكنه. تد به بازوی ام وی پی نی میزنه و بعد پانچ از تد. كی لاك از تد و به كار كردن روی بازوی ام وی پی ادامه میده. تد به شانه ام وی پی نی میزنه.تد حواس داور رو پرت كرده و كودی رودز بازوی ام وی پی رو به میله گوشه رینگ میكوبه. تد كاور میكنه. كلوئزلاین از تد و دوباره كاور میكنه. تد دوباره كی لاك میكنه اما ام وی پی پانچ میزنه. كیك از تد اما ام وی پی اوور هد بلی-تو-بلی ترو میزنه. هر دو استار روی زمین هستند. ام وی پی به تد پانچ میزنه و بعد كلوزلاین و بك البو میزنه. فیس باستر از ام وی پی و حالا زمان بالین البو هست و ام وی پی اون رو هم اجرا میكنه. ام وی پی میره برای پلی میكر اما تد به بازوی آسیب دیده ام وی پی كیك میزنه. رانینگ كیك از ام وی پی و كاور میكنه یك دو ... . رودز به بالای اپرون میره اما هنری اونو میگیره و به میله گوشه رینگ میكوبونه. بعد از چند رفت و برگشت ام وی پی رول آپ میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: ام وی پی

به پایان شوء میرسیم.

 

نظرات() 

سه شنبه 19 آبان 1388

نتایج راء نهم نوامبر (2009)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

 

سیزده روز پیش از برگزاری مسابقات سروایور سیریس، هشتصد و پنجاه و نهمین اجرای مسابقات ماندی نایت راء رو از ورزشگاه شفیلذ آرنا واقع در شفیلد، انگلستان تماشا می كنیم. پانزده بار قهرمان بوكس حرفه ای جهان ریكی هاتون در گشور خودش گست هوست امشب راء خواهد بود.

 

 • نتایج كوتاه
 1. آلیشا فاكس با زدن اسكیسرز كیك كلی كلی رو شكست داد.
 2. شیموس هم حریف گمنام خودش از انگلستان رو برد.
 3. اون بورن (به همراه د میز) با زدن ایر بورن جك سوئگر رو شكست داد تا به شكست ناپذیری سوئگر در این چند وقت پایان بده.
 4. رندی اورتن با زدن آر كی او مارك هنری رو برد.
 5. بوكسر در برابر رسلر: ریكی هاتون توانست چاوو رو ناك اوت كند.
 6. دی جنریشن اكس در تگ تیم مچ 2 به 2 مقابل تیم جریشو پیروز شدند. پس از ناك اوت پانچ تصادفی بیگ شو به جریكو، شان مایكلز به روی جریكو پینفال كرد.

 

 • نتایج مفصل

در ابتدا پرومویی از اتفاقات مسابقه بین جریكو، بیگ شو و جان سینا در هفته گذشته رو تماشا می كنیم. شوی امشب رو به طور زنده از انگلستان میبینیم و گزارشگران ما جری لاور و مایكل كول هستند. جاستین رابرتس گست هوست امشب راء ریكی هاتون رو معرفی میكنه. هاتون به همراه بلا توئینز وارد میشه. هاتون به تماشاگران سلام میكنه و به همه برای تماشای راء خوشامد میگه. هاتون میگه در مورد پذیرش این پیشنهاد لحظه ای درنگ نكردم  بعد راجب خاطراتش در ورزش صحبت میكنه و هایلایتهایی از او رو میبینیم. هاتون میگه برد كمربند جهان بهترین خاطره در طول كریرم بوده  میگه خود من هم یكی از طرفداران مردم هستم. با گفتن كلمه پیپل (مردم) كریس جریكو و بیگ شو وارد میشن و به رینگ میرن. جریكو و شو در مقابل چهره یهاتون قرار میگیرن و شو میگه من امروز صبحانه خوبی خوردم و از هاتون بزرگتر هستم. شو میگه ناك اوت كردن چیز جدیدی نیست و من قبلا این كار رو كردم و به هاتون میگه رینگ ما رو ترك كن قبل از اینكه یك خاطره برات ایجاد بشه كه هیچ وقت از یادت نره. هاتون میپرسه تو دوست داری خودت رو مثل كی نشون بدی. هاتون میگه من یكی از طرفداران شو هستم به خصوص وقتیكه توسط یكی از بوكسورها (می ودر) ناك اوت شد. شو میگه از اونجا كه هاتون عاشق اون لحظه بود من این شانس رو به می ودر دادم تا اون ضربه رو به چانه ام بزنه. با این حال منتظرم هاتون یك ضربه بزنه تا اون رو ناك اوت كنم و به هاتون میگه اگر میخوای یك ضربه بزن. هاتون میگه من برای این كار باید برم یك نردبان بیارم. شو به روی زانوی خودش میشینه و كمی كوتاهتز از هاتون میشه و قبل از اینكه هاتون ضربه بزنه جریكو جلوش رو میگیره. جریكو میگه مردك صبر كن. من اجازه نمیدم كه شو جلوی یك بوكسور بی ارزش دیگه كوچیك بشه. شو در حال حاضر نگران مسابقه اش در سروایور سیریس هست. جریكو میگه كه در بالاترین نقطه از دوران كریرش قرار داره و تنها دلیل پیروزی تیم اسمكدان در برگینگ رایتس من بودم. من هفته گذشته جان سینا رو شكست دادم. جمعه آندرتیكر رو شكست خواهم داد و در سروایور سیریس قهرمان جهان خواهم شد. شو میگه ناپلئون جریكو یكم آروم باش چونكه من كمربند رو خواهم برد. هاتون میگه شما امشب در برابر دی اكس قرار خواهید گرفت. جریكو میخواد هاتون رو از این تصمیم منصرف كنه و صحبت از خانواده سلطنتی و ملكه الیزلبت رو پیش میاره. هاتون میگه من حرفهای تو رو متوجه نمیشم و به جریكو میگه به زبان ما صحبت كن چونكه اینجا انگلستان هست. جریكو میگه من آهسته تر صحبت میكنم تا هاتون بفهمه و هاتون به جریكو میگه از جلوی من گم شو. جریكو و شو هاتون رو احاطه می كنند اما اهنگ دی اكس زده میشه. دی اكس به رینگ میان و هانتر میكروفن رو میگیره و میگه: میخوام بدونم چندمین بار هست كه شما با منیجرهای راء درگیر شدید و اخر هم تحقیر. هانتر شكیل اونیل و باب باركر رو یادآوری میكنه. هانتر میگه تنها 10 ثانیه مونده بود تا هاتون جریكو و شو رو ناك اوت كنه و بعد از ریكی بابت مسابقه امشب تشكر میكنه و به شوخی میگه نگران هانی مانستر و مستر بین نباشید. شان نمیخواد تا مسابقه امشب صبر كنه و به جریكو پانچ میزنه و جریكو به بیرون از رینگ میفته. شو كت خودش رو در میاره و به بیرون از رینگ میره. هانتر میگه این تنها راه بود چونكه تنها یك دی جنریشن اكس وجود داره و درست مثل اون یكی ریكی هاتون هست. هاتون و دی اكس فیگور مخصوص به دی اكس رو میگیرن. كامرشال.

اسلم آو د ویك رو میبینیم كه چطور آلیشا فاكس نامبر وان كنتندر شد.

مسابقه اول: كلی كلی (به همراه گیل كیم) در برابر آلیشا فاكس (به همراه جیلیان هال)

هر دو فیس تو فیس میشن و آلیشا پای فیس میزنه اما كلی با تزپرس و پانچ جواب میده. آلیشا به گوشه رینگ میفته اما دراپ تو هولد میكنه و صورت كلی رو با اسلم به كف رینگ میكوبه و كاور میكنه. ملینا در بك استیج داره مسابقه رو تماشا میكنه. فورآرم از كلی اما آلیشا كلوزلاین میزنه و با اسلم دوباره سر كلی رو به رینگ میكوبه. جابریكر و كلوزلاین از كلی. اسكریمینگ رانا در گوشه رینگ از كلی. لگ دراپ و لگ لاریت از كلی و كاور میكنه. كلی میره برای هد اسكیسرز اما آلیشا كلی رو هات شات میكنه و بعد اسكیسرز كیك میزنه و كاور میكنه.

برنده مسابقه: آلیشا فاكس

نگاهی به مراسم پیش از بلیط فروشی رسلمنیای 26 می كنیم. ریكی هاتون به همراه پسرش در بك استیج دارند میرن تا اینكه در نهایت به جان سینا میرسن. سینا به هاتون میگه تا اینجا كارهای خوبی انجام داده و منتظر هست تا ببینه امشب دیگه چه كارهایی انجام خواهد داد. پرومویی از هفته گذشته و مصدومیت جیمی نوبل رو میبینیم.

شیموس به رینگ میاد و میگه به شما گفته بودم كه كریر نوبل رو پایان خواهم داد و این كار رو انجام دادم. شیموس میگه من هركاری رو كه بگم انجام میدم.

مسابقه دوم: شیموس در برابر فردی از انگلستان

هیپ توز از شیموس و به حریف خودش كیك میزنه و بعد به پشت او فورآرم میزنه. هارد آیریش ویپ از شیموس. شیموس حریفش رو به سمت ترنباكل میفرسته و دبلاسلج و البو دراپ میزنه. یورنج بك بریكر از شیموس و بعد بایسیكل كیك رو میزنه و كار حریف خودش رو با زدن آتسایدر اج یكسره میكنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: شیموس

كامرشال.

یزمیگردیم و مركز سلامتی و پرورش اندام ریكی هاتون رو میبینیم. بلا زاز ریكی بابت حضور در شفیلد تشكر می كنند. ریكی در مورد لباسهایی كه بلاز پوشیدند صحبت میكنه. بلا میخوان دارت بازی كردن رو از ریكی یاد بگیرند. سانتینو وارد میشه و میگه من ریكی فاتون هستم. چاوو وارد میشه و میگه سانتینو همیشه پاچه خواری گست هوستها رو میكنه. چاوو میگه بازی دارت من فوق العادست و هاتون چلنج اون رو قبول میكنه. بعد از اون چاوو سانتینو رو برای یك مسابقه چلنج میكنه و هاتون میگه امشب یك بوكسر در برابر یك رسلر قرار میگیره و خودش و چاوو بیاد برای این مسابقه حاضر بشن.

جاش متیوس در كنار د میز هست. جاش نظر میز رو در ابطه با تیمش در سروایور سیریس میپرسه. میز دوباره به همه یادآوری میكنه كه تنها عضو راء بود كه در برگینگ رایتس پیروز شد و او كاپیتان تیم حریف رو شكست داد. میز میگه تیم من مملو از افراد پیروز هست و اونها آینده كمپانی هستند. سوئگر صحبتهای میز رو قطع میكنه و میگه میز همیشه از سوئگر وحشت داره و به میز میگه امشب نگاه كن كه با اون بورن چه كار خواهم كرد. میز میگه من هفته گذشته بورن رو شكست دادم و بعد با هم فیس تو فیس میشن. كامرشال.

مسابقه سوم: اون بورن در برابر جك سوئگر

سوئگر بورن رو بلند میكنه و به روی زمین میندازه. سوئگر بورن رو به رتنباكل میزنه. آیریش ویپ از سوئگر و دوباره بورن رو به زمین میزنه. دبل جامپ ویدر اسپلش از بورن و كاور میكنه. با كمی مكث سوئگر بلند میشه و چند حركت به روی بورن انجام میده. سوئگر بدن بورن رو میكشه و فشار میاره و بعد اون رو روی ترنباكل میزاره. شولدر در گوشه رینگ از سوئگر. نی و اوور هل از سوئگر و كاور میكنه.بورن به پای سوئگر كیك میزنه اما سوئگر با پانچ جواب میده. دبل نی پرس از بورن و كاور میكنه. در اوسط مسابقه میز به كنار رینگ میاد و سوئگر بلی-تو-بلی سوپلكس میزنه و به كاپیتانش در سراویور نگاهی میندازه. سوئگر میخواد از روی اپرون سوپلكس بزنه اما بورن به سر سوئگر نی میزنه و بعد كیك و شوتینگ استار پرس از بورن و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: إون بورن

بعد از مسابقه میز به سوئگر یادآوری میكنه كه او كاپیتان تیم هست.

در كنار رینگ حصاری قرار داده شده و مارك نری و ام وی پی وارد رینگ میشن. كامرشال.

ما پیروزی كایل بوش با ماشین اسمكدان ورسز راء در مسابقات نیشن واید سیریس رو میبینیم.

در برنامه وی آی پی لانگ با حضور ورلد استرانگست اسلم و ام وی پی حضور داریم. ام وی پی به همه خوشامد میگه و هنری میخواد میهمان امشبشون رو معرفی كنه. هنری در مورد كارهای میهمان امشب در چند هفته اخیر صحبت میكنه و میگه اون كاپیتان تیم ماست. اون شخص كوفی كینگستن هست. ام وی پی از كوفی به خاطر اینكه اونها رو عضوی از تیمش انتخاب كرده تشكر میكنه. كوفی میگه من نمیتونستم تیمی بدون ام وی پی و مارك هنری داشته باشم. ام وی پی راجب كاری كه كوفی با اتومبیل رندی كرد صحبت میكنه و كوفی نشان داد كه هرگز تسلیم كسی نخواهد شد. هنری میگه اون خوب بود ولی بهتر از اون تگ تیم مچ 6 نفره هفته گذشته بود. كوفی میگه اینها تنها مزه ای از لذت در سروایور سیریس بود. لگس وارد میشن اما درابتدا ماموران اجازه ورود نمیدن اما بعد از اجازه ام وی پی لگسی به داخل رینگ میرن. اورتن میگه جوری صحبت می كنید كه انگار الان در بالاترین پست جهان هستید در حالیكه شما چیزی بیشتر از ارازل و اوباش خیابانی نیستید. مارك هنری صحبت ار پیروزی هفته گذشته رو پیش میاره و ام وی پی هم از اون تعریف میكنه. اورتن میگه كوفی باید به خاطر كاری كه با ماشینم كرد به زندان بیفته و میگه اون ماشین سفارشی بود و میگه تا سروایور سیریس منتظر میمونم تا با كوفی تسویه حساب كنم. رودز میگه ام وی پی برنامه وی آی پی راه انداخته اما اطرافش حال و هوای وی ای پی نداره. كودی میگه ام وی پی فقیر و بیچاره شده و بعد تد میگه حساب بانكی ام وی پی ته كشیده و بعد وضع خودش رو با ام وی پی مقایسه میكنه. ام وی پی میگه تد هر چی داره از پدرش داره. اورتن میگه ما در این بیزینس متولد شدیم اما شما به ... تعلق دارید. كوفی به اورتن اسلم میزنه و اورتن عصبی میشه اما رودز و دیبیاسی اونو نگه میدارند. كامرشال.

مسابقه چهارم: رندی اورتن در برابر مارك هنری

هنری اورتن رو هل میده و به زمین میندازه و هر 4 نفری كه در وی آی پی لانگ حضور داشتند الان در كنار رینگ هستند. اورتن ساید هدلاك میكنه و هنری شولدر تكل میزنه. رندی به پای هنری كیك میزنه و دراپ تو هولد و در گوشه رینگ پانچ میزنه. بیر هیوج و كلوزلاین از هنری و كاور میكنه. گاروین استومپ و لیپینگ نی دراپ از رندی و كاور میكنه. اورتن به سر هنری كیك میزنه و فرانت فیس لاك میكنه. اورتن كاور میكنه و بعد چند نی دراپ پیاپی به سر هنری میزنه. اورتن با نگاه وایپر خودش چین لاك میكنه. هنری اسلم میزنه و كاور میكنه. اورتن پانچ میزنه اما هنری با پانچ و كلوزلاین جواب میده. هنری در گوشه رینگ اسپلش و به دنبال اون هدبات میزنه. اورتن میره برای سانست فلیپ اما به خاطر وزن سنگین هنری موفق نیست. هنری اورتن رو بلند میكنه اما اورتن آر كی او میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: رندی اورتن

بعد از مسابقه كوفی به بالای سر هنری میاد و رندی بهش سیلی میزنه اما كوفی با پانچ جواب میده و لگسی جلوی اورتن رو میگیرن. چاوو برای مسابقه بعدی اماده میشه.

مسابقه پنجم: چاوو گررو در برابر ریكی هاتون

در حالیكه فوانین مسابقه معرفی میشه چاوو و هاتون با هم فیس تو فیس میشن. چاوو برای جلوگیری از حمله هاتون به بیرون از رینگ میره. چاوو به كنار طنابها میاد اما بعد از خوردن پانچ دوباره به بیرون از رینگ میره. در حالیكه هاتون میخواد پانچ بزنه چاوو دبل یگ تیك دان میزنه. كیك و فورآرم از چاوو اما هاتون پانچ محكمی میزنه و جاوو ناك اوت میشه.

برنده مسابقه: ریكی هاتون

كامرشال.

مسابقات سروایور سیریس معرفی میشن. جان سینا رو میبینیم كه در كنارش هورنسواگل حضور داره و سینا میگه كه موظب باش دی اكس جدی هستند. سینا میگه وقتیكه دی اكس وارد میشن قایم شو. دی اكس وارد میشن و شان میگه او نو دیدم، بیا بیرون. سینا میگه شما باید روی حریفان امشبتون تمركزكنید و مسابقه سروایور سیریس رو یادآوری میكنه. دی اكس و سینا راجب مسابقه با هم بحث می كنند و هانتر میگه یكی از اعضای دی اكس مسابقه رو با كمربند تر خواهد كرد. شان میخواد بدون هورنسواگل كجا قایم شده و سینا به هورنسوگل میكه بیاد بیرون اما اینبار لباس جان سینا رو پوشیده و حركت یو كنت سی می رو انجام میده. دی اكی رختكن رو ترك می كنند و هورنسواگل لباس رویی رو در میاره و در زیر دوباره لباس دی اكس رو به تن داره. بیگ شو و جریكو به سمت ورودی میان. كامرشال.

پرومویی از حضو سوپراستاران در انگلستان و بعد پرومویی از راء هفته گذشته با حضور آبزورن ها رو میبینیم. اعلام میشه كه گست هوست هفته آینده در مدیسن اسكوار گاردن رادی پایپر خواهد بود.

آهنگ جان سینا زده میشه و قهرمان دبلیو دبلیو ای به پشت میز گزارشگران میره و در كنار مایكل كول و جری لاور قرار میگیره.

مسابقه ششم: كریس جریكو و بیگ شو در برابر دی جنریشن اكس

جریكو و شان مسابقه رو آغاز می كنند. ساید هدلاك و شولدر تكل از جریكو. جریكو از شان چوپ دریافت میكنه و هانتر تگ میشه و به جریكو پانچ میزنه. آیریش ویپ از هانتر اما از جریكو بوت دریافت میكنه و جریكو پانچ و كیك میزنه و هانتر های نی میزنه. هانتر جریكو رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه. كامرشال.

برمیگردیم و شان مایكلز در مسابقه هست و جریكو بهش كیك میزنه. شو تگ میشه و به شان چوك میزنه. شان به پای شو دراپ كیك میزنه و كاور میكنه. جریكو تگ میشه و روی گردن شان كار میكنه. نی لفت از جریكو و بعد شان رو به سمت ترنباكل میفرسته. شو تگ میشه و شان رو به روی زمین پرت میكنه. هانتر تگ میشه و به شو پانچ میزنه. جا باستر از هانتر و میره برای پدیگری اما شو بك بادی دراپ میزنه. شو اسپیر میزنه و بعد به پهلوی هانتر پانچ میزنه. جریكو تگ میشه و در گوشه رینگ پانچ و كیك میزنه. جریكو در وسط رینگ با داور جر و بحث میكنه و در همین حال شو به هانتر چوك میزنه. چین لاك از جریكو. جریكو نی میزنه و كاور میكنه. شو تگ میشه و دوتایی تیم میشن و به روی هانتر كار می كنند و بعد شو به روی پشت هانتر وایمیسه و فشار میاره. هانتر به شو بوت میزنه اما شو با كلوزلاین جواب میده. اسپلش از شو و كاور میكنه. شو ویست لاك میكنه. شو پانچ و هدبات میزنه و با جریكو تگ میشه. هانتر به جریكو پانچ میزنه و جریكو هانتر رو به گوشه رینگ پرت میكنه. جریكو در گوشه رینگ پانچ و كیك میزنه و داور اونو از گوشه رینگ به عقب میكشه. جریكو پانچ میزنه و میره برای بولداگ اما هانتر اونو تبدیل میكنه به اسپاین باستر و هر دو نقش زمین هستند. شان تگ میشه و به جریكو پانچ میزنه و فلایینگ فورارم میزنه و به دنبال اون  كیپ آپ میكنه و اتمیك دراپ میزنه و بعد نوبت پانچ هست. شان اسلم میزنه و به شو كه بر روی اپرون هست ضربه میزنه و از بالای ترنباكل  البو دراپ میزنه. شان آماده میشه برای زدن سوئیت چین میوزیك اما جریكو خودش رو كنار میكشه. جریكو میره برای والز آو جریكو اما شان اجازه نمیده. شو به رینگ میاد و به روی شان و جریكو در گوشه رینگ اسپلش میزنه و اشتباهی به جریكو پانچ میزنه (شان جاخالی داد). هانتر كلوزلاین میزنه و هم خودش و هم بیگ شو از بالای طنابها به بیرون از رینگ میفتند. شان كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: دی جنریشن اكس

بعد از مسابقه جاستین رابرتس جاستین رابرتس مین ایونت هفته آینده رو معرفی میكنه كه در یك تگ تیم مچ سه جانبه تیم جریكو و بیگ شو در برابر دی اكس در برابر تیم آندرتیكر و جان سینا قرار خواهند گرفت. پس از این معرفی اندرتیكر در قسمت ورودی ظاهر میشه و راء این هفته به پایان میرسه.

نظرات() 

سه شنبه 19 آبان 1388

دانلود راء نهم نوامبر (2009)

نویسنده: مهدی حاصلی   

  

مسابقات راء نهم نوامبر ساعاتی پیش به اتمام رسید. این مسابقات از لینك زیر قابل دریافت هستند.

 • مشخصات فایل:

Format: AVI
Video Codec: XviD ISO MPEG-4
Audio Codec: MPEG-1 Layer 3
Resolution: 640 x 368
Size: 762 MB
Source: WS DSRip
Released by: X

 • مسابقات انجام شده:

Guest Host: Ricky Hatton
Kelly Kelly with Gail Kim vs. Alicia Fox with Jillian Hall
Sheamus vs. Some British Guy
Evan Bourne vs. Jack Swagger
Randy Orton vs. Mark Henry
Chavo Guerrero vs. Ricky Hatton
Chris Jericho and Big Show vs. Degeneration X

  

» دریافت راء در یك پارت  | حجم فایل: 762 مگابایت | مدت زمان: 91 دقیقه | لینك دانلود (لینك مستقیم)

    

ریلیز كی وای آر:

 • مشخصات فایل:

Format: AVI
Video Codec: XviD ISO MPEG-4
Audio Codec: MPEG-1 Layer 3
Resolution: 624 x 352
Size: 700 MB
Source: HDTV
Released by: KYR

   

» دریافت راء در یك پارت  | حجم فایل: 700 مگابایت | مدت زمان: 92 دقیقه | لینك دانلود (لینك مستقیم)

نظرات() 

یکشنبه 17 آبان 1388

نتایج اسمكدان ششم نوامبر (2009)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

پانصد و سی و سومین اجرای مسابقات اسمكدان رو از ورزشگاه دانكین دونوتز سنتر واقع در پراودنس، رود آیلند تماشا می كنیم. مین ایونت این هفته بین باتیستا و مت هاردی برگزار خواهد شد.

       » در یافت عكس های این هفته | حجم: 7,29 مگابایت | لینك دانلود

 

 • نتایج كوتاه
 1. تگ تیم مچ 6 نفره: دالف زیگلر و د هارت داینستی موفق به شكست جان موریسن و كرایم تایم شدند. دالف زیگلر پس از زدن زیگ زاگ به روی شد پینفال كرد.
 2. بت فینكس با زدن گلم اسلم بریتنی كارتر (جابر) رو برد.
 3. درو مك اینتایر با زدن اسكات دراپ جیمی وانگ یانگ رو برد.
 4. ری میستریو هم با زدن 619 مایك ناكس رو برد.
 5. آرتروث با رول آپ كردن و شمارش سریع داور (اسكات آرمسترانگ) توانست سی ام پانك رو شكست دهد.
 6. مین ایونت: بعد از اینكه باتیستا با مانیتور به سر مت هاردی ضربه زد، مت هاردی با قانون دی كیو پیروز شد.

 

 • نتایج مفصل

آهنگ آندرتیكر زده میشه و قهرمان سنگین وزن به رینگ میاد. آندرتیكر میگه شیاطین جهنم موجودی چنان قوی رو ایجاد كرده اند كه هر كس در برابر او قرار بگیرد روحش رو از دست خواهد داد. در سروایور سیریس آندرتیكر بار دیگه متولد خواهد شد و هر كس در برابرش مخالفت كنه در زیر پای او جان خواهد داد. سال به سال آنها برای این می آیند (آندرتیكر كمربند سنگین وزن رو بالا میگیره). آنها می خواهند قهرمان سنگین وزن بشن. این جام مقدس برای كسانی هست كه در این رینگ قدم بگذارند. بیگ شو به یك تیم خیانت كرد تا شانس كسب كمربند رو داشته باشه اما این شانس توسط دستان ددمن نابود خواهد شد. آندرتیكر صحبت رو به سمت كریس جریكو میبره و میگه: چیزهای كمی هستند كه بتوانند شادی رو به قلب سیاه ددمن بیارن. اولی مبارزه در كنار برادرم كین هست و مورد دوم مبارزه كردن در برابر برادرم كین. هفته گذشته كریس جریكو این فرصت رو از من گرفت بنابراین در سروایور سیریس سدنوشت، سلامتی و روح كریسجریكو برای من خواهد شد. آهنگ كریس جریكو زده میشه و جریكو میخواد صحبت كنه. سرانجام پس از گذشت 10 سال، آنچه كه طرفداران دبلیو دبلیو ای منتظرش بودند داره اتفاق میفته. دو تن از بزرگترین سوپراستاران دبلیو دبلیو ای با هم روبرو خواهند شد. د بست این د ورلد و فینام. جریكو راجی فینام دبلیو دبلیو ای صحبت میكنه و میگه جای تعجب نداره اگر من بیشتر از تیكر سزاوار این لقب باشم. من فینام دبلیو دبلیو ای هستم. جریكو میگه استعداد واقعی من هستم و در هر كاری بهترین. من برای هر چیزی كه میخوام به اندازه كافی جسور و شجاع هستم و میگه تیكر شستشوی مغزی شده. جریكو به تیكر میگه تو ددمن نیستی بلكه یك فرد معمولی هستی درست مثل كین، جان سینا یا بیگ شو. اونها در ده روز گذشته مغلوب من شدند. من الان میتونم هر كسی رو كه انتخاب كردم شكست بدم. من در سروایور سیریس آندرتیكر رو شكست خواهم داد تا برای ششمین بار قهرمان جهان بشم. جریكو میگه آندرتیكر برای من تهدیدی حساب نمیشه و دود و صدای زنگ در اوردن هیچ كاری نمیكنه. آندرتیكر فقط یك فرد معمولی هست و در كل جهان كسی نیست كه من ازش بترسم. من ترسی از آندرتیكر ندارم. من فینام جدید هستم چونكه در هر كاری كه انجام بدم بهترینم. تیكر كت جریكو رو میگیره اما جریكو پانچ میزنه و تیكر بیگ بوت میزنه و جریكو به بیرون از رینگ میفته.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

تاد و مت راجب اتفاقاتی كه بین ری و باتیستا افتاد صحبت می كنند. كامرشال.

مسابقه اول: دالف زیگلر و د هارت داینستی (به همراه ناتالیا) در برابر جان موریسن و كرایم تایم

كید و موریسن مسابقه رو شروع می كنند. كید نمیتونه بك كی بزنه اما ساید هدلاك تیك دان میكنه. هیپ توز از موریسن و پشت كید رو به گوشه رینگ میزنه. زیگلر تگ میشه و میریم برای كامرشال.

برمیگردیم و زیگلر با چین لاك جی تی جی رو در اختیار داره. جی تی جی با آرم درگ قفل رو میشكنه و به دنبال اون هیپ توز و لیپ فراگ نك بریكر میزنه. جابریكر از جی تی جی و به بالای رینگ میره اما اسمیت جی تی جی رو به روی طنابها میندازه و زیگلر كاور میكنه. اسمیت تگ میشه و به پهلوی جی تی جی كیك میزنه و به دنبال اون یوروپن آپركات. كید تگ میشه و اسمیت با دراپ تو هولد جی تی جی رو نگه میداره و كید دراپ كیك میزنه و كاور میكنه. اسمیت دوباره به رینگ برمیگرده و كید بك اسلاید میكنه و اسمیت لگ دراپ و بك البو میزنه و چین لاك میكنه. كراس فیس از اسمیت و دوباره برمیگرده به چین لاك. اسمیت جی تی جی رو به گوشه رینگ میبره و زیگلر تگ میشه. زیگلر پانچ میزنه و اسنپ مار و به دنبال اون لیپ فراگ نك اسنپ از زیگلر. زیگلر چین لاك میكنه. جی تی جی سوپلكس رو رد میكنه و نك بریكر میزنه و هر دو به روی زمین میفتند. زیگلر سعی داره جلوی تگ شدن جی تی جی رو بگیره اما موریسن و كید تگ میشن و موریسن كلوزلاین، بك بادی دراپ و به دنبال اون لگ لاریت میزنه. اسمیت تگ میشه و موریسن بهش پانچ میزنه. موریسن پاور اسلم رو رد میكنه و اسپرینگ بورد اسپین كیك میزنه. شد تگ میشه و موریسن با پسكادو به روی كید میپره. شد به اسمیت كلوزلاین و به دنبال اون بك البو میزنه. در بیرون از رینگ زیگلر موریسن رو به دیواره رینگ میكوبه. هات شات از شد به اسمیت اما در همون زمان زیگلر موفق میشه تگ بشه و به رینگ میره و به شد زیگ زاگ میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: دالف زیگلر و د هارت داینستی

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.

برمیگردیم. جاش متیوس مصاحبه ای رو با ری میستریو ترتیب داده و نظر ری رو راجب صحبتهای هفته گذشته با باتیستا میپرسه. ری میگه نمیوتم باور كنم كه عضوی از خانواده ام به خاطر یك سری مشكلات كوچیك من رو ترك كرده و بعد جمله ای اسپانیایی خطاب به باتیستا میگه. جاش میگه آیا پیامی برای باتیستا در مسابقه تون در سروایور سیریس داری. ری بند ماسك خودش رو باز میكنه و میگه میدونم الان باتیستا داره ما رو تماشا میكنه. باتیستا دوستی بینمون رو قطع كرد و به روح ادی گررو بی احترامی كرد. باتیستا هر چی رو كه بدست اورده بود از دست داد وبعد میگه من اون روی خودم رو نشون خواهم داد كه باتیستا هیچ وقت تصورش هم نخواهد كرد.

مسابقه دوم: بت فینكس در برابر بریتنی كارتر

بت كارتر رو به گوشه رینگ میبره و بعد اونو به گوشه مقابل هل میده. بت در گوشه رینگ رانینگ بوت اسپلش میزنه. بت كارتر رو بلند میكنه و بك بریكر میزنهو بت از موی كارتر میگیره و اونو بلند میكنه و بر روی شانه خودش بك بریكر میزنه. بت گلم اسلم میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: بت فینكس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.

اسمك او د نایت رو میبینیم.

مسابقه سوم: درو مك اینتایر در مقابل جیمی وانگ یانگ

قبل از زنگ اغاز مسابقه درو بع وانگ یانگ كه روی ترنباكل هست حمله میكنه. داور وضعیت یانگ رو چك میكنه. یانگ از داور میخواد زنگ اغاز مسابقه رو به صدا در بیارن و مك اینتایر باورش نمیشه كه یانگ میخوادادامه بده. یانگ چوپ و كیك میزنه اما درو با كلوزلاین و پانچ جواب میده. مك اینتایر دبل ؟آندهوك دی دی تی میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: درو مك اینتایر

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

قبل از اینكه مك اینتایر رینگ رو ترك كنه به پشت یانگ نی میزنه.

باتیستا در بك استیج هست و جاش ازش میپرسه چرا به ری و مت حمله كرده. باتیستا میگه من اینجا نیست تا دوست پیدا كنم. من فقط به یك دلیل اینجا هستم و اونم قهرمان جهان شدن هست. ری در برگینگ رایتس جلوی این كار رو گرفت و مت هم باید دماغ گنده خودش رو از این مسایل بیرون ببره چونكه این مشكل بین من و ری هست. باتیستا میگه اگر من با آسیب رسوندن به افراد هم قهرمان بشم همین كار رو انجام میدم. ری میستریو به سمت ورودی میاد. كامرشال.

مسابقه چهارم: ری میستریو در برابر مایك ناكس

مسابقه اغاز میشه و ناكس نی و فورارم و به دنبال اون كیك و فورآرم میزنه. ری پای ناكس رو لگد میكنه اما ناكس كیك و فورآرم میزنه. آیریش ویپ از ناكس اما در گوشه رینگ از ری بوت دریافت میكنه. هداسكیسرز از ری و ناكس رو به روی طنابها میندازه. ناكس به بیرون از رینگ میره تا 619 نخوره. ری میخواد به روی ناكس اسپلش بزنه كه ناكس جاخالی میده. ناكس در بیرون از رینگ كلوزلاین میزنه و بازی دوباره به رینگ برمیگرده و ناكس كاور میكنه. نی به پهلو از ناكس. هارد آیریش ویپ از ناكس و با نی كاور میكنه. بیر هیوج رو ناكس قفل میكنه اما ری پانچ میزنه و قفل رو میشكنه. ری كیك میزنه اما ناكس شارژش میكنه و به سمت ری حمله میكنه اما ری طنابها رو پایین میكشه و ناكس به بیرون از رینگ میفته. ری بیسبال اسلاید میزنه. ناكس به رینگ برمیگرده و شولدر تكل میزنه و كاور میكنه. ناكس با ابدومینال استرچ ری رو در اختیار داره و میره برای پومپ هندل اسلم اما ری تبدیل میكنه به دی دی تی و بعد پانچ میزنه. ناكس ری رو به عقب هل میده اما ری دراپ كیك میزنه. ری بولداگ میزنه و كاور میكنه. ناكس نی میزنه. ری به روی اپرون میره و اسپرینگ بورد سنتون میزنه اما ناكس بهش كلوزلاین میزنه و كاور میكنه. ناكس میخواد در گوشه رینگ شولدر بزنه اما ری جاخالی میده و ناكس به میله برخورد میكنه. ری ناكس رو به روی طنابها میفرسته و 619 و به دنبال اون اسپرینگ بورد اسپلش میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: ری میستریو

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.

اعلام میشه هفته آینده جان موریسن یكبار دیگه از كمربندش در برابر دالف زیگلر دفاع خواهد كرد. پرومویی از مسابقه هفته گذشته پانك و اسكات آرمسترانگ رو می بینیم. قبل از شروع مسابقه پانك حرفهایی رو به اسكات آرمسترانگ (داور مسابقه) میزنه.

مسابقه پنجم: سی ام پانك در برابر آرتروث

هر دو لاك میشن و كلین بریك از تروث. پانك به داور (آرمسترانگ) اعتراض میكنه. هر دو دوباره لاك میشن و تروث ساید هدلاك میكنه و شولدر تكل میزنه. تروث حركت (رقص) میزنه و پانك دوباره به داور اعتراض میكنه. ویست لاك از پانك و تبدیل میكنه به ساید هدلاك و تروث رو به زمین میندازه. هد اسكیسرز از تروث و پانك قفل رو رها میكنه و با دبا اندهوك تروث در اختیار داره. تروث پشت پانك رو به گوشه رینگ میزنه و پانك به پشت تروث كیك و فورارم میزنه. فورآرم و هدبات از پانك. هیپ توس از تروث و با كلوزلاین پانك رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه. تروث با پسكادو به روی پانك میپره و هر دو در بیرون از رینگ به روی زمین میفتند. كامرشال.

برمیگردیم و پانك بك كیك میزنه. تروث سوپلكس میزنه و پانك به روی اپرون میفته. پانك گلوی تروث رو به روی طنابها میزنه و اسپرینگ بورد كلوزلاین میزنه. كیك از پانك. پانك سوپلكس میزنه و كاور میكنه. بو و ارو از پانك. پانك به پشت سر تروث البو میزنه و به دنبال اون فورارم به صورت. آیریش ویپ از پانك و میره در گوشه رینگ رانینگ نی بزنه كه تروث جاخالی میده. پانچ و كلوزلاین از تروث. اسپلیت و لگ لاریت از تروث. تروث در گوشه رینگ اسپلش میزنه اما پانك با لگ لاریت كاور میكنه اما تروث كیكز اوت میكنه. پانك دوباره با داور بحث میكنه كه تروث رول آپ میكنه و داور شمارش رو سریع انجام میده یك دو سه.

برنده مسابقه: آرتروث

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

آرمسترانگ سریع رینگ رو ترك میكنه و به بك استیج میره و پانك هم به دنبال او. پانك بهش نمیرسه و به رینگ برمیگرده و از این شكست خیلی ناراحت هست.

در بك استیج مك كول جلوی میكی رو میگیره و به همراه لیلا راجب سروایور سیریس صحبت می كنند. میشل به میكی جیمز میگه باید چمدونهاتو ببندی و دیگه اینجا برنگردی. میكی میگه بعد از اینكه تیمم در سروایور سیریس پیروز شد بعد میام به دنبال كمربندت (كمربند مك كول). كامرشال.

پرومویی از حمله هفته گذشته باتیستا به مت هاردی رو میبینیم. كامرشال.

راء ریباند پخش میشه.

مسابقه ششم: باتیستا در برابر مت هاردی

هر دو لاك میشن و باتیستا پشت مت هاردی رو به گوشه رینگ میرسونه و هر دو همدیگر رو هل میدن. باتیستا شولدر میزنه اما مت با نی و پانچ جواب میده. كیك از مت اما باتیستا رد میكنه و كلوزلاین میزنه. هارد آیریش ویپ و بك البو از باتیستا و كاور میكنه. پانچ از هخاردی اما باتیستا با نی و سوپلكس كاور میكنه. آیریش ویپ از باتیستا و تعادلش رو در گوشه رینگ از دست میده. هاردی سعی داره رول آپ كنه اما باتیستا از طنابها میگیره و اجازه نمیده. باتیستا در گوشه رینگ شولدر میزنه. هاردی پانچ میزنه اما باتیستا دوباره هاردی رو به گوشه رینگ میندازه و بعد به بالای ترنباكل میزاره و ضربه میزنه و هاردی به سختی به روی زمین میفته. كامرشال.

برمیگردیم و باتیستا با كامل كلاچ هاردی رو در اختیار داره. فور آرم به پهلو و یك فورآرم دیگه به پشت هاردی. اسلم از باتیستا و كاور میكنه. پانچ از هاردی اما باتیستا دراپ تو هولد میزنه. هارد آیریش ویپ از باتیستا و دوباره كاور میكنه. چین لاك و بعد بادی اسكیسرز از باتیستا و دوباره برمیگرده به چین لاك. باتیستا به پشت سر هاردی فورآرم میزنه. هاردی به پا و سر باتیستا البو میزنه. باتیستا به پشت هاردی فورآرم میزنه و میره برای پاوراسلم اما هاردی خودش رو رها میكنه و نك بریكر میزنه.كیك از هاردی و چند پان پیاپی و بعد نی و دی دی تی میزنه. هاردی باتیستا رو به گوشه رینگ میبره و میره برای مونسالت اما باتیستا جاخالی میده. توئیست آو فیت از مت و كاور میكنه یك دو ســــ... اما باتیستا دست خودش رو روی طنابها میزاره تا شمارش قطع بشه. هاردی میره برای یك توئیست آو فیتدیگه اما باتیستا اسپاین باستر میزنه و بعد ضربات خودش رو در گوشه رینگ ادامه میده و كیك و چوك میزنه و داور سعی داره اونو از مت جدا كنه. هاردی غلت میخوره و به بیرون از رینگ میفته و باتیستا هاردی رو به دیواره رینگ میكوبه. باتیستا هاردی رو به سمت میز گزارشگران میفرسته و با مانیتور به پشت هاردی ضربه میزنه و داور زنگ پایان مسابقه رو به صدا در میاره.

برنده مسابقه با قانون دی كیو: مت هاردی

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه باتیستا مت رو به پلكان میكوبه و اونو به رینگ برمیگردونه و جفت و جور میكنه برای زدن باتیستا بمب اما منصرف میشه و مت رو روی زمین میندازه. باتیستا در قسمت ورودی هست و اسمكدان این هفته به پایان میرسه.

 

نظرات() 

 

سی امین اجرای مسابقات دبلیو دبلیو ای سوپراستارز رو از دو ورزشگاه دی سی یو سنتر واقع در ورستر، میامی (محل برگزاری مسابقات راء) و دانكین دونوتز سنتر واقع در پراودنس، رود آیلند (محل برگزاری مسابقات ای سی دبلیو و اسمكدان) مشاهده می كنیم. در این شب قهرمان یونیفاید تگ تیم و یكی از چلنجرهای كمربند سنگین وزن در سروایور سیریس یعنی كریس جریكو به صورت تك به تك به مصاف فینلی خواهد رفت.

       » در یافت عكس های این هفته | حجم: 4,10 مگابایت | لینك دانلود

 

 • نتایج كوتاه
 1. سانتینو مارلا با اینساید كریدل موفق به شكست چاوو گررو شد.
 2. سوئگر هم توانست با زدن داكتر بمب پریمو رو ببره.
 3. پل برچیل (به همراه كتی لی)، تایلر ركز رو با زدن دنجر باستر شكست داد.
 4. مین ایونت: كریس جریكو با زدن كدبریكر فینلی رو برد.

 

 • نتایج مفصل

مسابقه اول: سانتینو مارلا در برابر چاوو گررو

سانتینو جلوی چاوو ژست میگیره و چاوو بهش سیلی میزنه اما سانتینو با آرم درگ جواب میده. كبرا پوز از سانتینو و چاوو به گوشه رینگ میره. چاوو كیك و فورآرم به پشت سانتینو میزنه و سانتینو رو به ترنباكل میكوبه. سانتینو سوپلكس رو بلاك میكنه و یكی از ضربات منحصر به فردش رو میزنه. چاوو البو و كیك میزنه. كاور از چاوو و سایتو سوپلكس میزنه و دوباره كاور میكنه. سانتینو با بك اسلاید كاور میكنه اما چاوو رد میكنه و با دراپ كیك كاور میكنه. چین لاك از چاوو. سانتینو با قدرت از جاش بلند میشه اما چاوو با پانچ اونو دوباره روی زمین میندازه. چاوو به سر سانتینو ضربه میزنه و دوباره چین لاك میكنه. سانتینو دوباره از جاش بلند میشه و قفل رو میشكنه و چند پانچ پیاپی و هیپ توس میزنه. دایوینگ فورآرم از سانتینو اما چاوو جاخالی میده. چاوو كیك میزنه و به فكر این میفته كه به بالای ترنباكل بره اما تصمیمش عوض میشه و به رینگ برمیگرده تا سانتینو رو جابجا كنه كه سانتینو با اینساید كریدل كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: سانتینو مارلا

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

مسابقه دوم: جك سوئگر در برابر پریمو

زمانیكه سوئگر میخواد لاك شه پریمو خودش رو كنار میكشه و اجازه نمیده. سرانجام هر دو لاك میشن و پریمو سوئگر رو به سمت ترنباكل میفرسته. دراپ تو هولد و لیپینگ هدبات به پشت سوئگر و كاور میكنه. آرم بار از پریمو اما سوئگر اسلم میزنه. سوئگر در البو دراپ زدن موفقنیست و پریمو پانچ و هد اسكیسرز میزنه. پریمو قصد داره در گوشه رینگ پانچ بزنه اما سوئگر اونو به روی ترنباكل میزاره و كیك میزنه و داور سوئگر رو از گوشه رینگ به عقب میكشه. دبل جامپ اسپلش از سوئگر و دوباره همون رو تكرا میكنه. سیتد ابدومینال استرچ از سوئگر و به روی پریمو فشار میاره. كیك و بلی-تو-بلی سوپلكس از سوئگر. سوئگر قصد داره پریمو رو دوباره روی ترنباكل بزاره كه پریمو اونو تبدیل میكنه به سانست فلیپ. سوئگر از پریمو بوت دریافت میكنه و پریمو از بالای رینگ البو میزنه. كراس بادی از پریمو و كاور میكنه. پریمو میره برای یك هد اسكیسرز دیگه اما سوئگر پریمو رو میگیره و بهش داكتر بمب میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: جك سوئگر

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

راء ریباند پخش میشه. كریس جریكو رو در بك استیج میبینیم. كامرشال.

برمیگردیم و الن زمان مسابقه ای سی دبلیو هست.

مسابقه سوم: پل برچیل (به همراه كتی لی) در برابر تایلر ركز

كلین بریك از برچیل اما ركز با پانچ جواب میده و ساید هدلاك میكنه. شولدرتكل از ركز و كاور میكنه. ركز برچیل رو به سمت ترنباكل میفرسته اما اونجا برچیل ركز رو به پایین پرت میكنه و كاور میكنه. كلوزلاین نصف و نیمه از برچیل. برچیل ركز رو روی طنابها میزاره و چوك میزنه و بعد با داور صحبت میكنه و در همین حال كتی لی ركز رو میزنه. پانچهای بیشتری رو از برچیل میبینیم. نك بریكر از برچیل و كاور میكنه. هدبات و شولدر در گوشه رینگ از برچیل. آیریش ویپ از برچیل اما البو دریافت میكنه. دراپ كیك و به دنبال اون كیك و اینورتد سوپلكس از ركز و كاور میكنه. برچیل كیك میزنه و بعد دنجر باستر و كاور میكنه.

برنده مسابقه: پل برچیل

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.

پرومویی از یوشی تاتسو رو میبینیم. حالا پرومویی از مشكلات بین باتیستا و ری میستریو رو تماشا می كنیم و دوباره میریم برای كامرشال.

مسابقه چهارم: كریس جریكو در برابر فینلی

پیش از شروع مسابقه پرومویی از هفته گذشته اسمكدان رو میبینیم كه چطور فینلی مورد حمله درو مك اینتایر قرار گرفت. قبل از اینكه هر دو استار لاك بشن جریكو به بیرون از رینگ میره و فینلی سرش رو تكون میده. بالاخره هر دو لاك میشن و فینلی جریكو رو هل میده و جریكو هم در جواب فینلی رو هل میده. فینلی دوباره جریكورو هل میده و جریكو به روی طنابها میفته و داور فینلی رو از جریكو جدا میكنه. جریكو پانچ میزنه و در گوشه رینگ كار میكنه. فینلی لگ تیك دان و بعد پانچ میزنه و به دنبالش به سر جریكو البو میزنه و كاور میكنه. تیك دان از جریكو و پانچ میزنه و چین لاك رو قفل میكنه. فینلی قفل رو میشكنه و یوروپن آپركات، كلوزلاین و فورآرم میزنه. یوروپن آپركات دیگه از فینلی و جریكو به زمین میفته. فینلی به پهلوی جریكو بوت میزنه. فینلی كیك میزنه و جریكو میره تا والز آو جریكو رو اجرا كنه اما فینلی مقاومت میكنه و اجازه نمیده. جریكو فینلی رو به بیرون از رینگ میندازه و میخواد اسپرینگ بورد دبل جامپ كراس بادی بزنه اما فینلی جاخالی میده. كامرشال.

برمیگردیم. جریكو با چین لاك فینلی رو در اختیار داره. ریپلیی از زمان كامرشال میبینیم كه جریكو فینلی رو به پلكان میكوبه. به رینگ برمیگردیم. فینلی نی میزنه و قفل رو میشكنه و با رول آپ كاور میكنه. انزوئیگیری از جریكو و كاور میكنه. جریكو چند كیك پیاپی میزنه اما فینلی با چوپ جواب میده. استندینگ دراپ كیك از جریكو و كاور میكنه. جریكو فینلی رو به سمت طنابها میفرسته و پانچ و كیك میزنه. فینلی كلوزلاین میزنه و كاور میكنه. فینلی جریكو رو به گوشه رینگ میبره و اسنپ مار میزنه اما در زدن البو دراپ موفق نیست. جریكو با بك سنتون كاور میكنه. دراگون اسلیپر بر روی فینلی. جریكو در گوشه رینگ تعادلش رو از دست میده اما در كاور كیكز اوت میكنه. كلوزلاین و فایرز من كری اسلم از فینلی و كاور میكنه. فینلی میره برای سیتد اسپلش اما جریكو فینلی رو میگیره و والز آو جریكو رو اجرا میكنه. فینلی هر طور كه شده خودش رو به طنابها میرسونه. حالا سلتیك كراس از فینلی اما اینبار جریكو خودش رو به طنابها میرسونه. جریكو كدبریكر میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كریس جریكو

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

نظرات() 

سه شنبه 12 آبان 1388

نتایج راء دوم نوامبر (2009)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

هشتصد و پنجاه و هشتمین اجرای ماندی نایت راء رو به طور زنده از ورزشگاه دی سی یو سنتر واقع در ورستر، میامی مشاهده می كنیم. راكر افسانه ای، ستاره تلویزیون و نویسنده آزی آبزورن به همراه همسرش، شارون آبزورن نویسنده، ستاره تلویزیون و داور "America's Got Talent" میهمانان امشب راء خواهند بود.

       » در یافت عكس های این هفته | حجم: 11,69 مگابایت | لینك دانلود

 

 • نتایج كوتاه
 1. در مسابقه بر سر عنوان قهرمانی ایالات متحده د میز با زدن اسكول كراشینگ فاینل موفق به شكست اون بورن شد و از كمربند خود دفاع كرد.
 2. شیموس پس از توقف مسابقه توسط داور مقابل جیمی نوبل پیروز شد.
 3. مسابقه بین رندی اورتن و كوفی كینگستن پس از دخالت لگسی نا تمام ماند.
 4. كوفی كینگستن، مارك هنری و ام وی پی مقابل رندی و لگسی پیروز شدند. مارك هنری با زدن ورلدز استرانگست اسلم بر روی كودی رودز پینفال رو انجام داد.
 5. نامبر وان كنتدرز بتل رویال مچ فور د دیواس تایتل: آلیشا فاكس با شكست كلی كلی، ایو تورس، د بلا توئینز و گیل كیم چلنجر كمربند دیواس شد.
 6. مین ایونت مسابقه سه نفره بین كریس جریكو، بیگ شو و جان سینا بود. پس از ناك اوت پانچ بیگ شو به سینا، كریس جریكو پینفال رو انجام داد و پیروز شد.

 

 • نتایج مفصل

آزی آزبورن و شارون ازبورن گست هوست های امشب در رینگ حضور دارند و آزی به همه خوشامد میگه. شارون میگه این اولین باری نیست كه آزی در رینگ دبلیو دبلیو ای حاضر میشه. ما پرومویی از حضور قبلی آزی رو میبینیم كه در رسلمنیای 2 (به همراه كاپیتان لو آلبانو) و در سال 2007 در یكی از اپیزودهای اسمكدان حضور داشت. آزی میگه من اون موقع ها رو دقیقا به خاطر نمیارم. صحیت آبزورنها توسط میز قطع میشه. میز به شارون میگه آیا امشب میخوای یك شب به یاد ماندنی رو رقم بزنی كه شارون تكه كلام معروف خودش ریلی (Really) رو میگه. میز میگه مطئنا من شب خوبی رو خواهم گذراند چونكه ستاره بزرگتری از خانواده آزبورن هستم و بعد به آزی میگه به حرفهای من توجه كن كه چی میگم. میز میگه در مقابل اون بورن با دخالتی كه شد پیروزی رو از من گرفتند و من میخوام كه نتیجه اون مسابقه رو از كتاب ركوردها حذف كنی.آزی میخواد بدونه اصلا این (میز) كی هست و شارون هم با واقعا گفتن خودش این موضوع رو تایید میكنه. میز هم در جواب به آزی میگه تو كی هستی؟ و حالا لگسی هستند كه صحبتها رو قطع می كنند. كودی به میز میگه تو اومدی اینجا شكست هفته قبلت رو توجیه كنی. لگسی در مورد هدیه ویژه ای كه برای رندی اورتن خریداری كرده بودند صحبت می كنند و تد میگه ما پول زیادی بابت اون پرداخت كردیم و اون یك ماشین نوع نسكار بود كه توسط كوفی كینگستن نابود شد و میخوان كه یك هندیكپ مچ مقابل كوفی داشته باشند. میز میگه اونها اول باید تكلیف من رو مشخص كنند و شارون میگه واقعا. بیگ شو به رینگ میاد و به ازی و شارون میگه به این مزخرفات گوش نكنید. شو یادآوری میكنه كه هفته گذشته توسط راسترهای راء مورد حمله قرار گرفت و میخواد كه اونها ازش معذرت خواهی كنند. آزی از این كار دفاع میكنه و بیگ شو میگه یا تمام راسترهای راء از من عذرخواهی می كنند یا هر كدوم یك پانچ دریافت خواهند كرد. نوبت ورود دی جنریشن اكس هست. دی اكس با آزی و شارون دست میدن و به خاطر این وقفه ازشون عذرخواهی می كنند. هانتر میگه قبل از اینكه این 4 نفر سجمنت ابتدایی رو نابود كنند خواستیم تا اون رو نجات بدیم. هانتر میگه آزی نقطه مشترك زیادی با دی اكس داره چونكه اون هم مثل دی اكس كتاب داره. میز میگه الان وقت این حرفها نیست. هانتر میگه ما دریم راجب سبك أ زد صحبت می كنیم و بعد تمامی سوپراستارن حاضر خواسته های خودشون رو میگن. آزی از طریق هانتر اعلام میكنه كه میز برای عنوان ایالات متحده مقابل اون بورن قرار خواهد گرفت. شارون از طریق شان اعلام میكنه كه كوفی كینگستن یك مسابقه در برابر رندی اورتن خواهد داشت. هانتر به شو میگه ما تو رو یادمون نرفته. شو میگه شاید من دیگه عذر خواهی رو نمیخوام اما یك پیش نمایش از سروایور سیریس میخوام.  چرا شان مایكلز و تریپل اچ و جان سینا امشی مقابل هم مسابقه ندن. آزی صحبتهای بیگ شو و تریپل اچ رو قطع میكنه و میگه امشب یك مسابقه سه نفره خواهیم داشت: جان سینا در برابر كریس جریكو در برابر بیگ شو. كامرشال.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

دبلیو دبلیو ای ریوایند پخش میشه كه هفته گذشته جك سوئگر در مسابقه میز و بورن دخالت كرد.

مسابقه اول: د میز در برابر اون بورن (یونایتد استیتس چمپینشیپ)

كیك و نی لفت از میز. میز به سر بورن كیك میزنه و چوك از میز بر روی طنابها. بورن به پای میز كیك میزنه اما میز با كیك جواب میده و دوباره چوك میزنه. بورن هیپ توس رو بلاك میكنه و رانا و لگ لاریت میزنه. میز به بیرون از رینگ میره و بورن به سر میز اسلینگ شات دبل نی میزنه. كاور از بورن و با رول آپ دوباره كاور میكنه. بورن به پای میز كیك میزنه. میز به پهلوی بورن نی میزنه. میز بورن رو روی طنابها میزاره و كیك میزنه و بعد ابدومینال استرچ رو اجرا میكنه. بورن با لیترل پرس كاور میكنه. بورن كیك میزنه اما میز با فورآرم و پانچ جواب میده. میز میره برای سوپلكس اما بورن به سر میز نی میزنه. یك رول آپ دیگه از بورن و كاور میكنه. بورن با یك كیك میز رو به سمت ترنباكل میفرسته. بورن دوباره كیك میزنه و كاور میكنه. میز جابركیر میزنه و میره تا در گوشه رینگ كلوزلاین بزنه كه بوت دریافت میكنه. بورن میره برای شوتینگ استار پرس اما میز جاخالی میده. بورن از جاش بلند میشه كه میز با هیپ توس اونو به ترنباكل میكوبه و بعد اسكول كراشینگ فاینل رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: د میز

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.

جاش متیوس برای مصاحبه در كنار شیموس حضور داره و از شیموس میپرسه امشب میخود چه كاری انجام بده تا گست هوستها رو تحت تاثیر قرار بده. شیموس میگه كریر آزی باید چندین سال قبل به پایان می رسید اما حالا بعد از مسابقه امشب كریر جیمی نوبل به پایان میرسه.

مسابقه دوم: شیموس در برابر جیمی نوبل

فورآرم از شیموس و بعد آیریش ویپ و بعد از اون هم به شر نوبل نی میزنه. نوبل به بیرون از رینگ میفته و شیموس هم به بیرون از رینگ میره. شیموس نوبل رو به میله رینگ میكوبه و بعد به پشت سر نوبل فورآرم میزنه و كیك های بیشتر از شیموس. البو به سر از شیموس و در حالیكه نوبل رو نگه داشته بهش نی میزنه. یورنج یك بریكر و به دنبال اون بایسیك كیك و كاور میكنه اما سر شناره دو شیموس خودش نوبل رو بلند میكنه. شیموس در گوشه رینگ فورآرم میزنه ولی داور جلوش رو میگیره. نوبل بی حال در گوشه رینگ افتاده و داور مسابقه رو تمام شده اعلام میكنه.

برنده مسابقه: شیموس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

شیموس فورارمهای بیشتر میزنه و نوبل رو بالای ترنباكل قرار میده. شیموس به سینه نوبل بوت میزنه و نوبل به بیرون از رینگ سقوط میكنه. شیموس نوبل رو بلند میكنه و با پاوربمب قوی پشت نوبل رو محمك به زمین میكوبه. پزشكان بالای سر نوبل میان و برانكارد به كنار رینگ آورده میشه. شكسته بندی روی گردن نوبل میزارن و اونو با برانكارد منتقل می كنند. كامرشال.

كول و لاور راجب وضعیتنوبل صحبت می كنند. پرومویی از حمله هفته گذشته رتدی اورتن به كوفی كینگستن در قسمت ورودی رو میبینیم و بعد نابود شدن هدیه رندی توسط كوفی. كوفی در بك استیج داره میره كه جاش متیوس جلوش رو میگیره. جاش میخواد بدنه كه كوفی از كارش پشیمونه. كوفی میگه من نه تنها باعث شدم رندی كمربندش رو از دست بده بلكه هیچ شانسی برای بازگردوندن اون هم نداره. كوفی میگه رندی فقط یك تیكه گوشت هست و من نمیخوام قربانی همچین كسی بشم. من همه شانسها رو از رندی میگیرم. كامرشال.

مسابقه سوم: رندی اورتن در برابر كوفی كینگستن

رندی به كوفی حمله میكنه و مسابقه آغاز میشه. رندی به كوفی سیلی میزنه.  اورتن فور آرم میزنه و كوفی و به ترنباكل میزنه و شاهد پانچ و كیك های پیاپی از اورتن هستیم. داور سعی داره اورتن رو جداكنه اما اورتن همچنان كوفی رو در گوشه رینگ میزنه. اورتن میره برای پانچ كه كوفی جاخالی میده و دراپ كیكمیزنهو كوفی با كلوزلاین اورتن رو به بیرون از رینگ میندازهو كوفی اورتن رو به داخل رینگ برمیگردونه. لگسی به رینگ میان و كوفی متوجه میشه و اورتن رو به سمت لگسی پرت میكنه. سوئیساید دایو از كوفی و حالا لگسی او رو محاصره كردند. آزی و شارون رو از مانیتور ورزشگاه میبینیم و میگه این مسابقه به یك تگ تیم مچ 6 نفره تبدیل خواهد شد اما یاران كوفی رو معرفی نمی كنند. آهنگ ام وی پی و مارك هنری زده میشه و وانها به رینگ میان. كامرشال.

مسابقه سوم (قسمت دوم): رندی اورتن و لگسی در برابر كوفی كینگستن، مارك هنری و ام وی پی

تد به روی كوفی چین لاك كرده اما كوفی آرم درگ میزنه. كوفی به رندی و كودی نگاه میكنه. كوفی سایدراشن لگ سوئیپ میزنه و با ام وی پی تگ میشه و دو نفری همزمان بوم بوم لگ دراپ و بالین البو می زنند. هنری تگ میشه و به تد هدبات میزنه. تد نی میزنه و با كودی تگ میشه اما هنری دبل كلوزلاین میزنه. آیریش ویپ ار هنری به كودی و ام وی پی تگ میشه اما از كودی بوت دریافت میكنه. كودی به پشت و سر ام وی پی البو میزنه كه ام وی پی بلاك میكنه و میره برای سوپلكس. تد كه تگ شده جلوی سوپلكس ام وی پی رو میگیره و با ساید راشن لگ سوئیپ كاور میكنه. اورتن تگ میشه و به ام وی پی پانچ میزنه. اورتن با داور صحبت میكنه و لگسی ام وی پی رو میزنند.تد تگ میشه و اورتن به ام وی پی پانچ و كیك میزنه. البو دراپ و كیك از تد  و كاور میكنه. كودی به رینگ میاد وچین لاك میكنه و با زدن دراپ كیك كاور میكنه. اورتن به رینگ میاد و اجازه نمیده ام وی پی تگ بشه. اورتن دراپ كیك میزنه و كاور میكنه. ام وی پی در گوشه رینگ مبارزه میكنه اما اورتن پانچ و دراپ تو هولد میزنه. اورتن لیپینگ نی دراپ میزنه اما ام وی پی جاخالی میده اما برای بار دوم اورتن لیپینگ نی دراپ میزنه. اورتن كاور میكنه و بعد فورارم و چین لاك از اورتن. البو از ام وی پی اما اورتن با كیك جواب میده. اورتن دوباره كیكمیزنه و ام وی پی با كلوزلاین جواب میده. اورتن كوفی رو از روی اپرون پایین میندازه تا تگ تیم مقابل شكل نگیره. تد به رینگ میاد و ام وی پی اوورهد بلی تو بلی ترو میزنه. هر دو تیم همزمان تگ میشن و كودی و هنری به رینگ میان. هنری كلوزلاین و هدبات میزنه. هنری در گوشه رینگ كار میكنه كه اورتن دخالت میكنه و میخواد به هنری آر كی او بزنه كه كوفی میاد و بهش دراپ كیك میزنه. رودز از روی ترنباكل به روی هنری میپره و هنری اونو تو هوا میگیره و بهش ورلد استرانگست اسلم میزنه و كاور میكنه.

برنده مسابقه: مارك هنری، كوفی كینگستن و ام وی پی

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه رندی و كوفی نگاه تندی به هم می كنند. كامرشال.

زمان "Raw's Got Talent" هست. جری لاور میگه داوران این مسابقه آزی و شارون هستند و سه سوپراستار راء استعدادهای خودشون رو نشان خواهند داد. اما یك داور سوم هم برای این سجمنت هست. د گریت كالی به همراه رانجین سینگ وارد میشه. اولین شركت كننده سانتینو مارلا هست و میگه من میخوام كاری به غیر از نور ماه داشته باشم. سانتینو میگه در ایتالیا همه آزی و هریت رو دوست دارند و بعد فیگوری شبیه بتمن به خودش میگیره. دومین شركت كننده كریس مسترز هست كه فیگورهای همیشگی خودش رو میگیره و بدنش رو به رخ میكشه. سومین شركت كننده چاوو گررو هست كه به همراه جیلیان وارد میشه و آزی نمیخواد كه اجرای اونها رو ببینه و به كنایه میگه همه به اونها حسودیشون میشه. شارون از جیلیان میخواد به داخل رینگ بره. جیلیان كمی شاخ و شونه میكشه و شارون بهش سیلی میزنه. چاوو با شارون فیس تو فیس میشه كه كالی بهش چوپ میزنه و چاوو به روی زمین میفته. هورنسواگل میاد و به روی چاوو اسپلش میزنه.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كلی در بك استیج داره به همراه بلاز میره. ایو و گیل كیم هم پشت سر اونها به سمت ورودی میان. كامرشال.

برمیگردیم. اعلام میشه میهمان هفته آینده راء در انگلشستان ریكی هاتون (قهرمان بوكس) خواهد بود.

مسابقه چهارم: گیل كیم در برابر كلی كلی در برابر نیكی بلا در برابر بری بلا در برابر آلیشا فاكس در برابر ایو تورس (دیوا بتل رویال، نامبر وان كنتندرز مچ)

كلی به سمت آلیشا میره و ایو با یكی از بلا ها مبارزه میكنه و گیل با اون یكی بلا. ایو و گیل همچنان با بلاها دست و پنجه نرم می كنند. آلیشا سعی داره تا كلی رو به بیرون بندازه. گیل كیك و نك بریكر میزنه. ملینا در بك استیج داره مسابقه رو تماشا میكنه. ایو به پشت كلی فورآرم میزنه. كلی كه قصد داره یكی ازبلاها رو حذف كنه به طور اتفاقی گیل كیم رو حذف میكنه. كلی با نگاهش از گیل معذت خواهی میكنه. جك سوئگر به كنار رینگ میاد و ایو به آلیشا كلوزلاین و البو میزنه. ایو به خواهران بلا دراپ كیك میزنه و هر دو تای اونها رو حذف میكنه. آلیشا از پشت به ایو حمله میكنه و ایو رو حذف میكنه. كلی سعی داره آلیشا رو حذف كنه اما آلیشا از طنابها میگیره و خودش رو نگه میداره. كلی فورآرممیزنه و آلیشا به گوشه رینگ میفته. هند اسپرینگ بك البو از كلی اما آلیشا كلی رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه.

برنده مسابقه: آلیشا فاكس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

پزشكان وضعیت جیمی نوبل رو چك می كنند و ما صحنه هایی از نحوه مصدومیت او رو دوباره میبینیم.

كول و لاور راجب اختلافات بین دو دوست دیرینه در اسمكدان یعنی باتیستا و ری میستریو صحبت می كنند.

آزی و شلرون در دفترشون هستند كه جریكو وارد میشه. جریكو میگه شما مثل تمام میهمانا قبلی راء رو به شوی مسخره تبدیل كردید چونكه با من مشورت نكردید. جریكو میگه من اخر استعدادها هستم چونكه با استعداد ترینم. جریكو میگه من یكی از طرفداران آزی هستم و به كنسرتش رفتم و میخوام كسی شبیه به آزی باشم. جریكو شبیه آزی و طرفدارانش لباس پوشیده و بعد جریكو میگه اصلا لازم نیست اینها رو بگم چونكه خودم بهتر از آزی هستم.

دی اكس در بك استیج هستند و راجب هورنسواگل صحبت می كنند و میگن دو هفته هست كه اون داره تو كار ما دخالت میكنه. شان میگه اگر هورنسواگل یكبار دیگه ادای دی اكس رو در بیاره دچار مشكل بزرگی میشه. جان اجازه میده هورنسواگل اونجا رو ترك كنه. سینا مسابقه سروایور سیریس رو یاد اوری میكنه و هانتر میگه عرق دو هفته پیش كه سینا رو شكست دادم هنوز خشك نشده. شان به سینا یادآوری میكنه كه هفته اینده راء در انگلستان خواهد بود و مسابقه دو سال پیش در انگلستان رو به یاد سینا میندازه. سینا میگه ما در زمانهای مختلف همدیگه رو شكیت دادیم كه خواهران بلا میان پشت سر اونها وایمیسن و دی اكس و سینا از اونها میخوان كه اونجا رو ترك كنند. شان میگه طبق محاسبات ریاضی (دو به یك) دی اكس شانس بیشتری داره تا پی پر ویو رو با كمربند ترك كنه. سینا میگه مسابقه سه نفره امشب درست مثل مسابقه سروایور سیریس خواهد بود. كامرشال.

اسلم آو د ویك پخش میشه كه همه سوپراستارن راء فینیشر خودشون رو به بیگ شو می زنند. دی اكس وارد میشن و در كنار گزارشگران مایكلو و جری لاور قرار می گیرند.

مسابقه پنجم: جان سینا در برابر كریس جریكو در برابر بیگ شو

مسابقه با هیجان خاصی آغاز میشه و سینا بیگ رو به میله گوشه رینگ میزنه. سینا آیریش ویپ و فیشرمن سوپلكس میزنه و كاور میكنه. بیگ شو سینا رو میكشه و اونو به بیرون از رینگ میندازه. شو به سینا كیك میزنه و اونو به دیواره گوشه رینگ میزنه. جریكو روی سینا كاور میكنه اما شو جریكو رو میكشه. شو و جریكو با هم بحث می كنند اما به مسابقه ادامه میدن. جریكو كیك و شو پانچ میزنن. جریكو به سر سینا ضربه میزنه و شو هم به سینا سوپلكس. جریكو به سر سینا كیك میزنه. سینا به شو پانچ میزنه اما جریكو به سینا حمله میكنه. سینا میره برای شولدر تكل اما شو جلوش رو میگیره. جریكو سینا رو نگه میداره و شو چوپ میزنه. جریكو البو و شو فورارم میزنند. جریكو به سینا بلی-تو-بلی سوپلكس می زنند. جریكو در گوشه رینگ به سینا پانچ میزنه و حالا هردو به سینا آیریش ویپ می زنند. با آیریش ویپ بیگ شو سینا به جریكو برخورد میكنه و حالا كنترل مسابقه در دست شو هست. شو میره برای بوت اسپلش در گوشه رینگ كه سینا جاخالی میده. هیپ توس و بولداگ از سینا. شو به سینا اسپیر میزنه و به دنبال اون جریكو لاین سالت اما شو كاور رو میشكنه. شو و جریكو دوباره جر و بحث می كنند و جریكو شو رو هل میده و به صورتش سیلی میزنه. بیگ شو جریكو رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه. سینا چوكسلم رو رد میكنه و بیگ شو رو میبره روی دوشش تا اتیتیود اجاسمنت بزنه اما موفق نیست و به زمین میفته. شو از روی ترنباكل البو میزنه اما سینا جاخالی میده. سینا به شو بوت میزنه. شولدر تكل از سینا و شو رو به بیرون از رینگ میندازه. دو شولدر تكل از سینا و بلو تاندر بمب و حالا فایو ناكل شافل رو میزنه. سینا جریكو رو بلند میكنه برای اتیتیود اجاسمنت اما شو ناك اوت پانچ میزنه و جریكو كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كریس جریكو

بعد از مسابقه بیگ شو و جریكو به هم دست میدن. جریكو والز آو جریكو رو به روی سینا اجرا میكنه و بعد بیگ شو چین لاك رو قفل میكنه. شان مایكلز و تریپل اچ به رینگ میان. بیگ شو به شان پانچ میزنه و هانتر هم از جریكو كدبریكر دریافت میكنه. بیگ شو و جریكو دست خودشون رو بالا می برند و به پایان شو می رسیم.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

نظرات() 

پنجشنبه 7 آبان 1388

هالك هوگن به تی ان ای پیوست

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

 • هالك هوگن به تی ان ای پیوست

طبق اخبار رسیده هالك هوگن با كمپانی تی ان ای قرارداد امضا كرده و این موضوع در كنفرانس خبری در مدیسن اسكوار گاردن، نیویورك سیتی به طور رسمی اعلام شد. دیكسی كارتر پرزیدنت تی ان ای به همراه چند تن از مدیران ارشد این كمپانی در این مراسم حضور داشتند. بنرهای تبلیغاتی تی ان ای رسلینگ و اسپایك تی وی نیز در این كنفرانس به چشم می خورد. شایعه شده كه با حضور هوگن و اریك بیشاف در تی ان ای این دو هدایت كمپانی رو به جای مالكان فعلی بر عهده می گیرند اما نظر كارشناسان چیز دیگریست و با این عقیده مخالف هستند چرا كه با توجه به مسائل گذشته بین هوگن و وینس روسو شاهد یك همكاری جالب بین آنها خواهیم بود. اما همانطور كه گفته شد بنرهای تبلیغاتی اسپایك تی وی (صاحب امتیاز پخش مسابقات تی ان ای) و كمپانی تی ان ای در داخل و خارج از محوطه كنفرانس وجود داشت. جیمی هارت نیز به همراه هوگن حضور داشت و امضای قرارداد با هوگن تا به امروز سكرت نگه داشته شده بود. در كنفرانس اریك بیشاف هوگن رو معرفی كرد و هوگن از "شریك شدن" با كمپانی تی ان ای صحبت كرد و گفت احساس بسیار خوبی دارم و میخوام بخشی از این كمپانی باشم. پرزیدنت تی ان ای دیكسی كارتر هم سخنرانی كوتاهی داشت و گفت مطمئنا این هفته ریتینگ بالایی خواهیم داشت و هوگن همون كسی هست كه تی ان ای نیاز داشت. كوین كی مدیر اسپایك تی وی نیز بیانیه ای راجب همكاری تلویزیونی با هوگن رو برای حضار خوند. قسمت بعدی مخصوص پرسش و پاسخ بود كه یكی از طرفداران راجب این پرسید كه آیا حضور همزمان هوگن و روسو مشكلی پیش نمیاره؟ هوگن در جواب گفت تا وقتیكه روسو در مقامش هست و با من روبرو نشه مسئله ای نیست اما اگر بشه مجبورم یك تصمیمی بگیرم. وقتی بحث به سمت اریك بیشاف رفت، هوگن به حضور بیشاف در تی ان ای اشاره ای نكرد اما گفت ما پروژه های دیگری داریم كه با هم بر روی اونها كار می كنیم.

     

ویدیو این كنفرانس خبری را كه توسط یكی از حاضرین با موبایل فیلمبرداری شده است را از لینك زیر میتوانید دریافت نمایید.

 • مشخصات فایل:

Format: MP4
Video Codec: H.264/MPEG-4 AVC
Audio Codec: MPEG-4 AAC LC
Resolution: 720 x 576
Size: 91.6 MB
Source: Cam
Released by: ???o

      

» دریاقت كنفرانس در یك پارت  | حجم فایل: 92 مگابایت | مدت زمان: 10 دقیقه | لینك دانلود (لینك مستقیم)

 

 • بیشاف نیز به همراه هوگن به تی ان ای می رود؟

با شایعه حضور بیشاف در تی ان ای تعجب همگان برانگیخت چرا كه بیشاف در طی چند سال اخیر انتقادات زیادی از این كمپانی كرده بود. بار ها و بارها پرزیدنت سابق دبلیو سی دبلیو اشاره كرده بود كه این كمپانی (تی ان ای) یك لیگ كوچك هست و در همین فوریه گذشته به خبرگزاری سان گفته بود كه نه خودش و نه هوگن به این لیگ نخواهند رفت. "اون یك كمپانی كوچك هست كه هیچ رویا (هدف) بزرگی نداره." این دقیقا همان جمله ای بود كه بیشاف گفت. همچنین بیشاف گفت كه نمیخواد با كسانی كار كنه كه هیچ سمتی در دبلیو دبلیو ای و قبل از اون در دبلیو سی دبلیو نداشتند كه منظورش وینس روسو بوده. همچنین بیشاف در ادامه صحبتهاش گفته بود كه این یك كمپانی كوچك بدون هدفی بزرگ هست و اگر كاری درش انجام شده مربوط به شخصیتهای پیشن هست و افراد حال حاضر هیچ كارخاصی رو انجام ندادند و به همین دلیل ما نمیخواهیم كه اونجا باشیم.

 

 • بیانیه رسمی تی ان ای

بیانیه زیر بعد از ظهر سه شنبه (27 اكتبر 2009) توسط توتال نان استوپ اكشن و اسپایك تی وی صادر شد:

"هالك هوگن به تی ان ای رسلینگ پیوست"

آیكان و كشتی گیر افسانه ای به همراه كمپانی رو به رشد كشتی (تی ان ای) به رینگ بازگشت. هالكومنیا برگشت. بزرگترین نام در تاریخ كشتی حرفه ای یعنی هالك هوگن به توتال نان استوپ اكشن (تی ان ای) كه رو به رشد ترین كمپانی حال حاضر در داخل و خارج و دارای یكی از پر بیننده ترین شوء ها برای جوانان (تی ان ای ایمپكت) هست، پیوست. مراسم معارفه بعد از ظهر امروز توسط تی ان ای و اسپایك تی وی در یك كنفرانس خبری در نیویورك انجام شد. هوگن یكی از برترین نمادها و بزرگترین سوپراستارها در تاریخ كشتی حرفه ایست. ما واقعا هیجان زده ایم از اینكه ورود او به خانواده ی تی ان ای رو خوشامد بگیم. پرزیدنت تی ان ای دیكسی كارتر گفت كه هدف ما تبدیل شدن به بزرگترین كمپانی كشتی كچ هست. هالك با كشتی بزرگ شده و ما میخواهیم با او شریك بشیم تا با طی پله های ترقی جامعه تی ان ای رو گسترش بدیم. هوگن نیز گفت من از بازگشت به دنیای كشتی هیجان زده ام. طرفداران چندین سال از من می خواستند كه به طور تمام وقت به كشتی برگردم اما فرصت و شانس اون تا به امروز میسر نبود. تی ان ای یك كمپانی بزگ با طرفداران بسیار خوب و شریك تلویزیونی فوق العاده هست. من بر این باورم كه الان زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در تی ان ای و رسیدن به سطحی بالاتر در روند رو به رشد تی ان ای هست و من اینجا هستم تا به دیكسی كمك كنم تا این موضوع به واقعیت بپیونده.

 

 • نظرات افراد مختلف

با توجه به امضای قرار داد هوگن با تی ان ای، ساموا جو در توئیتر اكانت خودش این پیغام رو نوشت :"Im in, lets Rock."

جیم راس نیز با آپدیت بلاگ خود نظرش در مورد هوگن رو اینگونه بیان كرد" این هفته هوگن در صدر تمامی خبرها قرار داشت از انتشار كتاب جدیدش گرفته تا تور استرالیا و امضای قرارداد با تی ان ای و من برنامه سه شنبه شب لری كینگ با حضور هوگن رو تماشا كردم. هوگن این هفته بسیار خبرساز بوده و باز هم ثابت شد كه هالك یكی از بزگترین و خودمحورترین افراد در طول تاریخ هست. در حال حاضر لازمه هر پیمانكاری این هست كه روحیه كارآفرینی ایجاد بكنه مثل یك كشتی گیر حرفه ای كه برای آپدیت موندن در طول زمان تونایی های خودش در زمینه های دیگر رو افزایش بده. هوگن در زمینه های مختلف یك فرد با تجربه هست و اینكه كسی خودش رو بالانگه داره چیز جدیدی نیست اما هیچ یك از افرادی كه این توانایی رو داشتند شبیه هالك نبودند.

 

 • ریك فلیر هم به تی ان ای خواهد رفت؟

طبف اخباری از منابع داخلی تی ان ای مذاكرات اولیه با ریك فلیر برای امضای قرارداد و پیوستن به تی ان ای انجام شده اما حضور در تو ر هالكومنیا در ماه اینده شاید این قرارداد رو كنسل یا به نعویق بیندازه.

 

 • با امضای قرارداد هوگن و تی ان ای، آیا هوم ویدئوی هوگن به بازار خواهد آمد؟

امضای قرارداد هوگن با تی ان ای انتشار هوم ویدئوی هوگن (شامل سه دی وی دی ست) توسط كمپانی دبلیو دبلیو ای رو در هاله ای از ابهام قرار داده. هرگاه یكی از سوپراستارن دبلیو دبلیو ای با تی ان ای قرارداد امضا میكنه به طور كلی توسط دبلیو دبلیو ای كنار گذاشته میشه. به طور مثال سایت WWE.com مدت زمان كوتاهی پس از پیوستن میك فولی و ویكتوریا به تی ان ای پروفایل های اونها رو از قسمت آلومنی حذف كرد. یا در شوهای زنده اگر تماشاگری نام یكی از سوپراستارن دبلیو دبلیو ای كه در حال حاضر در تی ان ای هست رو به زبان بیاره توسط ماموران امنیتی دستگیر میشه. با این حال ممكن هست دبلیو دبلیو ای این مجموعه رو منتشر كنه. این مجموعه شامل كمیابترین لحظات و مسابقات هال آو فیمر دبلیو دبلیو ای در طول كریرش هست كه برای اولین بار منتشر میشه. این محصول قرار بود سه هفته دیگر منتشر بشه و حالا كه كار ریلیز اون به مراحل پایانی رسیده بعید به نظر میرسه كه این مجموعه از لیست محصولات دبلیو دبلیو ای حذف بشه. علاوه بر این اغلب محوصلات چند هفته قبل از انتشار رسمی به بازار راه پیدا میكنه و با این تفاسیر میشه گفت دبلیو دبلیو ای هیچ چاره ای جز انتشار دی وی دی نداره در غیر اینصورت میلیونها دلار زیان خواهد دید. كاور این محصول كه اخیرا منتشر شده رو میتونید از این لینك مشاهده كنید.

 

 • هوگن و جان سینا؟

هالك هوگن صبح چهارشنبه میهمان هاوارد استرن در شبكه رادیویی SiriusXM بود و به نكات زیر اشاره كرد:

» هوگن تایید كرد كه اوایل امسال (2009) با كمپانی دبلیو دبلیو ای صحبتهایی رو داشته تا با جان سینا در رسلمنیای 25 روبرو بشه اما این مسابقه هرگز انجام نشد چونكه هوگن به دلیل نداشتن تمرین مناسب انصراف داد.

» هوگن ادعا كرد كه چیرمن دبلیو دبلیو ای وینس مكمن از او خواسته تا گست هوست یكی از هفته های راء بشه. جالب اینجاست كه وینس از هوگن خواسته تا در تاریخ 16 نوامبر در مدیسن اسكوار گاردن میهمان ویژه راء باشه درست جاییكه هوگن كنفرانس داشت و با تی ان ای قرارداد امضا كرد.

» هوگن همچنین مدعی شد كه وینس از او خواسته تا در توری او رو بازنشسته كنه درست مثل همون كاری كه برای ریك فلیر در سال گذشته انجام داد اما هوگن اعلام كرد كه هنوز احساس جوانی میكنه و نمیخواد بازنشسته بشه.

» هالك اعلام كرد دلیل اصلی من برای امضای قرار داد با تی ان ای به جای بازگشت به دبلیو دبلیو ای این بود كه وینس می خواست خواسته های خودش رو به من تحمیل كنه كاری كه من نمیتونستم انجام بدم. همچنین هوگن به هاوارد گفت احتمالا وینس از پیوستن من به تی ان ای ناراضی هست.

 

 • دیگر عناوین راجب هوگن در طی هفته جاری

» هالك هوگن به تازگی زندگی نامه ی خودش با نام "زنگی من خارج از رینگ" (My Life Outside The Ring) رو توسط مارك داگوستینو به رشته تحریر در آورده است.

» همچنین هالك هوگن در مصاحبه ای كه صبح روز سه شنبه داشت در حالیكه احساساتی شده بود گفت طلاق و تصادف پسرش او رو به مرز خودكشی رسانده بود.

 

نظرات() 

 

یكصد و هفتاد و هفتمین اپیزود ای سی دبلیو رو از ورزشگاه بلو كراس آرنا واقع در روچستر، نیویورك تماشا می كنیم. بایرون سكستون كه گزارشگر اف سی دبلیو هست جایگزین مت استرایكری شده كه به اسمكدان رفته. او و جاش متیوس وظیفه گزارشگری این شو رو بر عهدهدارند. امشب مسابقه چمپینشیپ خواهیم داشت. قهرمان ای سی دبلیو كریستین در برابر نامبر وان كنتندر یوشی تاتسو.

       » در یافت عكس های این هفته | حجم: 3,40 مگابایت | لینك دانلود

 

 • اخبار كوتاه
 1. شیموس در آخرین مسابقه اش در ای سی دبلیو با زدن بایسیكل كیك شلتون بنجامین رو شكست داد.
 2. مین ایونت (ای سی دبلیو چمپینشیپ مچ): كریستین با اجرای كیلسوئیچ یوشی تاتسو رو شكست داد و كمربند ای سی دبلیو رو حفظ كرد.

 

 • نتایج مفصل

سجمنت ابتدایی مانند چند هفته گذشته شوی آبراهام واشنگتن هست. میهمان امشب آبه جنرال منیجر ای سی دبلیو تیفنی هست. آبه خودش رو برای این شو و احترام به منیجر آماده میكنه و میگه من باید جلوی دهان 0بازم) رو بگیرم چونكه این یك شوی بزگ هست و تونی اطلس هم بهش میخنده. تیفنی وارد میشه و آبه بهش احترام میزاره. آبه به تیفنی نگاه میكنه و تونی اطلس هم بلند بلند میخنده. آبه از تیفنی میپرسه كه چرا از نفوذش استفاده نكرده و ای سی دبلیو در برگینگ رایتس هیچ مسابقه ای نداشت. تیفنی میگه ای سی دبلیو تاثیر زیادی در پی پر ویو داشت چونكه افرادی مثل جان موریسن و كوفب كینگستن كارشون رو از ای سی دبلیو شروع كردند و بعد تیفنی تضمین كرد كه در سال بعد ای سی دبلیو نفوذ بیشتری خواهد داشت. آبه شیموس رو مثال میزنه كه مدت چندانی نبود در راستر ای سی دبلیو بود و تیفنی میگه: اگر كسی نخواد در ای سی دبلیو باشه دیگه اینجا نخواهد بود و میگه شیموس میتونه بره بعد از اینكه آخرین مسابقه اش رو مقابل شلتون بنجامین انجام بده. آبه در مورد وضع جراحت دست تیفنی سوال مكنه و تیفنی میگه دستم بهتر شده كه ویلیام ریگال به همراه بادیگاردهای خودش وارد میشه. ریگال میگه من چیزی كه سزاوارم هست میخوام. من یك تایتل شات میخوام. تیفنی میگه این سوال رو چندین بار تكرار كردی اما جواب من همونی هست كه گفتم... نه. ریگال میگه دارم كنترل اعصابم رو از دست میدم و تیفنی میگه تو امشب بر سر كمربند مسابقه نمیدی  و ممكن هست هیچ وقت تایتل شات نداشته باشی و بعد میگه امیدوارم امشب همه از شوء لذت ببرند و اونجا رو ترك میكنه. آبه میخواد شو رو پایان بده كه ریگال با عصبانیت میز رو پرت میكنه و همه چیز رو به هم میریزه.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

به سمت میز گزارشگران میریم و جاش متیوس گزارشگر جدید امشب بایرون سكستون رو معرفی میكنه و بایرون از اینكه امشب اینجا هست هیجان زده هست چونكه امشب مسابقه چمپینشیپ داریم. پرومویی از پیروزی یوشی تاتسو بر زاك رایدر رو میبینیم كه موجب چلنجر شدن تاتسو شد. پرومویی از تاتسو پخش میشه. كامرشال.

پرومویی از هفته قبل و درگیری بین شلتون و شیموس رو میبینیم. ساوانا در بك استیج در كنار شلتون بنجامین حضور داره و در مورد آخرین مسابقه اش با شیموس سوال میكنه. شلتون میگه شیموس باید وسایلش رو جمع كنه و اینجا رو ترك كنه و بعد از كار شیموس كه از پشت بهش حمله كرده تعجب میكنه و میگه شیموس یك شخص ضعیف و خائن هست كه حالا باید به راء بره و امشب یك چیز جدید یاد میگیره و اون احترام به گلد استاندارد هست.

مسابقه اول: شیموس (خائن راء) در برابر شلتون بنجامین

شیموس به روی بازو كار میكنه اما شلتون آرم درگ تیك دان میكنه و شیموس به بیرون از رینگ میره. شیموس فورآرم میزنه و شلتو رو به ترنباكل میكوبه. شیموس كیك و پانچ میزنه و با كلوزلاین شیموس رو از بالای طنابها به بیرون از رینگ مندازه. شلتون با آسای مونسالت به روی شیموس میپره. كامرشال.

برمیگردیم. شلتون بر روی شانه شیموس كار میكنه شلتون بازوی شیموس رو به روی طنابها میزاره و میپره روی دست شیموس. شلتون شیموس رو با شانه به ترنباكل میكوبه و به سمت شیموس حمله میكنه كه شیموس شلتون رو به میله گوشه رینگ میزنه و شلتون به بیرون از رینگ میفته. شیموس یكبار دیگه شلتون رو به میله میزنه و اونو به رینگ برمیگردونه. شیموس به پشت شلتون نی میزنه. شیموس چیت لاك میكنه و شلتون از جاش بلند میشه. شلتون كیك میزنه اما شیموس با پاوراسلم كاور میكنه. شیموس آیریش ویپ میزنه و پای خودش روی گردن شلتون میزاره و فشار میاره. شیموس نی میزنه و دوباره كاور میكنه. چی لاك از شیموس و زانوی خودش رو پشت كمر شلتون میزاره و فشار بیشتری رو وارد میكنه. شیموس نوع دیگری از چین لاك رو قفل میكنه. شلتون اوور هد بلی-تو-بلی سوپلكس میزنه و هر دو استار به رو زمین میفتند. فورآرم از شیموس و شلتون با پانچ جواب میده. حالا هر دو به هم پانچ میزنند و در نهایت شلتون موفق تر هست. شلتون كراس بادی و كلوزلاین میزنه. استینگر اسپلش از شلتون. شلتون در زدن دراگون ویپ موفق نیست اما جرمن سوپلكس میزنه و با پل كردن حریفش كاور میكنه. شیموس هات شات و بایسیكل كیك میزنه و كاور میكنه.

برنده مسابقه: شیموس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

كامرشال.

روزا در بك استیج هست و از اینكه در اسی دبلیو حضور داره ابراز خوشحالی میكنه و میگه من بهترین دوران زندگی ام رو سپری میكنم و به صحبت كردن با گرگوری هلمز ادامه میده. پل و كتی لی برچیل وارد میشن و كتی به روزا میگه اینجا رو ترك كن. پل یك پیغام به هلمز میده تا اونو به هاریكین برسونه. پل میگه من هفته بعد در رینگ منتظر هاریكین هستم. ساوانا مصاحبه ای رو با كریستین ترتیب داده. ساوانا راجب صحبتهای گذشته كریستین در مورد یوشی سوال میكنه. كریستین میگه یوشی نامبر وان كنتندر رو بدست آورده. اون مسابقات ای سی دبلیو رو هیجان انگیز كرده و به نظرم روزی قهرمان خواهد شد اما نه امروز. كریستین میگه من به یوشی مشاوره دادم و اون امشب چیزهای جدیدی یاد میگیره منتها با شكست.

مسابقه دوم: كریستین © در برابر یوشی تاتسو (ای سی دبلیو چمپینشیپ)

قبل از شروع مسابقه هر دو به هم دست میدن. مسابقه آغاز میشه و دو استار لاك میشن و یوشی كلین بریك میزنه. ویست لاك از یوشی و كریستین كلین بریك میزنه. یوشی به پای كریستین كیك میزنه اما كریستین ضربه دوم رو بلاك میكنه. كریستین ویست لاك میكنه اما یوشی با آرم درگ تیك دان كاور میكنه. یوشی از بالا ویست لاك و كریستین اید هدلاك می كنند. یوشی سعی میكنه قفل رو بشكنه اما كریستین اجازه نمیده. كریستین فلپ جك میزنه و به بالای ترنباكل میره و سانست فلیپ میزنه و كاور میكنه. كیك از كریستین اما یوشی با بك بادی دراپ و فلیپ سنتون كاور میكنه. بك اسلاید از یوشی و كاور میكنه یك دو ... . ساید هدلاك از یوشی و كریستین سعی داره یوشی رو از روی طنابها به بیرون بندازه كه یوشی با استفاده از طنابها خودش رو نگه میداره و با رول آپ كاور میكنه. كامرشال.

برمیگردیم. كریستین ساید هدلاك كرده. یوشی البو میزنه. كریستین به بالای رینگ میره تا میسل دراپ كیك بزنه اما یوشی اونو به روی ترنباكل میندازه و با فورآرم كریستین به بیرون از رینگ میفته. یوشی میره برای پسكادو كه موفق نیست. كریستین اسپرینگ بورد كراس بادی میزنه. هر دو به رینگ برمیگردن و كریستین كاور میكنه. یوشی با كراس بادی كاور میكنه. اسنپ مار و نك وایس از كریستین. كریستین كیك و نك بریكر میزنه و كاور میكنه. فورارم از كریستین و یوشی رو به ترنباكل میكوبه. كریستین میره برای ترنادو دی دی تی اما یوشی رد میكنه. یوشی به بالای رینگ میره و با زدن اسپینینگ هیل كیك كاور میكنه. كیك و دراپ كیك از یوشی. یوشی البو میزنه و كاور میكنه. كریستین میره برای كیلسوئیچ اما یوشی كنر میكنه و به پشت كریستین كیك میزنه. كریستین با دراپ تو هولد یوشی رو به روی طنابها میندازه و چوك میزنه. كریستین اسلینگ شات میزنه و به بیرون از رینگ میره و پانچ میزنه. كریستین از روی ترنباكل دوم میسل دراپ كیك میزنه و بعد به بالای رینگ میره اما یوشی بلاك میكنه و جك نایف كاور میكنه. نی و رولینگ اسنپ مار از یوشی و میره برای راند هاس كیك اما موفق نیست. كریستین دی دی تی میزنه و كاور میكنه. كیك و آیریش ویپ از یوشی و میره برای یك كیك دیگه كه موفق نیست. كریستین سانست فلیپ میزنه اما یوشی رول میكنه و با كیك كاور میكنه. كریستین مجددا میره برای كیلسوئیچ اما یوشی باز هم كنر میكنه. كریستین پندولوم كیك و از روی ترنباكل بك البو میزنه و متظر یوشی هست  و كیلسوئیچ رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كریستین

بعد از مسابقه كریستین به یوشی كمك میكنه تا از جاش بلند بشه كه بادیگاردهای ریگال از پشت بهش حمله می كنند. ویلیام ریگال هم وارد میشه. كازلاو و جكسون دبل اورنیج می زنن. ریگال كمربند ای سی دبلیو رو برمیداره و نگاهی بهش میندازه و بعد بالای سر كریستین كمربند رو بالا میگیره.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

نظرات() 

پنجشنبه 7 آبان 1388

نتایج راء بیست و ششم اكتبر (2009)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

یك روز بعد از برگینگ رایتس شاهد هشتصد و پنجاه و هفتمین اجرای راء از بوفالو، نیویورك هستیم. گزارشگران مایكل كول و جری لاور هستند.

       » در یافت عكس های این هفته | حجم: 11,69 مگابایت | لینك دانلود

 

 • اخبار كوتاه
 1. كوفی كینگستن با زدن تروبل این پارادیس كریس جریكو رو شكست داد.
 2. ملینا و سانتینو مارلا در یك میكسد تگ تیم مچ مقابل جیلیان و چاوو گررو پیروز شدند. ملینا یا زدن لگ دراپ به روی جیلیان كاور كرد.
 3. مارك هنری و ام وی پی در یك تگ تیم مچ 2 به 2 مقابل كودی رودز و تد دیبیاسی پیروز شدند. ام وی پی با زدن سانست فلیپ به روی تد پینفال كرد.
 4. اون بورن با قانون كونت اوت د میز رو شكست داد.
 5. شیموس در اولین مسابه اش در راء با زدن بایسیكل كیك جیمی نوبل رو برد.
 6. مین ایونت: بیگ شو و تریپل اچ در یك لامبر جك بدون دی كیو مقابل هم قرار گرفتند و داور مخصوص این دیدار جان سینا بود. تریپل اچ بعد از زدن پدیگری بیگ شو رو شكست داد.

 

 • نتایج مفصل

شوء با پخش پرومویی از برگینگ رایتس و مسابقه راء در برابر اسمكدان شروع میشه. آهنگ یونیفاید تگ تیم چمپینز رده میشه و كریس جریكو در حالیكه بیگ شو رو در كنار خودش داره وارد میشن. مایكل كول میگه با پیروزی كه اسمكدان بدست آورد شاهد یك جشن بزرگ در این شوء خواهیم بود.

شوء راجب اتفاقات شب گذشته صحبت میكنه و میگه من با فتخار همچنان یكی از راسترهای برند راء هستم. شوء میگه هر كاری كه من انجام دادم كه در این لحظه جریكو صحبتهاش رو قطع میكنه و میگه بیگ شو نمیخواد توپضیح بدی و میگه وفاداری به تیم خیلی با ارزش تر از وفاداری به راء هست. شو میگه لازمه حرفهایی رو بهت بگم. جریكو از شوء به خاطر اینكه جلوی دی اكس رو گرفته تشكر میكنه و میگه این كار شو كه به تریپل اچ پانچ زد و باعث برد تیم اسمكدان شد جای تجلیل داره. شوء میخواد چیزی بگه اما جریكو باز هم حرفش رو قطع میكنه و میگه تم اسمكدان پیروز شد چونكه من كاپیتانش بودم و دوباره شروع میكنه به تعریف از خودش و میگه من متفكر و نابغه ای هستم كه همه چیز رو با هم هماهنگ كردم. شو میگی هر كاری كه دیشب انجام دادم به خاطر خودم بود. نكته ای مهمتر از تیم و شو وجود داره. شو میگه كریر من مهمتر هست. شو میگه من با تدی لانگ ملاقات داشتم و قرار هست حریف بعدی اندرتیكر برای كمربند سنگین وزن باشم. جریكو گیج شده و میخواد بدونه قضیه چیه كه میهمانان امشب كایل بوش و جوی لوگانو (رانندگان ناسكار) وارد پاركینگ میشن و بعد با ماشین به محوطه آرنا میان. لوگانو و بوش به همراه خواهران بلا به رینگ میان. بوش میگه انترنس ما چطور بود و میگه من از طرفداران پر و پا قرص دبلیو دبلیو ای هستم و افتخار میكنم كه میهمان امشب هستم. بوش میگه این چه كاری بود كه بیگ شو دیشب انجام داد. طرفدارا اصلا خوششون نیومد اما لوگانو میگه من با كار بیگ شو موافقم و شو میخواد باهاش دست بده كه لوگانو این كار رو نمیكنه و میگه من نمیتونم مثل تو تیمم رو ترك كنم. شو به بوش میگه كه احترام رو از این دوست كوچیكت یاد بگیر. بوش میگه جوی جوونه و زیاد راجب دنیای قهرمانی نمیدونه. بوش میگه ما اینجا هستیم تا یك قهرمانی بدست بیاریم. كایل اشاره میكنه كه اونها امشب در بوفالو هستند و میگه ما برای تی او كار كردیم و به زودی با أ كانادا قرارداد میبندیم. لوگانو میگه بیگ شو امشب مقابل تریپل اچ قرار میگیره. جریكو نگاهی به بیگ شومیندازه و از بوش و لوگانو میپرسه كه تا حالا رنگ جایزه یا یك چیزی مثل اون رو دیدن؟ جریكو میخواد به دفتر برن و اونجا راجب این موضوع صحیت كنند. كایل میگه من تا حالا 58 تا از اونا رو دیدم و میتونم بیشترش كنم. جریكو در برابر كوفی كینگستن قار خواهد گرفت. كامرشال.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

مسابقه اول: كریس جریكو در برابر كوفی كینگستن

هر دو لاك میشن و كوفی پشت جریكو رو به گوشه رینگ میزنهو جریكو به بیرون از رینگ میفته. جریكو سعی داره سر كوفی رو به طنابها بزنه و به رینگ برگرده. جریكو كوفی رو هل میده و كوفی بهش پانچ میزنه. جریكو به رینگ برمیگرده و پانچ و كیك میزنه. جریكو میره برای آیریش ویپ اما بوت دریافت میكنه و كوفی پانچ میزنه. كوفی دراپ كیك میزنه و كاور میكنه. سوئیساید دایو از كوفی. كوفی در گوشه رینگ پانچ میزنه اما جریكو بهش پاور بمب میزنه. جریكو اسپرینگ بورد دراپ كیك میزنه و كوفی رو به بیرون از رینگ میندازه. كامرشال.

برمیگردیم. جریكو كوفی رو روی طنابها گذاشته و به روی گلوش فشار میاره و حالا چین لاك میكنه. ریپلی از زمان كامرشال میبینیم كه جریكو كوفی رو به میله گوشه رینگ میكوبه. كوفی فشار زیادی تحمل میكنه و پانچ میزنه و رول آپ میكنه یك دو ... . جریكو یكبار دیگه كوفی رو به زمین میندازه و كاور میكنه. جریكو در گوشه رینگ به كوفی سیلی میزنه و كوفی دراپ كیك و لیپینگ كلوزلاین میزنه. كوفی بوم بوم لگ دراپ رو میزنه اما جریكو پای كوفی رو میگیره و میره برای والز آو جریكو اما كوفی اجازه نمیده. جریكو با انزوئیگیری كاور میكنه اما كوفی كیكز اوت میكنه. آیریش ویپ از جریكو اما كوفی خودش رو روی طنابها نگه میداره و كیك میزنه. جریكو كوفی رو روی ترنباكل نگه میداره و میره برای سوپلكس اما كوفی بلاك میكنه و كراس بادی میزنه اما جریكو رول آپ میكنه یك دو ... . كوفی ساید راشن لگ سوئیپ میزنه و میره برای تروبل این پارادیس اما جریكو بلاك میكنه و میره برای والز آو جریكو. كوفی بااینساید كرادل كاور میكنه. جریكو كدبریكر میزنه اما با مكث زیاد كاور میكنه و كوفی پای خودش رو روی طنابها میزاره. جریكو متوجه نیست و فكر میكنه پیروز شده و كوفی بهش تروبل این پارادیس میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كوفی كینگستن

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه كوفی در قسمت ورودی خوشحالی میكنه كه رندی از پشت بهش حمله میكنه و اونو به قسمت پایین استیج میندازه. رندی نگاهی وایپر مانند به كوفی میكنه و داوران وضعیت كوفی رو چك می كنند. كامرشال.

برمیگردیم. رندی در بك استیج هست و جاش متیوس ازش سوال میكنه كه چرا به كوفی حمله كرد. رندی میگه كوفی حق نداشت در مسابقه من دخالت كنه و دلیل شكستش رو كوفی میدونه. رندی میگه تنها روی كوفی تمركز كرده. كودی مصاحبه رو قطع میكنه و از جاش میخواد كه اونجا رو ترك كنه. تد هم اونجا حضور داره. لگسی هم نظرشون اینه كه كمربند رو دیشب از رندی دزدیدند و میگن برای قدردانی از رندی یك هدیه دارند و اون یك ماشین مسابقه هست كه عكس رندی روشه. رندی نگاهی به كاپوت ماشین میكنه و میگه این باور نكردنیه و از لگسی میپرسه اینو برای من خریدید؟ تد میگه درسته اخیرا مسائلی بین ما بود اما رندی لیدر ما هست. كودی و تد میگن یك سورپرایز هم برای جان سینا داریم و كمربند به لگسی برمیگرده. ایو در كنار جوی و كایل حضور داره و راجب مسابقه تگزاس صحبت میكنه. جك سوئگر وارد میشه و میگه من هیجان زده ام. بهترین دبلیو دبلیو ای با بهترین ناسكار كنار هم هستند. جك میگه من میخوام چلنج جان سینا برای كمربند دبلیو دبلیو ای باشم. كایل میگه فكر نكنم بتونیم امشب برای سینا مسابقه بزاریم چونكه دیشب یك ساعت كشتی گرفته. جوی میگه اونها امشب حریف بعدی سینا رو معرفی می كنند. جك خودش رو به ایو معرفی میكنه و میگه من قهرمان بعدی دبلیو دبلیو ای هستم. میز وارد میشه و میگه سوئگر چه فكری كرده كه میخواد قهرمان دبلیو دبلیو ای بشه. من تنها كسی از راء بودم كهدیشب پیروز شدم و سزاوار تایتل شات هستم و ایو از طرف میز از اونها عذر خواهی میكنه. ملینا و سانتینو به قسمت ورودی میان. كامرشال.

پروموی از شیموس پخش میشه كه امشب ورود رسمی به راء خواهد داشت و مایكل كول میگه من بی صبرانه منتظر لین لحظه هستم.

 

مسابقه دوم: ملینا و سانتینو مارلا در برابر جیلیان و چاوو گررو

مسابقه میان مردها آغاز میشه و چاوو سیلی میزنهو سانتینو میخنده و بعد پانچ میزنه. بك بادی دراپ و بك البو از سانتینو. دایوینگ سالت هدبات از سانتینو اما چاوو جاخالی میده. چاوو كیك میزنه و سانتینو رو به ترنباكل میزنه. چاوو با داور صحبت میكنه و جیلیان به پشت سانتینو كیك میزنه. لاتینو آپركات از چاوو و كاور میكنه. چاوو پانچ و كیك میزنه. كارت ویل از سانتینو و هیپ تاس و پانچ میزنه. جیلیان تگ میشه و به سانتینو سیلی میزنه. ملینا به جیلیان فورارم و كلوزلاین میزنه. هورنسواگل میاد و كمی دهن درازی میكنه. ملینا رول آپ میكنه اما جیلیان از طنابها میگیره. ملینا به سبك خودش لگ دراپ میزنه و كاور میكنه.

برنده مسابقه: ملینا و سانتینو مارلا

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه هورنسواگل به رینگ میاد و یك پاكت در دستش هست و اونو به جری لاور نشون میده و جری راجب اون توضیح میده و هورنسواگل ناراحت میشه. جان سینا به قسمت ورودی میاد. كامرشال.

جان سینا معرفی میشه اما اهنگ لگسی زده میشه و تد و كودی رودز وارد میشن. كودی میگه قهرمان اینجا نیست (The champ is not Here). كودی میگه الان وقت مناسبی هست تا راجب بردمو صحبت كنیم. جان سینا باید صبر كنه چونكه لگسی اینجاست. تد میگه فقط رندی نمیتونه با سینا مسابقه بده اما ما كمربند دبلیو دبلی ای رو به لگسی برمیگردونیم جاییكه كمربند به اون تعلق داره. تد به سینا میگه ما با گست هاست این هفته برای اجازه این كار صحبت نكردیم چونكه احتیاجی نداریم. لگسی سنا و چلنج می كنند و از سینا میخوان كه این پیشنهاد رو مثل یك مرد قبول كنه. تد میگه ما سینا رو چلنج میكنیم كه یا در برابر یكی از ما یا هر دوی ما قرار بگیره. جان سینا وارد میشه. سینا میگه نمیخوام راجب اتفاقت دیشب صحبت كنم. دیشب همون چیزی بود كه من میخواستم. یكی از بهترین مسابقاتی كه تا به حال انجام شده. وقتی زمان صفر شد هر دوی ما از خستگی روی زمین بودیم. سینا میگه من این كار رو برای تایتل و برای طرفدارن كردم. سینا میگه من این كار رو كردم چونكه میدونستم رایولری سینا و اورتن باید تموم بشه و همین طورم شد. حالا ما در راء هستیم تا ببینیم چلنجر بعدی چه كسیه و انگار چلنجر بعدی لگسی اورتن هست. كودی میگه ما رندی نیستیم و سینا هم موافقه. سینا میگه هیچ كدومتون رندی نیستید اما به اندازه كافی بهش نزدیك هستید. سینا میگه تد و كودی اگر تایتل شات میخوان باید اون رو بدست بیارن اما هوز نتونستند بدست بیارن. سینا میگه من با جوی و كایل صحبت كردم و لگسی امشب یك مسابقه خواهند داشت كه همین الان انجام میشه.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

مسابقه سوم: كودی رودز و تد دیبیاسی در برابر ام وی پی و مارك هنری

بازی رو تماشا میكنیم. تد به روی ام وی پی كاور میكنه. رودز تگ میشه و دوتایی ام وی پی رو میزنند. كودی به سر ام وی پی البو میزنه. رودز پانچ و اسنپ مارمیزنه و آرم بار به همراه كراس فیس از كودی. جوی وكایل رو میبینیكه از داخل دفتر مسابقه رو تماشا می كنند. ام وی پی كلوزلاین میزنه و با هنری تگ میشه. هنری به رودز كلوزلاین میزنه و بك البو و به دنبال اون هدبات از هنری. هنری چوك میزنه و ام وی پی با داور صحبت میكنه كه تد هنری رو به زمین میندازه و رودز رول آپ میكنه. تد تگ میشه و به هنری كیك و دبل اسلج میزنه. چوك از تد و با رودز تگ میشه. هر دو با هم تیم میشن و دبل فیس لاك می كنند اما نمیتونن جلوی هنری رو بگیرن. ام وی پی به رودز كیك میزنه اما داور دبل دراپ كیك به هنری رو نمیبینه. كودی كاور میكنه. فرانت فیس لاك از كودی. بك بادی دراپ از هنری و ه دو تیم همزمان تگ میشن. اوورهد بلی تو بلی ترو و به دنبال اون بك البو و فیس باستر از ام وی پی. بالین البو از ام وی پی و كاور میكنه اما رودز كاور رو میشكنه. هنری رودز رو میزنه و ام وی پی سانست فلیپ رو اجرا میكنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: مارك هنری و ام وی پی

بعد از مسابقه لگسی داخل رینگ هستند و آهنگ رندی اورتن پخش میشه. رندی آرام آرام به رینگ میره و میگه مثل اینكه میهمانان امشب دنبال حریفی برای جان سینا هستند. رندی میگه میدونم حریف بعدی سینا من نیستم. رندی میگه من شرایط مسابقه دیشب رو درك میكنم چونكه قبلا قهرمان بودم. من به یك ریمچ نیازدارم و هر كاری میكنم تا اون رو بدست بیارم. تصویر كوفی از مانیتور ورزشگاه پخش میشه و كوفی به رندی میگه تو یك بازنده هستی و كسی به حرفات توجهی نمیكنه. رندی میگه اگه میتونی بیا و این حرف رو جلوی روم بگو. كوفی میگه الان این كار رو انجام میدم و میبینیم كه روی ماشین رندی وایساده. رندی میگه تو نباید به ماشین من دست بزنی وگرنه زندگیت به جهنم تبدیل میشه. كوفی میگه من ماشینهای ناسكار رو دوست دارم  چونكه محكم هستند و شیئی رو به در ماشین میكوبه و موادی نارنجی رنگی رو به روی كاوت ماشین میریزه و كلا ماشین رو داغان میكنه و میگه فكر نكنم تا حالا رندیدر زندگی احساس به این خوبی داشته باشه. كامرشال.

اعضای بوفالو بیلز در بین تماشاگران هستند. امشب یك رینگ انانسر میهمان داریم و اون ایو تورس هست.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

مسابقه چهارم: اون بورن در برابر د میز

هر دو لاك میشن و میز نی و كیك میزنه. میز كاور میكنه. میز كیك میزنه اما بورن جواب میده. میز چوك میزنه. بلی-تو-بك سوپلكس از میز و كاور میكنه. میز به پشت بورن كار میكنه و كامل كلاچ میكنه. بك بادی دراپ از بورن اما میز میخواد اونو به سانست فلیپ تبدیل كنه كه بورن اجازه نمیده. بورن به پای میز كیك میزنه و هد اسكیسرز تیك دان و كلوزلاین میزنه و كاور میكنه. میز بورن رو به ترنباكل میزنه و فورآرم. میز به سر بورن نی میزنه و سوئگر به رینگ میاد. میز بورن رو بهترنباكل میزنه و سوئگر میكروفن میگیره و میگه هیچ كس این مسابقه رو تماشا نمیكنه. همه دارند ایو رو تماشا می كنند و میگه ایو من رو تماشا میكنه. میز در گوشه رینگ كلوزلاین میزنه و صحبت سوئگر رو قطع میكنهو میز و سوئگر به هم نگاه می كنند و داور شمارش رو آغاز كرده. بورن با پسكادو به روی میز و سوئگر میپره. بورن به رینگ برمیگرده و داور شماره 10 رو هم میمره.

برنده مسابقه با قانون كونت اوت: اون بورن

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

مسهمانا هفته آینده اوزی و شارون آسبورن هستند. جوی وكایل میخوان ببینند كه جیمی نوبل در برابر عضو جدید راء چه كار میكنه. شیموس میكروفن رو میگیره و میگه این اولین شب من در راء هست و من اینجا هستم تا كارهای بزرگی انجام بدم.

 

مسابقه پنجم: جیمی نوبل در برابر شیموس

نوبل به پای شیموس كیك میزنه اما شیموس با شولدر تكل نوبل رو به بیرون از رینگ میندازه. شیموس نوبل رو به پلكان میكوبه و بعد اونو به رینگ برمیگردونه. شیموس البو دراپ میزنه و كاور میكنه. بك بریكر از شیموس اما نوبل به سر شیموس البو و به پاش كیك میزنه. شیموس نوبل رو به ترنباكل میفرسته. شیموس تعادلش رو در گوشه رینگ از دست میده و نوبل رول آپ میكنه. شیموس در گوشه رینگ نی و به دنبال اون الیو و نی دراپ میزنه. بك بریكر و به دنبال اون بایسیكل كیك از شیموس و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: شیموس

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

شان و هانتر به سمت ورودی میان. كامرشال. پرومویی از برگینگ رایتس و ناك اوت پانچ بیگ شو به تریپل اچ رو میبینیم.

 

 مسابقه ششم: بیگ شو (به همراه كریس جریكو و جام برگینگ رایتس) در برابر تریپل اچ (به همراه شان مایكلز)

قبل از شروع مسابقه هانتر میكروفن رو میگیره و میگه من با كایل و جوی ملاقات كردم و قرار شد این مسابقه لامبرجك باشه و افراد لامبر جك سوپراستارهای راء هستند. بیگ شو نگران شده و جریكو به همراه جام به میان تماشاگران میره. شان میكروفن رو میگیره و میگه هانتر یك چیز رو فراموش كرد این مسابقه علاوه بر لامبر جك ، بدون دی كیو هم هست و یك داور مخصوص هم داره كه اون جان سیناست. شو هانتر رو شارژ میكنه. هانتر جاخالی میده و شو به بیرون از رینگ میفته. كامرشال.

برمیگردیم. هانتر به شو پانچ میزنه. آیریش ویپ از شو اما هانتر بوت و اسلیپر میزنه. ریپلی از زمان كامرشال میبینیم كه شو با افراد لامبر جك درگیر بود. اسنپ مار از شو. شو در گوشه رینگ تعادلش رو از دست میده و هانتر میره برای اسلم اما نمیتونه شو رو بلند كنه و شو با تمام وزنش روی هانتر میفته یك دو و هانتر كیكز اوت میكنه. آیریشویپ از شو اما هانتر كیك میزنه اما شو اسپیر میزنه. شو به روی بدن هانتر وایمیسه و با شان جر و بحث میكنه.شو به هانتر چوپ میزنه. هانتر پانچ میزنه اما شو با ساید اسلم جواب میده. شو به روی گردن هانتر با قفل نرو هولد فشار میاره. هدبات از شو. هانتر سعی میكنه به بازی برگرده و به شو چوپ میزنه. شو هدباتها بیشتر و بعد اسلم میزنه. مسترز پای بیگ شو رو میگیره اما شو اونو به داخل رینگ میاره و كلوزلاین و بعد پانچ میزنه. این موضع باعث میشه هانتر به بازی برگرده و هانتر پانچ و فیس باستر میزنه. بادی بلاك از هانتر اما شو همچنان روی پاها خودش هست و از گلوی هانتر میگیره و میره برای چوكسلم اما هانتر اونو تبدیل میكنه به دی دی تی و كاور میكنه. شو در گوشه رینگ تعادلش رو از دستمیده و هانتر پدیگری رو جفت و جور میكنه اما شو بك بادی دراپ میزنه. شو ویدر اسپلش میزنه و كاور میكنه اما سینا در شماره 2 كاور رو متوقف میكنه. شو بر سر سینا فریاد میزنه. پریمو و چاوو دبل دراپ كیك و سوئگر و ام وی پی رانینگ بوت به سر بیگ شو می زنند. اون بورن شوتینگ استار پرس میزنه. سانتینو صبر میكنه تا شو از جاش بلند شه و شو بهش چوكسلم میزنه. كوفی تروبل این پارادی میزنه و شو گیج میشه و بدنش شل شده. سینا بهش اتیتیود اجاسمنت میزنه. هانتر یك لباس آبی میاره و روی بیگ شو میزاره و شان سوئیت چین میوزیك و بعد هانتر بهش پدیگری میزنن و هانتر كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: تریپل اچ

بعد از مسابقه كایل و جویی به قسمت ورودی میان و راجب نامبر وان كنتندرز برای كمربند دبلیو دبلیو ای با هم اتفاق نظر دارند. اونها میخوان چلنجر رو معرفی كنند كه سر و كله هورنسواگل پیدا میشه. چلنجر اعلام میشه. جان سینا در برابر شان مایكلز و تریپل اچ قرار خواهد گرفت. هر سه نفرداخل رینگ هستند و با تعجب به هم نگاه می كنند.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

نظرات() 

پنجشنبه 7 آبان 1388

نتایج برگینگ رایتس (2009)

نویسنده: مهدی حاصلی   

 

دوازدهمین پی پر ویوی سال رو تماشا می كنیم. مسابقات برگینگ رایتس به طور زنده از ورزشگاه ملون آرنا در پیتزبورگ، پنسیلوانیا پخش میشه.

       » در یافت عكس های برگینگ رایتس 2009 | حجم: 12,95 مگابایت | لینك دانلود

 

 • نتایج كوتاه
 1. راء ورسز اسمكدان (چمپین ورسز چمپین). در مسابقه ای كه بر سر كمربند نبود قهرمان ایالات متحده د میز (از برند راء) در برابر قهرمان بین قاره ای جان موریسن (از اسمكدان) پیروز شد و برند راء رو یك بر صفر از اسمكدان پیش انداخت.
 2. راء ورسز اسمكدان (6 دیوا تگ تیم مچ): قهرمان زنان میشل مك كول، بت فینكس و ناتالیا (تیم اسمكدان) مقابل دیواس چمپین ملینا، گیل كیم و كلی كلی (تیم راء) پیروز شدند. بت فینكس با زدن گلم اسلم به روی ملینا پینفال كرد. با این نتیجه راء و اسمكدان 1-1 شدند.
 3. فیتل فور وی مچ (وورلد هویویت چمپینشیپ): قهرمان سنگین وزن آندرتیكر با شكست باتیستا، ری میستریو و سی ام پانك از كمربند خودش دفاع كرد. آندرتیكر با زدن تومبستون پایل درایور به روی باتیستا پینفال كرد.
 4. اسمكدان ورسز راء تگ تیم مچ: تیم اسمكدان (كریس جریكو، كین، مت هاردی،آرتروث، فینلی و د هارت داینستی) مقابل تیم راء (دی اكس، بیگ شو، كودی رودز، جك سوئگر، كوفی كینگستن و مارك هنری) پیروز شدند. پس از اینكه بیگ شو به هم تیمی خودش كوفی كینگستن از روی طنابها اسلم شوء زد، جریكو به روی او كاور كرد و تیم اسمكدان پیروز شد. با این برد در مجموع برند اسمكدان 2 به 1 برند راء رو در این پی پی وی شكست داد.
 5. آیرون من مچ 60 دقیقه ای (دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ): جان سینا در یك نبرد نفس گیر با شكست 6 بر 5 رندی اورتن بار دیگه قهرمان دبلیو دبلیو ای شد.

 

 • نتایج مفصل

ابتدا تیم اسمكدان رو در بك استیج می بینیم كه راج پیروزی فرایدی نایت صحبت می كنند. حالا تیم راء رو میبینیم كه كه این برند رو بهترین شوء در دو دهه اخیر می دونند. گزارشگران مایكل كول، جری لاور و تاد گریشام هستند. گزارشگران میگن كه جیم راس بعد از اون بیماری دوران نقاهت رو سپری میكنه و آرزوی سلامتی برای او می كنند. پروموی مسابقه د میز و جان موریسن پخش میشه. هر هفت نفر اعضای اسمكدان و همچنین راء در بك استیج این مسابقه رو تماشا می كنند. نكته جالب توجه این هست كه در تیم راء ، دی اكس لباس قرمز به تن ندارند.

 

مسابقه اول: قهرمان بین قاره ای جان موریسن در برابر قهرمان ایالات متحده د میز

هر دو لاك میشن و موریسن ویست لاك میكنه و میز میخواد قفل رو بشكنه اما موفق نیست. میز خودش رو به طنابها میرسونه و موریسن دبل لگ تیك دان میزنه و به روی بازوی میز كار میكنه. موریسن هیپ توس رو بلاك میكنه و با زدن فایرز من كری كاور میكنه. ساید هدلاك و شولدر تكل از موریسن. با یك شولدر تكل دیگه موریسن كاور میكنه. موریسن ساید هدلاك میكنه و میز رو به گوشه رینگ میبره. میز موفق میشه موریسن رو به بیرون از رینگ بندازه. كیك و ساید هدلاك تیك دان از میز. میز شولدر تكل میزنه اما موریسن با فلپ جك و كیپ آپ جواب میده. استندینگ شوتینگ استار پرس لز موریسن و كاور میكنه. موریسن به پشت میز فورآرم میزنه اما میز با پانچ و كیك جواب میده. میز موریسن رو به بیرون از رینگ پرت میكنه و در وسط رینگ ژست میگیره. موریسن به رینگ برمیگرده و میز میخواد سوپلكس بزنه كه موریسن بلاك میكنه و اسلاید میزنه و كاور میكنه اما میز با پل كردن بدن خودش كاور رو رد میكنه. میز میخواد نی بزنه كه موفق نیست و موریسن میره برای نك بركر اما میز رد میكنه. موریسن با كلوزلاین میز رو از روی طنابها به بیرون میندازه. هر دو به رینگ برمیگردن و موریسن كاور میكنه. موریسن میره برای آیریش ویپ اما میز اونو به بیرون از رینگ میندازه. میز میره و موریسن رو به رینگ برمیگردونه. میز به پشت موریسن نی میزنه و با بلی-تو-بك سوپلكس كاور میكنه. میز دوباره نی میزنه و به پشت موریسن كار میكنه و موریسن میول كیك میزنه. فورآرم و پانچ از موریسن. میز آیریش ویپ و بعد در گوشه رینگ رانینگ كلوزلاین میزنه. میز به پشت موریسن فورآرم میزنه و بعد در گوشه رینگ نی لیفت میزنه و سر موریسن به گوشه رینگ برخورد میكنه. میز كاور میكنه. میز چین لاك میكنه اما موریسن ریورس میكنه و رول آپ میكنه. میز تعادل خودش رو از دست میده و موریسن دوباره رول آپ میكنه. میز كیك میزنه و موریسن جواب میده. هر دو استار پانچ و كیك رد و بدل می كنند و تماشاگران فریاد بو و ییس می كشن. موریسن چندین كیك، كلوزلاین و به دنبال اون لگ لاریت میزنه و كاور میكنه. موریسن میره برای شینینگ ویزارد اما موفق نیست و میز رول آپ میكنه. موریسن تیك دان میكنه و بعد پانچ میزنه. موریسن تعادل خودش رو از دست میده و میز كلوزلاین میزنه اما موریسن اسپرینگ بورد اسپین كیك میزنه و میز به طنابها میخوره و وقتی میبینه موریسن خودش رو واسه مونسالت آماده كرده به بیرون از رینگ میره. موریسن با كرك اسكرو پسكادو به روی میز میپره و میز رو به داخل رینگ برمیگردونه و كاور میكنه. موریسن میز رو به روی ترنباكل میزاره و میره برای سوپلكس اما میز اونو به روی رینگ میندزاه. میز از روی ترنباكل دبل اسلج میزنه. میز میره برای اسكول كراشینگ فاینل اما موریسن رد میكنه و ساید راشن لگ سوئیپ میزنه و میره برای مونسالت اما میز در بالای ترنباكل موریسن رو میزنه و حالا كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: د میز (راء 1-0 اسمكدان)

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

اعضای تیم راء خوشحالی می كنند اما تیم اسمكدان ناراحت هستند. كین و كریس جریكو با اعضای تیم اسمكدان صحبت می كنند و از اینكه فینلی در هفته گشته از چماق استفاده كرده راضی هستند. كودی داره خودش رو آماد مسابقه میكنه و میگه تیم راء پیروز هست كه آرتروث وارد میشه و میگه هنوز دو مسابقه باقی مونده. كودی میگه تو مسابقه انتخابی خودت رو باختی اما بعدا جایگزین شدی. كودی میگه تو یك استار درجه دو هستی و از خودش تعریف میكنه. آرتروث میگه دلیل اینكه تو در راء هستی به خاطر پدرت هست و اگر موفقیتی بدست آوردی به خاطر رندی اورتنه. كودی میگه تو امشب پین خواهی شد. بیگ شو وارد میشه و تروث میگه كه اون خیلی چیزها از جریكو یاد گرفته. شو به تروث میگه برگرد پیش جریكو، كین و هر كسی كه لباس آبی به تن داره. اینجا جای سوپراستاران راء هست. پروموی سروایور سریس با حضور دی اكس پخش میشه.

 

مسابقه دوم: كلی كلی، گیل كیم و ملینا (تیم راء) در برابر میشل مك كول، بت فینكس و ناتالیا نیدهارت (تیم اسمكدان)

مسابقه بین گیل و بت شروع میشه و بت پانچ میزنه و بازی رو در اختیار میگیره. .................بازی تا جایی ادامه پیدا میكنه كه ملینا و بت داخل رینگ هستند. ملینا به بت ماتریكس و پانچ میزنه. ملینا دراپ كیك میزنه و با دراپ تو هولد بت رو به روی طنابها میندازه. ملینا با اسكریمینگ نی به پشت بت ضربه میزنه و موهای بت رو میكشه. ملینا اسلینگ شات سوپلكس و اینساید كرادیل میزنه و بدون اینكه داور ببینه میشل وارد میشه. ملینا با هد اسكیسرز كاور میكنه. حالا هر 6 دیوا دخل رینگ با هم در گیر میشن. بت ملینا رو میگیره و بهش اسنیك آیز میزنه و بعد بازدن سیت اوت باترفلای درایور كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: تیم دیواهای اسمكدان (راء 1-1 اسمكدان)

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

به رختكن تیم راء میریم. دی اكس میگن كه با این شرایط جایی برای شكست نمونده. سوئگر میگه من تعجب میكنم چرااینقدر نگرانید و بعد راجب توانایی های خودش در ورزش صحبت میكنه. هانتر میگه كه تیم نباید از هم جدا بشن و بعد قضیه مارك هنری و مئه یانگ در سالها قبل، بیگ شو و سر وینس مكمن و بلایی كه سر كودی در هل این ا سل اومد و جامائیكایی بودن كینگستن رو به یاد همه میاره و شان میگه ما اجازه دادیم همه در تیم باشند و به سوئگر میگه تو میتونی تیم رو ترك كنی و ما اولین نفری رو كه ببینیم جایگزین تو میكنیم كه در این لحظه هورنسواگل وارد میشه. هانتر نگاهی میكنه و میگه نه ما امشب نمیخوایم بازنده باشیم. بحث غرور و افتخار هست و بعد به اعضای تیم میگه: Are You Ready?

پروموی مسابقه وورلد هویویت چمپینشیپ پخش میشه.

 

مسابقه سوم: آندرتیكر © در برابر باتیستا در برابر ری میستریو در برابر سی ام پانك

زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد و پانك به بیرون از رینگ میره. باتیستا بعد از پانك به بیرون میره و تیكر بهش كلوزلاین میزنه. به رینگ برمیگردیم. پانك به تیكر فورآرم میزنه و در گوشه رینگ كیك. تیكر پانك رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه و ری با سیتد سنتون به روی پانك میپره. باتیستا به تیكر پانچ میزنه و تیكر لیپینگ كلوزلاین. ری به پای آندر كیك میزنه و با لیپینگ دراپ كیك تیكر رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه. تیكر به رینگ برمیگرده و به ری بیگ بوت میزنه. تیكر سر باتیستا رو به ترنباكل میزنه و بعد روی بازوی باتیستا كار میكنه. تیكر به بالای طنابها میره و اولد اسكول رو میزنه. اینبار تیكر قصد داره به ری اولد اسكول بزنه كه پانك تیكر رو هل میده. پانك ری رو از زیر طنابها به بیرون از رینگ میكشه. پانك قصد داره سوپرپلكس بزنه اما ری هدبات میزنه. پانك پانچ میزنه و سوپلكس رو اجرا میكنه. ری میره برای اسپرینگبورد اسپلش اما پانك دوباره ری رو از زیر طنابها به بیرون از رینگ میندازه. باتیستا به پانك پانچ و بعد كلوزلاین میزنه. باتیستا در گوشه رینگ یك كلوزلاین دیگه و بعد از اون پاوراسلم میزنه. باتیستا طنابها رو تكون میده اما وقتی برمیگرده بیگ بوت دریافت میكنه. ری قصد داره از روی طنابها رانا بزنه اما تیكر اونو روی هوا میگیره و میره برای لست راید اما باتیستا بهش اسپیر میزنه. باتیستا و ری به هم دیگه نگاه می كنند و كار خاصی انجام نمیدن تا اینكه تیكر سیتز آپ میكنه. تیكر ری رو میگیره اما باتیستا تیكر رو به سمت طنابها هل میده. ری 619 میزنه و باتیستا اسپاین باستر میزنه و كاور میكنه اما پانك كاور رو میشكنه. ری به پانك فورآرم میزنه و میره برای اسپرینگ بورد موو اما پانك بهش جی تی اس میزنه و كاور میكنه یك دو اما نه باتیستا كاور رو میشكنه. تیكر هلز گیت رو به روی باتیستا قفل میكنه اما پانك قفل رو میشكنه. پانك به تیكر پانچ و بعد به باتیستا كیك میزنه. پانك میخواد در گوشه رینگ رانینگ نی بزنه اما به ترنباكل میخوره و تیكر بهش لست راید میزنه و كاور میكنه یك دو ... ســـــــ... اما نه باتیستا كاور رو شكست. تیكر و باتیستا به هم پانچ رد و بدل می كنند و تماشاگران فریاد بو و ییتس میكشن. تیكر چوكسلم میزنه و كاور میكنه. پانك به تیكر پانچ میزنه اما تیكر از گلوی پانك میگیره. پانك كیك میزنه و تیكر پانك رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه. تیكر باتیستا و بلند میكنه تا بهش تومبستون بزنه اما باتیستا بهش باتیستا بمب میزنه و كاور میكنه اما ری كاور رو میشكنه و خودش به روی تیكر كاور میكنه و اینبار باتیستا كاور رو میشكنه. باتیستا و ری جر و بحث می كنند و باتیستا ری رو به زمین میندازه و تیكر به باتیستا چوكسلم میزنه. تیكر كاور میكنه یك ... دو .... ســـــــــــ ... اما نه باتیستا كیكز اوت میكنه. باور نكردنی بود. خبری از ری و پانك در مسابقه نیست. تیكر صبر میكنه تا باتیستا از جاش بلند شه ومیره برای یك چوكسلم دیگه اما باتیستا كنر میكنه. باتیستا و تیكر همزمان به هم كلوزلاین میزنند و به روی زمین میفتند. پانك میاد به روی باتیستا كاور میكنه یك ... دو ... نه موفق نیست و حالا به روی تیكر كاور میكنه یك ... دو .... و باز هم موفق نیست. باتیستا پانك رو به بیرون از رینگ میندازه و ری رو بلند میكنه و به روی پانك پرت میكنه. تیكر باتیستا رو میگیره و بهش تومبستون میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: آندرتیكر

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

بعد از مسابقه جاش متیوس به رینگ میره تا با باتیستا و ری مصاحبه كنه. جاش میگه شما خیلی به برد نزدیك بودید اما در نهایت تیكر پیروزی رو بدست آورد. ری میگه امشب عملكرد خوبی داشتیم و به برد نزدیك بودیم و از عملكرد باتیستا هم تمجید كرد. ری گفت امشب قهرمان نشدیم اما یك روز دیگه مطمئنا قهرمان میشیم. جاش نظر دیو رو میپرسه. باتیستا از ری میپرسه كه امشب ما به برد نزدیك بودیم؟ از همه تماشاگران میپرسه امشب ما به برد نزدیك بودیم؟ اما من فكر میكنم امشب من به برد نزدیك بودم. باتیستا میگه من از اینكه به برد نزدیك باشم اما نبرم حسته شدم. من از دوستی كه از پشت بهم خنجر بزنه خسته شدم و ری سعی داره بهش بگه كه اصلا اینطور نیست. باتیستا به ری میگه تو امشب مسابقه ندادی بلكه میخواستی سر من كلاه بزاری و بعد به ری حمله میكنه و كلوزلاین میزنه و ری رو به بیرون از رینگ پرت میكنه. باتیستا به ری میگه هنوز داری بازی میكنی؟ و در بیرون از رینگ بهش كیك و چوك میزنه. باتیستا به ری میگه فر میكنم با تو دوست هستم و ری از باتیستا میخواد اونو ببخشه. باتیستا ری رو به كنار رینگ مكوبه و بعد به سر ری رانینگ كیك میزنه.

تل آف د تیپ دو تیم راء و اسمكدان رو میبینیم كه كه تیم راء 373 پوند سنگینتر هست و یك قهرمانی بیشتر از اسمكدان داره.

 

مسابقه چهارم: تیم راء (تریپل اچ، شان مایكلز، بیگ شو، جك سوئگر، كودی رودز، كوفی كینگستن و مارك هنری) در برابر تیم اسمكدان (كریس جریكو، كین، مت هاردی، آرتروث، فینلی و د هات داینستی [ایسن كید و دیوید هارت اسمیت])

پیش از آغاز مسابقه داور جام برگینگ رایتس رو بالای سر میبره و به همه نشون میده. مسابقه بین تروث و كودی شروع میشه. به هم پانچ رد و بدل می كنند و تروث با لگ لاریت كاور میكنه. كودی پانچ میزنه و رول آپ میكنه و دوباره چندین پانچ به تروث میزنه. تروث پانچ و كیك میزنه. بیگ شو تگ میشه و آیریش ویپ میزنه اما در گوشه رینگ تعادلش رو از دست میده و كین به رینگ میاد. كین در گوشه رینگ كلوزلاین میزنه اما شو با رانینگ شولدر تكل و لگ دراپ كاور میكنه. سوئگر تگ میشه و به كین پانچ میزنه. كین آپركات و كلوزلاین میزنه. هاردی تگ میشه و به پشت سوئگر فورآرم میزنه و بعد با اسلم سوئگر رو به ترنباكل میزنه و با زدن كلوزلاین كاور میكنه. هاردی میره برای ساید افكت اما سوئگر البو و پانچ میزنه. هاردی پانچ میزنه و لباس سوئگر پاره میشه. هاردی در گوشه رینگ بوت و از روی ترنباكل سایلنت لگ دراپ میزنه و كاور میكنه. سوئگر به بیرون از رینگ میره. كودی حواس هاردی رو پرت میكنه و سوئگر از پشت به هاردی حمله میكنه. یاران دو تیم میخوان با هم درگیر بشن كه داور اجازه نمیده. سوئگر با دیوورس كورت كاور میكنه. مارك هنری وارد میشه و به هاردی پانچ میزنه. هنری چندین آرم رینگرز و به دنبال اون هدبات میزنه. هنری البو دراپ میزنه اما هاردی جاخالی میده و میره تا تگ یبشه كه هنری جلوش رو میگیره. هنری آیریش ویپ میزنه. مایكلز تگ میشه و به هاردی چوپ میزنه. مایكلز هاردی رو به ترنباكل میزنه و دوباره چوبز میزنه. هاردی كیك و بعد ساید افكت میزنه. فینلی تگ میشه و به مایكلز اسلم میزنه. مایكلز پانچ و بعد مایكلز فلیپ میزنه. ینلی در گوشه رینگ كیك و پانچ میزنه. فینلی و مایكلز در وسط رینگ به هم برخورد می كنند و هر دو به روی زمین میفتند. مایكلز به فینلی سوئیت چین میوزیك میزنه اما اسمیت خودش رو با فینلی تگ میكنه و به روی مایكلز اسپرینگ بورد میزنه. اسمیت اسلم میزنه و جریكو تگ میشه. جریكو تیشرت خودش رو به طرف مایكلز پرت میكنه و بعد چین لاك میكنه. مایكلز پانچ میزنه و رول آپ میكنه. جریكو كلوزلاین میزنه و كاور میكنه. جریكو به پهلوی مایكلز كیك میزنه و با كین تگ میشه. اسنپ مار و دراپ كیك از كین. اسمیت به رینگ میاد و به روی مایكلز چین لاك میكنه. نی و سایتو سوپلكس از اسمیت و كاور میكنه. اسمیت اسلم میزنه و با كید تگ میشه. كید اسپرینگ بورد البو دراپ میزنه اما مایكلز جاخالی میده. هانتر تگ میشه و به اسمیت فیس باستر  و به دنبال اون كلوزلاین میزنه. هانتر به فینلی و كید اسپاین باستر میزنه. كین به هانتر چوكسلم میزنه و هر دو تیم داخل رینگ درگیر میشن. كید به روی هانتر كاور میكنه. جریكو تگ میشه و بولداگ میزنه اما در زدن لاین سالت موفق نیست. كوفی تگ میشه و اسپرینگ بورد كلوزلاین و به دنبال اون دراپ كیك و لیپینگ كلوزلاین میزنه. كوفی بوم بوم لگ دراپ میزنه اما جریكو پاهاش رو میگیره و میره برای والز آو جریكو اما كوفی رول آپ میكنه. كوفی میره برای تروبل این پارادیس اما كید و اسمیت اجازه نمیدن. هنری به كید و اسمیت حمله میكنه اما هاردی و تروث اونو به پایین رینگ میندازن. فینلی فایرز من كری اسلم به رودز میزنه. سوئگر هم داكتر بمب به فینلی میزنه. كین به سوئگر بیگ بوت میزنه و شو هم به كین اسپیر میزنه. شو از كوفی میخواد به بالای رینگ بره اما كوفی رو میگیره و بهش چوكسلم میزنه. شو به هانتر ناك اوت پانچ میزنه و رینگ رو ترك میكنه. جریكو به روی كوفی كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: تیم اسمكدان (راء 1-2 اسمكدان)

بعد از مسابقه جریكو جام رو بالای سرش میبره و تیم اسمكدان در رینگ خوشحالی می كنند.

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

تعدادی از سربازان ارتش رو در بین جمعیت می بینیم. جان سینا در بك استیج خودش رو آماده مسابقه میكنه. پروموی مسابقه پخش میشه. كفی در بك استیج داره میره كه كودی بهش نزدیك میشه و به خاطر باخت شرزنشش میكنه. كوفی میگه ما به خاطر بیگ شو باختیم و كودی میگه تو خیلی ضعیفی. كوفی رودز رو هل میده اما رودز كوفی رو به دیوار میكوبه.

 

مسابقه پنجم: رندی اورتن در برابر جان سینا (آیرون من مچ 60 دقیقه ای، انیتینگ گوز، فالز كانت انیور)

هر دو لاك میشن و سینا به روی بازو كار میكنه و بعد ساید هدلاك تیك دان میكنه. اورتن پشت سینا رو به گوشه رینگ میزنه. اورتن در گوشه رینگ البو و پانچ میزنه. اورتن ساید هدلاك میكنه و سینا هیپ توس میزنه اما اورتن آیریش ویپ سختی به سینا میزنه و با زانو به سر سینا ضربه میزنه. یوروپن آپركات از اورتن. آیریش ویپ از سینا اما اورتن میره برای بولداگ. اورتن فورآرم میزنه. اورتن به سینا كیك میزنه و به رینگ برمیگردن. اورتن پانچ میزنه و روی بدن سینا وایمیسه. سینا اس تی اف رو قفل میكنه و رندی بلافاصله تپ اوت میكنه.

سینا 1-0 اورتن

اورتن پاوراسلم و بهدنبال اون لیپینگ نی دراپ میزنه و ژست وایپر به خودش میگیره. اورتن در بین طنابها به سینا چوك میزنه و بعد به سینا كیك میزنه و روی سینه سینا فشار میاره. اورتن سوپلكس میزنه و كاور میكنه. اورتن بعد از چند فورآرم ساید هدلاك میكنه. سینا با فشار زیاد به روی پاای خودش وایمیسه و قفل رو میشكنه و كیك ولیپ فراگ نك بریكر میزنه. سینا به بالای رینگ میره و از اونجا راكر دراپر میزنه. سینا نگاهی به تماشاگران و بعد به اورتن كه روی رینگ افتاده میكنه. سینا میره برای فایو ناكل شافل اما اورتن آر كی او میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

سینا 1-1 اورتن

10 دقیقه از مسابقه گذشته و اورتن سینا رو از روی اپرون به دیواره كنار رینگ میزنه. اورتن سر سینا رو به پله ها میكوبه. فرانت فیس لاك از اورتن و سینا رو به روی اپرون میفرسته. اورتن رویه بالای میز گزارشگران رو برمیداره و كلاه جری لاور رو هم به زمین پرت میكنه. اورتن با مانیتور به سر سینا ضربه میزنه. اورتن كاور میكنه یك دو اما سینا كیكز اوت كرد. اورتن سینا رو به رینگ برمیگردونه و با میكروفن به سر سینا ضربه میزنه و دوباره كاور میكنه. اورتن حرفهایی به سینا میزنه و بعد به سینا پانچ میزنه. به نظر سر سینا خون اومده و داور وضعیت رو چك میكنه. زمان استوپ شد. سینا به اورتن پانچ میزنه و اورتن رو از بالای طنابها به بیرون از رینگ میندازه. سینا اورتن رو به سمت پله ها میفرسته اما اورتن ریورس میكنه و با آیریش ویپ سینا رو به پله ها میكوبه. اورتن در همونجا كاور میكنه اما موفق نیست. اورتن به سر سینا كه روی پله ها هست فشار میاره. دوباره كاور و دوباره سینا در شماره دو كیكز اوت میكنه. اورتن سینا رو به رینگ برمیگردونه و روی سر سینا كار میكنه. پازده دقیقه از مسابقه رو پشت سر گذاشتیم و اورتن به سینا پانچ میزنه. اورتن برای زدن آر كی او سینا رو بلند میكنه اما سینا كنر میكنه. سینا دو تا سولدر تكل و به دنبال اون بلو تاندر بمب میزنه و حالا زمان فایو ناكل شافل هست. سینا ناكل شافل رو میزنه و میره برای اتیتیود اجاسمنت كه رندی اونو به آر كی او تبدیل میكنه و هر دو همزمان كاور می كنند.

سینا 2-2 اورتن

اورتن تعادل خودش رو در گوشه رینگ از دست میده. سینا اورتن رو به روی ترنباكل میزاره و از اونجا اتیتیود اجاسمنت میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

سینا 3-2 اورتن

كودی رودز و تد دیبیاسی به سینا حمله می كنند و دیبیاسی به سینا دریم استریت میزنه. لگسی رندی رو میكشن و به روی سینا میزارن و داور كاور میكنه یك دو سه.

سینا 3-3 اورتن

كوفی كینگستن میاد و با صندلی به پشت رودز و دیبیاسی ضربه میزنه. ارتن به روی اپرون رفته در حالیكه گلوی خودش رو گرفته. سینا دبل لگ تیك دان میزنه و بعد اورتن پانچ میزنه و اورتن به بیرون از رینگ میفته. مبارزه به قسمت ورودی كشیده میشه و سینا اورتن رو به نرده ای كه اونجا هست میزنه. سینا پانچ میزنه و اورتن به روی زمین میفته. اورتن سینا رو با سر به نرده میزنه. اورتن به سر سینا بر روی استیج كیك میزنه. اورتن كاور میكنه. اورتن فیس لاك میكنه و بعد سر سینا رو به دیواره ای كه اونجا هست میزنه. اورتن سینا رو به میان وسایل اكتریكی  پرت میكنه و سر و صدای زیادی بلند میشه. اورتن كاور میكنه یك دو سه.

سینا 3-4 اورتن

سینا اورتن رو میزنه و در قسمت ورودی اورتن با صندلی به پشت سینا ضربه میزنه. اورتن سینا رو به روی دیواره (برقی) میزاره و كنترلش هم در دستش هست. داوران سعی دارند جلوی اورتن رو بگیرن اما موفق نمیشن. كنترل كار نمیكنه و اورتن عصبی هست. اورتن به سر سینا پانچ میزنه. اورتن در قسمت ورودی چند ضربه دیگه به سینا میزنه و بازی به كنار رینگ كشیده میشه و اورتن با آیریش ویپ سینا رو به پله های كنار رینگ میكوبه. 30 دقیقه از مسابقه گذشته و وارد نمه دوم مسابقه میشیم. اورتن با پلكان به سر سینا ضربه میزنه و كاور میكنه اما سینا كیكز اوت میكنه. اورتن به پهلوی سینا كیك میزنه و به كمر سینا فشار میاره. اورتن یك صندلی دیگه برمیداره و با اون به پشت سینا ضربه میزنه. اورتن بار دیگه (در بیرئن از رینگ) كاور میكنه اما موفق نیست. هر دو به رینگ برمیگردن و اورتن منتظر هست تا سینا از جاش بلند شه اما سینا با اینساید كرادل كاور میكنه یك دو سه.

سینا 4-4 اورتن

اورتن به سینا پانچ میزنه. اورتن سینا رو بلند میكنه و بر روی زمین بهش دی دی تی مخصوص به خودش رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

سینا 4-5 اورتن

اورتن دوباره میره برای یك كاور دیگه اما سینا كیكز اوت میكنه. اورتن كیك، فورآرم و لیپینگ نی دراپ میزنه و كاور میكنه. اورتن پانچ میزنه و سینا به زمین میفته. اورتن باز هم كاور میكنه. سینا به زحمت به روی پاهای خودش وایمیسه اما اورتن پانچ میزنه و سینا به زمین میفته و یك كاور دیگه از اورتن. سینا پانچ میزنه و اورتن رینگ رو ترك میكنه و به قسمت ورودی میره. سینا به قسمت ورودی میره و اورتن پانچ و كیك میزنه. اورتن به مانیتور و زمان مسابقه نگاه میكنه. سینا به اورتن پانچ میزنه و اورتن به رینگ برمیگرده. وقتی سینا به رینگ برمیگرده اورتن بهش پانچ میزنه. اورتن سعی داره بر رو قسمتی از سر سینا كه اسیب دیده بود كار كنه. اورتن به چشم سینا ضربه میزنه و سینا به روی اپرون میره. اورتن میره برای یك دی دی تی دیگه اما سینا از طنابها میگیره و اورتن رو بلند میكنه برای زدن اتیتیود اجاسمنت اما اورتن كنر میكنه و رینگ رو ترك میكنه و به میان تماشاگران میره. سینا هم به دنبال اورتن. اورتن به مكانی بالاتر در سالن میره و مبارزه در اونجا ادامه پیدا میكنه و اورتن با سطل زباله ضربه ای میزنه و پایین میاد. سینا اورتن رو به دیواره ای كه اونجا هست میكوبه و بعد كیك میزنه. اورتن از روی پله ها غلت غلتان پایین میاد و سینا هم به دنبال او. وارد 15 دقیقه پایانی شدیم. سینا پشت اورتن رو به دیواره كنار رینگ میكوبه و كاور میكنه. سینا سر لورتن رو به پلكان میكوبه و كاور میكنه اما اورتن كیكز اوت میكنه. سینا اورتن رو به دیواره رینگ میكوبه و اورتن بازوی خودش رو میگیره. سینا دوباره این كار رو تكرار میكنه و بر روی شانه ی اورتن كار میكنه. سینا اورتن رو به قسمتی كه زنگ رینگ هست میفرسته و اورتن در اونجا به روی زمین میفته. سینا با پلكان ضربه ای به سر رندی میزنه و پلكان رو بالای سرش میگیره و فریاد میكشه مثل اینكه كاپ برگینگ رایتس رو برده. سینا میگه میخوام كار رو تموم كنم و رندی رو به روی دوشش بلند میكنه و ببه بالای پلكان كه در كنار میز گزارشگران هست میره و از اونجا به رندی به روی میز اتیتیود اجاسمنت میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

سینا 5-5 اورتن

سینا دوباره كاور میكنه اما اورتن كیكز اوت میكنه. سینا یك میز به داخل رینگ میبره. سینا رندی رو به رینگ برمیگردونه و اونو به روی میز میزاره و خودش به بالای رینگ میره تا لگ دراپ بزنه اما اورتن جاخالی میده و سینا به روی میز فرود میاد. به 5 دقیقه پایانی مسابقه رسیدیم. هر دو پانچ رد و بدل میكنند وتماشاگران فریاد بو وییس رو سر میدن. اورتن كنترل مسابقه رو در دست میگیره. 3 دقیقه باقی مانده. سینا فلایینگ شولدر تكل میزنه اما اورتن جاخالی میده و سینا به داور میخوره. اورتن آر كی او میزنه اما داور روی زمین افتاده. رندی میخواد تا یك داور دیگه به رینگ بیاد. داور خودش رو به رینگ میرسونه و كاور میكنه یك دو ســـــــــــ.. اما نه سینا كیكز اوت میكنه. اورتن با تعجب به داور نگاه میكنه و داور رو میزنه و داور دوم هم به روی زمین میفته. دقیقه پایانی مسابقه رو میبینیم. اورتن میره برای فیلد گل اما سینا جاخالی میده. سینا اس تی اف رو قفل میكنه و 55 ثانیه به پایان باقی مونده. زمان داره میگذره و سینا همچنان اس تی اف رو قفل كرده. رندی فشار زیادی رو تحمل میكنه. 20 ثانیه باقی مونده. رندی سعی داره خودش رو نجات بده و سینا فشار زیادی رو میاره. حالا ثانیه ها یك رقمی میشن 10-9-8-7 ... و در 5 ثانیه مانده به پایان مسابقه رندی تپ اوت میكنه.

سینا 6-5 اورتن

هایلایتهایی از مسابقه رو میبینیم. سینا كمربند رو بالای سرش میبره و خوشحالی میكنه.

» دریافت قسمت اول عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

» دریافت قسمت دوم عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

» بابت تاخیر در ارسال اخبار پوزش می طلبیم.

نظرات() 

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :