تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - مطالب آذر 1388

جان سینا عشق و زندگی

 

آخرین پی پر ویوی سال رو تماشا می‌كنیم. مسابقات دبلیو دبلیو ای تی‌ال‌سی (تیبلز، لدرز اَند چیرز) به طور زنده از ورزشگاه AT&T سنتر واقع در سن آنتونیو، تگزاس پخش می‌شوند. امشب شش قهرمان باید از عنوان‌های خودشون دفاع كنند.

 

 • نتایج كوتاه
 1. لدرمچ: قهرمان ای سی دبلیو كریستین با شكست شلتون بنجامین از كمربندش دفاع كرد.
 2. درو مك اینتایر با زدن كوباشی ‌دی‌دی‌تی مقابل جان موریسن پیروز شد تا به عنوان قهرمان جدید بین قاره‌ای لقب بگیره.
 3. میشل مك كول‌(به همراه لیلا) با زدن بیگ بوت میكی جیمز رو برد و از كمربند زنان دفاع كرد.
 4. تیبلز مچ: شِیمس با شكست جان سینا اولین قهرمان ایرلندی دبلیو دبلیو ای شد.
 5. چیر مچ: آندرتیكر با زدن تومبستون و شكست باتیستا كمربند سنگین وزن رو نزد خودشنگه داشت.
 6. رندی اورتن با زدن آر كی او مقابل كوفی كینگستن پیروز شد.
 7. تی‌ال‌سی مچ: دی جنریشن اكس با شكست جریشو برنده ی كمربندهای یونیفاید تگ تیم شدند و اولین قهرمانی تگ تیمشون در قالب گروه دی اكس رو بدست آوردند.

 

 • نتایج مفصل

پروموی پی پر ویو پخش میشه و به ورزشگاه میریم و گزارشگران ما جری لاور، مایكل كول و مت استرایكر هستند.

مسابقه اول: كریستین © در برابر شلتون بنجامین (لدر مچ) (ای سی دبلیو چمپینشیپ)

هر دو به كمربند كه در بالای رینگ آویزان هست نگاه می كنند و مسابقه آغاز میشه. هر دو گلاویز میشن و شلتون پشت كریستین رو به گوشه رینگ میرسونه. هر دو دوباره گلاویز میشن و شلتون ساید هدلاك میكنه. دراپ كیك از كریستین. آیریش ویپ از كریستین و شلتون به بالای ترنباكل میره و از اونجا فورآرم میزنه و بعد كیك و پانچ از شلتون. شلتون قصد داره به بیرون از رینگ بره تا نردبان بیاره اما كریستین جلوش رو می‌گیره. شلتون در زدن دراگون ویپ موفق نیست اما نك بریكر رو میزنه. شلتون به بیرون از رینگ میره تا نردبان بیاره اما كریستین متوقفش میكنه و اونو به گاردریل میكوبه. كریستین یك نردبان به رینگ میندازه و شلتون اونو به گاردریل میكوبه. شلتون در داخل رینگ میخواد به بالای نردبان بره كه كریستین میاد و با زدن دبل جامپ كراس بادی جلوش رو می گیره. كریستین یك نردبان دیگه رو در وسط رینگ ست میكنه و شروع میكنه به بالا رفتن از نردبان اما شلتون اونو از نردبان پایین میكشه. پانچ و آیریش ویپ از كریستین. شلتو روی پای خودش فرود میاد و مانكی فلیپ میزنه و به بالای نردبان میره اما كریستین هلش میده. كریستین، شلتون رو به بیرون از رینگ میندازه و نردبان رو هم به روی او پرت میكنه. شلتون یك پشت پا به كریستین میزنه و باعث میشه كریستین به نردبان بخوره و ازش خون جاری بشه. وضعیت كریستین رو چك می‌كنند و داور هم شلتون رو متوقف كرده تا اینكه كریستین میتونه به مسابقه ادامه بده. شلتون از نردبان بالا میره اما كریستین اونو پایین میكشه و درگیری به بیرون از رینگ كشیده میشه. كریستین، شلتون رو به میان تماشاگران میندازه و یك نردبان دیگه به داخل رینگ میبره. هر دو بر روی همون نردبان با هم درگیر میشن و شلتون، كریستین رو پایین میندازه. شلتون با كَنن بال به روی كریستین میپره و هر دو نقش بر زمین میشن. پانچ از شلتون و كریستین روی گاردریل میفته. شلتون روی میز گزارشگران رو خالی میكنه و بعد نردبانی بین رینگ و میز گزارشگران میزاره. كریستین سعی داره شلتون رو پرت كنه روی نردبان اما شلتون زیرآبی میره. حالا شلتون قصد داره كریستین رو پرتاب كنه اما كریستین هلش میده و شلتون به یك نردبان دیگه برخورد میكنه. هر دو به رینگ برمی گردند و كریستین یك نردبان در گوشه رینگ میزاره و پانچ و كیك میزنه. شلتون آیریش ویپ میزنه و كریستین با صورت به نردبان برخورد میكنه. شلتون، كریستین رو بین ترنباكل و نردبان قرار میده و به كریستین پانچ میزنه. شلتون میره برای استینگر اسپلش اما كریستین نردبان رو به سمت شلتون پرتاب میكنه و شلتون به روی زمین میفته. كریستین نردبان رو در وسط رینگ قرار میده و شروع میكنه به بالا رفتن اما شلتون اونو از روی نردبان هل میده. دراگون ویپ از شلتون.
شلتون سر كریستین رو به نردبانی كه روی طنابهاس میزنه. شلتون به بالای نردبان میره اما كریستین با زدن اینورتد دی‌دی‌تی اونو به زمین میندازه. كریستین نردبان رو در دست داره و وقتی شلتون رو روی ترنباكل میبینه قصد داره نردبان رو به شلتون بكوبه. شلتون از نردبان بالا میره اما كریستین هلش میده و شلتون یك پاش رو نردبان و پای دیگش روی طنابهاست. شلتون كلوزلاین میزنه و كریستین به بیرون از رینگ میفته. شلتون یك نردبان بزرگ رو برمی‌داره و اونو باز میكنه. شلتون كمربند رو لمس میكنه اما كریستین اونو می گیرهو در اون بالا با هم درگیر میشن. شلتون از بالای نردبان پاوراسلم میزنه و هر دو به روی زمین میفتند. كریستین نردبان رو هل میده و یك دیگه رو میاره و در گوشه رینگ میزاره. شلتون به كریستینی كه حواسش نیست بر روی نردبان استینگر اسپلش میزنه. شلتون به بالای نردبان میره و كمربند رو در دست داره اما كریستین نردبان رو هل میده و شلتون حالا از كمربند آویزان هست. در حالیكه شلتون اون بالا آویزونه كریستین یك نردبان دیگه میاره و در وسط رینگ قرار میده. حالا كریستین كمربند رو در اختیار داره اما نردبانی نیست كه روی اون وایسه. شلتون، كریستین رو می‌گیره و با پاوراسلم اونو روی نردبانی كه به ترنباكل تكیه داده شده میندازه.
هر دو از نردبان بزرگ بالا میرن اما كریستین به كمربند نزدیك تر هست. شلتون كریستین رو هل میده و به فكر این میفته كه سانست فلیپ پاور بمب بزنه اما این كار او كمی طول میكشه و باعث میشه كریستین رانا بزنه. درگیری در اپرون ادامه پیدا میكنه و شلتون قصد داره بر روی نردبانی كه روی اپرون و میز گزارشگران قرار داده شده جرمن سوپلكس بزنه. پندولوم كیك از كریستین و شلتون روی نردبان افتاده و كریستین به بالای رینگ میره و از اونجا به روی شلتون اسپلش میزنه و نردبان به شكل V در میاد. مسابقه واقعا جذاب و تماشایی هست. كریستین یك نردبان رو در وسط رینگ ست میكنه و از نردبان بالا میره. شلتون در بیرون از رینگ روی زمین هست و كریستین كمربند رو باز میكنه.

برنده مسابقه: كریستین همچنان قهرمان ای سی دبلیو

بعد از مسابقه كریستین كمربند رو بالا گرفته و خوشحال هست و گروه پزشكی وضعیت شلتون رو چك می كنند. كریستین به حریفش كه در بیرون از رینگ هست نگاهی میكنه. گزارشگران میگن ما امشب برای كمربندهای تگ تیم هم مسابقه ی تیبلز، لدرز اَند چیرز خواهیم داشت و پرومویی از درگیری جریشو و دی اكس در راء هفته گذشته رو تماشا می كنیم.

 

مسابقه دوم: جان موریسن © در برابر درو مك اینتایر (اینتركانتیننتال چمپینشیپ مچ)

هر دو گلاویز میشن و مك اینتایر پشت موریسن رو به ترنباكل میرسونه و یك كلین بریك میده. موریسن روی مچ دست كار میكنه اما اینتایر فورارم میزنه و میره برای نیرفال. آرم بار از اینتایر اما موریسن آرم درگ و پانچ میزنه. یوروپین آپركات از موریسن اما اینتایر آیریش ویپ میزنه. موریسن به روی اپرون میره و شولدر و به دنبالش هد سیزرز میزنه. كیك به سر اینتایر و موریسن میره برای نیرفال. اینتایر به بیرون از رینگ میره و موریسن به دنبالش و اینتایر موریسن رو به میله رینگ میكوبه. موریسن روی زمین میفته. اینتایر، موریسن رو به رینگ برمی‌گردونه و میره برای نیرفال. اینتایر، موریسن رو به ترنباكل میكوبه و در گوشه رینگ پانچ میزنه و داور سعی داره اونو از موریسن جدا كنه. اینتایر، موریسن رو در قسمت اپرون آویزون میكنه و شروع میكنه به زدن فورارم و بعد با زدن كلوزلاین میره برای نیرفال.
موریسن آرم بار میكنه و تبدیلش میكنه به كراس فیس. فورارم و كیك از موریسن اما اینتایر با كیك جواب میده. اینتایر در گوشه رینگ كلوزلاین و به دنبالش سوپلكس میزنه و میره برای نیرفال. اینتایر دوباره آرم بار میكنه. كیك از موریسن اما اینتایر بیگ بوت میزنه و بعد به فورآرم به سینه. اینتایر چند بار میره برای نیرفال. اینتایر باز هم آرم بار میكنه و پشت موریسن كار میكنه. موریسن پانچ میزنه و اینتایر جواب میده. موریسن دی‌دی‌تی میزنه و هر دو روی زمین میفتند. پانچ و كلوزلاین از موریسن و بعد لگ لاریت میزنه و در اخر با زدن بوت به سر اینتایر میره برای نیرفال. موریسن به بالای رینگ میره و با زدن میسل دراپ كیك میره برای نیرفال. اینتایر به زانوی موریسن كیك میزنه و موریسن كمی میلنگه. ریورس ویل بارو اسلم از اینتایر و كاور میكنه. اینتایر به سر موریسن سیلی میزنه اما موریسن دراپ سالت میزنه و اینتایر به بیرون از رینگ میفته. موریسن به دنبال اینتایر به بیرون از رینگ میره اما اینتایر پانچ میزنه. اینتایر به سمت موریسن حمله میكنه اما با جاخالی موریسن به گاردریل برخورد میكنه. موریسن اسپین كیك میزنه و هر دو روی زمین هستند. هر دو به رینگ برمی گردن و اینتایر به سمت موریسن حمله‌ور میشه اما موریسن باز هم جاخالی میده و اینتایر با شانه به گوشه رینگ میخوره. كُرك اسكرو اسپیت لگد مونسالت از موریسن و كاور میكنه یك دو اما نه داور شمارش رو متوقف كرد چونكه پای اینتایر در زیر طناب هست. كیك از موریسن. مك اینتایر سعی داره موریسن رو به ترنباكل بكوبه اما موریسن خودش رو نگه میداره و در حالیكه داور حواسش به كمربند موریسن هست مك اینتایر به چشم موریسن ضربه میزنه و حالا فینیشر خودش كوباشی دی‌دی‌تی رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: درو مك اینتایر (قهرمان جدید بین قاره‌ای)

در بك استیج وینس مكمن به درو به خاطر بردن كمربند تبریك میگه. جاش میخواد با وینس مصاحبه كنه اما وینس میگه با درو صحبت كن. جاش به درو میگه كه تو با بدست اوردن سریع كمربند همه رو غافلگیر كردی. درو میگه این برد سریع من اجتناب ناپذیر بود. شِیمس به اونجا میاد و درو رو به خاطر بردش تحسین میكنه. شِیمس میگه این برد چشمگیری بود اما درو تنها تازه واردی نیست كه تی‌ال‌سی رو با عنوان قهرمانی ترك میكنه.

 

مسابقه سوم: میشل مك كول © در برابر میكی جیمز (وومنز چمپینشیپ مچ)

قبل از اینكه میكی وارد رینگ بشه میشل به بیرون از رینگ میره و اجازه ورود اولیه رو به میكی نمی ده. به رینگ می‌ریم و هر دو دیوا گلاویز میشن و میكی، میشل رو به گوشه رینگ میبره و بعد تیك دان میكنه و بعد البو میزنه. هر دو غلت میخورن و به بیرون از رینگ میرن و در حالیكه میكی روی اپرون هست میشل به كنار گاردریل میفته. هر دو به رینگ برمی گردند و دوباره به جون هم میفتن. هر دو موی همدیگه رو میكشن و سرانجام میكی جك نایف كاور میكنه. میكی با رول آپ و به روی پل بردن دوباره میره برای نیرفال. فورآرم به پشت میكی از طرف میشل و میكی سعی داره كروسیفیكس تیك دان كنه اما میشل، میكی رو به سمت ترنباكل میبره. نی از میشل و كاور میكنه. اسنپ مار از میشل و با زدن نی به پشت میكی دوباره میره برای نیرفال.
چین لاك از میشل و بعد صورت میكی رو به كف رینگ میزنه. میكی البو میزنه تا خودش رو آزاد كنه اما میشل به كار روی میكی ادامه میده. كیك به پهلوی میكی و بعد نی میزنه و بعد قصد داره ... رو بكشه كه میكی با زدن فورآرم اجازه نمیده. بك بریكر از میشل و میره برای نیرفال. میكی با اینساید كریدل میره برای نیرفال. میشلف میكی رو به میله گوشه رینگ میكوبه و میكی به بیرون از رینگ میفته. میشل، میكی رو به گاردریل میكوبه و بعد به رینگ برمیگرده تا جلوی كونت داور رو بگیره. میشل دوباره به سمت میكی میره اما میكی جاخالی میده و میشل به گاردریل میخوره. میكی در بیرون از رینگ هد سیزرز و تژپرس میزنه. قبل از اینكه دیواها به رینگ بیان لیلا قصد داره دخالت كنه. یك تژ پرس دیگه از میكی. میشل میره برای كلوزلین اما میكی جاخالی میده و خودش كلوزلاین میزنه. یك كلوزلاین دیگه از میكی و به دنبالش فورآرم. میشل، میكی رو به روی اپرون میفرسته. میكی به بالای ترنباكل میره و لیلا دخالت میكنه و میكی رو از روی ترنباكل به پایین میندازه. میكی به لیلا كیك میزنه و میشل هم اشتباهی به لیلا ضربه میزنه تا لیلا به بیرون از رینگ بیفته. میكی با رول آپ میره برای نیرفال. میشل بیگ بوت میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: میشل مك كول

 

پروموی مسابقه‌ی دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ پخش میشه.

مسابقه چهارم: جان سینا © در برابر شِیمس (تیبلز مچ) (دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ)

شیمس از سینا میخواد به وسط رینگ بیاد و سینا بهش پانچ میزنه و به سمت ترنباكل میفرسته. آیریش ویپ و بولداگ از سینا. پانچ از سینا و اونو بهگوشه دیگر رینگ میفرسته. سینا بوت دریافت میكنه و بعد شیمس كلوزلاین میزنه. سوپلكس از شیمس و به سر سینا پانچ میزنه. شیمس میره تا یك میز بیاره اما سینا جلوش رو میگیره و سر شیمس رو به میز گزارشگران میزنه. پانچ از سینا و شیمس رو به گاردریل میكوبه. شیمس، سینا رو به میله رینگ میكوبه. سینا با ایریش ویپ شیمس رو به پلكان میكوبه. سینا اولین میز رو از زیر رینگ بیرون میاره و اونو در بیرون از رینگ باز میكنه و شیمس رو در گوشه‌ی میز قرار میده. سینا به بالی رینگ میره اما شیمس از روی میز بلند میشه و به داخل رینگ میره و در اونجا در بازگشت سینا به رینگ بهش نی میزنه. رانینگ پاوراسلم از شیمس. سینا بر روی اپرون هست و شیمس پانچ میزنه. سینا محكم از طنابها گرفته و نمیخواد كه روی میز سقوط كنه. شیمس همچنان در روی اپرون به سینا پانچ میزنه. سینا شولدر میزنه و به رینگ برمی‌گرده. شیمس پانچ میزنه اما سینا جاخالی میده و شیمس رو روی دوشش میبره تا اتیتود اجاستمنت بزنه اما تصمیمش عوض میشه و به سمت طنابها میاد تا شیمس رو با زدن اجاستمنت به روی میز بندازه اما شیمس از روی دوش سینا پایین میاد و سینا رو به ترنباكل میكوبه. شیمس به سر سینا پانچ میزنه و سر سینا رو به پلكان میكوبه. پانچ از سینا و شیمس رو به پلكان میكوبه. سینا میره برای اتیتود اجاستمنت در بیرون از رینگ اما شیمس باز هم كنر میكنه. شیمس قصد داره بر روی میز پاور بمب بزنه اما سینا اجازه نمیده. سینا در قسمت ورودی سوپلكس رو هم بلاك میكنه و خودش سوپلكس رو اجرا میكنه. سینا میز رو جمع میكنه و به قسمت ورودی میاره و سعی داره با اسلم شیمس رو به روی میز بندازه اما شیمس اجازه نمیده. درگیری به داخل تماشاگران كشیده میشه و سینا از پشت به شیمس حمله میكنه. پانچ از سینا. سینا با كلوزلاین شیمس رو از روی گاردریل به كنار رینگ میفرسته. سینا دمین میز رو هم میاره و اونو در بیرون از رینگ باز میكنه. شیمس بایسیكل كیك میزنه و سینا به روی زمین میفته. شیمس یك میز دیگه برمی‌داره و به داخل رینگ میبره در حالیكه سینا در بیرون از رینگ روی زمین هست. شیمسمیز رو در گوشه رینگ قرار میده. شیمس میره سینا رو بیاره اما سینا شیمس رو به زمین میندازه و میره تا اس تی اف رو قفل كنه. به رینگ برمی گردیم و دو شولدر تكل از سینا و بلو تاندر بمب میزنه. حالا نوبت فایو ناكل شافل هست. میزی در رینگ وحود نداره و سینا اتیتود اجاستمنت رو هم میزنه. سینا یك میز به داخل رینگ میاره و اونو باز میكنه. سینا، شیمس رو روی ترنباكل میزاره و میره برای سوپر اتیتود اجاستمنت اما شیمس البو میزنه و خودش رو رها میكنه و سینا به روی زمین‌(داخل رینگ) میفته. سینا دوباره به روی ترنباكل میره و سعی داره سوپرپلكس بزنه اما شیمس سینا رو هل میده و سینا به روی میز سقوط میكنه و داور زنگ پایان مسابقه رو به صدا در میاره.

برنده مسابقه: شیمس (قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای)

بعد از مسابقه شیمس در داخل رینگ خوشحالی میكنه و بالای سر سینا قرار می گیره و كمربند دبلیو دبلیو ای رو بالای سرش میبره.

پرومویی از تریبیوت تو د تروپس رو تماشا می كنیم كه این شنبه به روی ایر خواهد رفت. گزارشگران راجب قهرمانی شیمس صحبت می‌كنند و لاور تعجب میكنه كه سینا چطوری با یك هل از روی تزنباكل به روی میز افتاد.

 

مسابقه پنجم: آندرتیكر © در برابر باتیستا (چیر مچ) (وُرلد هویویت چمپینشیپ)

باتیستا سعی داره یك صندلی به داخل رینگ بیاره اما تیكر جلوش رو می گیره. تیكر قصد داره از صندلی استفاده كنه اما باتیستا كیك میزنه. كلوزلاین و بعد پانچ از تیكر. آیریش ویپ از تیكر اما باتیستا كلوزلاین میزنه. مبارزه به بیرون از رینگ كشیده میشه و تیكر، باتیستا رو به پلكان میكوبه. تیكر قصد داره از صندلی استفاده كنه اما باتیستا كیك میزنه و تیكر رو به پلكان میكوبه. پانچ از باتیستا و دور رینگ رو یك دور می زنند. تیكر یك صندلی به داخل رینگ پرت میكنه و مبارزه همچنان در بیرون از رینگ جریان داره. باتیستا تیكر رو به دیواره‌ی رینگ میزنه اما تیكر هم باتیستا رو به منطقه‌ای كه زنگ رینگ وجود داره میفرسته. تیكر میره برای رانینگ بوت اما باتیستا جاخالی میده و تیكر روی گاردریل فرود میاد. باتیستا به پشت تیكر چیرشات میزنه. باتیستا با صندلی چوك میزنه. باتیستا به كار روی تیكر ادامه میده و بعد تیكر رو در كنار میله رینگ قرار میده و فشار میاره اما تیكر خودش رو نجات میده. تیكر، باتیستا رو روی اپرون میزاره و بعد لگ دراپ میزنه. تیكر میره برای نیرفال. تیكر میره برای اُلد اسكول اما باتیستا اجازه نمیده. باتیستا میخواد سوپرپلكس بزنه اما تیكر پانچ میزنه. باتیستا موفق میشه سوپرپلكس بزنه و هر دو به روی زمین میفتند. باتیستا میره برای باتیستا بمب بر روی صندلی اما تیكر بك بادی دراپ میزنه و باتیستا به روی صندلی میفته. باتیستا و تیكر پانچ می‌زنند و تماشاگران بووو/یی می‌كشند. اسپاین باستر از باتیستا و میره برای نیرفال. باتیستا صندلی رو روی ترنباكل میزاره و به تیكر پانچ میزنه. فلایینگ كلوزلاین از تیكر و بعد سیت آپ میكنه. تیكر به بالای رینگ میره و موفق میشه اُلد اسكول رو بزنه. آیریش ویپ و به دنبال اون اسنیك آیز از تیكر اما باتیستا حركت بعدی تیكر رو میدونه و بیگ بوت رو به اسپیر تبدیل میكنه. باتیستا به تیكر بر روی صندلی اسپاین باستر میزنه و طنابها رو تكون میده و میره برای باتیستا بمب اما بین پاهای تیكر گیر میفته و تیكر هلز گیت رو قفل میكنه. باتیستا سعی داره خودش رو نجات بده و موفق میشهاز طنابها بگیره. باتیستا به بیرون از رینگ میره و زیر دستی یك صندلی هم تو دستش می گیره. تیكر به بیرون از رینگ میره اما باتیستا با صندلی به گلوی تیكر ضربه میزنه.
به رینگ برمی‌گردیم و باتیستا قصد داره در گوشه رینگ اسپیر بزنه اما تیكر جاخالی میده و باتیستا به صندلی كه قبلا روی ترنباكل گذاشته بود برخورد میكنه. تیكر میره برای نیرفال. تیكر ست میكنه برای زدن چوكسلم و موفق میشه اون رو اجرا كنه و كاور میكنه یك دو ســــــ... اما باتیستا كیك اوت كرد. تیكر میره برای تومبستون اما باتیستا كنر میكنه. باتیستا قصد داره تیكر رو به گوشه رینگ بكوبه اما داور اونجاست. باتیستا لو بلو میزنه و با صندلی به تیكر ضربه میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: باتیستا

باتیستا كمربند رو گرفته و به قسمت ورودی میره اما تدی لانگ میاد و میگه اگرچه استفاده از صندلی قانونی هست اما استفاده‌ی نادرست از اون نه. من نمیتونم اجازه بدم كه كمربند سنگین وزن با همچین حركت بی ارزشی جابجابشه بنابراین مسابقه تكرا خواهد شد.

زنگ مسابقه دوباره به صدا در میاد و تیكر سیت آپ میكنه. باتیستا میره تا تیكر رو با صندلی بزنه اما تیكر هش بیگ بوت و بعد چیرشات میزنه. تیكر جفت و جور میكنه و تومبستون رو هم میزنه یك دو سه.

برنده مسابقه: آندرتیكر همچنان قهرمان سنگین وزن

 

پرومویی از رویال رامبل پخش میشه.

گزارشگران راجب درگیری كوفی و اورتن صحبت می كنند و پروموی این مسابقه رو تماشا می كنیم. كوفی آماده‌ی ورود به رینگ هست كه لگسی میان بهش میگن ما نمیخوایم به تو حمله كنیم چونكه میخوایم اجازه بدیم خود رندی این كار رو در رینگ انجام بده. كوفی میگه من كه باورم نمیشه و تد و كودی میگن تو هیچ وقت یك مسابقه‌ی تك به تك به خوبی مسابقه با رندی نخواهی داشت. تد میگه حتما كوفی ترسیده و كوفی میگه چرا باید بترسم وقتیكه رندی به جای اینكه خودش بیاد بگه كفترای نامه بر خودش رو فرستاده. كوفی به سمت رختكن رندی میره و وارد اتاق میشه و میگه من امشب تو رو شكست خواهم داد.

مسابقه ششم: رندی اورتن در برابر كوفی كینگستن

اورتن ساید هدلاك و تیك دان میكنه. كوفی میره برای هدسیزرز اما اورتن ساید هدلاك میكنه تا اینكه كوفی دوباره میره برای هد سیزرز و اورتن رد میكنه و كوفی همرلاك میكنه اما اورتن ریورس میكنه. هر دو گلاویز میشن و اورتن پانچ میزنه اما كوفی جاخالی میده و اورتن، كوفی رو به ترنباكل میكوبه و در گوشه‌ی رینگ شروع میكنه به زدن كیك كه توسط داور متوقف میشه. پانچ از كوفی و اورتن آیریش ویپ میزنه و به سمت كوفی میره اما بوت دریافت میكنه. اورتن با زدن پاور اسلم میره برای نیرفال. اورتن چین لاك میكنه. كوفی در گوشه رینگ پانچ میزنه و داور اونو از رندی جدا میكنه. كوفی به روی ترنباكل میره و پانچ میزنه و اورتن میره برای زدن پاوربمب اما كوفی تبدیلش میكنه به سانست فلیپ. ساید راش لگ سوئیپ از كوفی و میره برای زدن بوم بوم لگ دراپ اما اورتن به بیرون از رینگ میره. كوفی بیسبال اسلاید میزنه اما اورتن جاخالی میده. كوفی به بالای رینگ میره تا كراس بادی بزنه اما اورتن روی هوا بهش دراپ كیك میزنه و هر دو به روی زمین میفتند. اورتن به رینگ برمی گرده تا كونت داور رو متوقف كنه و دوباره به بیرون از رینگ میره. اورتن، كوفی رو به پلكان میكوبه و كوفی رو به رینگ برمی گردونه.اورتن روی بدن كوفی فشار میاره. اورتن، كوفی رو روی طنابها میندازه و به كار كردن روی دنده‌ی كوفی ادامه میده و بعد با زدن نی دراپ میره برای نیرفال. اورتن منتظر هست تا كوفی از جاش بلند شه و بعد بهش پانچ میزنه. كیك به پهلوی كوفی و به دنبالش یوروپین آپركات. كوفی از جاش بلند میشه و اس او اس میزنه و هر دو به روی زمین میفتند. كوفی میره برای نیرفال. كوفی با كلوزلاین اورتن رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه و با سوئیساید دایو روی اورتن میپره. هر دو به رینگ برمی‌گردن و كوفی با زدن كراس بادی از بالای رینگ میره برای یك نیرفال دیگه. چوپ و كلوزلاین از كوفی. آیریش ویپ از اورتن اما كوفی به بالای ترنباكل میره و از اونجا كلوزلاین میزنه و باز هم میره برای نیرفال. بك بریكر از اورتن و منتظر میمونه تا كوفی از جاش بلند شه. اورتن میره برای آر كی او اما كوفی دراپ كیكمیزنه و حالا نوبت زدن بوم بوم لگ دراپ هست. كوفی حالا تروبل این پرادایس رو هم میزنه و كاور میكنه اما اورتن با دستش از طنابها می‌گیره.
اورتن به بیرون از رینگ میره اما كوفی اونو به داخل برمی گردونه. آی ای دی‌دی‌تی از اورتن و ژست مخصوص خودش‌(وایپر) رو می گیره. اورتن میره برای پانت اما كوفی با البو بلاك میكنه. اورتن به بازوی آسیب دیده ی كوفی دیوورس كورت میزنه. اورتن منتظر میمونه تا بار دیگه كوفی از جاش بلند شه و میره برای آر كی او اما كوفی رد میكنه و میخواد تروبل این پرادایس بزنه اما این بار اورتن رد میكنه و آر كی او رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: رندی اورتن

 

باتیستا در دفتر تدی لانگ هست و میگه باخت من تقصیر تو بوده و باید اونو درستش كنی. باتیستا یك صندلی در دستش داره و میگه خودم بهتر درستش می كنم و بعد به تدی میگه دفعه‌ی بعدی چیزی رو با صندلی از دست نمیدم.

 

مسابقه هفتم: جریكو و بیگ شو © در برابر دی جنریشن اكس (تی‌ال‌سی مچ) (یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ)

شوء هانتر رو هل میده در حالیكه اون سمت شاون روی جریكو كار میكنه. شاون و جریكو گلاویز میشن و در اون سمت شو و هانتر به هم پانچ می زنند و شو با هدبات هانتر رو به بیرون از رینگ میفرسته. شو با آیریش ویپ هانتر رو به پلكان میكوبه. به رینگ برمی‌گردیم و شاون نك بریكر میزنه. در اون سمت هانتر جاخالی میده و شو به میان تماشاگران میفته. اسنپ مار از جریكو به شاون. هانتر یك میز برمی داره و اونو روی پلكان تكیه میده. شاون به جریكو كیك میزنه. شو به هانتر پانچ میزنه و در كنار نردبان و میزها به مبارزشون ادامه میدن. شاون به جریكو در روی اپرون كیك میزنه و اونو به بیرون از رینگ میندازه. شاون به جریكو چوپ میزنه و هانتر و شو هم در میان جمعیت دارند با هم مبارزه می‌كنند.
جریكو، شاون رو به میله رینگ میكوبه و یك میز اونجا میزاره و سعی داره شاون رو با سوپلكس به روی اون بندازه. حالا شاون میخواد جریكو رو روی میز بندازه اما او هم موفق نیست و بعد چوپ میزنه و جریكو رو به رینگ برمی‌گردونه. فلایینگ فورآرم از شاون و كیپ آپ میكنه. جریكو میخواد والز آو جریكو رو اجرا كنه كه شاون رد میكنه و ریورس اتمیك دراپ و چوپ میزنه. اسلم از شاون و به بالای رینگ میره تا البو دراپ بزنه اما جریكو زانوی خودش رو سپر میكنه و شاون غلت میخوره و به بیرون از رینگ میفته. جریكو یك نردبان به داخل رینگ میاره و ما مبارزه‌ی هانتر و شو رو از مانیتور تماشا می كنیم. جریكو میره یك صندلی بیاره كه هانتر كیك میزنه. هانتر سعی داره بر روی استیج پدیگری بزنه اما جریكو با بك بادی دراپ رد میكنه. شاون هم به این سمت میاد اما شو بهش پانچ میزنه. شو، هانتر رو نگه داشته كه شاون با یك صندلی برمی گرده و با اون به شو و جریكو چیرشات میزنه اما سرانجام بیگ شو جلوش رو می‌گیره.
شو به داخل رینگ میره و به دنبال اون جریكو. جریكو كه در رینگ هست منتظره تا شو یك نردبان به داخل رینگ بیاره. شاون هانتر میان و اجازه نمیدن كه شو به داخل رینگ نردبان ببره. هانتر به جریكو پانچ میزنه و شاون یك نردبان به داخل رینگ میاره. هانتر در گوشه رینگ به جریكو پانچ میزنه. هانتر نردبان رو ست میكنه اما تصمیمش عوض میشه و با اون به سینه جریكو ضربه میزنه.
شاون به جریكو اسلم میزنه و با دبل سوپلكس جریكو رو روی نربان میندازن. حالا دی اكس با نردبان به شو ضربه می‌زنند و اونوهم نقش بر زمین می كنند. شاون و هانتر نردبان رو در وسط رینگ قرار میدن. شو با هانتر درگیر میشه و بعد شاون رو از روی نردبان پایین میكشه. هانتر پانچ میزنه و شو جواب میده. جریكو یك نردبان دیگه به داخل رینگ میاره و شاون رو هم به روی اون یكی نردبان پرت میكنه. جریكو با بیسبال اسلاید به نردبان میزنه تا به شاون برخورد كنه و شاون هم به میله رینگ برخورد میكنه. شو نردبان رو برمی داره و جریكو با بولداگ هانتر رو به روی نردبان میندازه. جریكو با پانچ شاون رو از روی اپرون پایین میندازه و شو هم یك نردبان در گوشه‌ی رینگ قرار میده. جریكو به هانتر پانچ میزنن و جریكو سعی داره با آیریش ویپ هانتر رو به نردبان بكوبه كه هانتر ریورس میكنه و جریكو رو با آیریش ویپ به سمت نردبان میفرسته. شو هست كه هانتر رو به نردبان میكوبه و بعد دو تایی با هم هانتر رو بین نردبان قرار میدن. شاون به شو چوپ میزنه و شو هم با آیریش ویپ شاون رو به نردبان میكوبه. شو به روی هانتر اسپلش میزنه و هانتر به روی زمین میفته یا بهتر بگیم سقوط میكنه.
هانتر آیریش ویپ رو ریورس میكنه و جریكو از روی نردبان‌(گوشه رینگ) به بیرون از رینگ میفته. شو هم در زدن اسپلش موفق نیست و هانتر پانچ میزنه. فیس باستر از هانتر و یك نردبان برمی‌داره و به سر بیگ شو ضربه میزنه. هانتر نردبان رو به بیرون از رینگ میندازه و نردبان به روی جریكو فرود میاد. در برگشت شو میره برای چوكسلم اما هانتر بلاك میكنه و تبدیلش میكنه به دی‌دی‌تی. البو دراپ از شاون به بیگ شو. شاون پای خودش رو روی رینگ میكوبه برای زدن سوئیت چین میوزیك اما جریكو میاد و اجازه نمیده. جریكو كدبریكر میزنه و شاون به بیرون از رینگ میفته. اسپاین باستر از هانتر به جریكو اما شو به هانتر اسپیر میزنه. شو نردبانی رو در وسط رینگ قرارمیده و میخواد ازش بالا بره اما هناتر به پشتش چیرشات میزنه. شو به صندلی پانچ میزنه تا به صورت هانتر برخورد كنه و هانتر نقش بر زمین میشه. شو دوباره قصد داره از نردبان بالا بره اما شاون و هانتر شو رو از روی نردبان پایین میندازن. پدیگری از هانتر و شو به بیرون از رینگ میفته. شاون شروع میكنه به بالا رفتن از نردبان اما جریكو نردبان رو هل میده و شاون به روی بیگ شو فرود میاد. حالا جریكو از نردبان بالا میره اما هانتر به رینگ میاد و از پای جریكو می گیره. كمربندها بالای رینگ هستند و جریكو سعی داره هانتر رو از سر خودش باز كنه. هانتر پاور بمب میزنه و هر دو به روی زمین میفتند.
هانتر از نردبان بالا میره اما شو به رینگ میاد و از روی نردبان به هانتر چوكسلم میزنه. شو نردبان رو جمع میكنه و به بیرون از رینگ میندازه. شو به پهلوی هانتر پانچ میزنه و به دنبالش هدبات. اسلم از شو و در همین حال جریكو یك نردبان دیگه به داخل رینگ میاره. شو با هیپ توز شاون رو به رینگ برمی گردونه. جریكو، شاون و هانتر رو بین نردبان قرار میده و حالا باصندلی به روی نردبان میكوبه. شوف نردبان رو به روی شاون و هانتر پرت میكنه و بعد اونو از وسط میشكنه. شو، شاون رو بلند میكنه و بعد شاون هانتر رو به روی میزها در بیرون از رینگ پرت میكنه. جریكو از شانه‌ی بیگ شو و بالا میره و میخواد كمربندها رو از بالای رینگ باز كنه اما شاون و هانتر به رینگ برمی گردند و سوپركیك از شاون به شو و جریكو از بالای بدن شو به بیرون از رینگ و روی میز سقوط میكنه. یك سوپركیك دیگه از شاون و با استفاده از نردبان شو رو از روی طنابها به بیرون از رینگ میندازه. هانتر نردبان رو در وسط رینگ نگه میداره و شاون به بالای نردبان میره. شو و جریكو در بیرون از رینگ روی زمین افتادند و شاون كمربندها رو باز میكنه.

برنده مسابقه: دی جنریشن اكس و قهرمان جدید یونیفاید تگ تیم

شاون و هانتر در رینگ خوشحالی می‌كنند و كمربندها رو بالای سرشون می‌برند.

 

 • كیفیت مسابقات
 1. جریشو در برابر دی اكس (تی‌ال‌سی مچ)
 2. كریستین در برابر شلتون بنجامین (لدر مچ)
 3. جان سینا در برابر شِیمس (تیبلز مچ)
 4. جان موریسن در برابر درو مك اینتایر (اینتركانتیننتال چمپینشیپ)
 5. آندرتیكر در برابر باتیستا (چیر مچ)
 6. رندی اورتن در برابر كوفی كینگستن
 7. میشل مك كول در برابر میكی جیمز

 

 • مسابقه‌ی دارك مچ

در این مسابقه كه به نظر زیبا هم بوده آرتروث با رول آپ موفق به شكست سی ام پانك شد.

 


نظرات() 

شنبه 21 آذر 1388

survivor series 2009

نویسنده: مهدی حاصلی   

این هم نتایج و دانلود سرواور سریس 2009:

ببخشید دیر شد!

بیست و سومین پی پر ویوی تاریخ سروایور سیریس رو به صورت زنده از ورزشگاه وریزان سنتر واقع در واشینگتن دی سی تماشا می‌كنیم. شاهد یك مسابقه سه جانبه برای هر كدام از كمربندهای دبلیو دبلیو ای و سنگین وزن خواهیم بود. در حالیكه سه تریدیشنال سروایور سیریس مچ هم برگزار شده و باتیستا به صورت تك به تك به مصاف ری میستریو خواهد رفت.

       » در یافت عكس های سروایور سیریس 2009 | حجم: 12,9 مگابایت | لینك دانلود

 

 • نتایج كوتاه
 1. تریدیشنال سروایور سیریس مچ 5 به 5: تیم دِ میز موفق به شكست تیم جان موریسن شد. از تیم میز خود د میز، شیموس و درو مك اینتایر باقی ماندند.
 2. بعد از اینكه داور اعلام كرد ریمیستریو قادر به ادامه مبارزه نیست، داور باتیستا رو برنده مسابقه اعلام كرد.
 3. تریدیشنال سروایور سیریس مچ 5 به 5: تیم كوفی كینگستن موفق به شكست تیم رندی اورتن شد و تنها عضو باقی مانده خودِ كوفی بود.
 4. تریپل ترت وُرلد هویویت چمپینشیپ: آندرتیكر با شكست بیگ شو و كریس جریكو از كمربندش دفاع كرد. تیكر با هلز گیت بیگ شو رو سابمیت كرد.
 5. دیوا تریدیشنال سروایور سیریس مچ 5 به 5: تیم میكی جیمز هم تیم میشل مك كول رو شكست داد و از تیم میكی خودش و ملینا باقی ماندند.
 6. تریپل ترت دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ: جان سینا هم با شكست دی اكس (تریپل اچ و شان مایكلز) ریتین كرد. سینا به شان مایكلز بر روی تریپل اچ اتیتیود اجاسمنت زد و بر روی تریپل اچ پینفال رو انجام داد.

 

 • نتایج مفصل

ابتدا پروموی از تاریخچه‌ی سروایور سیریس رو تماشا می‌كنیم و بعد مایكل كوله به همه خوشامد میگه.

مسابقه اول: تیم موریسن(جان موریسن،اون بورن، شلتون بنجامین، مت هاردی و فیت فینلی) در برابر تیم دِمیز(میز، جك سوئگر، شیموس، درو مك اینتایر و دالف زیگلر) [تریدیشنال سروایور سیریس تگ تیم مچ]

در هنگام ورود شیموس مایكل كول از جری لاور می پرسه چه حسی داری وقتیكه شیموس در راء بهت كیك زد و لاور قول داد كه دوران شیموس به پایان خواهد رسید و حتی ممكن هست همین امشب این اتفاق بیفته.

اون بورن و جك سوئگر مسابقه رو آغاز می‌كنند. بورن در همون ابتدا با رول آپ كاور می كنه. سوئگر سوپلكس می زنه و با زیگلر تگ میشه. رولینگ اسنپ مار از زیگلر و كاور می كنه. مایكل كول میگه ما داریم آینده دبلیو دبلیو ای رو می‌بینیم. بورن چند كیك پیاپی می‌زنه اما زیگلراونو به زمین میدازه و حالا شاهد چندین البودراپ از زیگلر هستیم. فورآرم از زیگلر و كاور می‌كنه. سوئگر دوباره تگ میشه و روی بورن كار میكنه و تیم موریسن از تماشاگران میخوان كه او رو تشویق كنند. بورن موفق میشه قفل رو بشكنه اما سوئگر كیك می‌زنه. سوئگر با زیگلر تگ میشه. قبل از اینكه سوئگر خارج بشه بورن بهش دو تا نی می‌زنه اما نمیدونه كه زیگلر تگ شده. زیگلر بورن رو می‌گیره و بهش لگ بوستون كرب می‌زنه. كیك از بورن و از روی طنابها هوران‌كن‌رانا می‌زنه و برای دو شماره كاور می كنه. مت هاردی تگ میشه و به همراه بورن در گوشه رینگ به زیگلر البو می‌زنند. هاردی ساید افكت می زنه. بورن تگ میشه و از بالای رینگ شوتینگ استار پرس می‌زنه و كاور می كنه.

زیگلر حذف شد (5-4 تیم موریسن)

درو مك اینتایر به بورن حمله می‌كنه و فینیشرش اسكات دراپ رو می زنه و كاور می كنه.

اون بورن حذف شد (4-4)

فینلی سریع به رینگ میاد و درو رو به شدت می زنه تا اینكه شیموس تگ میشه و به فینلی بایسیكل كیك می‌زنه و كاور می‌كنه.

فینلی حذف شد (4-3 تیم میز)

هاردی به رینگ میاد و چند رایت هند می‌زنه و شیموس رو به گوشه رینگ می‌بره و در اونجا كلوزلاین می‌زنه. هاردی میره برای ساید افكت اما شیموس به راحتی كنر می كنه. شیموس البو می‍نه اما هاردی با كیك جواب میده. میز تگ میشه و در گوشه‌ای كه هیل‌ها حضور دارن روی او كار می‌كنه. لگ دراپ از میز و كاور می‌كنه. میز چین لاك می‌كنه. هاردی به زحمت ازجاش بلند میشه تا قفل رو بشكنه اما میز به پشتش نی می‌زنه و دوباره كاور می‌كنه. سوئگر به رینگ میاد و هاردی به صورتش كیك می‌زنه. سوئگر عصبانی میشه و شروع میكنه به زدن پانچ و فورارم به سر و پشت مت هاردی. سوئگر چین لاك می‌كنه و هاردی سوئگر رو هل میده و هر دو به هم برخورد می‌كنند. موریسنتگ میشه و چند لگ لاریت به سوئگر می‌زنه. موریسن كاور می كنه. موریسن سوئگر رو به گوشه رینگ می‌فرسته و اسپرینگ بورد انزوئیگیری می‌زنه. تیم میزوارد رینگ میشن و دخالت می‌كنند و تیم موریسن هم اونها رو به بیرون از رینگ می‌اندازند. سوئگر می ره برای داكتربمب اما موریسن كنر می‌كنه و استارشیپ پین می زنه و كاور می‌كنه یك دو سه.

سوئگر حذف شد (3 در برابر 3)

میز به روی موریسن میپره و كاور می‌كنه. چین لاك از میز و زانوی خودش رو هم پشت موریسن میزاره تا فشار بیشتری وارد بشه. موریسن موفق میشه با شلتون گ بشه و شلتون میز رو رول آپ می كنه و كاور یك ... دو ... . بك سوپلكس از شلتون. شلتون به بالای رینگ میره تا فلایینگ بادی پرس بزنه و موفق هم هست و بعد از اون استینگر اسپلش می‌زنه. نردن لایت سوپلكس از شلتون و كاور می‌كنه. بك سوپلكس دیگه ا شلتون و با پل كردن میز كاور می‌كنه. تصویری آهسته از زمانیكه داور هر دو تیم رو جدا می‌كرد می‌بینیم كه شیموس به سرش كیك زد. گزارشگران میشه بر اثر این ضربه داور مصدوم شد. میز به شلتون اسكول كراشنگ فاینل می‌زنه و كاور می‌كنه.

شلتون بنجامین حذف می‌شه (3-2 تیم میز)

مك اینتایر تگ میشه و با هاردی لاك میشه. هاردی در گوشه رینگ دراپ تو هولد و بعد نك بریكر می‌زنه. هاردی به بالی طناب دومی می ره و از اونجا لگ دراپ می زنه. هاردی كاور می كنه. هنگزمن نك بریكر از هاردی. هاردی دوباره به بالای رینگ میره اما شیموس حواسش رو پرت می‌كنه و همین باعث میشه مك اینتایر مونسالت رو رد كنه و بعد كوباشی دی‌دی‌تی (به گفته مت استرایكر) رو بزنه و هاردی رو پین كنه.

مت هاردی حذف شد (3-1 تیم میز)

موریسن به رینگ میاد و به مك اینتایر پانچ و كیك می‌زنه. مك اینتایر موریسن رو به گوشه رینگ میاره و با شیموس تگ میشه. هر دو به موریسن كیك می‌زنند و بعد شیموس در گوشه رینگ همچنان روی موریسن كار می‌كنه. شیموس سر موریسن رو چندبار به ترنباكل میزنه و با میز تگ میشه. میز به رینگ میاد و سر موریسن داد می‌كشه. میز پانچ می زنه. میز از سمت طنابها ریباند می‌كنه اما از موریسن لگ لاریت دریافت می‌كنه. میز با شیموس تگ میشه. شیموس رانینگ كلوزلاین میزنه و موریسن رو به گوشه رینگ میاره و بعد حواس داور رو پرت می‌كنه. میز و مك اینتایر از فرصت استفاده می‌كنند و به موریسن چوك می‌زنند. موریسن به میز و مك اینتایر كیك میزنه و اونها رو از روی اَپرون پایین میندازه. شیموس به موریسن كه كنار طنابهاست كیك می‌زنه و بعد سلتیك كراس می زنه و كاور می‌كنه یك دو سه.

برنده مسابقه: تیم دِمیز (میز، شیموس و مك اینتایر باقی ماندند)

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

در بك استیج تیم كوفی كینگستن حضور دارند و كریستین میگه كه من با همه شما تفاوت دارم. اعضای دیگه فكر می‌كنند كه اون به خاطر سفید‌پوست بودن اینو میگه و اما كریستین میگه به خاطر اینكه من از ای سی دبلیو هستم (و اوضاع رو آروم میكنه). كریستین میگه من كانادایی هستم و كانادایی‌ها رپرهای خوبی هستند و بعد میگه ما با 4 عضو سیاه و یك سفید پوست میتونیم رپ خوبی اجرا كنیم.

 

مسابقه دوم: باتیستا در برابر ری میستریو

باتیستا در هنگام ورود تشویق بیشتری میشه. مسابقه اغاز میشه و باتیستا قصد داره ری رو بگیره اما ری جاخالی میده و چند كیك پیاپی می زنه. ری باتیستا رو روی طنابها میندازه و می‌ره برای 619 كه باتیستا رینگ رو ترك می كنه. باتیستا ری رو به بیرون از رینگ میكشه و با اسلم پشت ری رو به اَپرون میكوبه. ری با شولدر بلاك به بازی برمی‌گرده. ری از بالای طنابها اسپرینگ بورد می‌زنه اما باتیستا جاخالی میأه و بعد كلوزلاین می‌زنه. ری باتیستا رو بار دیگه روی طنابها میندازه و میره برای زدن 619 كه باتیستا از پای ری می‌گیره و قصد داره پاوربمب بزنه اما ری كَنر می‌كنه و با رانا باتیستا رو به بیرون از رینگ میندازه. ری به باتیستا كه بیرون از رینگ هست بیسبال اسلاید میزنه. ری به روی اَپرون میره و از اونجا به روی باتیستا میپره و باتیستا روی هوا ری رو می‌گیره و پشتش رو به دیواره رینگ میكوبه. ری به پهلوی باتیستا 619 میزنه و سرانجام فن خودش رو به صورت باتیستا هم میزنه. وست كوست پاپ ازری و به بالای رینگ میره و حركاتی شبیه به ادی گررو رو انجام میده و از بالی رینگ فراگ اسپلش میزنه اما باتیستا زانوی خودش رو سپر می‌كنه. باتیستا اسپیر میزنه. اسپاین باستر از باتیستا. یك اسپاین باستر دیگه از باتیستا و ری بی حركت افتاده. باتیستا این بار به ری باتیستا بمب میزنه. داور دستور میده زنگ پایان مسابقه به صدا در بیاد و بعد معرف اعلام می‌كنه كه داور تشخیص داده ری قادر به ادامه مسابقه نیست.

برنده مسابه: باتیستا

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

در حالیكه ری به روی زمین افتاده باتیستا میره و یك صندلی به داخل رینگ میاره. تماشاگران نام باتیستا رو فریاد می‌زنند و باتیستا چند چیرشات می‌زنه و صندلی رو پرت می كنه. باتیستا ری رو بلند می‌كنه (ری بدون حركت هست) و بعد به روی صندلی بهش اسپاین باستر می زنه و رینگ رو ترك می‌كنه. ری رو با برانكارد به بیرون منتقل می‌كنند.

 

تیم اورتن در بك استیج هست. اورتن میگه وقتیكه تیم رو تشكیل می‌دادم انتظار داشتم بهتر از این باشه. انتظار دارم قهرمان بعدی ای سی دبلیو و یك قهرمان استریت اج و دو ستاره‌ی نسل آینده رو انتخاب كرده باشم. سی ام پانك هم میگه ما هم انتظار داشتیم تا فرد خوبی لیدر ما باشه نه كسی كه مسخره كوفی كینگستن شده. انها برای لحظه‌ای با هم فیس تو فیس میشن و رندی میگه امشب فرصت داریم تا با برد همه اشتباهات گذشته رو جبران كنیم.

 

مسابقه سوم: تیم كینگستن (كوفی كینگستن، ام وی پی، مارك هنری، كریستین و آرتروث) در برابر تیم اورتن (رندی اورتن، تد دیبیاسی، كودی رودز، ویلیام ریگال و سی ام پانك) [تریدیشنال سروایور سیریس تگ تیم مچ]

پرومویی از درگیری رندی و كوفی در مدیسن اسكوئر گاردن پخش میشه. اورتن و هنری كار رو آغاز می‌كنند. رانینگ شارژ از نری در گوشه رینگ. هیل‌ها سعی دارن به هنری حمله كنند اما هنری بهشون پانچ می‌زنه. بیر هیوج از هنری بر روی رندی اورتن. داور اجازه نمیده بیبی فیس‌ها به رینگ بیان و لگسی از فرصت استفاده می‌كنند و از پشت به هنری حمله می‌كنند. اورتن به هنری آر كی او می‌زنه و كاور می‌كنه.

هنری حذف می‌شه (5-4 تیم اورتن)

ام وی پی به رینگ میاد و هر دو لاك میشن. اورتن ام وی پی رو به گوشه رینگ خودشون میاره. تد تگ میشه و به ام وی پی كیك می‌زنه. هیل‌ها باه تگ میشن و روی ام وی پی كار می‌كنند. اسنپ مار از پانك و ساید چین لاك می‌كنه. ام وی پی قفل رو میشكنه ولی پانك به پهلوس كیك می‌زنه. پانك با طنابها ریباند می‌كنه اما كیك دریافت می‌كنه. آرتروث تگ میشه و به پانك سوپلكس می زنه. تروث چند ضربه پانك رو بلاك می‌كنه اما تدحواسش رو پرت می كنه و تروث به تد ضربه می‌زنه و در همین حال پانك بلندش می‌كنه و جی تی اس رو می‌زنه و كاور می‌كنه.

تروث حذف شد (5-3 تیم اورتن)

كریستین به رینگ میاد و با بك اسلاید به روی پانك كاور می‌كنه یك ... دو ... . البو از كریستین و دوباره كاور می‌كنه. اسلا از پانك و با تد تگ می‌شه. تد از روی طناب با دبل استومپ روی سینه كریستین فرود میاد و كاور می كنه. تد اسكوپ‌اسلم می‌زنه و كاور می‌كنه اما قهرمان ای سی دبلیو كیكز اوت می‌كنه. تد می ره برای دریم سوئیپ اما كریستین رد می‌كنه و میخواد كیلسوئیچ بزنه كه تد اونو به گوشه رینگ میفرسته. كریستین از روی طنابها سانست فلیپ می زنه و تد رو پین می‌كنه.

تد دیبیاسی حذف میشه (4-3 تیم اورتن)

ریگال به كریستین حمله می‌كنه اما كوفی تگ میشه و چند ضربه به ریگال می‌زنه. كودی میخواد از روی طنابها فلایینگ بادی‌پرس بزنه كه ریگال جاخالی می‌ده. كودی رودز تگ می‌شه و چندین پانچ به كوفی می‌زنه. دوباره ریگال تگ میشه و چندین كیك . بعد یوروپن آپركات می‌زنه. كوفی به مسابقه برمی‌گرده و هر دو استار روی هم كار می‌كنند. ام وی پی تگ میشه و ریگال رو با رول آپ پینفال میكنه.

ریگال حذف شد (3-3)

ام وی پی كودی رو هم كاور می‌كنه یك ... دو ... اما نه خیلی نزدیك بود. ام وی پی كودی رو به سمت بیبی فیس‌ها می‌بره. كودی به كریستین كلوزلاین می‌زنه و كاور می كنه. لگ اسكیسرز از كودی بر روی سینه كریستین. كریستین به مسابقه برمی‌رگده و كاور می‌كنه یك ... دو ... . رودز با اورتن تگ میشه و رندی به صورت كریستین دراپ كیك می‌زنه. اورتن كاور می كنه. رندی به روی بدن كریستین فشار میاره و اونو به گوشه رینگ میكشونه. كودی تگ میشه اما در زدن نی دراپ موفق نیست. ام وی پی تگ میشه وچند كلوزلاین پیاپی می‌زنه. یك نی محكم از ام وی پی رو شاهد هستیم و با زانوی دیگه به سر كحودی رودز ضربه می زنه. بالینگ البو از ام وی پی اما رندی حواس ام وی پی رو پرت می‌كنه و ام وی پی بهش پانچ می زنه اما در برگشت كودی بهش كراس‌رودز می‌زنه و كاور می كنه یك دو سه.

ام وی پی حذف شد (3-2 تیم اورتن)

كوفی سریع میاد و با رول اپ كودی رو كاور می‌كنه. كریستین تگ میشه و بر روی بازوی كودی كار می‌كنه. حالا كودی و كریستین سریع با هم تگ میشن. كوفی اسپلش می زنه و كاور می‌كنه. كودی در گوشه رینگ به كریستین پانچ‌های سریع می‌زنه. كریستین اجازه می ده كودی به پشتش بره و بعد كیلسوئیچ رو می زنه و كاور میكنه.

كودی رودز حذف شد (2-2)

اورتن و كریستین لاك میشن و همدیگرو به عقب جلو هل میدن. كریستین موفق تر هست اما رندی سر كریستین رو به ترنباكل میكوبه. نی دراپ از اورتن و بعد به كوفی پانچ می‌زنه. كریستین از پشت رندی رو كاور می كنه اما موفق نیست. رندی می‌ره برای زدن آر كی او اما كریستین كنر می‌كنه و كیلسوئیچ رو می زنه و كاور یم‌كنه یك ... دو .... اما پانك میاد و كاور رو میشكنه. كریستین به رندی كه در گوشه رینگ هست حمله می كنه اما رندی جاخالی می‌ده و كریستین به گوشه رینگ برخورد می‌كنه و رندی آر كی او می‌زنه و كاور می كنه یك دو سه.

كریستین حذف شد (2-1 تیم اورتن)

كوفی به رینگ میاد و با رندی فیس تو فیس میشه اما قبل از اینكه درگیر بشن رندی تگ میشه. حالا پانك به رینگ میاد و مت استرایكر یادآوری می‌كنه كه این دو قبلا با هم تگ تیم چمپینز بودند. پانك و كوفی برای مدتی طولانی با هم فیس تو فیس میشن و سرانجام به هم پانچ رد و بدل می‌كنند. كوفی موفق تر هست و پانچ های بیشتری می‌زنه و بعد پانك رو بلند می‌كنه اما پانك پایین میاد و می ره برای جی تی اس اما كوفی كنر یم كنه و می‌ره برای تروبل این پارادیس اما این بار پانك رد می‌كنه. مسابقه تو بن بست گیر كرده.
رندی سعی داره حواس كوفی رو پرت كنه اما كوفی اس اُ اس می زنه و كاور می‌كنه یك دو ... . پانك نی می‌زنه. اسنپ مار از پانك و دوباره به پهلوی پانك نی می زنه. پانك بدن كوفی رو قفل میكنه اما كوفی رد می‌كنه و به صورت پانك كیك می زنه. پانك در گوشه رینگ كوفی رو شارژ می‌كنه و بعد اسكوپ‌اسلم می‌زنه و كاور می‌كنه. پانك كوفی رو به زمین میندازه و دوباره روی كوفی لاك می‌كنه. اورتن در بیرون از رینگ مدام قدم می‌زنه. كوفی سعی داره به بازی برگرده و قفل رو میشكنه و اسپلش می زنه اما پانك زانوی خودش رو سپر می‌كنه. پانك سوپلكس به همراه سیت‌داون بمب می زنه. پانك به فك كوفی رانینگ نی می زنه و وقتی در برگشت می‌خواد بولداگ بزنه كوفی بهش بك سوپلكس می زنه. كوفی به سمت طنابها می ره و پانك قصد داره از بالای رینگ به كوفی سوپرپلكس بزنه. كوفی پانك رو به پایین میندازه اما پانك دست بردار نیست و دوباره به بالای رینگ برمی‌گرده. كوفی دوباره پانك رو به روی رینگ میندازه و فلایینگ بادی پرس می‌زنه و كاور می‌كنه یك دو ... . كلوزلاین از كوفی و میره برای اس اُ اس اسپلش اما اورتن در روی اَپرون دخالت می‌كنه. كوفی به سمت رندی می‌ره اما رندی از روی اَپرون به پایین رینگ می‌ره و پانك از پشت كوفی رو رول آپ میكنه اما كوفی رول رو برمی گردونه و پانك رو كاور می‌كنه یك دو سه.

پانك حذف شد (1-1)

اورتن به رینگ میاد و ناراحت هست اما كوفی سریع تروبل این پارادیس رو می‌زنه و به روی رندی كاور می‌نه یك دو سه.

برنده مسابقه: تیم كینگستن (تنها كوفی باقی ماند)

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

مسابقه چهارم: آندرتیكر © در برابر بیگ شو در برابر كریس جریكو (وُرلد هویوت چمپینشیپ)

هر سه نفر در رینگ حلقه زدند و به همدیگه نگاه می‌كنند و زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد. قهرمانان تگ تیم در گوشه رینگ به تیكر حمله می‌كنند. تیكر به هر دوشون البو می‌زنه و به مسابقه بر‌می‌گرده. جریكو به روی تیكر ویست لاك می‌كنه و در همون حال شو به تیكر پانچ می‌زنه. تگ تیم ها همچنان در گوشه رینگ به روی تیكر كار می‌كنند. جریكو با كلوزلاین تیكر رو به بیرون از رینگ میندازه. تیكر در بیرون از رینگ روی پای خودش فرود میاد و جریكو رو به بیرون از رینگ میكشه. تیكر با اسلم جریكو رو به روی گارد ریل میندازه. شو هم به بیرون از رینگ میره و تیكر مثل بوكسرها بهش پانچ می‌زنه. تیكر میخواد رانینگ كیك بزنه اما جریكو جاخالی می‌ده و تیكر به گارد ریل برخورد می‌كنه. جریكو تیكر رو از روی گارد ریل به این سمت میكشه و اونو نگه می‌داره تا شو به شكم تیگر پانچ بزنه. همچنان در بیرون از رینگ مشغول زدن تیكر هستند و جریكو با میكروفن به سر تیكر میكوبه. پشت تیكر رو به دیواره رینگ میكوبند. تیكر رو به رینگ برمی‌گردونند و جریكو روی بدن تیكر وایمیسه و فشار میاره. بیگ شو هم كمك میكنه تا فشار بیشتری وارد بشه. جریكو به بیرون از رینگ میره و با چوك به تیكر فشار میاره. حالا هر دو در گوشه دیگر رینگ به روی تیكر كار می‌كنند و همكاریشون ادامه داره. تیكر به گوشه دیگر رینگ می‌ره و موفق میشه فعلا جریكو رو از سرش باز كنه. تیكر و شو به هم شات رد و بدل می‌كنند. هیت سیكینگ میسل كلوزلاین از تیكر. جریكو به بازی برمی‌گرده و تیكر در گوشه رینگ شلرژش می كنه. اسنیك آیز از تیكر در گوشه رینگ. درگیری تیكر و بیگ شو به بیرون از رینگ كشیده میشه و شو قصد داره تیكر رو با شانه به میشله رینگ بكوبه اما تیكر از دوش شو پایین میاد و شو رو با صورت به میله میكوبه. تیكر به رینگ برمی‌گرده و روی شانه‌ی جریكو كار می‌كنه. تیكر به بالای رینگ می‌ره برای زدن اُلد اسكول اما جریكو هلش می‌ده و تیكر روی طنابها سقوط می‌كنه. جریكو میخواد سوپرپلكس بزنه اما تیكر اونو به پایین پرت می كنه. جریكو به تیكر ضربه می‌زنه و كاور می‌كنه. جریكو چندین پانچ می‌زنه و می‌ره برای زدن لاین سالت اما تیكر جاخالی می ده. جریكو به روی پاهاش فرود میاد و می ره برایوالز آو جریكو. تیكر از طنابها می‌گیره اما جریكو اونو به وسط رینگ برمی‌گردونه. بیگ شو به رینگ برمی‌گرده و از گلوی جریكو می گیره و بهش چوكسلم می‌زنه. تیكر از جاش بلند میشه و شو می‌ره برای زدن چوكسلم اما تیكر تبدیلش میكنه به دی‌دی‌تی. هر سه سوپراستار در رینگ به روی زمین افتادند. جریكو به روی شو كاور می‌كنه یك ... دو ... اما شو كیكز اوت می‌كنه و جریكو رو به بیرون از رینگ میندازه. حالا تیكر و شو نقش كینگ كونگ و گودزیلا رو بازی می‌كنند. شو موفق‌تر هست و حالاجریكو میخواد با كمربند به تیكر ضربه بزنه اما تیكر جاخالی می‌ده و جریكو بیگ شو رو می‌زنه و تیكر بوت می زنمه و به روی جریكو كاور می كنه. تیكر می‌ره برایلست راید اما در همون حال كه میخواد جریكو رو بلند كنه، جریكو كمربند رو برمی‌داره و با اون به صورت تیكر ضربه می‌زنه. هر دو به زمین میفتند و جریكو به روی تیكر كاور می‌كنه یك ... دو ... ســــــــــــــ .. اما نه تیكر كیكز اوت كرد ولی خیلی نزدیك بود تا پین بشه. جریكو دوباره كاور می كنه و باز هم ناموقفه. تیكر سعی داره از جاش بلند بشه و جریكو می‌ره برای تومبستون اما تیكر ریورس می‌كنه و می‌خواد تومبستون بزنه كه شو بهش ناك اوت پانچ می‌زنه. شو به روی تیكر كاور می‌كنه اما جریكو كاور رو می‌شكنه. جریكو خودش به روی تیكر كاور می‌كنه و این بار شو كاور رو می‌شكنه. شو به هم تیمی‌اش ناك اوت پانچ می‌زنه و جریكو ز دور خارج میشه. شو منتظر هست تا تیكر از جاش بلند شه تا چوكسلم بزنه. قبل از اینكه شو بتونه تیكر رو بلند كنه، تیكر هلزگیت رو قفل میكنه و فشار زیادی رو میاره و شو سرانجام تپ اوت می‌كنه.

برنده مسابقه و همچنان قهرمان سنگین وزن: آندرتیكر

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

جاش متیوس با میز، شیموس و مك اینتایر مصاحبه ای ترتیب داده. میز میگه همه ذره‌ای از عظمت ما سه نفر رو چشیدند. میز میگه ماه قبل ثابت كردم كه فرد اصلی در تیممون با موریسن بودم و حالا هم ثابت كردم كه لیدر بهتری هستم. در حالیكه خیلی از مردان همسن ما با مادرشون زندگی  می‌كنند و غصه شغلشون رو می‌خورند ما سه نفر در این بیزینس انقلابی به راه انداختیم. مك اینتایر هم اشاره می‌كنه كه توسط وینس مكمن دست چین و انتخاب شده. شیموس هم میگه اگر رقابت به سمت من نیاد من به دنبالش می‌رم درست مثل كاری كه با جری لاور كردم و بعد میگه امشب كار خیلی آسونی داشتیم و در آخر میز میگه "آی اَم آؤسوم".

 

مسابقه پنجم: تیم میكی جیمز(میكی جیمز، ملینا، ایو تورس، كلی كلی و گیل كیم) در برابر تیم مك كول(میشل مك كول، لیلا، بت فینكس، جیلیان هال و آلیشا فاكس) [دیوا تریدیشنال سروایور سیریس تگ تیم مچ]

كلی و لیلا مسابقه رو آغاز می‌كنند. لیلا تیك دان می‌كنه و كاور یك دو ... . لیلا در گوشه رینگ از كلی كیك دریافت می‌كنه. انزوئیگیری از كلی و بعد راكر دراپر می‌زنه و كاور می‌كنه یك دو سه.

لیلا اوت میشه (5-4 تیم میكی)

میشل مك كول و گیل كیم در رنگ هستند. كیم میره برای فرنكین استینر اما مك كول تبدیلش می‌كنه به استایل كلش و كاور می‌كنه.

كیم حذف میشه (4-4)

ایو به رینگ میاد و مك كول بهش آرم وینگر می‌زنه. جیلیان تگ میشه و از موی ایو میگیره و اونو در سراتاسر رینگ میكشه. جیلیان می ره برای ساید اسلم اما ایو كنر می كنه. ایو جیلیان رو هل می‌ده و پرت می‌كنه و كاور می‌كنه اما تا شماره دو موفق هست. هال می ره برای هنداسپرینگ البو اما ایو بهش كیك می‌زنه. ایو از بالای رینگ سانست فلیپ می زنه و كاور می‌كنه.

هال حذف میشه (4-3 تیم میكی)

بت فینكس به رینگ میاد و به ایو ایمپلنت باستر می‌زنه و كاور می‌كنه.

ایو حذف می‌شه (3-3)

بت كلی رو می‌گیره و بهش باستر می زنه و كاور یك دو سه.

كلی حذف میشه (3-2 تیم مك كول)

میكی به رینگ میاد و به بت چندین كیك و بعد كراسیفیكس می زنه و كاور.

فینكس حذف میشه (2-2)

بت بعد از پین شدن به میكی كلوزلاین می‌زنه و رینگ رو ترك می‌كنه. فاكس به رینگ میاد و شروع می‌كنه به زدن میكی. میكی سعی داره به مسابقه برگرده اما فاكس پانچ می‌زنه. فاكس نُردن لایتس سوپلكس می‌زنه و با پل كردن كاور می‌كنه اما میكی كیكز اوت می كنه و بعد فرانت فیس لاك سابمیشن رو قفل می‌كنه. فاكس میكی رو به گوشه رینگ میكوبه تا قفل رو بشكنه. جیمز به بالای رینگ می‌ره و به فاكس كیك می‌زنه و از اونجا لو تژپرس می‌زنه و كاور می‌كنه یك دو سه.

آلیشا فاكس حذف میشه (2-1 تیم میكی)

مك كول خیلی سریع به میكی حمله می‌كنه. لگ دراپ از میشل و كاور می‌كنه. در حالیكه میكی روی زمین هست مك كول اسلیپر می‌كنه. میشل میكی رو بلند می‌كنه و آپركات می‌زنه. میشل همچنان روی میكی كار می‌كنه تا اینكه سرانجام بادی پرس می‌زنه. هر دو دیوا به بیرون از رینگ میفتند و داور شمارش رو اغاز كرده. به رینگ برمی‌گردیم. میكی سعی داره تگ بشه اما میشل از پای میكی می گیره. میشل میكی رو به وسط رینگ میكشه و به ملینا كه روی اَپرون هست ضربه می‌زنه. میكی سرانجام به میشل كیك می‌زنه و با ملینا تگ میشه. ملینا اسپیر می‌زنه و بعد به پهلوی میشل كیك می‌زنه و بعد زانوی خودش رو پشت میشل میزاره و با استفاده از طنابها فشار میاره و موی میشل رو می‌گیره و اسلم می‌زنه. میشل میره برای كلوزلاین اما ملینا جاخالی میده. میشل بلی-تو-بلی سوپلكس می زنه و كاور می‌كنه. ملینا سانست فلیپ پاور بمب می زنه و كاور می‌كنه یك دو سه.

برنده مسابقه: تیم میكی جیمز (جیمز و ملینا باقی ماندند)

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

پروموی تی ال سی پخش میشه.

دوباره پرومویی از مسابقه باتیستا و ری میستریو رو تماشا می‌كنیم و بعد هم گوشه‌ای از مصاحبه تاد گریشام با باتیستا پخش میشه كه باتیستا از ری میپرسه امشب شرمنده شدی؟ باتیستا میگه من برای ری میستریو شرمنده شدم و بعد اونجا رو ترك می‌كنه.

 

مسابقه ششم: جان سینا © در برابر تریپل اچ در برابر شان مایكلز (دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ)

تریپل اچ و شان مایكلز هر دو با هم و با آهنگ دی اكس وارد میشن. بعد از به صدا درآمدن زنگ شروع مسابقه شان به هانتر شوئیت چین میوزیك می‌زنه و هانتر به بیرون از رینگ میفته. سینا شوكه شده. شان پوزخند میزنه. تماشاگران فریاد "اچ بی كی" رو سر دادند و شان و سینا گلاویز میشن و عقب و جلو می‌كنند. شان تژپرس و چندین پانچ می‌زنه. سینا به مسابقه برمی گرده و رانینگ بولداگ و سوپلكس می‌زنه و كاور میكنه یك دو ... . سینا شان رو بلند می‌كنه و چندین كیك به سینه شان می‌زنه. سینا می‌ره برای اتیتیود اجاسمنت اما شان اونو تبدیل میكنه به دی‌دی‌تی. چوب بلاك از شان. تماشاگران این بار یكصدا میگن "سینا ساكز". شان در وسط رینگ فیگور فور لگ لاك رو قفل میكنه. سرانجام سینا ریورس میكنه و شان قفل رو رها می‌كنه. چند چوپ از شان و سینا هم پانچ می‌زنه. سینا كلوزلاین رو جاخالی می‌ده و حالا شان رو شارژ می‌كنه و به سمت طنابها میفرسته و بعد به طرف شان حمله می‌كنه اما شان جاخالی می‌ده و سینا به بیرون از رینگ میفته. شان با پلنچا از روی طنابها به روی سینا میپره. شان رویه‌ی بالایی میز گزارشگران رو بر‌می‌داره و گزارشگران میگن ما داریم همون شان قدیمی رو می‌بینیم نه شان خنده‌دار دی اكس رو. سینا شان رو بلند می‌كنه و میخواد بر روی میز بهش اتیتیود اجاسمنت بزنه اما هانتر از پشت حمله می‌كنه و اجازه نمی‌ده. شان سینا رو می‌زنه و هانتر به شان بر روی میز اسپاین باستر می زنه. هانتر سینا رو به رینگ برمی‌گرئونه و كاور می‌كنه. هانتر سینا رو به سمت ترنباكل میفرسته و در گوشه رینگ شروع می‌كنه به زدن كیك. هانتر دوباره كاور می‌كنه اما باز هم در شماره دو ناموفق هست. هانتر هنگ من نك بریكر می‌زنه و دوباره كاور می‌كنه. هانتر این بار رانینگ كلوزلاین می‌زنه و یك بار دیگه كاور می‌كنه. هانتر و سینا در وسط رینگ شروع می‌كنند به رد و بدل كردن پانچ. سینا كلوزلاین رو جاخالی می ده و بعد چندین شولدر تكل می‌زنه. فایو ناكل شافل از سینا رو می‌بینیم. سینا می‌ره برای اتیتیود اجاسمنت اما شان میاد و اجازه نمی ده. شان سینا رو با شانه به میله گوشه رینگ میكوبه. شان و هانتر در وسط رینگ با هم فیس تو فیس میشن. شان چندین چوپ و بعد اتمیك دراپ می‌زنه اما هنتر این ضربات رو با رانینگ نی قطع می‌كنه. یك نی دیگه از هانتر. شان كلوزلاین رو جاخالی میده و از بالای طنابها فلایینگ فورآرم می‌زنه. هر سه استار به روی زمین هستند. شان كیپ آپ میكنه اما هانتر بهش ضربه می‌زنه. هانتر كیك می‌زنه و می‌ره برای پدیگری اما شان كنر می كنه. شان به بالای رینگ می‌ره تا البو دراپ بزنه اما سینا به طنابها ضربه می‌زنه و شان در بالای رینگ تعادلش رو از دست می‌ده. سینا به بالای رینگ می ره تا از اونجا لگ دراپ بزنه كه هانتر جاخالی می‌ده. شان البو می‌زنه اما هانتر شان رو می‌گیره و اونو به بیرون از رینگ پرت می‌كنه. سینا هانتر رو می‌گیره تا اس تی اف رو در وسط رینگ قفل كنه. هانتر خودش رو به طنابها میرسونه. شان هم به روی سینا كراس فیس رو اجرا می كنه اما سینا با قدتر از جاش بلند می‌شه و شان رو روی دوشش بلند می‌كنه برای زدن اتیتیود اجاسمنت اما شان كنر می نه و سینا ول كن نیست و اس تی اف رو قفل می‌كنه. شان فشار زیادی رو تحمل می‌كنه و به نظر می‌خواد تپ اوت كنه اما نه بالاخره خودش رو به طنابها می رسونه. شان به سینا سوئیت چین میوزیك می‌زنه و یك دیگههم به هانتر اما خودش به بیرون از رینگ میفته. هانتر كشان كشان خودش رو به سنا می‌رسونه و كاور می:نه یك ... دو ... ســــ اما نه سینا كیكز اوت كرد. هر سه نفر از جاشون بلند میشن. سینا اول از جاش بلند میشه و میخواد به هانتر اتیتیود اجاسمنت بزنه اما از خستگی زیاد روی زمین میفته. شان خودش رو به داخل رینگ می‌رسونه. شان و سینا هر دو به هانتر كه روی زمین افتاده نگاه می‌كنند. هر دو به روی هانتر كاور می‌كنند اما هانتر  در شماره دو كیكز اوت می‌كنه. شان از سینا می‌گیره تا چمپ نتونه با استفاده از طنابها از جاش بلند شه. شان می‌ره برای سوئیت چین میوزیك اما كیك می زنه. شان قصد داره به هانتر پایل درایور بزنه اما هانتر بك دراپ می‌زنه. حالا سینا شان رو بلند می‌كنه برای اتیتیود اجاسمنت اما شان كنر می كنه. هانتر سینا رو می‌گیره و می‌ره برای زدن پدیگری اما شان بهش سوئیت چین میوزیك می‌زنه. حالا سینا شان رو روی دوشش بلند می‌كنه و با اتیتیود اجاسمنت شان رو به روی هانتر میندازه و بعد به روی هانتر كاور می كنه یك دو سه.

برنده و همچنان قهرمان دبلیو دبلیو ای: جان سینا

» دریافت عكسهای این رویداد :: لینك دانلود

 

 • رده بندی مسابقات از نظر كیفیت
 1. دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ
 2. تریدیشنال سروایور سیریس الیمینیشن مچ بین تیم رندی اورتن و كوفی كینگستن
 3. وُرلد هویویت چمپینشیپ
 4. تریدیشنال سروایور سیریس الیمینیشن مچ بین تیم دِمیز و تیم جان موریسن
 5. باتیستا در برابر ری میستریو
 6. دیوا تریدیشنال سروایور سیریس الیمینیشن مچ

 

 • در دارك مچ چه اتفاقی افتاد

در مسابقه دارك مچ سروایور سیریس 2009 سانتینو مارلا و چاوو گررو در برابر هم قرار گرفتند كه سانتینو با زدن كبرا آی پوك و بعد رول آپ كردن موفق به شكست چاوو گررو شد. در ین مسابقه هورنسواگل دخالتی نداشت.

 

نظرات() 

شنبه 21 آذر 1388

بازگشت

نویسنده: مهدی حاصلی   

سلام.یه چند روزی به دلیل مشكلاتی نتوانستم وب را آپ كنم.از این به بعد در خدمت شما هستم.

همانطور كه می دانید بامداد دوشنبه پی پی وی TLCقرار است برگزار شود و به همین منظور مسابقاتی كه در نظر گرفته شده را به حضور شما می رسانیم:

نظرات() 

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :