تبلیغات
جان سینا عشق و زندگی - مطالب اردیبهشت 1389

جان سینا عشق و زندگی

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1389

پیش نمایش دبلیو دبلیو ای اور د لیمیت 2010

نویسنده: مهدی حاصلی   

بیست و سوم می 2010 (بامداد روز چهارم خرداد 1389) شاهد برگزای پی پر ویویی از دبلیو دبلیو ای خواهیم بود كه برای اولین بار در تاریخ این كمپانی به انجام خواهد رسید. این پی پر ویو كه تاكنون هشت مسابقه از آن مشخص شده است با حضور افرادی همچون جان سینا ، اج ، كریس جریكو ، باتیستا ، رندی اورتن و... همراه خواهد بود. ضمن اینكه در برنامه های پی پر ویوی سایت دبلیو دبلیو ای هم اكنون نام آندرتیكر و شیمس نیز در لیست سوپراستاران این رویداد به چشم میخورد. این پی پر ویو به نوعی جایگزینی برای جاجمنت دی به حساب میاید كه تا سال پیش هر ساله برگزار میشد. اور د لیمیت امسال در ورزشگاه بیست هزار نفری و مجلل جو لوییس آرنا واقع در دیتروید (میشیگان) به انجام خواهد رسید. این ورزشگاه پیش از این میزبان برگزاری رویال رامبل 2009 نیز بوده است.

مین ایونت اور د لیمیت 2010 به مسابقه ای ما بین قهرمان دبلیو دبلیو ای جان سینا و باتیستا اختصاص یافته كه هم بر سر قهرمانی دبلیو دبلیو ای است و هم یك "آی كوییت" مچ میباشد. داستان درگیری های این دو سوپراستار از المینیشن چمبر 2010 و شكست جان سینا در برابر باتیستا آغاز شد. یك ماه بعد در رسلمنیا 26 این جان سینا بود كه توانست با شكست باتیستا بار دیگر قهرمانی دبلیو دبلیو ای را از آن خود كند و یك روز بعد از این پیروزی قهرمان سابق دبلیو دبلیو ای باتیستا تقاضای ریمچ كرد. پس از درگیری های طولانی سر انجام در اكستریم رولز 2010 جان سینا توانست با شكلی عجیب باتیستا را در یك لست من استندینگ مچ شكست دهد و از قهرمانی خود دفاع كند اما این پایان كار نبود و یك روز بعد باتیستا باز هم شانس كسب عنوان قهرمانی دبلیو دبلیو ای را با شكست رندی اورتن و شیمس به دست آورد. پس از طی چند هفته و درگیری های پی در پی این دو سوپراستار ، سرانجام قوانین این مسابقه تعیین شد و ما در اور د لیمیت شاهد یك "آی كوییت" مچ خواهیم بود. نكته ی جالب این مسابقه این است كه تا كنون جان سینا این كلمه را بر زبان نیاروده است و باتیستا نیز اولین "آی كوییت" مج خود را تجربه خواهد كرد و بنابراین باتیستا نیز این كلمه را تا كنون برای ختم مسابقات خود به كار نبرده است.

در دیگر مین ایونتی كه در این پی پر ویو شاهد خواهیم بود دو تن از پر افتخار ترین سوپراستاران حال حاضر دبلیو دبلیو ای به مصاف هم خواهند رفت. پس از ناكامی اج در كسب عنوان سنگین وزن درگیری های او و قهرمان سابق سنگین وزن كریس جریكو ادامه یافت و در اكستریم رولز شاهد بودیم كه اج توانست كریس جریكو را شكست دهد. در درفت 2010 شاهد انتقال اج و جریكو از اسمكدان به راء بودیم اما به یكباره اج در یك درگیری جدید قرار گرفت و حریف جدید خود رندی اورتن را شناخت. رندی اورتن در اكستریم رولز 2010 از كسب عنوان سنگین وزن ناكام مانده بود و همین امر سبب شد او به دنبال كسب عنوان دبلیو دبلیو ای باشد اما با دخالت اج در مسیر پیروزی وی ، باتیستا جایگزین رندی اورتن لقب گرفت. درگیری های رندی اورتن و اج هفته ی بعد از آن دخالت شروع شد و به ثبت یك مسابقه در اور د لیمیت انجامید. ضمن اینكه باید اشاره كرد این دو سوپراستار بعد از گذشت 6 سال در پی پر ویو برای دومین بار به صورت تك به تك رو به روی یكدیگر قرار خواهند گرفت.

قبل از رسلمنیا 26 درگیری های ری میستریو و سی ام پانك منجبر به برگزاری یك مسابقه مابین این دو در رسلمنیا شد كه این بازی به نفع ری میستریو خاتمه یافت. پس از مدتی درگیری های این دو از سر گرفته شد و سی ام پانك برای جذب ری میستریو به چلنج خود با ثبت مسابقه ای در اكستریم رولز مبنی بر اینكه در صورت باخت پانك موهای وی تراشیده شوند بار دیگر با ری میستریو رو در رو شد و اینبار این پانك بود كه توانست با كمك فردی ناشناس ری میستریو را شكست دهد. درگیری های ری میستریو و سی ام پانك ادامه یافت تا اینكه برای بار سوم در پی پر ویو این دو سوپراستار این بار در یك مسابقه ی سرنوشت ساز به مصاف هم خواهند رفت. این بار در او د لیمیت مسابقه ای مابین این دو برگزار خواهد شد شامل یك تعهد از جانب ری میستریو به استریت اج سوسایتی میباشد بدین شكل كه در صورت باخت مجدد ری میستریو در این مسابقه او نسبت به استریت اج سوسایتی متعهد خواهد بود. ضمن اینكه در سوی دیگر در صورت باخت سی ام پانك او بایستی موهای سر خود را بتراشد. همچنین در مسابقه ای دیگر قهرمان سنگین وزن جهان جك سوئگر بایستی در برابر بیگ شو از قهرمان خود دفاع كند. سوئگر پیش از این توانسته با شكست اج ، كریس جریكو و رندی اورتن از این عنوان دفاع كند. این در حالی است كه آخرین قهرمانی سنگین وزن بیگ شو به سال 2002 برمیگردد (قهرمانی ای سی دبلیو در سال 2006 لحاظ نشده است) و او از همینه تشنه تر به سوی قهرمانی سنگین وزن گام برمیدارد. پیش از این بیگ شو با از دست دادن قهرمانی یونیفاید تگ تیم و حمله به همكار خود میز توسط تدی لانگ به عنوان چلنجر قهرمانی سنگین وزن معرفی شد. لیست كامل مسابقات اور د لیمیت امسال را میتوانید مشاهده كنید:

 1. جان سینا (قهرمان دبلیو دبلیو ای) در برابر باتیستا - مسابقه قهرمانی دبلیو دبلیو ای
 2. رندی اورتن در برابر اج
 3. ری میستریو در برابر سی ام پانك - مسابقه تعهد به استریت اج سوسایتی در برابر موهای پانك
 4. جك سوئگر (قهرمان سنگین وزن) در برابر بیگ شو - مسابقه قهرمانی سنگین وزن
 5. هارت داینستی (قهرمانان یونیفاید تگ تیم) در برابر كریس جریكو و میز - مسابقه قهرمانی یونیفاید تگ تیم
 6. درو مك اینتایر (قهرمان بین قاره ای) در برابر كوفی كینگستن - مسابقه قهرمانی بین قاره ای
 7. تد دیبیاسی در برابر آر تروت
 8. ایو تورس (قهرمان دیواس) در برابر مریس - مسابقه قهرمانی دیواس

نظرات() 

جمعه 10 اردیبهشت 1389

نتایج سوپراستارز به تاریخ 29 آپریل 2010

نویسنده: مهدی حاصلی   طبقه بندی: نتایج سوپراستارز، 

پنجاه و چهارمین شوء دابلیو دابلیو ای سوپراستارز را این بار از سالن بزرگ ریچموند در ریچموند، ورتبرال و از مركز هرشی شاهد هستیم. امشب و در مین ایونت مسابقات، شاهد برگزاری یك مسابقه تگ تیم بین قهرمانان جدید یونیفاید تگ تیم د هارت داینستی و داد باسترز هستیم كه این مسابقه بر سر تاتیل نمی باشد. همچنین در دیگر مسابقات امشب گیل كیم و جیلیان و همچنین پریمو و زاك ریدر به مصاف هم می روند.

 • نتایج مسابقات به صورت خلاصه
 1. گیل كیم توانست جیلیلان را با قانون پین فال شكست دهد.
 2. زاك ریدر با فینیشر خودش یعنی زاك اتك توانست پریمو را شكست دهد.
 3. د هارت داینستی همراه با ناتالیا از سد داد باسترز گذشتند.

 

1. مسابقه اول: گیل كیم در برابر جیلیان

اولین مسابقه امشب بین گیل كیم و جیلیان صورت گرفت. جیلیان نسبت به گیل كیم خیلی بهتر عمل كرد. گیل كیم هم بد كار نكرد اما بیشتر زمان مسابقه در دست جیلیلان بود. گیل كیم توانست از موقعیت های خودش اسفاده كند و با یك ایت دیفیت جیلیان را شكست دهد.

2. مسابقه دوم: زاك ریدر در برابر پریمو

در دومین مسابقه سوپراستارز امشب، زاك ریدر همراه با رسا مندس برابر پریمو قرار گرفت. رسا مندس از نزدیك نظاره گر بازی بود. مسابقه خوبی بود و كیفیت بالایی هم داشت. هر دو استار بیشتر روی هم فشار وارد می كردند تا از فینیشر استفاده كنند. این مسابقه با اجرای زاك اتك بر روی پریمو به نفع زاك ریدر پایان یافت.

3. مسابقه سوم: قهرمانان یونیفاید تگ تیم د هارت داینستی در برابر داد باسترز

در مین ایونت مسابقات امشب، قهرمانان جدید یونیفاید تگ تیم می بایست در برابر داد باسترز قرار می گرفتند. این مسابقه بر سر تایتل نبود و همین موضوع كمی هیجان مسابقه را كاهش داد. مسابقه بسیار زیبایی بود و هر دو تیم خیلی خوب كار كردند. د هارت داینستی بیشتر مسابقه را در دست داشتند و در نهایت این تایسون كید بود كه با اجرای هارت اتك سایلن كرافت را پین فال كرد و د هارت داینستی پیروز مسابقه شدند.


نظرات() 

سه شنبه 7 اردیبهشت 1389

نتایج راء بیست و ششم آوریل، درفت لاتری (2010)

نویسنده: مهدی حاصلی   طبقه بندی: نتایج راء، 

هشتصد و هشتاد و سومین اپیزود مسابقات راء، درفت سه ساعته‌ی 2010 خواهد بود كه به طور استثنا از ساعت 8 شب شرقی و 7 شب مركزی آغاز شده و به طور زنده از ورزشگاه ریچموند كالیسیوم واقع در ریچموند، ویرجینیا پخش میشه. یك شب پس از پی‌پی‌وی اكستریم رولز تمامی سوپراستاران، دیواها و حتی گزارشگران دو برند راء و اسمك داون در معرض جابجایی قرار دارند. در این پب قهرمانا یونیفاید تگ تیم باید از كمربندهای خودشون در برابر تیمی كه آنها را شب گذشته در اكستریم رولز شكست داد یعنی د هارت داینستی دفاع كنند. همچنین با شكست هفته گذشته در راء هال آو فیمر دبلیو دبلیو ای برت هارت باید اعلام كنه كه شوء میز بزرگترین تگ تیم تاریخ دبلیو دبلیو ای هستند.

» دریافت عكس‌های این هفته | حجم فایل: 13,30 مگابایت |تعداد:  183 قطعه | لینك دانلود (لینك مستقیم)

 • نتایج كوتاه
 1. دبلیو دبلیو ای یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ: د هارت داینستی (به همراه برت هارت) مقابل شوء میز پیروز شدند و كمربندهای یونیفاید تگ تیم را ازآن خود كردند. د میز در برابر شارپ شوتر تایسن كید تپ آوت كرد.
 2. راء ورسز اسمك‌داون دیوا تگ تیم مچ: تیم میشل مك كول و لیلا مقابل ایو تورس و مریس پیروز شدند كه مك كول با زدن بیگ بوت مریس را پین كرد.
 3. سی ام پانك (به همراه لوك گالوز، سرنا و مرد ناشناس) با زدن جی‌تی‌اس مقابل اون بورن پیروزشد.
 4. راء ورسز اسمك داون 10 من بتل رویال: در این مسابقه سه درفت پیك آن د لاین بود. تد دیبیاسی و سنتینو مارلا مقابل ری میستریو، كین، مارك هنری، آرتروث، شد گسپارد، ام وی پی، یوشی تاتسو و درو مك اینتایر پیروز شدند و سه درفت پیك برای راء بدست آوردند.
 5. كریس جریكو با زدن كدبریكر كریستین را برد و یك درفت پیك برای اسمك‌داون كسب كرد.
 6. نان تایتل مچ: قهرمان سنگین وزن جك سوئگر با زدن گاترنچ پاوربمب جان موریسن را برد و یك درفت پیك برای اسمك داون بدست آورد.
 7. در آخرین درفت پیك مچ هورنسواگل با كَونت آوت دالف زیگلر را برد و برای راء یك درفت پیك كسب كرد.
 8. نامبر وان كنتندرز تریپل ترت مچ برای كمربند دبلیو دبلیو ای: باتیستا با شكست شِیمس و رندی اورتن نامبر وان كنتندر كمربند دبلیو دبلیو ای شد. بعد از اسپیر اج به رندی اورتن باتیستا موفق شد اورتن را پین كند.

 

1. شوء میز در برابر د هارت داینستی (یونیفاید تگ تیم چمپینشیپ)

قبل از اینكه شوءمیز از كمربندهای خودشون در برابر د هارت داینستی دفاع كنند قهرمان ایالات متحده د میز وارد میشه و میگه د هارت داینستی با حیله پیروزی را بدست آوردند و خاندان هارت بلد هستند كه فقط با همین شیوه پیروز بشن. استو هارت به اونها یاد داده تا فقط بازنده باشن. میز از برت هارت میخواد به رینگ بیاد و شوئ میز رو بزرگترین تگ تیم تاریخ دبلیو دبلیو ای معرفی كنه. هال آو فیمر دبلیو دبلیوای برت هارت وارد میشه و میگه من سر حرفم هستم اما قبل از اینكه بخواد شوء میز رو بزرگترین تگ تیم معرفی كنه میگه مانتی بزرگترین قهرمان بین قاره‌ای تاریخ بود. دیوید آركیِت بزرگترین قهرمان جهان در تاریخ بود. برت میگه من هر چه كه بخوام میتونم بگم و بعد از احمق خواندن شوئ میز میگه به زودی هارت داینستی رو قهرمانان یونیفاید تگ تیم صدا خواهید زد.
در مسابقه اول امشب شوئ میز برای حفظ كمربندهای یونیفاید تگ تیم در برابر د هارت داینستی قرار گرفتند. هارت داینستی با پیروزی در گانتلت مچ در اكستریم رولز این شانس را بدست اوردند. در حالیكه میز می‌رفت تا با استفاده از طنابها تیمش را به پیروزی برسانه اما برت هارت دخالت كرد و اجازه این كاررا نداد و این آغازی بود بر پایان شوء میز. پس از اجرای هارت اتك بر روی میز، تایسن كید شارپ شوتر را بر روی میز قفل كرد و میز سرانجام تپ آوت كرد تا د هارت داینستی قهرمانان جدید یونیفاید باشند. بعد از مسابقه شوء میز با یكدیگر اختلاف پیدا كردند و شوئ با زدن ناك اوت پانچ به میز رینگ را ترك كرد.

- در پشت پرده زمانیكه از قهرمان سنگین وزن در مورد پیروزی در برابر رندی اورتن در اكستریم رولز سوال میشه، جك سوئگر میگه من در اكستریم رولز رندی اورتن را نابود كردم و او آموزش دیده‌ترین قهرمان سنگین وزن جهان است. برنده مسابقه استیل كیج در اكستریم رولز "ریتد آر سوپراستار" اج صحبتهای او رو قطع میكنه و میگه من نفر بعدی برای كسب كمربند سنگین وزن هستم و "دی آل آمریكن آمریكن" بهتر است آرزو كنه تا به راء درفت بشه.

2. دیوا تگ تیم مچ

یك شب بعد از دست دادن كمربند زنان به بت فینكس، میشل مك كول به همراه لیلا به راء امده بود تا در برابر دیواهای راء قهرمان جدید دیواز ایو تورس و مریس قرار بگیرند. هر تیم كه پیروز می‌شد یك درفت پیك برای برند خود بدست میاورد. همانطور كه انتظار می‌رفت قهرمان دیواز و قهرمان پیشین دیواز در طول مسابقه با هم مشكل پیدا كردند و بعد از ت خودسرانه مریسف ایو و مریس با یكدیگر به جر و بث رداختند و این به میشل مك كول اجازه داد تا با زدن بیگ بوت مریس رو پین كنه و اولین درفت پیك رو برای اسمك داون بدست بیاره. كلی كلی به اسمك داون درفت شد.

3. سی ام پانك در برابر اون بورن

بعد از درفت كلی كلی به راء، فردی كه شب گذشته در اكستریم رولز ری میستریو را شكست داد در وان آن وان مچ در برابر اون بورن قرار گرفت. "د استریت اج سیویر" سی ام پانك به دنبال كسب درفت پیك دیگری برای اسمك داون بود و بعد از دخالت لوك گالوز، سرنا و مرد ناشناس موفق شد با زدن جی‌تی‌اس بورن رو شكست بده و بزرگترین درفت پیك ممكن رو برای اسمك داون به ارمغان بیاره تا بزرگترین سوپراستار دبلیو دبلیو ای "د وُرلد لارجست اتلیت" بیگ شو به اسمك داون بیاد.

- مشخص شدن مین ایونت توسط د چمپ

پس از حمله بیرحمانه به تریپل اچ در اكستریم رولز، "د كلتیك واریور" شیمس در راء حاضر شد و اعلام كرد كه یك خبر خوب داره و اون این هست كه تریپل اچ به اسمك‌داون درفت نخواهد شد و خبر بد این هست كه تریپل اچ دیگر هرگز كشتی نخواهد گرفت. شیمس میگه كریر تریپل اچ به پایان رسید و دلیلش م من بودم و قصد دارم تا كمربند دبلیو دبلیو ای رو دوباره بدست بیارم. این صحبت رندی اورتن را به داخل رینگ میكشونه. اورتن به شیمس میگه هیچ كس بیشتر از من تریپل اچ را شكست نداده اما در مسابقهسال گذشته در رسلمنیا در برابر تریپل اچ من مثل یك مرد و فیس تو فیس باهاش مسابقه دادم نه اینكه از پشت و با لول آهنی بهش حمله كنم. رندی ادامه میده صرف نظر از كاری كه كردی تو شایسته كسب تایتل شات نیستی. شیمس جواب میده كه تو در مسابقه قهرمانی سنگین وزن در اكستریم رولز شكست خوردی بنابراین تو شایسته نیتس و كاری نكن كه بلایی رو كه سر تریپل اچ آوردم سر تو هم بیارم. اورتن هم شیمس رو تهدید به زدن آر كی او و پانت به جمجمه‌اش میكنه. شیمس به اورتن میگه من با بازنده‌ها كاری ندارم و جان سینا را برای كمربند دبلیو دبلیو ای چلنج خواهم كرد و هیچ چیزی وجود نداره كه تو بخوای انجامش بدی. با این صحبت‌ها خود قهرمان دبلیو دبلیو ای جان سینا وارد میشه. جان سینا از اونجا كه هیچ گست هوستی برای امشب وجود نداره میگه شیمس و رندی اورتن در برابر یكدیگر قرار خواهند گرفت تا نفر پیروز نامبر وان كنتندر كمربند دبلیو دبلیو ای بشه. بعد از اعلام سینا شیمس خیلی سریع میره تا به اورتن پامپ كیك بزنه اما موفی نمیشه و اورتن میره برای زدن آر كی او كه او هم موفق نیست و شیمس به بیرون از رینگ میره. باید دید كه كدامیك نامبر وان كنتندر كمربند دبلیو دبلیو ای خواهند شد.

4. راء ورسز اسمك داون 10 من بتل رویال

نوبت به مسابقه بتل رویال 10 نفره میرسه كه سه درفت پیك آن د لاین هسند. تیم اسمك داون متشكل از ری میستریو، آرتروث، شد گسپارد، كین و قهرمان بین قاره‌ای درو مك اینتایر هستند كه در برابر تیم راء متشكل از ام وی پی، مارك هنری، یوشی تاتسو، سنتینو مارلا و تد دیبیاسی قرار می‌گیرند. در اولین حذف مسابقه كه غافلگیر كننده هم بود یوشی تاتسو قهرمان بین قاره‌ای مك اینتایر رو حذف میكنه اما خیلی زود خودش هم توسط شد گسپارد حذف میشه. ام وی پی نفر بعدی هست كه اوت میشه و ری میستریو "د بالین سوپراستار" به بیرون از رینگ میندازه. در یك رك شوكه كننده، سنتینو مارلا موفق میشه تا آرتروث و شد گسپارد را با هم حذف كنه. بعد از 619 ری میستریو، كین موفق میشه مارك هنری را حذف كنه و بالفاصله تد دیبیاسی هم ین رو حذف میكنه و در نهایت تد دیبیاسی و سنتینو مارلا از راء و ری میستریو از اسمك داون باقی می‌مانند. بعد از رفت و برگشت‌های فراوان بر روی اپرون در نهایت تد دیبیاسی، ری میستریو را حذف میكنه و سه درفت پیك برای برند راء بدست میاره. بعد از مسابقه سنتینو مارلا قصد داره تا با تد دیبیاس جشن پیروزی بگیره اما تد جوب درخواست مارلا رو ب زدن دریم استریت میده. نوبت به معرفی درفت هاست. نفر اول كه به راء میاد قهرمان سابق بین قاره‌ای "د گوریو گریتنس" جان موریسن هست. نفر دیگر كه به رائ میاد پارتنر جان موریسن یعنی آرتروث هست. نفر سوم یك صید بزرگ برای راء، قهرمان سابق جهان، "د ریتد آر سوپراستار" اج هست.

5. كریس جریكو در برابر كریستین

قبل از روع مسابقه بعدی كریس جریك شروع به صحبت میكن و میگه شایسته‌ی من نبود كه در مسابه استیل كیج مچ در برابر اج شكست بخورم و مورد مله قرار بگیرم. اج باید به اطر این حركتش جریمه و تعلیق بشه. جریكو ادامه میده من در استیل كیج شكست خوردم چونكه هفته قبل به یك ان اكس تی روكی به نام هیث اسلیتر باختم و از اسلیتر میخواد به رینگ بیاد و از او عذرخواهی كنه كه موجب شكست من در اكستریم رولز شد. هیث اسلیتر به داخل رینگ میاد و میگه متاسفم كه جریكو نتونست اج رو شكست بده و متاسفم كه جریكو هفته قبل در ان اكس تی نتونست من رو شكست بده و جریكو نخواهد توانست تا دبلیو دبلیو ای پرو من كریستین رو شكست بده. بعد از اینكه اسلیتر جریكو رو به بیرون از رینگ پرت میكنه، كریستین از رائ در وان آن وان مچ در برابر جریكو از اسمك‌داون قرار گرفت.
در پایان جریكو توانست از شكست فرار كنه و با زدن كدبریكر هم پیروز بشه و هم درفت پیكی رو برای اسمك‌داون بدست بیاره. همچنین بعد از مسابقه جریكو به سراغ هیث اسلیتر رفت و به او نیز كدبریكر زد. زمان معرفی درفت بعدی فرا رسیده و اون كسی نیست جزء قهرمان سابق بین قاره‌ای و ایالات متحده كوفی كینگستن كه از این به بعد در اسمك داون رقابت خواهد كرد. كوفی با وارد شدن به رینگ به كریس جریكو ترابل این پرادایس زد.

6. قهرمان سنگین وزن جك سوئگر در برابر جان موریسن

در ریمچ مسابقه هفته قبل در اسمك داون قهرمان سنگین وزن جك سوئگر در برابر جدیدترین عضو راء "د ماندی نایت دیلایت" جان موریسن قرار گرفت. در پایان گدی آل آمریكن آمریكن" جك سوئگر موفق شد با زدن گاترنچ پاور بمب حریفش موریسن رو شكست بده و یك درفت پیك برای اسمك‌داون بدست بیاره كه این درفت "كپتن كریزما" كریستینبود. بادی دید برنام‌ی كریستین در فرایدی نایت اسمك داون چه خواهد بود.

7. دالف زیگلر در برابر هورنسواگل

در آخرین راء ورسز اسمك‌داون درفت پیك مچ، سوپراستار اسمك داون دالف زیگلر به صورت تك به تك در برابر سوپراستار راء هورنسواگل قرار گرفت. هورنسواگل با پیروزی با قانون كَوت آوت، زیگلر را بسیار ناراحت و خشمگین كرد و به همین دلیل زیگلر بعد از مسابقه هورنی را در اسلیپر هولد قرار داد. با وجود این حمله كوچكترین سوپراستار راء یك از بزرگترین درفت ها را برای راء بدست آورد و قهرمان سابق سنگین وزن جهان كریس جریكو به راء درفت شد. آیا با حضور جریكو و اج در رائ رایولری این دو ادامه خواهد یافت؟

8. نامبر وان كنتندرز مچ

پس از مشخص شدن تمامی درفت‌ها، زمان مین ایونت فرا رسیده تا نامبر وان كنتندر جدید كمربند دبلیو دبلیو ای مشخص بشه. ابتدا قرار بود "د كلتیك واریور" شیمس در یك وان ان وان مچ در برابر رندی اورتن قرار بگیره اما حضور باتیستا موجب شد تا این مسابقه به تریپل ترت تغییر پیدا كنه. باتیستا میگه من باید نامبر وان كنتندر كمربند باشم اكستریم رولز یك "جُك" بود. من تا چلنجر نشم اینجا رو ترك نمی‌كنم. سپس شاهد ورود شیمس هستیم كه ب باتیستا میگه تو شكست خوردی و مثل رندی اورتن یك بازنده هستی. با این صحبت شاهد ورود رندی اورتن هستیم كه به باتیستا میگه تو با برنده ی مسابقه بین من و شیمس مبارزه خواهی كرد كه شیمس میپره وسط صحبتهای اورتن و میگه هیچ كدوم از شما دو تا شایسته‌ی بدست اوردن شات نیستید. شاهد ورود قهرمان دبلیو دبلیو ای جان سینا هستیم كه اعلام میكنه نامبر وان كنتندرز به یك تریپل ترت مچ تبدیل خواهد شد و شیمس، اورتن و باتیستا در برابر یكدیگر قرار خواهند گرفت. در پایان رندی اورتن با زدن آر كی او به شیمس به سوی پیروزی پیش می‌رفت كه اج وارد رینگ میشه و به اورتن اسپیر میزنه و بعد باتیستا دت خودش رو به روی بدن اورتن میزاره و داور شمارش رو انجام میده و باتیستا یكبار دیگه نامبر وان كنتندر كمربند دبلیو دبلیو ای میشه. باید دید در هفته‌های آتی چه اتفاقاتی بین اج و اورتن رخ خواهد داد.

 

 • لیست كامل درفت‌ها
 1. درفت كلی كلی از راء به اسمك‌داون
 2. درفت "د وُرلد لارجست اتلیت" بیگ شو به اسمك‌داون
 3. درفت جان موریسن از اسمك داون به راء
 4. درفت آرتروث از اسمك‌داون به راء
 5. درفت اج از اسمك داون به راء
 6. درفت كوفی كینگستن از راء به اسمك‌داون
 7. درفت كریستین از راء به اسمك‌داون
 8. درفت كریس جریكو از اسمك‌داون به راء

لیست تكمیلی درفت ها نیز در تاریخ 28 آوریل از طریق سایت WWE.com اعلام خواهد شد.


نظرات() 

سه شنبه 7 اردیبهشت 1389

نتایج اكستریم رولز (2010)

نویسنده: مهدی حاصلی   طبقه بندی: مسابقات هفتگی، 

پی‌پی‌وی اكستریم رولز در دومین سال برگزاری خودش در ورزشگاه 1st. مارینر آرینا واقع در بالتیمور، مریلند انجام شد. در اوج رایولری این دو، جان سینا می‌بایست از كمربند خودش در مسابقه لست من استندینگ برابر "دی انیمال" باتیستا دفاع كنه. در اولین پی پر ویو به عنوان قهرمان، جك سوئگر باید از كمربند خودش در برابر "د وایپر" رندی اورتن دفاع كنه. در دیگر مسابقاتشیمس و تریپل اچ به مصاف هم میرن، اج در برابر جریكو قرار می‌گیره و سی ام پانك برای جلوگیری از تراشیده شدن سرش می بایست ری میستریو را شكست بده.

» در یافت عكس های اكستریم رولز 2010 | حجم: 16,44 مگابایت | تعداد: 239 قطعه | لینك دانلود  (لینك مستقیم)

 • نتایج كوتاه
 1. نامبر وان كنتندرز تگ تیم گانتلت مچ: ابتدا تیم شوء میز موفق به شكست تیم موریسن و آرتروث شدند. در رقابت بعدی شوئ میز وُرلد گریتست تگ تیم را شكست دادند كه میز بعد از ناك اوت پانچ بیگ شو توانست ام وی پی را پین كند. شومین حریف شوء میز هارت داینستی بودند كه دیوید هارت اسمیت با زدن هارت اتك میز را پین كرد و هارت داینستی پیروز شدند.
 2. سی ام پانك (به همراه لوك گالوز و سرنا) با زدن جی‌تی‌اس مقابل ری میستریو پیروز شد.
 3. در مسابقه استرپ، جی‌تی‌جی موفق به شكست دادن شد گسپارد شد.
 4. وُرلد هویویت چمپینشیپ اكستریم رولز مچ: جك سوئگر با زدن گاترنچ پاوربمب رندی اورتن را برد و كمربندش را حفظ كرد.
 5. استریت فایت مچ: شِیمش با زدن چندین پامپ كیك مقابل تریپل اچ پیروز شد.
 6. وُمنز چمپینشیپ اكستریم میك اوور مچ: بت فینكس با زدن گلم اسلم مقابل میشل مك كول (به همراه ویكی گررو و لیلا) پیروز شد و قهرمان جدید زنان شد.
 7. استیل كیج مچ: اج با زدن اسپیر كریس جریكو را برد.
 8. دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ لست من استندینگ مچ: جان سینا با شكست باتیستا ریتین كرد.

 

پی‌پی‌وی می‌رفت تا با مسابقه استریت فایت بین تریپل اچ و شِمس آغاز بشه اما "د كلتیك واریور" قبل از اینكه تریپل اچ وارد استیج بشه در پشت پرده شیمس به او حمله میكنه و هانتر فایت بك میكنه اما داور او رو از شیمس جدا میكنه و شیمس این شانس رو پیدا میكنه تا با میله اهنی به هانتر ضربه بزنه.

1. تگ تیم گانتلت مچ

در یك اتفاق غیر منتظره شاهد ورود قهرمانان تگ تیم شوء میز هستیم. قهرمان ایالات متحده میز اشاره میكنه اكستریم رولز اونطور كه انتظار می‌رفت آغاز نشد و باید با هیجان اغاز بشه و بعد اشاره میكنه كه ما مهیج‌ترین، سرگرم كننده‌ترین و بزرگترین تگ تیم در تاریخ دبلیو دبلیو ای هستیم. میز میگه برت هارت باید در راء فردا شب اعلام كنه كه شوءمیز بزرگترین تیم تاریخ دبلیو دبلیو ای هست كه جنرال منیجر اسمك‌داون تئودور لانگ وارد میشه و میگه من یك تیم انتخاب كردم و اگر اونها بتونند این مسابقه نا تایتل مچ رو پیروز بشن یك شات برای كمربندهای یونیفاید تگ تیم در آینده بدست میارن. بعد از این اعلام و مخالفت میز تدی لانگ میگه این مسابقه به یك تگ تیم گانتلت مچ تدیل میشه. بعد از این موضوع برای اینكه وضعیت بدتر نشه بیگ شو جلوی دهان میز رو می‌گیره و تدی لانگ ادامه میده كه هر كدام از تیمها موفق به پیروزی بشن در راء درفت تایتل شاتد بدست میارن.
اولین حریفان شوء میز همان حریفان رسلمنیا یعنی آرتروث و جان موریسن هستند. در پایان موریسن بر روی بیگ شو سابمیشن اجرا كرده بود اما شو خودش رو به طنابها میرسونه و بعد از بی توجهی موریسن به شمارش داور بازی دی كیو میشه.
حریفان بعدی وُرلد استرانگست تگ تیم مارك هنری و ام وی پی هستند. در جریان مسابقه ام وی پی موفق میشه تا به د میز پلی میكر بزنه اما در هنگام پین كردن بیگ شو وارد رینگ میشه و به ام وی پی ناك آوت پانچ میزنه و همین موضوع موجب پین شدن ام وی پی میشه تا دومین تیم هم در برابر شوء میز شكست بخورن.
آخرین حریفان با راهنمایی برت هارت وارد میشن كه د هارت داینستی هستند. اونها خیلی سریع روی میز كار می‌كنند و در پایان بعد از زدن هارت اتك دیوید هارت اسمیت موفق مشه میز رو پین كنه و برای راء درفت تایتل شات رو كسب می‌كنند.

- در پشت پرده شِیمس در مورد حمله به تریپل اچ توضیح میده و میگه اگر تریپل اچ از رویارویی با من میترسه فقط كافی هست تا اعتراف كنه. به هر حال من به داخل رینگ میرم و منتظر تریپل اچ میمونم. اون میتونه ادای مردها رو در بیاره و مسابقه یده یا اینكه نیاد و من اونجا وقتم رو تلف كنم اما به هر حال پیروز خواهم شد.

2. سی ام پانك در برابر ری میستریو

سی ام پانك باید برای محافظت از مواهی خودش در برابر "د مستر آو 619" ری میستریو قرار بگیره. در ریمچ رسلمنیای 26 شرط بر این هست كه پانك در صورت باخت باید موهای خودش رو بتراشه. بعد از چند دخالت از سوی گالوز و سرنا داور مسابقه اون9ها رو از كنار رینگ اخراج میكنه تا پانك در ادامه به تنهایی با ری میستریو مبارزه كنه. بعد از اینكه ری 619 را اجرا كرد و آماده‌ی شكست دادن سی ام پانك بود یك مرد ناشناس كه یك لباس گرمكنی هم به تن داره با یك صندلی وارد میشه و ری رو از روی اپرون پایین میندازه و بهش مادیفاید پاوربمب میزنه. سی ام پانك، ری رو به داخل رینگ برمی‌گردونه و با زدن جی‌تی‌اس پیروز میشه.

3. شد در برابر جی‌تی‌جی (استرپ مچ)

زمان ان رسیده تا دوستان سابق در كرایم تایم در برابر یكدیگر قرار بگیرند. جی‌تی‌جی قصد داره به سه هفته حمله‌ی شد پاسخ بده و این دو در یك استرپ مچ در برابر هم قرار رفتند. در پایان جی‌تی‌جی با فریب شد موفق میشه چهارمین چراغ رو هم لمس كنه و پیروز بشه.

4. جك سوئگر در برابر رندی اورتن (ورلد هویویت چمپینشیپ اكستریم رولز مچ)

سوئگر در اولین پی پر ویوی خودش به عنوان قهرمان سنگین وزن در برابر رندی اورتن قرار گرفت. در پایان سوئگر با پرتاب رندی اورتن به روی صندلی فلزی و بعد اجرای گاترنچ پوربمب موفق به شكست اورتن شد. بعد از مسابقه نیز رندی اورتن در بیرون از رینگ به سوئگر آر كی او زد.

5. شیمس در برابر تریپل اچ (استریت فایت مچ)

به دنبال حمله اویل شب به تریپل اچف "د كلتیك واریور" وارد میشه و میگه تریپل اچ آدمی نیست كه بخواد با من روبرو بشه و از داور میخواد تا دست او رو به عنوان فرد پیروز بالا ببره اما علیرغم توصیه پزشك برای مبارزه نكردن شاهد ورود تریپل اچ هستیم. با وجود آسیب دیدگی در گردن و احساس درد از ناحیه بازوی چپ "د گیم" اماده ی مبارزه برای استریت فایت میشه. هانتر در جریان مسابقه خیلی مقاومت میكنه اما پس از خوردن 4 پامپ كیك كم میاره و شیمس پیروز میشه. بعد از مسابقه تیم پزشكی سعی دارند با گذاشتن تریپل اچ به روی برانكاد اونو به بیرون از ورزشگاه انتقال بدن اما تریپل اچ به روی برانكارد نمیره و پزشكان به او كمك می كنند تا با راه رفتن ورزشگاه رو ترك كنه اما وقتی به روی رمپ می‌رسند شیمس یكبار دیگه حمله میكنه و به تریپل اچ پامپ كیك میزنه. تیم پزشكی اینبار هانتر رو به روی برانكارد قار میدن و به بیرون انتقال میدن. باید دید وضعیت تریپل اچ چگونه خواهد بود.

6. میشل مك كول در برابر بت فینكس (ومنز چمپینشی اكستریم میك اوور مچ)

با یك صفحه فلزی در كنار رینگ كه لوازم آرایشی زیادی هم بر روی اون قرار داره میریم تا اولین مسابقه اكستریم میك اوو تاریخ رو تماشا كنیم. میشل مك كول باید از عنوان قهرمانی زنان در برابر بت فینكس دفاع كنه. در این مسابقه از وسایل مختلفی از جمله جارو، سطل، تخته اتو و اسپری استفاده شد و لیلا و ویكی گررو نیز به كمك قهرمان زنان آمدند اما در نهایت بت فینكس با زدن گلم اسلم و برای سومین بار كمربند قهرمانی زنان را بدست اورد.

7. اج در برابر كریس جیكو (استیل كیج مچ)

نوبت به "ریتد آر سوپراستار" اج فرا رسیده تا با حریف خودش تسویه حساب كنه. پس از كار كردن جریكو روی مچ پای حریف در نهایت اج موفق شد با زدن اسپیر پیروز بشه و از اسنیل كیج به عنوان فرد پیروز خارج بشه.

8. جان سینا در برابر باتیستا (لت من استندینگ مچ)

مین ایونت اكستریم رولز بین قهرمان دبلیو دبلیو ای "د چمپ"جان سینا و "دی انیمال" باتیستا برگزار شد كه لست من استندینگ بود. در یك جنگ تمام عیار در مسابقه لست من استندیگ شاهد صحن‌های زیبایی بودیم. از به روی میز افتادن جان سینا توسط باتیستا در كنار رینگ تا اتیتود اجاستمنت جان سینا به باتیستا بر روی میز گزارشگران و اسپین باستر باتیستا به جان سینا بر روی میز. بعد از اینكه جان سینا با قفل كردن اس تی اف (و البته تپ آوت باتیستا) موفق به كسب برد نشدف یكی از منحصر به فرد ترین شیوه‌ها در تاریخ مسابقات لست من استندیگ را انتخا كرد تا به این مسابقه پایان بده. جان سینا پای باتیستا را به دور رینگ پست گذاشت و بعد نواری رو به دور پای او پیچید تا باتیستا قادر نباشه از جای خودش بلند بشه و در نهایت سینا پیروز شد و كمربند خودش را هم حظ كرد. آیا این پایان رقابت سینا و باتیستا بود؟


نظرات() 

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :